KONKURS LIDERZY IT 2018

BI Trends - business intelligence

CONTROL

CONTROL

Opis

      System CONTROL® to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające zarządzanie wydajnością i efektywny controlling przedsiębiorstwa. Połączenie kilku narzędzi w jedną spójną całość, a w szczególności bogactwo funkcjonalności MS Excel z potęgą technologii hurtowni danych, pozwala na sprawne i szybkie podejmowanie decyzji.
      Poprzez łatwy wgląd do danych i wyników zarówno archiwalnych jak i bieżących, planowanie i budżetowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. A co najważniejsze całe rozwiązanie jest oparte na dobrze znanych arkuszach kalkulacyjnych, co umożliwia szybkie przyswojenie systemu. W zasięgu ręki są dostępne różnego rodzaju analizy, drążenia , prognozowanie, a wykorzystując scenariusze „co jeśli”, jesteśmy w stanie rozwinąć możliwości naszej firmy przy jednoczesnym unikaniu błędnych decyzji. Wszystkie działania i operacje są przekazywane między użytkownikami w płynny i przejrzysty sposób.
      Atutem systemu CONTROL®, bez wątpienia, jest konsolidacja, która umożliwia połączenie wszystkich danych w jedną spójną całość w ramach architektury hurtowni danych w jednej z wybranych technologii: Microsoft SQL Server, Oracle, IBM DB2 lub Sybase.
      Za pomocą CONTROL® można sprostać takim wyzwaniom, jak:
       - planowanie finansowe przedsiębiorstwa,
       - budżetowanie i prognozowanie,
       - modelowanie i symulacje biznesowe,
       - analityka biznesowa i controlling,
       - raportowanie zarządcze i kwalifikacja finansowa,
       - analiza wydajności i zyskowności.
      System wdrożony w setkach firm na całym świecie rozwijany jest już od ponad 30 lat przez wykwalifikowaną firmę KCI Computing Inc., przechodząc przez kolejne fazy dojrzałości od prostej aplikacji do kompleksowej platformy modelowania złożonych aplikacji analitycznych.   


http://www.bi-pro.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

System CONTROL® zapewnia pełny wgląd w bieżące procesy biznesowe, jednocześnie dając możliwość tworzenia lub rozszerzenia istniejących aplikacji każdemu, kto wie, jak zbudować arkusze kalkulacyjne Excel®. Każdy użytkownik może w łatwy sposób nawigować i zrozumieć architekturę oprogramowania. System nigdy nie staje się nieprzeniknioną „czarną skrzynką”, którą są w stanie zarządzać tylko administratorzy IT. 

Najważniejsze wdrożenia

- British American Tobacco
- Procter&Gamble
- Philip Morris International
- Mondelez International

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Połączenie funkcjonalności Excel z mocą hurtowni danych.
2. Oparty na znanym środowisku arkuszy kalkulacyjnych – przyswojenie systemu jest niezwykle proste.
3. Nie wymaga programowania.

Informacje o firmie

BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o. (www.bi-pro.pl) to działający od 2006 r. zespół profesjonalistów zajmujących się wdrażaniem rozwiązań klasy BI/CPM, a także BPM/DMS/CRM zarówno w średnich jak i dużych przedsiębiorstwach. Wśród naszych osiągnięć jest ponad 100 projektów zakończonych sukcesem dla takich klientów jak np. AmRest Group, Rawlplug, Schenker, Vox Profile, PERN czy ATM Group. 

CONTROL
CONTROL

      System CONTROL® to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające zarządzanie wydajnością i efektywny controlling przedsiębiorstwa. Połączenie kilku narzędzi w jedną...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

MindManager Firma: Mindjet

MindManager Firma: Mindjet

Opis

MindManager jest wydajnym narzędziem, które sprawia że codzienna praca biurowa jest o wiele łatwiejsza. MindManager jest z powodzeniem stosowany w burzy mózgów, podczas spotkań, zarządzania projektami, planowaniu koncepcji jak i w prezentacji wszelkiego rodzaju ustrukturyzowanych informacji. Może być stosowany jako narzędzie dla wielu użytkowników do wspólnego zarządzania pracą, zadaniami i projektami.


Burze mózgów
Wirtualna tablica Mindjet w MindManager umożliwia zespołowi uchwycić swoje najlepsze pomysły razem, bez względu na to, gdzie pracownicy się znajdują. Mapy myśli pomogą im w wizualnym myśleniu, aby mogli towrzyć połączenia pomiędzy poszczególnymi pomysłami.


Organizacja
Wykorzystując MindManager, możesz włączyć swobodne myślenie w konkretne plany z wygodnym interfejsem przeciągania i upuszczania. Pozycjonuj najlepsze pomysły zawężając obszary poszukiwań i filtrując dane dokładnie tak jak tego potrzebujesz.


Planowanie
Wspólnie zaplanuj projekty by szybciej osiągnąć cel. Identyfikuj zasoby oraz dodawaj zadania i priorytety, aby ustawić w jaki sposób je wykonać. Zintegrowany wykresy Gantta pozwalają szybko zidentyfikować konflikty i zależności.


http://connectdistribution.pl/pl/dostawcy/mindjet.html

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?


 1. udostępnianie map - podziej się swoją mapą z każdym, dzięki prostemu eksportowi do pliku HTML5, który można podejrzeć w każdej przeglądarce internetowej

 2. potęga integracji - zyskaj jeszcze więcej, dzięki aplikacjom z których już korzystasz. Twórz projekty w MindManager i zarządzaj nimi z Asana, dziel się nimi za pośrednictwem Google Docs, otrzymuj powiadomienia, gdy twój zespół dołączy nowe dokumenty do Google Drive, Box lub OneDrive

 3. większa dynamika układu - oprócz nowych interaktywnych map myśli, wykresów, diagramów, map koncepcyjnych dodane zostały także całkiem nowe diagramy czasowe - wyraźnie oznaczona linia czas projektu, kluczowe etapy oraz terminy uruchomienia kolejnych fa

 4. lepsze zarządzanie projektem - pilnowanie terminów, nacisk na kluczowe elementy, filtry skupiające na najważniejszych działaniach, podświetlenie zadań zakończonych, zagrożonych oraz tych priorytetowych

 5. ulepszenie efektów wizualnych - ponad 700 nowych grafik, aby lepiej wyrazić swój pomysł

 6. większa wygoda - szybki zapis, pobieranie i udostępnianie

 7. większa wydajność - uprość tworzenie schematu oraz zwiększaj efektywność procesu planowania z pomocą uproszczonych narzędzi diagramu

Najważniejsze wdrożenia

Procter & Gamble
Podczas opracowywania nowej szczoteczki do zębów trzeba nie tylko zarządzać wieloma różnymi pomysłami pracowników, ale należy również rozważyć ponad 1000 istniejących patentów i projektów. Kierownik ds. Technologii w firmie Oral-B, dr Jungnickel, organizuje kompleksowe pomysły i zarządzanie patentami za pomocą oprogramowania do zarządzania projektami firmy Mindjet. MindManager służy również do zarządzania czasem zgłoszeń patentowych. Dzięki wykorzystaniu MindManager spowolnienia zostały wyeliminowane, a wydajność znacznie wzrosła. Duża liczba istniejących specyfikacji patentowych może być łatwo dostępna i przeglądana tylko raz, aby zobaczyć pełny obraz. 


ABB
Firma chciała mieć wgląd we wszystkie czynniki, które wpływają na wydajność produkcji, w tym sprzęt, technologię i elementy pracy oraz główne punkty kontaktu, aby złagodzić straty i zmaksymalizować ROI. Utwórzone zostały mapy strat dla wizualnej struktury zautomatyzowanego procesu produkcji, kierując kluczowe wskaźniki wydajności (KPI) o największym potencjale poprawy. Analiza i nadanie priorytetów czynnikom wskazującym na innowacyjność i postępy, aby osiągnąć najlepsze ROI.
Lokalne osiągnięcia na miejscu obejmowały: ogólną efektywność wyposażenia (OEE) w wysokości 22,4%; Koszty utrzymania zmniejszyły się o 35%; Satysfakcja pracowników wzrosła o 12 punktów do 78%; Ogólna wydajność wzrosła, wraz ze spadkiem oddziaływania na środowisko. Stworzony z Mindjet proces Mapowania ABB został wprowadzony na całym świecie przez pracowników i klientów, dostarczając wiedzę, zrozumienie i ścieżki do zwiększenia wydajności produkcji i strategii firmy.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Tworzenie map myśli, wykresów i diagramów w dowolnych, wykorzystywanych bizensowo formatach


2. Integracja z aplikacjami z pakietu MS Office, kalendarzem Outlook oraz Sharepoint


3. Rozwiązanie oferuje gotowe template'y map, wykresów i diagramów, możliwość dowolnej ich personalizacji oraz tworzenie nowych od początku

Informacje o firmie

Mindjet® od lat jest liderem na rynku zaawansowanych narzędzi do Business Mappingu, czyli graficznego zapisu wielowymiarowej struktury projektu, który może być dzięki temu skutecznie planowany i realizowany. Firma Mindjet dostarcza swoje rozwiązanie od 1993 roku, do ponad 1,5 miliona klientów na całym świecie, pozwalając stworzyć kompletne środowisko pracy z możliwością planowania działań, zarządzania czasem oraz projektem, a także ograniczyć ryzyko niepowodzenia planowanych działań.


 


Aplikacje firmy Mindjet mogą być używane w systemie Microsoft® Windows® i Mac® jako aplikacje desktopowe, jak również przez dostęp webowy, na urządzeniach mobilnych (iPad®, iPhone®, Android®) oraz przy wykorzystaniu serwera SharePoint®.

MindManager Firma: Mindjet
MindManager Firma: Mindjet

MindManager jest wydajnym narzędziem, które sprawia że codzienna praca biurowa jest o wiele łatwiejsza. MindManager jest z powodzeniem stosowany w burzy mózgów, podczas...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

BPM Leader - zarządzanie procesami biznesowymi

enova365 Workflow DMS

enova365 Workflow DMS

Opis

enova365 Workflow DMS to rozwiązanie  wchodzące w skład zintegrowanego oprogramowania enova365 ERP/CRM, dzięki intuicyjnemu środowisku pracy użytkownika i możliwości definiowania zaawansowanych zasad, pozwala skutecznie organizować i automatyzować pracę wielu osób w ramach procesów firmy.


enova365 to oprogramowanie ERP najnowszej generacji przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami wykorzystywane przez ponad 11 500 Klientów.


Rozwiązania służące do zarządzania procesami, zadaniami i przepływem pracy są natywnie wbudowane w całość systemu enova365, pozwalając na optymalizację i automatyzacje pracy w dowolnym obszarze systemu ERP (czy to finanse, kadry, handel, CRM).


Najwygodniejszym sposobem na utworzenie wzorcowego procesu jest wykorzystanie edytora procesu enova365 Workflow Designer. Pozwala on na zbudowanie pełnego procesu opartego o enova365 ERP za pomocą grafu. Wystarczy, że użytkownik przeciągnie z paska narzędzi element na obszar roboczy, a program wygeneruje odpowiednią konfigurację. Przeciąganie kolejnych elementów i łączenie ich za pomocą strzałek wraz z określeniem parametrów umożliwia zaprojektowanie dowolnie rozbudowanego procesu w formie graficznej.


Środowiskiem pracy modułu enova365 Workflow jest lista zadań, na której pojawiają się powiadomienia o czynnościach do wykonania przez operatora w ramach poszczególnych procesów. Wybranie zadania z listy powiadomień powoduje otwarcie formularza kreatora, który zawiera zestaw kroków/zakładek do uzupełnienia przez użytkownika. Zakończenie pracy z kreatorem prowadzi do realizacji zadania i – w zależności od zdefiniowanych warunków – skutkuje przejściem do kolejnego etapu przetwarzania procesu. Może to być np. wysłanie wiadomości e-mail lub SMS, przekazanie zadania kolejnemu użytkownikowi lub zatwierdzenie dokumentu. Po wykonaniu czynności zdefiniowanych dla jednego lub wielu operatorów następuje zakończenie procesu. Z poziomu listy zadań użytkownik ma także możliwość zainicjowania procesów, do których otrzymał uprawnienia. Może również na liście obserwować status procesów, których jest koordynatorem, śledząc przebytą ścieżkę realizacji w formie graficznej.


Wsparcie w budowaniu procesów Workflow stanowi dodatek Harmonogram Zadań. Jest to narzędzie, dzięki któremu akcje dotychczas wykonywane przez użytkownika będą inicjowane w określonym czasie lub w momencie wystąpienia konkretnego zdarzenia. Przykładem może być automatyczny import kursów walut o określonej godzinie, analiza niezapłaconych faktur i wysyłanie informacji do dłużników o należnościach.


https://www.enova.pl/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Wyróżnikiem oferty enova365 jest możliwość objęcie procesami dowolnych zdarzeń, obiektów, dokumentów i operatorów systemu ERP. Nieograniczona elastyczność i konfigurowalność pozwala budować dowolne procesy i harmonogramować zadania dla dowolnych obszarów.


 Przykładowe wykorzystanie modułu Workflow to wsparcie w procesach HR, obsługiwanych przez Pulpity Pracownika i Pulpity Kierownika. Dzięki zdefiniowaniu procedur w firmie system może m.in. odzwierciedlić strukturę organizacyjną i automatycznie przypisywać zadania do odpowiednich zastępców podczas nieobecności pracownika. Obieg dokumentów staje się przejrzysty, a reguły postępowania są zrozumiałe dla wszystkich. enova365 Workflow porządkuje i przypisuje zadania, powiadamia o konieczności podjęcia decyzji, organizuje obieg dokumentów oraz raportuje podjęte działania. Aplikacja pozwala na budowanie własnych reguł i ścieżek postępowania z różnymi rodzajami dokumentów.

Najważniejsze wdrożenia

ZAiKS, Energotel S.A. Ailleron S.A. AQUA S.A, Stowarzyszenie Wiosna, Polskie Radio Pomorza i Kujaw, Stocznia Gdańska S.A., iTaxi,  Procan logistyka, payroll360, 

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- integralna i natywna współpraca z wszystkimi obiektami systemu ERP enova365


- łatwość tworzenia procesów dzięki wykorzystaniu graficznego edytora enova365 Workflow Designer


- elastyczność i konfigurowalność – możliwość budowania dowolnych procesów i automatyzacji. 

Informacje o firmie

Firma Soneta sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które wspiera Klientów w osiąganiu sukcesów biznesowych i usprawnia codzienne działanie przedsiębiorstw.

enova365 Workflow DMS
enova365 Workflow DMS

enova365 Workflow DMS to rozwiązanie  wchodzące w skład zintegrowanego oprogramowania enova365 ERP/CRM, dzięki intuicyjnemu środowisku pracy użytkownika i możliwości definiowania...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

bs4 mobile

bs4 mobile

Opis

Bs4 mobile to wersja systemu CRM bs4 ultra przeznaczona na urządzenia mobile. Odzwierciedla na ekranie smartfona dane, procesy i mechanizmy stacjonarnego oprogramowania.


W aplikacji zachowujemy spójność z wersją produkcyjną systemu CRM, a jednocześnie pozostawiamy szerokie pole do konfiguracji systemu mobilnego nie tylko jako całości, ale również pod kątem każdego użytkownika lub ich grup. W ten sposób zapewniamy szerokie możliwości wykorzystania aplikacji, przykładowo: • może służyć działowi handlowemu w trakcie spotkań do sprawdzania stanów magazynowych i pełnej informacji o kontrahentach (np. niezapłacone faktury), a także do wprowadzanie na bieżąco notatek, planowania kolejnych spotkań oraz dodawania nowych zamówień w systemie, które trafiają prosto do realizacji przez pracowników stacjonarnych,

 • dla serwisantów terenowych, który naprawiając sprzęt u klienta mogą mieć pod ręką w telefonie całą historię konkretnego egzemplarza lub dodawać nowe zlecenia, wraz ze zdjęciem, które robią z poziomu aplikacji i od razu automatycznie rozpoczynają obieg zdjęcia jako dokumentu w systemie, a system wysyła powiadomienie e-mail lub SMS do klienta z dynamicznie zaciąganymi informacjami,

 • dla członków zarządu, pracujących w rozjazdach pomiędzy oddziałami, mamy pełną dowolność konfigurowania raportów na podstawie danych zbieranych w wersji stacjonarnej – zarząd zachowuje całkowitą kontrolę nad działaniami w firmie, nawet jeśli fizycznie jest nieobecny,

 • dla pracowników zdalnych: do odbioru i wysyłania poczty, realizacji projektów oraz zleceń, a także komunikacji z współpracownikami przez komunikator wewnątrzfirmowy w systemie CRM, gdzie komunikaty można powiązywać z konkretnymi obiektami w systemie, np. kontrahentami, zadaniami, zleceniami,

 • dla managerów w delegacji, również do bieżącego podglądu raportów oraz zlecenia nowych zadań i przeglądu zadań i zleceń grup pracowników lub konkretnych osób.


Jednocześnie aplikacja jest bezpieczna, ponieważ żadne dane nie są przechowywane na telefonie – wszystko jest zaciągane z serwera w czasie rzeczywistym.


https://bs4.pl/bs4-mobile-mobilny-system-crm/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?


 • wersja mobilna naszego systemu wyróżnia się swoją formą – jest kompletną aplikacją mobilną, a nie tylko responsywnym systemem w przeglądarce,

 • aplikacja jest tworzona pod specyfikę działalności konkretnej firmy, żadne elementy nie są zaprogramowane na sztywno,

 • łatwość wprowadzania zmian w oprogramowaniu – nie wymaga prac programistycznych, wystarczy odpowiednia konfiguracja, co znacząco zmniejsza koszty,

 • szybkość reakcji na zmiany – nie potrzeba całego procesu programistycznego, osoba zajmująca się konfiguracją systemu może dokonać zmian nawet w kilka minut, co skraca proces ich wprowadzania nawet kilkunastokrotnie,

 • szczegółowe uprawnienia – wersja mobilna daje pełną dowolność w konfiguracji uprawnień dla poszczególnych pracowników lub ich grup, nie tylko do konkretnych elementów ale nawet do pojedynczych pól czy faz zleceń.

Najważniejsze wdrożenia


 • Wdrożenie w firmie IT, dla handlowców na spotkania z klientami oraz dla innych pracowników dla zachowania ciągłości komunikacji w trakcie delegacji lub pracy zdalnej,

 • Wdrożenie w firmie produkującej akcesoria dachowe, dla pracowników działu handlowego, do organizacji zadań i spotkań oraz bieżącego podglądu informacji o kontrahentach i fakturach. • Wdrożenie w firmie IT, dla handlowców na spotkania z klientami oraz dla innych pracowników dla zachowania ciągłości komunikacji w trakcie delegacji lub pracy zdalnej,

 • Wdrożenie w firmie produkującej akcesoria dachowe, dla pracowników działu handlowego, do organizacji zadań i spotkań oraz bieżącego podglądu informacji o kontrahentach i fakturach.
 

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę 


 • Wysokie możliwości indywidualnej konfiguracji, bez udziału pracy programistów.

 • Integralność z systemem stacjonarnym, przenikanie się procesów między wersja mobilną a stacjonarną.

 • Łatwość i szybkość wprowadzania zmian.Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • Wysokie możliwości indywidualnej konfiguracji, bez udziału pracy programistów.

 • Integralność z systemem stacjonarnym, przenikanie się procesów między wersja mobilną a stacjonarną.

 • Łatwość i szybkość wprowadzania zian.

Informacje o firmie

Firma bs4 business solutions działa na rynku już od 2002 roku, nieustannie rozwijając swoje oprogramowanie. Nasze systemy wdrożyliśmy w setkach polskich przedsiębiorstw. Kapitał zakładowy spółki wynosi 1 150 000 zł.

bs4 mobile
bs4 mobile

Bs4 mobile to wersja systemu CRM bs4 ultra przeznaczona na urządzenia mobile. Odzwierciedla na ekranie smartfona dane, procesy i mechanizmy stacjonarnego oprogramowania. W aplikacji...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Cloud Computing - rozwiązania w chmurze

Multidyscyplinarny Otwarty System Transferu Wiedzy - MOST Wiedzy

Multidyscyplinarny Otwarty System Transferu Wiedzy - MOST Wiedzy

Opis

https://mostwiedzy.pl/pl/intro/


Istotą projektu MOST Wiedzy jest zaprojektowanie i wybudowanie platformy integrującej dane z wielu baz ewidencyjnych (zarówno Politechniki Gdańskiej, jak i innych jednostek naukowych), która zwiększy dostępność, spójność oraz możliwość ponownego wykorzystania ich zasobów nauki, wiedzy i technologii.


Zasoby te będą udostępniane przedsiębiorcom, środowisku naukowemu oraz społeczeństwu w otwartej, prostej i przejrzystej formie. W efekcie powstanie most łączący społeczność naukowców oraz ich otoczenie gospodarcze (przedsiębiorstwa, organizacje non profit, obywateli).


Rozwiązanie to będzie w szybki i łatwy sposób dostarczać wiedzę zainteresowanym odbiorcom za pomocą rozbudowanej struktury usług systemu. Oprócz wyszukiwania i przeglądania informacji, system będzie posiadał wbudowaną inteligencję i mechanizmy rozumienia kontekstu wyszukiwania, co czyni ten projekt unikalnym w skali kraju. Dzięki temu MOST Wiedzy stanie się inteligentnym doradcą, który automatycznie będzie się uczył na podstawie historii wyszukiwań, będzie potrafił sugerować treści użytkownikowi, a także rozpoznawać grupy użytkowników i dopasowywać dla nich wyniki.


MOST Wiedzy jest nowoczesną platformą oferującą liczne usługi z wielu obszarów, osadzoną w prywatnej chmurze Politechniki Gdańskiej, integrującą liczne bazy danych oraz wystawiającą uniwersalne owarte API. Oczywiście wszystko to w celu ułatwienia społeczeństwu dostępu do wiedzy oraz nawiązywaniu relacji pomiędzy naukowcami, a biznesem. Efektem zacieśniania tej współpracy będą innowacyjne i komercyjne projekty, które jednocześnie będą generować kolejne zasoby wiedzy możliwe do udostępniania w ramach platformy MOST Wiedzy.


MOST Wiedzy to nie tylko udostępnianie wiedzy, ale i zintegrowana platforma do łączenia ludzi nauki i ich pracy z ludźmi biznesu i ich potrzebami.


Cele projektu


Głównym celem Projektu MOST Wiedzy jest zwiększenie dostępności cyfrowej, jakości i użyteczności zasobów nauki, wiedzy i technologii Politechniki Gdańskiej oraz jednostek współpracujących. Cel ten zostanie osiągnięty dzięki realizacji szeregu celów szczegółowych na poziomie samej Uczelni oraz w jej relacjach z otoczeniem czyli głównymi grupami odbiorców: przedsiębiorcami, środowiskiem naukowym oraz pozostałymi odbiorcami zewnętrznymi, którzy wyrazili chęć korzystania do zasobów nauki Uczelni.


Natomiast celem bezpośrednim Projektu, biorąc pod uwagę zdiagnozowane potrzeby interesariuszy, będzie utworzenie zintegrowanej platformy systemowej umożliwiającej gromadzenie zasobów nauki, wiedzy i technologii Politechniki Gdańskiej i jednostek współpracujących oraz zapewniającej ich odpowiednią jakość i prezentację, a także ich udostępnianie poprzez Multidyscyplinarny Otwarty System Transferu Wiedzy - MOST Wiedzy.


Podsumowując, celem Projektu jest nie tylko zapewnienie przyjaznego dostępu do wyselekcjonowanej wiedzy naukowej na potrzeby konkretnego użytkownika, ale także stopniowe rozpoznawanie potrzeb biznesu oraz możliwości komercjalizacji badań, poprzez ich formułowanie w sposób czytelny dla obu stron, przeniesienie tradycyjnych form współpracy nauka - biznes w świat cyfrowy oraz rozwój standardów związanych z odpowiednim otwartym API czy cyfrowym opisem świata nauki i biznesu.


W efekcie realizacja Projektu przyczyni się do osiągnięcia celu nadrzędnego jakim jest podniesienie stopnia powtórnego wykorzystania ISP (informacji sektora publicznego), co wpłynie na rozwój nauki, wzrost innowacyjności i przedsiębiorczości regionu i kraju


Odbiorcy projektu


W celu rozpoznania sytuacji, określenia docelowych grup odbiorców projektu oraz ich potrzeb, odbyto wiele spotkań i rozmów z przedstawicielami przemysłu, pracownikami naukowymi samej Uczelni oraz zewnętrznych jednostek naukowych, a także pracownikami Uczelni bezpośrednio zaangażowanymi w nawiązywanie kontaktów z przedsiębiorcami oraz komercjalizacją badań.


Ostatecznie, na podstawie przeprowadzonych analiz, wyłoniono trzy grupy odbiorców:


 1. przedsiębiorcy,


 2. środowisko naukowe (pracownicy naukowi oraz doktoranci),


 3. pozostała część społeczeństwa informacyjnego (studenci, młodzież, pozostali użytkownicy Internetu).


W przypadku przedsiębiorców, platforma MOST Wiedzy ułatwi im szybkie i skuteczne znalezienie poszukiwanych informacji oraz kontakt z właściwą jednostką naukowo-badawczą Uczelni. Przedsiębiorcy zyskają efektywne i niezwykle sprawne narzędzie umożliwiające dostęp i przeglądanie zasobów Politechniki oraz innych jednostek, a także szybkie wyszukiwanie właściwych informacji dopasowanych do ich potrzeb.


W perspektywie długofalowej pozwoli to na zacieśnienie więzi nauki z biznesem, co powinno zaowocować większym udziałem przedsiębiorców w projektach realizowanych wspólnie z Uczelnią, a także wzrostem finansowego zaangażowania przemysłu w prace badawcze.


Kolejnym zadaniem projektu jest zaspokojenie potrzeb środowiska naukowego, zarówno w kraju jak i zagranicą, które zyska dostęp do zasobów naukowych, publikacji, opracowań, wyników badań, aparatury, sprzętu oraz możliwości badawczych i innych informacji z połączonych w ramach platformy MOST Wiedzy jednostek naukowo-badawczych. Pozwoli to na efektywniejsze zagospodarowanie potencjału wiedzy współpracujących ośrodków i podniesie stopień wykorzystania posiadanego sprzętu i aparatury.


MOST Wiedzy ułatwi dostęp do informacji o najnowszych osiągnięciach naukowych, innowacyjnych rozwiązaniach i kierunkach rozwoju tematów badawczych poszczególnych jednostek naukowych, który obecnie jest zamknięty dla naukowców spoza Politechniki Gdańskiej.


Studenci oraz pozostali odbiorcy (młodzież pragnąca w przyszłości podjąć studia w Uczelni, parki naukowo-technologiczne, organizacje pozarządowe itp.) uzyskają bezpośredni otwarty dostęp do zasobów naukowych, oferty, informacji, kursów e-learningowych i innych materiałów w zakresie wiedzy i kształcenia, a platforma MOST Wiedzy umożliwi im łatwe i szybkie przeszukiwanie zasobów, co poprawi jakość i atrakcyjność oferty naukowej.


Podsumowując, MOST Wiedzy jako zintegrowana platforma gromadzenia i wymiany danych umożliwi korzystanie z zasobów cyfrowych nauki, wiedzy i technologii Politechniki Gdańskiej oraz jednostek współpracujących wszystkim grupom interesariuszy na zasadach Otwartego Dostępu.


Multidyscyplinarny Otwarty System Transferu Wiedzy – MOST Wiedzy ma odzwierciedlać most łączący społeczność naukowców, przedsiębiorców i społeczeństwo w ramach otwartej przestrzeni współpracy.


Więcej szczegółów:


https://pg.edu.pl/most/o-projekcie


https://mostwiedzy.pl/intro/


https://mostwiedzy.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Portal MOST Wiedzy  to w pełni autorskie i unikalne w skali kraju rozwiązanie udostępniające kompleksowe i multidyscyplinarne dane dotyczące potencjału naukowo-badawczego uczelni wyższych.


Czynnikiem wyróżniającym portal jest dbałość o to, by prezentowane informacje były aktualne, przy minimalnym zaangażowaniu użytkownika końcowego. W tym celu  wykorzystano mechanizmy automatycznych aktualizacji danych z baz źródłowych .


Jednym z głównych priorytetów projektu jest kontekstowa organizacja udostępnianych informacji.  W znaczny sposób ułatwia ona eksplorację danych  oraz pozwala na wprowadzenie elementu inteligencji do wbudowanej wyszukiwarki.   Dodatkowo zadbano o nowoczesną, przejrzystą szatę graficzną oraz zgodność ze standardem WCAG 2.0, co przeciwdziała wykluczeniu osób niepełnosprawnych.


Portal wyróżnia się również wysoką indeksowalnością w wyszukiwarkach internetowych (m.in Google/Google Scholar), co pozwala docierać do szerokiego grona odbiorców.


MOST Wiedzy  to system mocno rozproszony i zwielokrotniony, tak żeby zapewnić wysoką dostępność, wydajność i niezawodność oraz bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Pracuje na prywatnej chmurze obliczeniowej zlokalizowanej w centralnym węźle Politechniki Gdańskiej. 

Najważniejsze wdrożenia

Wdrożenie na Politechnice Gdańskiej – największej uczelni technicznej w rejonie Polski północnej.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Automatyczne zasilanie danymi z podłączonych baz danych – użytkownicy nie muszą wykonywać dodatkowych akcji, by portal oferował zawsze aktualne informacje.


2. Inteligentna wyszukiwarka,  wraz z mechanizmami rozumienia kontekstu.


3. Kontekstowa nawigacja w systemie – pozwala eksplorować system, bez potrzeby wprowadzania danych z klawiatury.  

Informacje o firmie

Politechnika Gdańska jest największą uczelnią techniczną w rejonie Polski północnej.               


Na 9 wydziałach uczelni – na studiach pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz podyplomowych w systemie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych – studiuje ponad 20 tysięcy studentów: • Wydział Architektury,

 • Wydział Chemiczny,

 • Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki,

 • Wydział Elektrotechniki i Automatyki,

 • Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej,

 • Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska,

 • Wydział Mechaniczny,

 • Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa,

 • Wydział Zarządzania i Ekonomii.


Większość wydziałów posiada prawa akademickie czyli jest uprawniona do nadawania stopni naukowych doktora i doktora habilitowanego oraz prowadzenia postępowań o nadanie tytułu naukowego profesora. W 2017 7 wydziałów uzyskało akredytację w najwyższych kategoriach A i A+, nadaną przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych.


Na terenie kampusu uczelni działają jednostki ogólnouczelniane i międzywydziałowe: Centrum Języków Obcych, Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość oraz Centrum Sportu Akademickiego, a także nowoczesne centra, w których prowadzone są zaawansowane prace naukowo-badawcze, służące rozwojowi inteligentnych specjalizacji, takie, jak:


- Centrum Usług Informatycznych,


- Centrum Doskonałości Naukowej Infrastruktury Wytwarzania Aplikacji,


- Centrum Doskonałości WiComm,


- Centrum Ekoinnowacji,


- Centrum Morskich Technologii Militarnych,


- Centrum Nanotechnologii,


- Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość,


- Centrum Informatyczne Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej,


- Centrum Transferu Wiedzy i Technologii,


- Centrum Zaawansowanych Technologii "Pomorze",


- Interizon – Pomorski Klaster ICT,


- Laboratorium Innowacyjnych Technologii Elektroenergetycznych i Integracji Odnawialnych Źródeł Energii LINTE^2,


-Laboratorium Zanurzonej Wizualizacji Przestrzennej.

Multidyscyplinarny Otwarty System Transferu Wiedzy - MOST Wiedzy
Multidyscyplinarny Otwarty System Transferu Wiedzy - MOST...

https://mostwiedzy.pl/pl/intro/ Istotą projektu MOST Wiedzy jest zaprojektowanie i wybudowanie platformy integrującej dane z wielu baz ewidencyjnych (zarówno Politechniki...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

uniFLOW Online

uniFLOW Online

Opis

uniFLOW Online to proste, bezserwerowe oraz bezpieczne drukowanie i skanowanie dokumentów. Rozwiązanie zostało zaprojektowane w oparciu o platformę Microsoft Azure™ zapewniając bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, skalowalność
i odporność dla małych i średnich firm. Pomimo, że jest to usługa chmurowa to zabezpieczone zadania drukowania nie opuszczają sieci lokalnej, gwarantując bezpieczeństwo dokumentów. Pozostałe dane przetwarzane w chmurze nie opuszczają rejonu unii europejskiej co jest zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem. Zapewniając bezpieczny dostęp do urządzeń drukujących, uniFLOW Online gwarantuje, że poufne dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce. Wydajność pracowników wzrasta przez zapewnienie mobilnego drukowania i funkcji skanowania dla użytkowników wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Administrator uniFLOW Online może śledzić i oceniać koszty drukowania, kopiowania, faksowania i skanowania bezpośrednio w chmurze
i alokować koszty poszczególnym użytkownikom. Usługa uniFLOW Online dostępna jest jako darmowa lub płatna subskrypcja dla wszystkich użytkowników urządzeń Canon imageRUNNER Advance, kompaktowych urządzeń MFP/SFP obsługujących platformę MEAP oraz pozostałych urządzeń innych producentów z wykorzystaniem terminala ReleaseStation.


http://www.uniflow.global/en/products/uniflow-online/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii uniFLOW Online nie ma wymogu posiadania lokalnego serwera. Cała konfiguracja i zarządzanie systemem odbywa się w chmurze, udostępniając administratorom internetowe narzędzia do tworzenia raportów
i dynamiczne pulpity. Ponadto uniFLOW Online nie przechowuje żadnych poświadczeń użytkownika, takich jak hasła.  Zamiast tego akceptuje poświadczenia logowania od wielu dostawców tożsamości. Domyślnym dostawcą jest Microsoft Azure Active Directory. Alternatywnie administratorzy mogą korzystać z usług Active Directory (ADFS) w celu integracji z np. Microsoft Office 365 lub lokalnie hostowanego środowiska domenowego Active Directory®. Ponadto możliwe jest korzystanie ze wspólnych dostawców tożsamości internetowych jak Facebook, Google, Yahoo! ® lub Windows Live ID.

Najważniejsze wdrożenia

Lier Fibernett Telecommunications, Szereg małych i średnich firm na całym świecie.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Brak kosztów związanych z lokalnymi serwerami druku oraz ich utrzymaniem.


Bezpieczne drukowanie i skanowanie dla małych i średnich firm w modelu subskrypcji bez zbędnych inwestycji w zakup licencji.


Mobilne drukowanie i skanowanie dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Informacje o firmie

Canon jest światowym liderem zarówno w dziedzinie konsumenckich, jak i biznesowych rozwiązań do obrazowania. Nasze bogate portfolio obejmuje nie tylko profesjonalny sprzęt do fotografii i filmowania 5D. Canon to także wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań do druku wielkoformatowego (drukarek, ploterów, kopiarek, skanerów i oprogramowania).


Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych. Doradzamy, jak maksymalizować wydajność na każdym etapie ich przetwarzania – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości czy działu obsługi przesyłek. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów  biznesowych, świadczymy także usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.


Canon przeznacza duże nakłady na badania i rozwój innowacyjnych technologii, dzięki czemu przoduje w liczbie zarejestrowanych patentów. W swojej działalności firma w szczególny sposób uwzględnia interesy społeczeństwa i środowiska, realizując zasady filozofii Kyosei - „życie i praca dla wspólnego dobra”.

uniFLOW Online
uniFLOW Online

uniFLOW Online to proste, bezserwerowe oraz bezpieczne drukowanie i skanowanie dokumentów. Rozwiązanie zostało zaprojektowane w oparciu o platformę Microsoft Azure™...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Oracle Autonomous Transaction Processing

Oracle Autonomous Transaction Processing

Opis

Usługa Oracle Autonomous Transaction Processing, będąca częścią oferty Autonomous Database Cloud, wspomaga złożone zadania przetwarzania transakcyjnego, raportowania, zadań wsadowych i obciążeń Internetu Rzeczy za pomocą jednej bazy danych umożliwiając uproszczone tworzenie aplikacji oraz personalizację i analizowanie danych dla lepszego wykrywania oszustw.


Nowa samoczynna baza danych Oracle jest przeznaczona do zasilania najbardziej wymagających aplikacji finansowych, produkcyjnych, handlowych i wykorzystywanych w sektorze publicznym, wspierając przetwarzanie transakcyjne, wsadowe i analityczne oraz raportowanie. Produkty serii Oracle Autonomous Database zapewniają przedsiębiorstwom najbardziej kompleksowe i zaawansowane możliwości baz danych dostępne dziś na rynku.


https://www.oracle.com/database/autonomous-database.html

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Tradycyjnie systemy zarządzania bazami danych były budowane i obsługiwane ręcznie, a ich konfigurowanie, zabezpieczanie, monitorowanie i dostrajanie oraz tworzenie kopii zapasowych wymagało dużo czasu i uwagi. Oracle Autonomous Database z funkcjami automatycznego sterowania, zabezpieczania i naprawy rewolucjonizuje zarządzanie danymi, przynosząc elastyczność użytkowania i znaczące oszczędności. Usługa pozwala użytkownikom na szybkie tworzenie instancji bazodanowych i łatwą konwersję istniejących baz danych radykalnie zmniejszając koszty i czas wprowadzania nowych produktów.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- Obniżenie kosztów. Pełna automatyzacja operacji i bieżącego dostrajania umożliwia zredukowanie kosztów administracyjnych o ok. 80%. Dzięki efektywności samoczynnej optymalizacji i elastycznemu modelowi płatności za faktyczne użycie koszty mogą spaść jeszcze bardziej – nawet o 90%.


 - Zmniejszenie ryzyka. Oracle Autonomous Database pozwala zmniejszyć ryzyko cyber-ataków dzięki lepszej ochronie danych i ograniczeniu nieplanowanych przestojów. Ochrona obejmuje wszystkie typy awarii – systemowe, zewnętrzne, czy błędy użytkowników. Dostępność nowej bazy danych wynosi 99,995, co odpowiada niespełna 2,5 minutom przestoju w miesiącu włącznie z przerwami na konserwację.


 - Szybsze wprowadzanie innowacji. Przeniesienie się do nowoczesnej chmury umożliwia szybsze tworzenie i wdrażanie nowych aplikacji. Deweloperzy stają się bardziej efektywni, ponieważ bazy danych przez nich używane nie wymagają ręcznego dostrajania. Wbudowane algorytmy uczenia maszynowego pozwalają aplikacjom na prognozowanie w czasie rzeczywistym w takich obszarach, jak spersonalizowany handel czy wykrywanie oszustw.

Informacje o firmie

Oracle (oracle.com) jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, oferuje pełny i zintegrowany stos aplikacji chmurowych oraz usług platformy, obsługując na świecie ponad 430 tys. klientów. Platforma Oracle Cloud oferuje kompletny zestaw aplikacji SaaS w obszarach ERP, HCM i CX oraz najlepsze w swojej kategorii usługi Platformy-jako-usługi (PaaS) oraz Infrastruktury-jako-usługi (IaaS) ze swoich ośrodków obliczeniowych ulokowanych w obu Amerykach, Europie oraz Azji. Firma zatrudnia ponad 138 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 39,8 mld USD (w roku finansowym 2018). Serwery baz danych, oprogramowanie middleware oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również sprzęt komputerowy oraz usługi IT (konsulting, szkolenia, asysta techniczna) oferowane są w 175 krajach na całym świecie. Oracle współpracuje z ponad 25 tys. firm partnerskich. Siedziba główna Korporacji znajduje się w Redwood Shores w Kalifornii. Na liście klientów Oracle znajdują się wszystkie firmy z listy Fortune 100. W 1992 r. powstała firma Oracle Polska. Obecnie zatrudnia ona ponad 500 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z najważniejszymi integratorami systemów IT. Więcej informacji na stronie oracle.com/pl/

Oracle Autonomous Transaction Processing
Oracle Autonomous Transaction Processing

Usługa Oracle Autonomous Transaction Processing, będąca częścią oferty Autonomous Database Cloud, wspomaga złożone zadania przetwarzania transakcyjnego, raportowania, zadań wsadowych i...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Computer&Equipment Technology

Produkcja spersonalizowanych laptopów dostosowanych bezpośrednio do potrzeb Klienta.

Produkcja spersonalizowanych laptopów dostosowanych bezpośrednio do potrzeb Klienta.

Opis

Na stronie internetowej dostępny jest konfigurator, dzięki któremu Klient może wybrać model laptopa oraz dokładną konfigurację (procesor, pamięć RAM, dyski twarde, kartę graficzną). Oprócz standardowej konfiguracji sprzętowej umożliwiamy szereg usług poprawiających kulturę pracy sprzętu takich jak polerowanie układu chłodzenia, dobór lepszej pasty termoprzewodzącej czy kalibrację matrycy. Oferujemy również możliwość nadrukowania własnego logotypu na klapie matrycy oraz własnego logo w BIOS.


Na stronie internetowej dostępny jest konfigurator, dzięki któremu Klient może wybrać model laptopa oraz dokładną konfigurację (procesor, pamięć RAM, dyski twarde, kartę graficzną). Oprócz standardowej konfiguracji sprzętowej umożliwiamy szereg usług poprawiających kulturę pracy sprzętu takich jak polerowanie układu chłodzenia, dobór lepszej pasty termoprzewodzącej czy kalibrację matrycy. Oferujemy również możliwość nadrukowania własnego logotypu na klapie matrycy oraz własnego logo w BIOS.

http://www.sklep.hyperbook.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Możliwość doboru konfiguracji odpowiedniej do swoich potrzeb i wizualne dostosowanie sprzętu do wymagań klienta jest niespotykane na polskim rynku komputerów przenośnych.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Możliwość doboru konfiguracji sprzętowej dostosowanej do potrzeb Klienta.


2. Możliwość dostosowania wyglądu laptopa do swoich potrzeb.


3. Sprzęt przed wydaniem do Klienta przechodzi serię testów technicznych pozwalających na wyeliminowanie wadliwych egzemplarzy przed dostarczeniem laptopa do Użytkownika. 

Informacje o firmie

Polska firma Blue Technology obecna jest na rynku od 2011 roku, a w 2015 wprowadziła na rynek markę Hyperbook. Nasze produkty cechują się dużą wydajnością, szerokimi możliwościami customizacji oraz konkurencyjną ceną. Bycie niezależnym producentem pozwala nam na indywidualne podejście do każdego Klienta. 

Produkcja spersonalizowanych laptopów dostosowanych bezpośrednio do potrzeb Klienta.
Produkcja spersonalizowanych laptopów dostosowanych...

Na stronie internetowej dostępny jest konfigurator, dzięki któremu Klient może wybrać model laptopa oraz dokładną konfigurację (procesor, pamięć RAM, dyski twarde, kartę...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

Pamięci i rozszerzenia dedykowane aplikacjom przemysłowym firmy Innodisk

Pamięci i rozszerzenia dedykowane aplikacjom przemysłowym firmy Innodisk

Opis

Pamięci i rozszerzenia dedykowane aplikacjom przemysłowym firmy Innodisk
Firma Innodisk jest specjalizowanym producentem pamięci RAM, dysków SSD oraz rozwiązań Embedded dedykowanych aplikacjom przemysłowym.


Awaria dysku komputera przemysłowego stanowi duże zagrożenie w aplikacjach przemysłowych, wymaga zatrzymania procesu produkcji, co może być przyczyną wysokich strat.


Sama naprawa może stanowić dużą trudność, gdyż dostęp do komputera przemysłowego jest z reguły utrudniony.


W związku z powyższym dużą wagę przykłada się do bezawaryjności sprzętu komputerowego wykorzystywanego w przemyśle.


Największy wzrost bezawaryjności uzyskuje się na drodze eliminacji elementów ruchomych w komputerze eksploatowanym w trudnych warunkach. Standardem są konstrukcje bezwentylatorowe oraz rezygnacja z dysków magnetycznych HDD na rzecz dysków krzemowych SSD.


Dyski SSD w aplikacjach przemysłowych sprawdzają się znacznie lepiej jak dyski magnetyczne, ze względu na większą wytrzymałość mechaniczną (brak elementów ruchomych wpływa na wyższą odporność na wibracje i wstrząsy) oraz szerszy zakres temperaturowy pracy elementów krzemowych, w porównaniu do głowicy magnetycznej.


W procesie montażu stosuje się technologie podnoszące odporność na wstrząsy i wibracje – pamięci i dyski spełniają normy MIL-STD-810/G, MIL-I-46058C, E-Mark (EU), SAE J1113 (US), and ISO 7637-2 (zastosowania militarne, w pojazdach, przemyśle) oraz pracujące w szerokim zakresie temperaturowym = -40÷85 ?C..


 Wadą dysków SSD, w stosunku do dysków HDD, jest ograniczona liczba cykli kasowania/zapisów.


Największą trwałością wykazują się dyski oparte na technologii Single-Level Cell, biorąc pod uwagę liczbę cykli kasowania/zapisów pojedynczej komórki wynoszącej około 60 tysięcy, jednakże dyski SLC charakteryzuje najwyższa cena, będą ca pochodną wysokiej ceny pamięci NAND flash SLC.


Dyski oparte na pamięciach NAND flesh MLC – Multi-Level Cell charakteryzują się niższą ceną ze względu na większe upakowanie informacji w jednej komórce pamięci, jednakże cykl życia takiej komórki wynosi zaledwie 3   tysiące cykli.


Innodisk wprowadził nową technologię iSLC pozwalającą na zwiększeniu żywotności dysku opartego na komórkach  MLC (w testach do 20 tysięcy cykli zapisów), przy jednoczesnym zachowaniu istotnie niższej ceny w porównaniu do dysków SLC.
Technologia iSLC polega na wykorzystaniu dodatkowej pamięci i oprogramowania nie widocznego z punktu widzenia systemu operacyjnego. Oprogramowanie to rozkłada procesy zapisywania danych na przestrzeni dyskowej, w taki sposób, aby uzyskać równomierne zużycie komórek. Komórki zbliżające się do granicy działania są zastępowane przez komórki nadmiarowe, nie widoczne z poziomu systemu operacyjnego w postaci wolnej przestrzeni dyskowej.


Algorytm działania firmware w dyskach iSLC jest rozwiązaniem opatentowanym przez Innodisk bazującym na najnowszym kontrolerze Marvell NAND oraz technologii LDPC ECC (Low Density Parity Chceck)


 http://www.jm.pl/page,nowosc_produktowa,id_n,500,nowa-generacja-przemyslowych-dyskow-ssd-od-innodiska-sata-3me4-i-pcie-m-2-3me.html


Rozwiązanie iSLC jest tym istotniejsze, że od dwóch lat obserwujemy zastępowanie pamięci NAND Flash pamięciami technologii NAND 3D, które mają wielokrotnie większą gęstość zapisu, których cena jest w rezultacie istotnie niższa, ale których cykl kasowania/zapisu jest jeszcze krótszy jak technologii MLC, wynoszący w niektórych przypadkach zaledwie około 1000 cyklów.


Technologia iSLC pozwala znaleźć kompromis pomiędzy wysoką trwałością dysku reprezentowaną technologią SLC a niską ceną wynikającą z wykorzystania komponentów NAND flash MLC/3D.


 


Innodisk dostarcza wraz z dyskami SSD specjalizowane oprogramowanie służące analizie stanu dysków: iSMART. Oprogramowanie to dostarczane jest Klientom Innodisk nieodpłatnie i po zainstalowaniu gromadzi w chmurze, poprzez połączenie internetowe, informacje o stanie monitorowanych dysków generując przy tym alerty, informując,  na podstawie aproksymacji dotychczasowego wykorzystania, o prawdopodobnej żywotności dysku.


Dzięki danym znajdującym się w chmurze informacja o stanie dysku może być dostarczona w dowolne miejsce na ziemi.


Firma eksportująca urządzenia czy  linie technologiczne może kontrolować z wykorzystaniem tego oprogramowania stan dysków SSD we wszystkich komputerach, bez względu, gdzie fizycznie znajdują się poszczególne maszyny i zabudowane w nich komputery przemysłowe.


http://www.jm.pl/page,nowosc_produktowa,id_n,531,innodisk-zaskakuje-konkurencje-rozwojem-w-tym-narzedziami-do-analizy-i-zarzadzania-dyskami-ssd.html


Dzięki informacji o spodziewanej żywotności dysku można zaplanować działania serwisowe z wyprzedzeniem, unikając awaryjnego zatrzymania maszyny/linii produkcyjnej a w rezultacie unikając kosztów przestoju.


 


Firma Inndisk wspiera Klientów w segmencie przemysłowym rozwiązaniami Embedded.


W 2017 roku firma wprowadziła na rynek dyski działające jako dyski sieciowe w sieci LAN/Ethernet.


W aplikacjach video-monitoringu stosowanego np. w autobusach, pojazdach szynowych etc. obraz z kamer IP przekazywany są do komputera z wykorzystaniem sieci Ethernet. Dysk sieciowy Innodisk wyposażono w dwa łącza RJ45 pozwalające na zamknięcie pętli Ethernet (zwiększenie niezawodności). Dzięki zastosowaniu sieci LAN, dysk, na którym przechowywane są dane z kamer, można umieścić w innym miejscu jak sam komputer. Jest to niezwykle dogodne w eksploatacji, ponieważ ograniczony dostęp do komputera przemysłowego nie ogranicza dostępu do dysku z danymi video, dla którego można zaprojektować ergonomiczną lokalizację.


Co ważne, dysk sieciowy Innodisk dostosowano do trudnych warunków pracy i wyposażono w technologię zasilania  PoE, gdzie zasilanie dostarczane jest kablem sygnałowym Ethernet co ułatwia montaż i podnosi niezawodność działania.


Kolejną propozycją Embedded wprowadzoną do oferty przez Innodisk w ubiegłym roku jest seria najmniejszych na świecie macierzy RAID1, posiadających standardowe złącza dysków 2,5” SATA, mSATA, PCIe, mPCIe i M.2 i rozmiary umożliwiające zabudowę w miejsce dotychczas standardowo stosowanych dysków w komputerach przemysłowych.


Innodisk wraz z układami dostarcza oprogramowanie pozwalające na zarządzanie macierzą RAID.


http://www.jm.pl/page,nowosc_produktowa,id_n,527,innodisk-zaprezentowal-nowe-kierunki-rozwoju-na-targach-embedded-world-2017-w-norymberdze-najmniejsze-na-swiecie-uklady-raid-i-uklady-embedded-wykorzystujace-poe.html


 


Innym rozszerzeniem Embedded oferowanym przez firmę Innodisk jest EGP2-X401 - cztery konfigurowalne porty COM - RS232/422/485 - podłączane poprzez złącze M.2


 


Rozwiązanie to miało swoją premierę w bieżącym roku a jego przydatność związana jest z rosnącym trendem Industry 4.0
W przemyśle pracuje już szereg komputerów przemysłowych, które jednakże w momencie zakupu nie były one wyposażone w odpowiadającą dzisiejszym potrzebom liczbę portów COM.


RS232/422/485 to najpopularniejszy port szeregowy stosowany w automatyce przemysłowej.


EPG2-X401 pozwala przyłączyć poprzez popularny port M.2cztery konfigurowalne porty COM wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, chcących gromadzić większą liczbę informacji z urządzeń automatyki.


http://www.jm.pl/page,nowosc_produktowa,id_n,578,nowosci-firmy-innodisk-relacja-filmowa-ze-szkolenia-europejskich-dystrybutorow-w-norymberdze.html


 


Następnym  rozwiązaniem, które wprowadzono do oferty w bieżącym roku, są pamięci RAM DDR4 zabezpieczone przed wpływem szkodliwego oddziaływania agresywnej atmosfery, w szczególności siarki, szczególnie szkodliwej, a często występującej w przemyśle.


https://www.innodisk.com/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Rozwiązania Innodisk wyprzedzają rozwiązania konkurencyjne. Nie ma innego, jednego producenta RAM/SSD/Embedded oferującego tak przemyślane, szerokie spektrum rozwiązań dedykowanych przemysłowym warunkom pracy i biorącego przez to tak dużą odpowiedzialność za poprawne działanie aplikacji u Klienta.


Pod względem innowacyjności podkreślić należy:


Technologię iSLC z wykorzystaniem najnowszego kontrolera Marvell NAND– pozwalającą na uzyskanie kompromisu pomiędzy dużą trwałością SLC a niską ceną NAND flash MLC/3D


iSMART – oprogramowanie do zarządzania dyskami SSD wraz z predykcją czasu działania


Szereg rozwiązań Embedded m.in.:


- serię najmniejszych na świecie macierzy RAID, wyposażonych w  standardowe złącza dysków 2,5” SATA, mSATA, PCIe, mPCIe i M.2 i rozmiary pozwalające na zabudowę w miejsce dotychczas standardowo stosowanych dysków


- poczwórny konwerter M.2>RS - na rynku można spotkać konwertery M.2 na porty RS, przy czym są to konwertery pojedyncze lub podwójne (Innodisk zapewnia aż 4 porty) i nie spełniające kryteriów pracy w warunkach przemysłowych


- szereg rozwiązań PoE

Najważniejsze wdrożenia

Firma JM elektronik sprzedała następujące ilości produktów z oferty Innodisk, we wszystkich kategoriach:


2016: 1210 sztuk


2017: 1489


2018 (7 miesięcy): 1510


Wszystkie produkty pracują w warunkach przemysłowych (nie działamy na rynku komercyjnym)


Warto wspomnieć, że produkty firmy Innodisk montowane są seryjnie przez największych światowych producentów komputerów przemysłowych oraz urządzeń komunikacji/automatyki (w ramach OEM).

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Niezawodność – projekt i realizacja z myślą o trudnych warunkach pracy (standardy militarne i przemysłowe odporności na wstrząsy i wibracje, szeroki zakres temperaturowy, odporność na agresywną atmosferę), przeciwdziałanie zamiast przestojów – narzędzia informatyczne iSMART umożlwiające predykcję

 2. Dostępność cenowa – zastosowanie technologii iSLC – zapewnienie wysokiej żywotności za relatywnie niską cenę

 3. Skalowalność – nie tylko RAM czy SSD, ale także szereg rozszerzeń Embedded, np. macierz RAID w miejsce dysku SSD

Informacje o firmie

JM elektronik działa na rynku profesjonalnej dystrybucji elementów elektronicznych od 1990 roku. Z czasem w ofercie firmy znalazły się rozwiązania z dziedziny automatyki i komputerów przemysłowych. W okresie ostatniej dekady firma JM elektronik wprowadziła na rynek ponad 15 tysięcy komputerów przemysłowych – panelowych, zabudowanych i jednopłytkowych – stając się dostawcą największych polskich firm produkcyjnych oraz firm technologicznych. Dzięki współpracy JM elektronik z firmą Innodisk firmy w Polsce mogą korzystać z innowacyjnych światowych technologii, podnosząc niezawodność swoich systemów informatycznych.


Działając we współpracy z firmą Innodisk JM elektronik podnosi konkurencyjność polskich przedsiębiorstw, w tym firm technologicznych, eksportujących swoje maszyny, urządzenia i systemy sterowania. Dzięki wykorzystaniu w nich technologii Innodisk hardware tych firm w zakresie gromadzenia danych nie ustępuje zagranicznym konkurentom.


W firmie JM elektronik pracuje zespół inżynierów aplikacyjnych z zakresu komputerów przemysłowych i automatyki, których zadaniem jest edukacja Klientów, doradztwo, pomoc w implementacji i uruchomieniu.


Inżynierowie Ci uczestniczą w szkoleniach organizowanych cyklicznie przez Innodisk przekazując następnie swą wiedzę bezpośrednio Klientom, także w ramach cykli webinariów, szkoleń, targów, konferencji.


W ramach współpracy z Klientami firma JM elektronik prowadzi program wypożyczeń sprzętu, dzięki czemu Klienci mogą przetestować w warunkach eksploatacyjnych komputery przemysłowe i rozwiązania Innodisk.

Pamięci i rozszerzenia dedykowane aplikacjom przemysłowym firmy Innodisk
Pamięci i rozszerzenia dedykowane aplikacjom...

Pamięci i rozszerzenia dedykowane aplikacjom przemysłowym firmy Innodisk Firma Innodisk jest specjalizowanym producentem pamięci RAM, dysków SSD oraz rozwiązań Embedded...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Skaner dokumentowy imageFORMULA ScanFront 400

Skaner dokumentowy imageFORMULA ScanFront 400

Opis

imageFORMULA ScanFront 400 to wydajny, sieciowy skaner dokumentowy dedykowany do pracy w małych i średnich grupach roboczych. Duża szybkość skanowania — na poziomie 45 stron na minutę — i podajnik ADF na 60 arkuszy umożliwiają przetwarzanie większej liczby dokumentów. Przetestowany mechanizm podawania dokumentów i trwała konstrukcja umożliwiają skanowanie jednoprzebiegowe nawet 6000 stron dziennie i zapewniają wysoką niezawodność. Urządzenie ułatwia skanowanie różnych rodzajów dokumentów, od formatów A4 i A5 oraz wizytówek po długie, zwinięte dokumenty (do 3 metrów), a nawet kart plastikowych, paszportów i dokumentów formatu A3 (w trybie Folio), dzięki czemu znakomicie sprawdza się w działach kadr, hotelach i bankach. Linuksowy system operacyjny skanera ScanFront 400 ułatwia integrację urządzenia z dostępnym obiegiem dokumentów. Zabezpieczenia są standardowym elementem urządzenia i występują na trzech poziomach: bezpieczeństwo urządzenia, użytkownika i dokumentu. Obejmują one logowanie z użyciem hasła, automatyczne wylogowanie i żądanie potwierdzenia adresu przed wysłaniem dokumentów. Często używane ustawienia skanowania i miejsca docelowe można przypisać do przycisków zadań i określonych użytkowników. Administratorzy mogą zdalnie zarządzać zarejestrowanymi użytkownikami i aktualizować oprogramowanie na wielu urządzeniach jednocześnie, co przekłada się na mniejsze koszty obsługi informatycznej.


https://www.canon.pl/scanners/document-scanners/imageformula_scanfront_400/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Skaner Canon imageFORMULA ScanFront 400 umożliwia szybkie i wydajne skanowanie dokumentów o różnych formatach i gramaturach. Obsługa skanera jest bardzo łatwa i intuicyjna dzięki dużemu kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu, a samo urządzenie nie wymaga dodatkowej infrastruktury technicznej - wystarczy podłączyć skaner do sieci, nie wymagana jest instalacja oprogramowania serwera. Za pośrednictwem zwykłej przeglądarki internetowej można łatwo zdalnie zaktualizować wiele skanerów albo utworzyć kopie zapasowe ich danych i je przywrócić.


 


Bezpieczeństwo skanowanych dokumentów to priorytet a urządzenie SkanFront 400 gwarantuje je na trzech poziomach:


- urządzenia: dostęp do urządzenia mają tylko upoważnieni użytkownicy, którzy muszą uwierzytelnić się przy użyciu identyfikatora i hasła. Do kontroli można używać funkcji logowania w usłudze Active Directory lub LDAP. Automatyczne wylogowanie stanowi dodatkową ochronę przed dostępem nieupoważnionych użytkowników do urządzenia.


- użytkownika: uprawnienia użytkowników można ustawiać indywidualnie, dzięki czemu będą oni mieli dostęp tylko do odpowiednich lub niezbędnych funkcji i opcji skanowania.


- dokumentu: zeskanowane dokumenty, np. pliki poufne, można wysłać jako szyfrowane i zabezpieczone hasłem dokumenty PDF,


aby kontrolować możliwość wyświetlania, edycji i druku. Oprócz tego żadna kopia zeskanowanych dokumentów nie jest przechowywana w urządzeniu.

Najważniejsze wdrożenia

Firmy reprezentujące różne branże (różnej wielkości).

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- Prosty interfejs umożliwia szybkie i łatwe skanowanie do wiadomości e-mail, folderów sieciowych, serwerów FTP, pamięci USB, faksów i drukarek bezpośrednio z poziomu jasnego ekranu dotykowego TFT skanera o przekątnej 10,1 cala (25,7 cm) — bez potrzeby używania dodatkowego sprzętu i oprogramowania.


-  Wydajne i szybkie skanowanie dokumentów o różnych formatach i gramaturach a także kart plastikowych, dowodów osobistych, wizytówek a nawet paszportów czy dokumentów o niestandardowych długościach do 3 m


- Trzy poziomy zabezpieczeń: urządzenia, użytkownika i dokumentu

Informacje o firmie

Canon jest światowym liderem zarówno w dziedzinie konsumenckich, jak i biznesowych rozwiązań do obrazowania. Nasze bogate portfolio obejmuje nie tylko profesjonalny sprzęt do fotografii i filmowania 5D. Canon to także wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań do druku wielkoformatowego (drukarek, ploterów, kopiarek, skanerów i oprogramowania).


Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych. Doradzamy, jak maksymalizować wydajność na każdym etapie ich przetwarzania – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości czy działu obsługi przesyłek. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów  biznesowych, świadczymy także usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.


Canon przeznacza duże nakłady na badania i rozwój innowacyjnych technologii, dzięki czemu przoduje w liczbie zarejestrowanych patentów. W swojej działalności firma w szczególny sposób uwzględnia interesy społeczeństwa i środowiska, realizując zasady filozofii Kyosei - „życie i praca dla wspólnego dobra”.

Skaner dokumentowy imageFORMULA ScanFront 400
Skaner dokumentowy imageFORMULA ScanFront 400

imageFORMULA ScanFront 400 to wydajny, sieciowy skaner dokumentowy dedykowany do pracy w małych i średnich grupach roboczych. Duża szybkość skanowania — na poziomie 45 stron na...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Data Center Leader - centrum danych

EDGE8 TM, MTP Pro

EDGE8 TM, MTP Pro

Opis

EDGE8 jest pierwszym wprowadzonym w przemyśle, modularnym, pre-terminowanym systemem okablowania optycznego, który charakteryzuje się wykorzystaniem modelu 8- włóknowego. Konektory MTP® oparte na 8 włóknach, umożliwiają łatwe dopasowanie liczby włókien w szkielecie sieci centrów danych oraz sieci SAN przy zastosowaniu obowiązujących standardów urządzeń nadawczych/modułów QSFP Base-8.


Wprowadzenie tego rozwiązania skutkuje wykorzystaniem w aplikacji włókna w 100 procentach, upraszcza odwzorowanie mapowania portów 1:1 oraz redukuje nawet do 50 procent poziom tłumienności łącza poprzez eliminację modułów konwersji (conversion modules). Wszystkie konektory MTP w trunkach EDGE8 są męskie/z pinami co w praktyce pozwala na używanie jednego typu  patchcordów, bez pinów do rozbudowy całej sieci. Co za tym idzie,  umożliwia redukcję złożoności  wdrożenia oraz ogranicza konieczność zamawiania dodatkowych elementów.


Rozwiązanie EDGE8 oferuje najlepszą w swojej klasie gęstość instalowanych włókien przy zachowaniu prostoty instalacji (90 procent szybsza instalacja w porównaniu do instalacji „terenowej”).  Jednocześnie, przy wysokiej gęstości,  potencjalny rozwój sieci za sprawą intuicyjnego dostępu do włókien (połączeń) nie stanowi problemu i z łatwością pozwala na wprowadzanie MACs (moves, adds, changes). Zastosowanie rozwiązania EDGE8 pozwala na wdrożenie MACs w zredukowany o 25% czasie.


Wszystkie komponenty EDGE8 są produkowane w oparciu w oparciu o włókno ultra-low-loss (ULL-produkt Corning). Zastosowanie tego rodzaju włókna, dla użytkownika oznacza możliwość zakładania połączeń o większych odległościach, przy jednoczesnym założeniu budżetów o niższych stratach, wymaganych przez zaawansowane aplikacje.


MTP-PRO- przyszłość rozwiązań MPO ściśle powiązana z rozwiązaniem Edge. Pomyłka w polaryzacji nie będzie już stanowić problemu!


http://www.corning.com

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

EDGE8 jest pierwszym wprowadzonym w przemyśle, modularnym, pre-terminowanym systemem okablowania optycznego, który charakteryzuje się wykorzystaniem modelu 8- włóknowego. Rozwiązanie EDGE8, w oparciu o zastosowanie 8 włókien, umożliwiają łatwe dopasowanie liczby włókien w szkielecie sieci centrów danych oraz sieci SAN przy zastosowaniu obowiązujących standardów oraz jest przygotowane do wsparcia nadchodzących wielkimi krokami zwielokrotnionych standardów prędkości sieci (40G, 100G, 400G). Jako rozwiązanie na czas teraźniejszy oraz produkt przyszłości, EDGE8 oferuje podniesienie jakości infrastruktury okablowania oraz jej przygotowanie na kolejne wyzwania.

Najważniejsze wdrożenia

Na dzień dzisiejszy, rozwiązanie EDGE8 zostało wybrane oraz wdrożone przez wielu klientów na całym świecie. Cel wdrożeń był jasny w każdym z przypadków: spełnienie wymagań obowiązujących na dzień dzisiejszy, przygotowanie na nadchodzące zwielokrotnienie wymagań rynkowych oraz zapewnienie gotowości do ścieżki migracji rozwiązania nawet do 400G. Partnerami biznesowymi którzy zdecydowali się na wdrożenie EDGE8 są nie tylko firmy związane z najnowocześniejszymi technologiami , telekomunikacyjne, ale również firmy z sektorów: opieki medycznej (szpitale), edukacji, finansów, transportu, handlu czy produkcyjnych ( w tym również już firmy w Polsce!!).


Dzięki współpracy i konsultacji z każdym z pojedynczych klientów,  wprowadzone rozwiązanie Edge8, daje znaczne korzyści przy rozbiciu sygnału 40G na cztery 10G linki/porty (co dotychczas było możliwe tylko przy użyciu rozwiązań paralel optics) za pomocą harnessa lub modułu portbreakout. Takie rozwiązanie pozwala na zwiększenie gęstości zarówno po stronie aktywnej jak i pasywnej. Użycie urządzenia nadawczo-odbiorczego 40G zamiast 10G QSFP, do transmisji 10G nie tylko obniża koszt części aktywnej per port, ale również pozwala na dalszy rozwój sieci wraz z rozwojem urządzeń nadawczo-odbiorczego, ponieważ technologie użyte w części pasywnej sieci mają możliwość obsługi transmisji 40G per port.


Referencje:


https://www.corning.com/emea/en/products/communication-networks/resource-library/search.html?productsSearchState=&resourcesSearchState=&relatedContentSearchState=&initialResultType=resources&searchText=&search-tag=%7B%22k%22%3A%22resource_types_en_us_s%22%2C%22v%22%3A%22Case%20Studies%22%7D&

Informacje o firmie

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS Jesteśmy liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Nic ci to nie mówi? Na pewno słyszałeś o Kosmicznym Teleskopie Hubble’a, który został wystrzelony w kosmos w 1990 roku – nasza firma dostarczyła szkło zwierciadła głównego. 25 lat później, kiedy czytasz ten tekst na swoim smartfonie, dotykasz palcem naszego flagowego produktu – Gorilla Glass, szkła wykorzystywanego obecnie w ponad miliardzie urządzeń!


Opierając się na ponad 160 lat wiedzy o materiałach i inżynierii procesowej, firma Corning kreuje i wytwarza przełomowe produkty, które znajdując zastosowanie w zaawansowanych technicznie urządzeniach, rozwiązaniach telekomunikacyjnych, w sferze nauki, przyczyniają się do wzrostu komfortu życia i codziennej pracy.


Corning Optical Communications Polska, część segmentu telekomunikacyjnego firmy Corning, jest wiodącym producentem rozwiązań światłowodowych systemów łączności dla systemów głosowych, danych i aplikacji sieciowych wideo na całym świecie. Oferujemy najszerszy asortyment rozwiązań światłowodowych i miedzianych produktów end-to-end dla sieci klientów telekomunikacyjnych.


Ponadto Corning oferuje pełen zakres pasywnych rozwiązań optycznych dla zróżnicowanych aplikacji Fibre-to-the-Home (FTTH), Data Centers, LAN/WAN. Na przestrzeni lat, jako producent włożyliśmy wiele wysiłku we wdrażanie  innowacji (plug and play, produkty prekonektoryzowane), co jest branżowym wyróżnikiem. Jesteśmy jednym z niewielu dostawców zapewniających pełną gamę usług dla projektów FTTH.


Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej


http://www.corning.com/opcomm/emea/en/index.aspx

EDGE8 TM, MTP Pro
EDGE8 TM, MTP Pro

EDGE8 jest pierwszym wprowadzonym w przemyśle, modularnym, pre-terminowanym systemem okablowania optycznego, który charakteryzuje się wykorzystaniem modelu 8- włóknowego....

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

Trellis Critical Insight

Trellis Critical Insight

Opis

Zarządzanie zasobami centrum danych dzięki jednej aplikacji?


Tak! Z Vertiv Trellis™ Critical InsightVertiv Trellis™ Critical Insight to inteligentna aplikacja do zarządzania współczesnymi, ciągle zmieniającymi się środowiskami centrów danych, zapewniająca szerokie i scentralizowane monitorowanie oraz kontrolę infrastruktury w centrum danych i w lokalizacjach zdalnych.


Rozwiązanie automatycznie gromadzi dane o wydajności i stanie urządzeń od różnych dostawców w czasie rzeczywistym i udostępnia skonsolidowane dane w wielu formatach, zapewniając operatorom i menadżerom centrów danych informacje potrzebne w ich codziennej pracy.


Rozwiązanie zapewnia użytkownikowi możliwość dostosowania dowolnych parametrów kontrolnych podłączonego sprzętu lub możliwość konfigurowania algorytmów sterowania, aby umożliwić automatyczne sterowanie urządzeniem. Pozwoli to np. na automatyczne włączanie jednostek chłodzących w reakcji na obciążenia termiczne, czy automatyczne otwieranie drzwi w odpowiedzi na alarm.


Trellis Critical Insight zawiera predefiniowane profile użytkowników z odpowiednimi uprawnieniami i ograniczeniami. Określają one dostęp użytkownika do różnych funkcji systemu. Profile i skojarzonych z nimi użytkowników można łatwo dodawać, modyfikować lub usuwać. 


Pobierz ulotkę w pdf


https://www.vertivco.com/pl-emea/products-catalog/monitoring-control-and-management/software/trellis-critical-insight/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Rozwiązanie pozwala monitorować wszystkie urządzenia znajdujące się w Data Center niezależnie od ich producenta, a odebrane alarmy mogą podlegać elastycznej automatycznej eskalacji do właściwych osób (eskalacja hierarchiczna i funkcjonalna).


Oprogramowanie pozwala na zarządzanie usługami utrzymaniowymi (prewencyjnymi w celu zapobiegnęcia awarii lub korekcyjnymi po wystąpieniu awarii). Ułatwia to zarządzanie magazynami części zamiennych.


Rozwiązania integruje się z systemami monitoringu CCTV oraz zamkami w szafach rackowych, aby mieć podgląd kto wykonuje pracę serwisową i zapewnić tej osobie dostęp we właściwym czasie.

Najważniejsze wdrożenia

Ostatni kwartał: wdrożenia w wiodących firmach z branży telekomunikacyjnej na rynkach regionu CEE – Słowenia (słoweński dostawca usług telekomunikacyjnych) oraz Białoruś (białoruski dostawca usług telekomunikacyjnych).

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • Monitorowanie i kontrola urządzeń Data Center przy pomocy najpopularniejszych protokołów SNMP oraz Modbus

 • Wizualizacja lokalizacji na własnych mapach lub mapach Google

 • Automatyzacja działań na podstawie przechwyconych alarmów

Informacje o firmie

Firma Vertiv to globalny producent wysokiej jakości produktów dla środowisk teleinformatycznych, takich jak systemy zasilania gwarantowanego i dystrybucji mocy, jednostki klimatyzacji precyzyjnej, szafy teletechniczne rack, rozwiązania z zakresu zdalnego dostępu, monitorowania i zarządzania infrastrukturą, oferujący usługi z zakresu monitoringu stanu infrastruktury o znaczeniu krytycznym oraz konserwacji prewencyjnej. Rozwiązania i usługi świadczone przez Vertiv mają przyczyniać się do zapewnienia bezpieczeństwa kluczowych systemów i aplikacji w organizacjach klientów, przy równoczesnym ograniczeniu śladu środowiskowego. Producent zapewnia niezrównane, wieloletnie doświadczenie na skalę globalną, które opiera się na dziedzictwie firmy Emerson Network Power.

Trellis Critical Insight
Trellis Critical Insight

Zarządzanie zasobami centrum danych dzięki jednej aplikacji? Tak! Z Vertiv Trellis™ Critical Insight Vertiv Trellis™ Critical Insight to inteligentna...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

System szaf serwerowych ZPAS Z-SERVER

System szaf serwerowych ZPAS Z-SERVER

Opis

System szaf serwerowych ZPAS Z-SERVER został wdrożony do produkcji seryjnej w I kwartale 2018r.
Produkt jest skierowany głównie dla centrów przetwarzania danych, kolokacji danych oraz serwerowni.
Szafa serwerowa zapewnia miejsce instalacji oraz zabezpieczenie fizyczne dla urządzeń aktywnych. Wyróżniającymi się aspektami naszego rozwiązania są:


- dbanie o odpowiednią wentylację urządzeń aktywnych, co zapewnia powierzchnia perforowana aż 86% 


- bezpieczeństwo zainstalowanych urządzeń, 5-cio punktowy system ryglowania szafy z możliwością prostej integracji kontroli dostępu


- łatwość dostosowania profili montażowych oraz instalacji wyposażenia dodatkowego za pomocą beznarzędziowych systemów co znacznie przyśpiesza proces instalacji.


- separacja zimnej i gorącej strefy dla rzędów szaf za pomocą modułowych elementów, zapewniając optymalne wykorzystanie systemów klimatyzacji.      


http://zpasgroup.pl/szafa-serwerowa-z-server.html

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

- bezpieczeństwo instalowanych urządzeń za pomocą innowacyjnego 5-cio punktowego ryglowania drzwi


- beznarzędziowy montaż / demontaż wyposażenia dodatkowego oraz regulacji profili montażowych co wpływa na szybkość instalacji oraz dokonywanych zmian w konfiguracji, zapewniając przy tym znaczną oszczędność czasu.

Najważniejsze wdrożenia

Beyond.pl Sp. z o.o.


Orange Polska S.A.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- wysoki poziom bezpieczeństwa instalowanych urządzeń


- łatwość regulacji oraz instalacji wyposażenia dodatkowego za pomocą beznarzędziowych systemów


- zapewnienie wysokich parametrów wentylacji szafy

Informacje o firmie

ZPAS S.A. ze swoim 45-letnim doświadczeniem wychodzi naprzeciw wymaganiom przyszłości i łączy w sobie kompleksowe rozwiązania. ZPAS S.A. specjalizuje się w produkcji obudów teleinformatycznych i energetycznych, oraz produkcją w zakresie rozwiązań sieciowych i energetyki. Połączeniu temu przyświeca idea „solution for connections”, która jest odpowiedzią na potrzeby rynku.


Dzięki wdrożonemu systemowi zarzadzania jakością i środowiskiem nasze produkty są objęte certyfikatami honorowanymi na całym świecie. Zastosowane rozwiązania technologiczne zapewniają szczególną ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwa pracowników. Dowodem na to są przyznane certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001

System szaf serwerowych ZPAS Z-SERVER
System szaf serwerowych ZPAS Z-SERVER

System szaf serwerowych ZPAS Z-SERVER został wdrożony do produkcji seryjnej w I kwartale 2018r. Produkt jest skierowany głównie dla centrów przetwarzania danych,...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

E-commerce Innovation - rozwiązania dla handlu internetowego

edrone - pierwszy eCRM dla e-commerce

edrone - pierwszy eCRM dla e-commerce

Opis

edrone to pierwszy system klasy eCRM stworzony dla e-sklepów. Został stworzony do analizy zachowań konsumentów i angażowania ich za pomocą spersonalizowanych wiadomości wysyłanych z wykorzystaniem automatyzacji marketingu. System jest bardzo łatwy w instalacji i nie wymaga zaangażowania działu technicznego. Sklepy korzystające z naszej technologii posiadają łączny roczny obrót ponad 3 mld złotych.


 Wśród głównych funkcjonalności znajdziemy m.in.


?      Marketing Machine - inteligentny system personalizacji oferty w e-sklepie oparty o technologię machine learning, która pozwala uczyć się zachowań zakupowych poszczególnych klientów. Technologia znana z takich sklepów jak Zalando czy Amazon.


?      Ratowanie porzuconych koszyków - około 70% klientów porzuca koszyki zakupowe w e-sklepach, w edrone pomagamy odzyskiwać część z nich znacząco zwiększając zyski klientów niskim nakładem kosztów.


?      Mechanizmy cross i up-selling - możliwości w łatwy i prosty sposób tworzenia kampanii mających na celu zwiększenie śr. wartości koszyka


Zostaliśmy docenieni przez ważne i główne nagrody branżowe takie jak:


?      Best in Cloud 2017 - najlepsze rozwiązanie klasy ecrm wg prestiżowego magazynu Computerworld


?      Ekomers 2016 - najlepszy produkt wspierający sprzedaż dla e-sklepów


?      Collision shortlist - jeden z 66 najlepszych startupów w 2017 na prestiżowych targach w Nowym Orleanie


http://edrone.me

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Innowacja edrone polega na wykorzystaniu Social CRM oraz technologii machine learning. Naszymi atutami są: błyskawiczne wdrożenie, łatwość obsługi oraz gotowe scenariusze, pozwalające na korzystanie z edrone już w pierwszym dniu okresu testowego. Ratowanie koszyków, dynamiczny newsletter i rekomendacje produktów to tylko niektóre z możliwości naszego systemu.


edrone to również jedyny na rynku system marketing automation ściśle zaprojektowany dla e-commerce. Posiadamy wtyczki do wszystkich popularnych platform sklepowych, dzięki czemu integracja jest bezpieczna i błyskawiczna. 

Najważniejsze wdrożenia


 1. x-kom.pl - jeden z najczęściej wybieranych Sklepów Internetowych w kraju i największy sprzedawca na Allegro. Posiadający roczny obrót ponad 1 mld złotych.

 2. Duka - posiadająca szwedzki rodowód, sieć sklepów sprzedających artykuły gospodarstwa domowego oraz elementy wyposażenia wnętrz. Działa na terenie Norwegii i Polski.

 3. Abra-meble.pl - jeden z największych polskich sklepów z wyposażeniem wnętrz. Działający na rynku od ponad 25 lat, posiadająca ponad 100 placówek handlowych.

 4. Semilac.pl - międzynarodowa firma produkcyjna lider w branży lakierów hybrydowych

 5. Rylko.com - marka wielokrotnie wyróżniana w rankingach marek obuwniczych

 6. Grupa citysport - działający od 2004 roku jeden z najważniejszych sklepów sportowych online w Polsce. 

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Analiza zachowań klientów sklepów internetowych z wykorzystaniem narzędzi Machine Learning. Używamy modelu typu Collaborative Filtering aby dostarczać spersonalizowane rekomendacje produktowe w e-sklepie i mailingowo. Posługujemy się dostarczanym przez Amazon AWS frameworkiem Elastic Map Reduce.

 2. Łatwość instalacji - edrone jest systemem plug ‘n’ play, do integracji systemu nie jest wymagane zaangażowanie działu IT. Posiadamy integrację z największymi platformami sklepowymi takimi jak Magento, Presta, Shoper, Shoplo, Shopify, WooCommerce, IAI-Shop i inne.

 3. Predefiniowane scenariusze pozwalające użytkownikowi pierwszego dnia korzystać z systemu i widzieć efekty

Informacje o firmie

edrone sp. z o.o. została założona przez Michała Blaka i Rahima Blaka. Doświadczonych przedsiębiorców internetowych. W ciągu czterech lat doszliśmy do poziomu ponad 1000 klientów, z całego świata. Poza sprzedażą produktu na rodzimym rynku, prowadzimy działania w Brazylii, Portugalii, Anglii, Niemczech i Indiach. W biurach na trzech kontynentach pracuje ponad 40 osób. Spółka jest finansowana w modelu bootstrappingu, bez korzystania z funduszy typu Venture Capital. 

edrone - pierwszy eCRM dla e-commerce
edrone - pierwszy eCRM dla e-commerce

edrone to pierwszy system klasy eCRM stworzony dla e-sklepów. Został stworzony do analizy zachowań konsumentów i angażowania ich za pomocą spersonalizowanych wiadomości...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

Wtyczka SARE OG Tag

Wtyczka SARE OG Tag

Opis

Wtyczka SARE OG Tag pozwala na łatwe kopiowanie treści z artykułów a następnie wstawianie ich do odpowiednio przygotowanego szablonu newslettera. Narzędzie korzysta z tagów OG powszechnie używanych na stronach internetowych. Zapamiętuje określone wartości a następnie uzupełnia w wskazanych miejscach newslettera. Treść po wstawieniu do newslettera może być dowolnie modyfikowana poprzez Edytory SARE. Wtyczka jest kompatybilna z przeglądarkami Firefox i Chrome. Dzięki wykorzystaniu wtyczki, wstawianie treści do newslettera staje się banalnie proste a efekt jest podobny jak przy przekazywaniu linków do strony za pomocą komunikatorów (np. Messenger). Budując narzędzie bazowaliśmy na codziennych działaniach – regularnie przekazujemy sobie różnego rodzaju odnośniki do stron za pomocą komunikatorów internetowych w których tworzy się domyślny podgląd. Przenieśliśmy podobne rozwiązanie do newsletterów – wystarczy kliknąć a artykuł sam pojawi się w szablonie


Bezpośrednia konkurencja nie posiada rozwiązań typu „wtyczka do przeglądarki” dzięki, której kopiowanie treści artykułów jest tak szybkie i proste. Narzędzie dzięki kilku kliknięciom pozwala skopiować między innymi tytuł, wstęp do artykułu, adres URL do pełnej treści oraz grafikę do artykułu. Kopiowanie tego typu treści w sposób „ręczny” jest dużo bardziej czasochłonne i żmudne. Rozwiązanie idealnie nadaje się do serwisów informacyjnych, blogów oraz innych serwisów które wysyłają newslettery z treściami zawierającymi skróty artykułów.


https://sare.pl/baza-wiedzy/blog/2018/07/31/wtyczka-sare-og-tags/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Innowacyjność rozwiązania polega na wykorzystaniu tagów OG oraz stworzeniu wtyczki do popularnych przeglądarek, dzięki którym wstawianie treści do newslettera ogranicza się do kliku kliknięć. Czas potrzebny na tworzenie newslettera skraca się wielokrotnie w stosunku do „ręcznego” kopiowania tekstów, grafik i pozostałych danych z strony. Bezpośrednia konkurencja nie posiada tego typu rozwiązania.

Najważniejsze wdrożenia

Wśród Klientów korzystających z SARE OG Tag jest jedna z największych i najbardziej znanych spółek medialnych w Polsce - Grupa Agora, do której należą takie czasopisma jak: Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy, Avanti, Logo, Cztery Kąty, Kuchnia czy Dziecko, serwisy internetowe m.in.: portale Gazeta.pl, Sport.pl, Tokfm.pl i Blox.pl. Dzięki temu rozwiązaniu dziennikarze i redaktorzy w szybki i łatwy sposób tworzą newslettery z artykułami dla czytelników. Wtyczka SARE w znaczącym stopniu przyspiesza pracę i pozwala ograniczyć ryzyko potencjalnych błędów wynikających z ingerencji w szablon newslettera.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Łatwość obsługi

 2. Znaczne skrócenie czasu potrzebnego na tworzenie newslettera

 3. Wszechstronność – wykorzystanie tagów OG powszechnie używanych w Internecie

Informacje o firmie

Jesteśmy spółką technologiczną, koncentrującą się na nowoczesnych rozwiązaniach IT, wspierającą działy marketingu w ich codziennym działaniu. Nasze rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby Klientów związane z precyzyjną komunikacją oraz sprzedażą ich produktów i usług. Naszym nadrzędnym celem jest właśnie wspieranie ich sprzedaży.


Narzędzia Systemu SARE obejmują kampanie e-mailingowe, SMSowe, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną, relacje inwestorskie. Autorskie oprogramowanie, służące do prowadzenia precyzyjnej komunikacji daje niemal nieograniczone możliwości naszym Klientom. Ciągle się rozwijamy a oferowane przez nas funkcje umożliwiają wielokanałową komunikację oraz integrację z systemami typu call center, CRM, ERP, drukarniami cyfrowymi czy platformami sklepów internetowych.

Wtyczka SARE OG Tag
Wtyczka SARE OG Tag

Wtyczka SARE OG Tag pozwala na łatwe kopiowanie treści z artykułów a następnie wstawianie ich do odpowiednio przygotowanego szablonu newslettera. Narzędzie korzysta z...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Vendoria.pl - metawyszukiwarka internetowa

Vendoria.pl - metawyszukiwarka internetowa

Opis

Rozwijana przez SoftWizard technologia umożliwia spojrzenie z nowej perspektywy na dokonywanie zakupów on-line. Użytkownik dostępnych dziś wyszukiwarek, bazujących na standardowych rozwiązaniach, sam przeglądał, często nawet przez wiele godzin oferty pojedynczych sklepów internetowych, portali sprzedażowych i aukcyjnych. Czas spędzony na poszukiwaniach konkretnego produktu nigdy nie był gwarantem tego, że oferta, na która, się, zdecydował była najkorzystniejsza. To pierwszy aspekt problemu - czas i brak gwarancji uzyskania pożądanego efektu. Każdy klient, po odnalezieniu produktu, którego zakupem był zainteresowany, musiał zalogować sie, na każdej ze stron prowadzącej sprzedaż e-commerce osobno, podając niezbędne dane, nr karty kredytowej i wiele innych szczegółów. To drugi aspekt problemu - czas konieczny na kolejne wpisywanie danych; często tez? klienci nie pamiętają, niektórych, żądanych przy logowaniu danych, co dodatkowo przyczynia sie, do poczucia dyskomfortu w trakcie zakupów lub powoduje odstąpienie od zamiaru dokonania zakupu.
SoftWizard opracował nowy produkt, narzędzie umożliwiające zastosowanie nowej filozofii dokonywania zakupów on- line. Gwarantuje ona osiągniecie najlepszego rezultatu - czyli odnalezienie najbardziej atrakcyjnej oferty zakupowej, dostępnej w danym czasie on-line w sposób zautomatyzowany, bez konieczności pełnienia bezpośredniego nadzoru nad procesem.
Poniżej zamieszczamy link do filmiku, na którym twórcy Vendorii przedstawiają, krótko siebie i swoje dzieło:
https:// www.youtube.com/watch?v=TXm130TjFFc&feature=youtu.be


http://Vendoria.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

SoftWizard opracował Vendoria.pl - metawyszukiwarkę produktów (towarów) z całego świata. Nasz mechanizm wyszukiwania umożliwia agregowanie, pobieranie i rankowanie informacji o produktach (towarach) ze wszystkich, dostępnych on-line źródeł. To co wyróżnia Vendoria.pl to automatyczny system wyszukiwania produktów (towarów), umożliwiający automatyczne monitorowanie ofert dostępnych w Internecie. Po odnalezieniu poszukiwanego produktu (towaru) Vendoria.pl powiadamia klienta o wynikach poszukiwań.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- metawyszukiwarka w miejsce tradycyjnych wyszukiwarek
- automatyczne wyszukiwanie, umożliwiające automatyczne agregowanie, pobieranie i rankowanie informacji o poszukiwanych produktach
- możliwość wykorzystania informacji o tendencjach rynkowych zarówno w zakresie preferencji zakupowych klientów, jak i tendencji ofertowych sprzedających

Informacje o firmie

SoftWizard stanowi zespół specjalistów pracujący od dwóch lat nad koncepcją i uruchomieniem metawyszukiwarki Vendoria.pl Niedługo firma zostanie przekształcona w spółkę. Ponieważ prace nad testowym uruchomieniem metawyszukiwarki są na ukończeniu, SoftWizard poszukuje partnerów biznesowych w celu ekspansywnego wejścia na rynek.

Vendoria.pl - metawyszukiwarka internetowa
Vendoria.pl - metawyszukiwarka internetowa

Rozwijana przez SoftWizard technologia umożliwia spojrzenie z nowej perspektywy na dokonywanie zakupów on-line. Użytkownik dostępnych dziś wyszukiwarek, bazujących na...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Industry Dedicated IT Solutions - informatyczne rozwiązania branżowe

AntiFraud Hub

AntiFraud Hub

Opis

AntiFraud Hub to nasze sztandarowe rozwiązanie do zapobiegania wyłudzeniom w obszarze wniosków kredytowych i leasingowych oraz transakcyjnym. System w trybie online'owym monitoruje napływające wnioski kredytowe i leasingowe, transakcje bankowe i komunikaty dotyczące obsługi ubezpieczeń. Tego rodzaju działania wymagają przetwarzania i analizy dużych zbiorów danych pochodzących z różnych systemów. Zaprzęgana jest do tego celu maszyneria związana z gromadzeniem i przechowywaniem danych, ich standaryzacją, konwersją typów, agregacją, czyszczeniem i kontrolą jakości.


Dzięki modularnej budowie system pozwala na wykorzystanie tej bazy wiedzy także do zapobiegania oszustwom w kanale internetowym poprzez analizę komunikacji pomiędzy przeglądarką, a aplikacją chronioną, budowanie profili zachowań klientów i ich urządzeń. System działa w infrastrukturze klienta.


Głównym komponentem systemu jest Silnik Decyzyjny, który pozwala na budowanie różnych strategii, dopasowywanie ich do napływających transakcji, kalkulację score’u i podejmowanie decyzji. Analiza jest możliwa zarówno w trybie online jak i w trybie batchowym. Dużą zaletą systemu jest łatwość integracji z systemami klienckimi, możliwość ich wykorzystania we wnioskowaniu oraz synchronizacji danych. Dzięki nim można automatycznie sprawdzać bazy ogólnokrajowe, np. Lista Osób Poszukiwanych Listem Gończym, bazę Dokumentów Zastrzeżonych, ale także bazę incydentów zainstalowaną w instytucji partnerskiej czy dedykowane dla różnych sektorów biznesowych repozytoria danych.


AntiFraud Hub integruje się także z systemem kdprevent, który zapobiega praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, i został wdrożony w kilkunastu krajach na świecie, w tym w ponad 50 instytucjach finansowych.


Kluczowe moduły systemu: • Silnik Decyzyjny – przetwarzanie informacji z różnych źródeł, decyzje online

 • Alerter – obsługa alarmów i spraw, rozbudowane uprawnienia, konfigurowalne workflow

 • Dedykowane repozytoria danych

 • Baza Incydentów gromadząca dane o podmiotach i definiowanymi ad-hoc czarnymi listami

 • Moduł geolokalizacyjny pozwalający na wnioskowanie w oparciu o informacje o lokalizacji urządzenia. Moduł posiada także możliwości rozpoznawania prób anonymizacji połączeń.

 • Zapobieganie fraudom webowym poprzez analizę komunikacji pomiędzy urządzeniem klienta a aplikacją chronioną, budowanie profili zachowań klientów i ich urządzeń.

 • Rejestr pism wspierający obsługę korespondencji z organami ścigania

 • Dashboardy pozwalające na śledzenie zadanych wskaźników oraz analizy drill-down.

 • Moduł raportowy
https://impaqgroup.com

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

System jest:


Skalowalny (skalowanie horyzontalne, współpraca z różnymi bazami danych).


Modularny (możliwość instalacji wybranych modułów).


Bezpieczny (nie naraża infrastruktury banku na jakiekolwiek awarie).

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Łatwość integracji z systemami klienckimi.


Klarowność i przejrzystość procedur detekcji oraz zgłaszanych przez system alarmów i generowanych przypadków.


Ujednolicenie zarządzania informacją negatywną (np. o fraudach, zwolnionych pracownikach, itp.) w instytucji.

Informacje o firmie

Informacja o firmie IMPAQ GFI Group


Firma świadczy zindywidualizowane usługi informatyczne na rzecz zarówno instytucji globalnych, jak i na potrzeby lokalnych klientów. Pracujemy z operatorami telekomunikacyjnymi, instytucjami finansowymi oraz branżami lotniczymi na całym świecie w  obszarach, takich jak: innowacyjność usług, automatyzacja procesów biznesowych oraz efektywność operacyjna. Aby skutecznie realizować nasze usługi zatrudniamy najlepszych ekspertów na rynku z bogatym doświadczeniem w realizacji różnorodnych i międzynarodowych projektów. Impaq w Polsce ma już 420 specjalistów IT, a w grupie GFI Informatique obecnie 18.000 pracowników IT w 20 krajach. Razem jesteśmy w stanie dostarczać globalnie rozwój systemów, integrację, ich utrzymanie oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego.

AntiFraud Hub
AntiFraud Hub

AntiFraud Hub to nasze sztandarowe rozwiązanie do zapobiegania wyłudzeniom w obszarze wniosków kredytowych i leasingowych oraz transakcyjnym. System w trybie online'owym...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

Edolando.com

Edolando.com

Opis

Edolando to zintegrowane narzędzia do tworzenia szkoleń i zarządzania kompetencjami zespołów, pracowników i partnerów. Serwis stanowi połączenie platformy e-learningowej, modułu do tworzenia szkoleń online oraz usług dostawców zewnętrznych. Powstał z myślą o tym, aby dostarczyć innowacyjne i kompleksowe rozwiązania, łączące dwa światy – biznesu oraz dostawców szkoleń i trenerów. Usługa ma na celu pomóc dostawcom i firmom szkoleniowym bezpośrednio odpowiadać na potrzeby biznesowe firm oraz ich zapotrzebowanie szkoleniowe. Wszechstronny zakres funkcjonalności, dostępnych w jednym miejscu pozwala monitorować zaangażowanie i rozwój swojego zespołu, zwiększać skalę działania oraz poprawiać standardy pracy. Oferowane rozwiązanie jest dostępne jako Saas (Software as a service), dzięki czemu zapewnia wybór elastycznego modelu biznesowego dostosowanego do skali firmy. W Edolando pragniemy ułatwiać proces dzielenia się wiedzą, dlatego nasze narzędzie daje możliwość tworzenia i udostępniania szkoleń bez limitów, dla dowolnej liczby uczestników. Stworzyliśmy miejsce, w którym pomagamy zbierać kompetencje i potrzeby szkoleniowe i wspierać w ich rozwoju. Serwis pozwala na samodzielne tworzenie szkoleń, zarządzania nimi i odpowiadania na potrzeby pracowników, a także na utrwalanie i weryfikację wiedzy, poprzez tworzenie ćwiczeń i testów oraz monitorowanie postępów przy wykorzystaniu raportów sprawdzających zaangażowanie. Wierzymy, że Edolando zapewni nie tylko integrację dwóch niezależnych środowisk, ale także pomoże w budowaniu marki trenera i zapewni wsparcie w realizacji celów rozwojowych oraz osobistych.


http://www.edolando.com

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Innowacyjność rozwiązań oferowanych w Edolando to zintegrowane i kompleksowe narzędzia do tworzenia i zarządzania szkoleniami. Edolando łączy funkcjonalności platformy e-learningowej, nowoczesnego learning management system z modułem do zarządzania pracownikami, ich kompetencjami i potrzebami szkoleniowymi, a także samymi szkoleniami oraz szerokim zakresem raportowania i monitorowania postępów w rozwoju. Oprócz tego usługa zawiera moduł to tworzenia szkoleń online, zarówno samodzielnie w zamieszczonym edytorze, ale również z wykorzystaniem usług dostawców zewnętrznych. Skupiamy się na łączeniu potrzeb biznesowych, rozwoju kompetencji i umiejętności i odpowiadaniu na zgłoszone potrzeby szkoleniowe przez trenerów i dostawców zewnętrznych. Edolando wyróżnia także dostępność jako rozwiązanie Saas, dzięki czemu usługa oferowana jest w cenie dostosowanej nie tylko do budżetów wielkich korporacji, ale także małych firm oraz instytucji, a nawet osób indywidualnych. Mamy plany rozwoju na rynku międzynarodowym (obecnie tłumaczymy serwis na 5 języków obcych o największym zasięgu na światowym rynku), ale również rozwijamy kolejne moduły serwisu. 

Najważniejsze wdrożenia

Edolando to serwis stworzony razem z firmą GroMar.eu, która posiada ponad 19 lat doświadczenia na rynku w branży IT oraz e-learningu. W ciągu całej swojej działalności nasze usługi były świadczone dla ponad 350 firm europejskich i około 700 000 pracowników korporacyjnych. Na bazie takiego doświadczenia powstał serwis Edolando.com, który udostępnia rozwiązania, do tej pory dostępne tylko dla korporacji, od teraz także dla każdej firmy, bez względu na skalę prowadzonego biznesu. Najważniejsze wdrożenia zrealizowaliśmy m.in. dla takich klientów jak: mBank, DPD, Poczta Polska, Tesco, Intercars, PZU, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Politechnika Łódzka, time:matters (cześć grupy Lufthansa).

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Stworzenie zintegrowanych narzędzi learning management system oraz authoring tools, które pozwalają na kompleksowe zarządzanie całym procesem szkoleniowym. Począwszy od zbierania kompetencji i potrzeb szkoleniowych, tworzenia szkoleń online krok po kroku, tworzenia ćwiczeń i testów, weryfikujących wiedzę, aż po zarządzanie rozwojem pracowników na każdym etapie oraz monitorowanie ich postępów w nauce.

 2. Narzędzie dostępne jako software as a service,  oferowane w elastycznym modelu biznesowym, pozwala na wykorzystanie w każdej wielkości firmie, także w małych przedsiębiorstwach, a nawet osoby indywidualne.

 3. Połączenie potrzeb szkoleniowych firm z dostawcami szkoleń zewnętrznych.  Przyśpieszamy podejmowanie współpracy pomiędzy stronami, pomagamy dostawcom szkoleń i trenerom tworzyć szkolenia dopasowane do oczekiwań pracowników firm, odpowiadać na zgłoszone zapotrzebowanie, a także rozwijać swoją niezależną markę.  

Informacje o firmie

GroMar Sp. z o.o. powstała w 1999r. i jako jedna z pierwszych dołączyła do grona polskich prekursorów biznesowego modelu e-learningu. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie w tworzeniu szkoleń, ale również w budowie dedykowanych modułów i programów służących efektywnej nauce. W swoich działaniach koncentrujemy się na dostarczaniu konkretnych wartości i rozwiązań biznesowych, pozwalających realizować najbardziej wymagające cele klientów. Na nasz sukces pracuje grono ekspertów posiadających wszechstronny zakres umiejętności, począwszy od programistów, przez grafików, metodyków, po menedżerów, handlowców i marketingowców. Od ponad 19 lat poszerzamy wiedzę i doskonalimy techniki pracy oraz kadrę, dzięki czemu staliśmy się doświadczonym i profesjonalnym zespołem ekspertów projektujących metody oraz narzędzia służące zdalnemu nauczaniu. 

Edolando.com
Edolando.com

Edolando to zintegrowane narzędzia do tworzenia szkoleń i zarządzania kompetencjami zespołów, pracowników i partnerów. Serwis stanowi połączenie platformy...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Slim4

Slim4

Opis

Slim4 jest systemem do prognozowania sprzedaży każdego artykułu w każdej części sieci dystrybucji, poczynając od magazynów centralnych, a kończąc na sklepach, aptekach, kioskach oraz innych placówkach detalicznych.


Wdrożenie Slim4 zapewnia wyższe i bardziej stabilne poziomy dostępności artykułów. Wymagany poziom dostępności jest definiowany na podstawie decyzji zarządu firmy, wynikiem tej decyzji jest wysokość zapasu bezpieczeństwa.


W wyniku wyższej dostępności produktów osiągane są wyższe sprzedaże, a przez właściwe kalkulacje zakupowe, w odpowiednim czasie i do odpowiedniego miejsca, drastycznie zredukowane zostają odpady, straty i przeterminowania towarów. Poprzez szczegółową analizę profilu sprzedaży artykułów Slim4 nie tylko zapewnia dostępność w odpowiednich momentach, ale również redukuje niepotrzebne nadwyżki zapasów, przez co prowadzi do znaczącej, całościowej redukcji zapasów w magazynie.


slimstock.com/pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Optymalizacja poziomów zapasów w całym łańcuchu dostaw (Magazyny Centralne, Magazyny Regionalne, jak również sklepy/oddziały/apteki) na bazie prognozowanego przyszłego popytu. Historia popytu jest budowana z pojedynczych transakcji sprzedażowych, co pozwala Slim4 w pełni wspierać wszystkie procesy S&OP w przedsiębiorstwie.


System posiada wiele narzędzi dla usprawnienia zarządzania asortymentem, m in. narzędzie do dymanicznego określania co powinno wchodzić w skład aktywnej oferty a co nie, na bazie reguł elastycznie definiowanych przez firmę, np. warunkiem utrzymywania w asortymencie, jest marża > 20 %, przychód z artykułu większy niż 10.000, sprzedaż do przynajmniej 10 różnych klientów, itp.


System jest nieustannie rozwijany, sposoby kalkulacji ulepszane i udoskonalane. Nowa wersja systemu uzyskała np. rozróżnienie nowej klasy (charaktrystyki) artykułów, aby jeszczcze bardziej zróżnicować sposoby kalkulacji, zależnie od zachowań sprzedażowych (obecnie mamy już 12 różnych grup, a więc 12 różnych sposobów kalkulacji)

Najważniejsze wdrożenia

Slim4 został wdrożony wiele razy, głównie w Europie, ale też w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej, Turcji i Izraelu, obecnie bardzo dynamicznie następuje rozwój firmy na rynkach Bliskiego i Dalekiego Wschodu.


W Polsce Slim4 został wdrożony w 17 firmach, wśród których znajduje się: • jedna (1) z top 5 dystrybutorów artykułów dla rolnictwa oraz części zamiennych do maszyn rolniczych

 • dwie (2) z top 5 dystrybutorów farmaceutyków

 • dwie (2) z top 5 dystrybutorów ceramiki łazienkowej

 • największy producent ceramiki łazienkowej

 • jedna (1) z top 5 dystrybutorów części do rowerów

 • jedna (1) z top 5 dystrybutorów odzieży ochronnej i roboczej, mat wejściowych oraz urządzeń higienicznych będących wyposażeniem łazienek

 • jedna (1) z top 5 producentów klocków hamulcowych i materiałów ciernych

 • jedna (1) z top 5 producentów rolet i dekoracji okiennych

 • jeden z największych międzynarodowych producentów zaworów i hydrantów dla przepływu wody, gazu, kanalizacji

 • międzynarodowy producent rur pcv

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Skuteczność działania oprogramowania i wymierne korzyści finansowe potwierdzone u ponad 800 klientów na świecie z różnych branż i różnych form działalności (producenci, dystrybutorzy, detaliści, e-commerce).


2. Gotowe i funkcjonalne narzędzie, posiadające pełne fukcjonalności prognozowania i zarządzania zapasami zarówno w wielopoziomowych, jak i wielolokalizacyjnych strukturach sieci dystrybucji. System, oprócz standardowych funckjonalności, jakie mogą być oczekiwane od narzędzia do prognozowania i zarządzania zapasami, posiada również specyficzne funkcjonalności, np. wsparcie zakupów strategicznych, redystybucja nadwyżek zapasów między różnymi lokalizacjami w sieci dystrybucji czy redystrybucja zapasów w celu minimalizacji ryzyka z tytułu przekroczenia dat ważności towarów, a także wiele innych.


3. Wdrożenie i wsparcie świadczone lokalnie, przez zespół o zaawansowanej wiedzy i doświadczeniu w zakresie procesów biznesowych specyficznych dla branży klienta. Konsultanci wdrożeniowi z perspektywicznym spojrzeniem na wszystkie procesy biznesowe i obszary działalności firmy, na które może mieć wpływ system, oprócz wdrożenia, świadczący usługi doradcze w zakresie usprawnienia i uproszczenia istniejących procesów, aby system mógł jak najszybciej przynieść oczekiwane wyniki. 

Informacje o firmie

W ciągu 25 lat obecności na rynku, Slimstock stał się liderem w optymalizacji zapasu w Europie. Nasze kompletne rozwiązanie Slim4, wdrożone u ponad 800 klientów, obejmujące prognozowanie, planowanie popytu i zarządzanie zapasem, pomaga osiągnąć właściwy poziom zapasu, we właściwym miejscu i czasie.


Oprócz oprogramowania, oferujemy również wsparcie projektowe, usługi coachingu, analiz oraz okresowego profesjonalnego wsparcia. Prezentujemy naszą wiedzę i doświadczenie na międzynarodowych wydarzeniach oraz oferujemy własne programy szkoleniowe.


Możemy zaoferować wsparcie w redukcji zapasów z jednoczesnym zwiększeniem poziomu obsługi klienta. Obroty rosną, podczas gdy koszty obniżają się. Zwrot z inwestycji w Slim4 następuje w czasie krótszym niż rok od wprowadzenia i takie wyniki gwarantujemy

Slim4
Slim4

Slim4 jest systemem do prognozowania sprzedaży każdego artykułu w każdej części sieci dystrybucji, poczynając od magazynów centralnych, a kończąc na sklepach, aptekach, kioskach...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Infrastructure Innovation - infrastruktura fizyczna

Vertiv SmartCabinet

Vertiv SmartCabinet

Opis

Stworzenie własnego mikrocentrum danych w małym bądź średnim przedsiębiorstwie jeszcze nigdy nie było tak proste.


 Vertiv SmartCabinet™ to nowoczesna koncepcja realizacji serwerowni, opierająca się na szafie teletechnicznej rack wyposażonej w kompletną infrastrukturę IT: zarządzalne listwy zasilające PDU, zasilacz UPS w technologii On-Line, układ klimatyzacji precyzyjnej i zestaw czujników. Urządzenie posiada gotową do wykorzystania przestrzeń w szafie rack, aby pomieścić dodatkowe elementy infrastryktury (np. serwery, czy przełączniki). Jest to rozwiązanie łatwe w instalacji i niewymagające dedykowanego pomieszczenia. SmartCabinet jest wstępnie zmontowanym, skonfigurowanym i przetestowanym systemem, w którym wszystkie elementy są ze sobą kompatybilne, a dostarczone rozwiązanie jest gotowe do pracy już od pierwszego dnia.


Właściwości i korzyści z wdrożenia • W pełni zintegrowane rozwiązanie: nie wymaga posiadania pomieszczenia serwerowni, kompletna infrastruktura centrum obliczeniowego zintegrowana w jednej szafie, wysokiej jakości obudowa, układ chłodzący, bezprzerwowy układ zasilania, kontrola dostępu i bezpieczeństwo wszystkich zastosowań informatycznych

 • Kompletne rozwiązanie „wszystko w jednym”: dokładnie zaprojektowane, sprawdzone rozwiązanie, zmontowane i przetestowane w fabryce, ekstremalnie wydajne, bezpieczne i niezawodne

 • Szybkie i proste w konfiguracji i uruchomieniu: funkcja „plug-and-play”, brak konieczności inwestycji w budowę i wyposażenie kosztownych serwerowni lub pomieszczeń sieciowych

 • Wyraźnie obniżone koszty wdrożenia w stosunku do rozwiązań standardowych, bardzo szybkie wdrożenie i dopasowana do indywidualnych potrzeb wydajność


Zobacz ulotkę w pdf


https://www.vertivco.com/pl-emea/products-catalog/facilities-enclosures-and-racks/integrated-solutions/vertiv-smartcabinet-24u-active/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Warto zwórić uwagę na fakt, iż wszystkie komponenty rozwiązania SmartCabinet są wyprodukowane i przetestowe przez Vertiv (fabryka posiada certyfikowany system zarządzania jakością) - równocześnie większość firm konkurencyjnych musi pozyskiwać pewne komponenty od zewnętrznych dostawców. Dzięki idealnemu dopasowaniu elementów możliwe jest świadczenie usług przez jednego dostawcę - Vertiv - w zakresie uruchomienia, konserwacji prewencyjnej i napraw wszystkich elementów systemu. W formie usługi swiadczonej przez dostawcę dostępny jest także zdalny monitoring pracy systemu.

Najważniejsze wdrożenia

Mikrocentra danych producentów urządzeń i usług dla sektora gospodarstwa domowego w regionie DACH: Outdoorchef oraz Wetrok.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • Komponenty systemu są w pełni dopasowane pod względem wydajności, pojemności, kontroli, interfejsu, co zapewnia bezpieczeństwo i wydajność SmartCabinet

 • Centralny monitoring i zarządzanie zasobami IT w różnych lokacjach w całej sieci, a także pozapasmowe połączenie GSM

 • Usługi od jednego dostawcy: wszystkie komponenty (z wyjątkiem opcjonalnych systemów gaszenia) to produkty Vertiv, a organizacja usług serwisowych jest najlepszą w branży

Informacje o firmie

Firma Vertiv to globalny producent wysokiej jakości produktów dla środowisk teleinformatycznych, takich jak systemy zasilania gwarantowanego i dystrybucji mocy, jednostki klimatyzacji precyzyjnej, szafy teletechniczne rack, rozwiązania z zakresu zdalnego dostępu, monitorowania i zarządzania infrastrukturą, oferujący usługi z zakresu monitoringu stanu infrastruktury o znaczeniu krytycznym oraz konserwacji prewencyjnej. Rozwiązania i usługi świadczone przez Vertiv mają przyczyniać się do zapewnienia bezpieczeństwa kluczowych systemów i aplikacji w organizacjach klientów, przy równoczesnym ograniczeniu śladu środowiskowego. Producent zapewnia niezrównane, wieloletnie doświadczenie na skalę globalną, które opiera się na dziedzictwie firmy Emerson Network Power.

Vertiv SmartCabinet
Vertiv SmartCabinet

Stworzenie własnego mikrocentrum danych w małym bądź średnim przedsiębiorstwie jeszcze nigdy nie było tak proste.   Vertiv SmartCabinet™ to nowoczesna koncepcja...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

Smart-UPS On-Line o mocy 1000VA oraz 1500VA

Smart-UPS On-Line o mocy 1000VA oraz 1500VA

Opis

Smart-UPS On-Line o mocy 1000VA oraz 1500VA zapewnia wydajną ochronę serwerów, sieci danych, sprzętu laboratoryjnego oraz medycznego a także znajduje zastosowanie w przemyśle lekkim.  Jednostki z tej rodziny posiadają budowę uniwersalną, która umożliwia instalację w szafie rack jak i pracę w pozycji wolnostojącej. Akumulatory litowo-jonowe pozwalają na większą wydajność pracy w wyższych temperaturach i dłuższy cykl życia UPSa. Rozbudowa o zewnętrzne moduły bateryjne pozwala na osiągnięcie czasu podtrzymania liczonego w godzinach. Seria Smart-UPS OnLine


dedykowana jest do systemów o wysokich wymaganiach , w tym bardzo szerokie okno napięcia wejściowego, regulację napięcia wyjściowego, regulację częstotliwości, wewnętrzny bypass i  wysoki wejściowy współczynnik mocy.


Dołączone oprogramowanie PowerChute Business Edition zapewnia bezpieczne zamknięcie oraz ponowne uruchomienie systemów operacyjnych.


http://apcmedia.com/prod_image_library/index.cfm?search_item_text=SRTL1000RMXLI&Submit=Submit


Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Rozwiązanie wyposażone jest w akumulatory litowo jonowe.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

W porównaniu do rozwiązań wyposażonych w baterie klasyczne VRLA modele SRTL1000RMXLI/SRTL1500RMXLI zapewniają:


- 2 krotnie dłuższą żywotność


- 10 krotnie więcej cykli pracy z baterii


- wagę niższą o połowę. 

Smart-UPS On-Line o mocy 1000VA oraz 1500VA
Smart-UPS On-Line o mocy 1000VA oraz 1500VA

Smart-UPS On-Line o mocy 1000VA oraz 1500VA zapewnia wydajną ochronę serwerów, sieci danych, sprzętu laboratoryjnego oraz medycznego a także znajduje zastosowanie w przemyśle...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

CA Service Virtualization

CA Service Virtualization

Opis

CA Service Virtualization symuluje czasowo niedostępne systemy produkcyjne w całym procesie rozwoju aplikacji (ang. software development lifecycle -SDLC), umozliwiając deweloperom, testerom, zespłołom opracowującym integracje oraz testującym wydajność, wykonywanie swoich zadan równolegle czyli  szybciej   z wyższą jakością i niezawodnością  kodu aplikacji . Firmy mogą dzięki temu znacząco skrócic czas wydania nowej wersji oprogramowania, zwiększyć jakośc oraz zredukować koszty przygotowania infrastruktury do testów tego oprogramowania.CA jest pozycjonowana jako lider w tym obszarze przez takie firmy anlityczne jak Gartner czy Forrester. .


CA Technologies stworzyła i opatentowała technologię wirtualizacji usług.Jako lider  CA oferuje najbardziej wszechstronne rozwiązanie na rynku.


https://www.ca.com/us/products/ca-service-virtualization/why-ca-service-virtualization.html

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

97% spośród ankietowanych klientów którzy ewaluowali podobne rozwiązania HP, IBM, Parasoft, SmartBear oraz Tricentis,oceniły produkt CA Service Virtualization's i jego zaawansowane cechy jak i pokrycie zakresu obsługiwanych protokołów, jako najlepszy.


69% spośród ankietowanych klientów którzy ewaluowali HP lub Parasoft poprawili swoją jakość  o ponad 35% z pomocą  CA Service Virtualization.


91% ankietowanych klientów którzy zeszli z rozwiązań IBM®, Parasoft or SmartBear  ocenili skalowalnośc  CA Service Virtualization’s jako najlepsza względem tych konkurentów.


Cechy innowacyje :


- głeboki stopień wsparcia złożonych protokołów


- Integracja z produktem CA Test Data Manager’em


- Integracja z produktem  CA Agile Requirements Designer


- Integracja z produktem Selenium


- Integracja z produktem HP ALM  

Najważniejsze wdrożenia

Wiodąca firma telekomunikacyjna. Redukcja czasu cyklu deweloperskiego o ponad 40% w okresie pierwszych 3 miesięcy projektu, w pierwszym kwartale osiągniete ROI 450 %.


Wiodąca linia lotnicza : Oszczędność powyżej 1,5M USD / na miesiąc w rozliczeniach kosztów  za usługi aplikacyjne w 12 zespołach deweloperskich i integracyjnych.


Ubezpieczyciel majątkowo-szkodowy. Redukcja czasu 3 miesięcznego cyklu o 6 tygodni dla nowych wersji funkcjonalnych IT, podwajając zdolność produkcyjną  przy jednoczesnej redukcji błędów w srodowiskach pre-prod i prod o 90%.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Szybszy time to market: 97% klientów jest zgodne że : “CA Service Virtualization pomaga naszym organizacjom poprawić jakośc naszych aplikacji I skrócić czas ich dostarczenia na produkcje”.
Lepsza jakość aplikacji: 52% ankietowanych klientów poprawiło jakość swoich aplikacji o ponad 50% dzięki CA Service Virtualization.
Redukcja kosztu i ryzyka: 70% ankietowanych klientów jest zgodna iż jedną z najważniejszych cech CA Service Virtualization jest zdolnośc do równoległego dewelopowania i testowania aplikacji.

Informacje o firmie

Firma CA Technologies pomaga klientom odnosić sukcesy w przyszłości, gdzie każdy biznes - od odzieży po energię - jest przerabiany przez oprogramowanie. Od planowania, przez rozwój, po zarządzanie, aż do bezpieczeństwa, w CA tworzymy oprogramowanie, które napędza transformację dla firm z branży aplikacji. Dzięki oprogramowaniu CA w centrum ich strategii IT, organizacje mogą wykorzystać technologię, która zmienia nasz sposób życia - z centrum danych na urządzenie mobilne. Nasze oprogramowanie i rozwiązania pomagają naszym klientom rozwijać się w nowej ekonomii aplikacji, dostarczając środki do wdrażania monitora i zabezpieczania swoich aplikacji i infrastruktury.

CA Service Virtualization
CA Service Virtualization

CA Service Virtualization symuluje czasowo niedostępne systemy produkcyjne w całym procesie rozwoju aplikacji (ang. software development lifecycle -SDLC), umozliwiając deweloperom,...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Innovative IT Startup

Vendoria.pl - metawyszukiwarka internetowa

Vendoria.pl - metawyszukiwarka internetowa

Opis

Rozwijana przez SoftWizard technologia umożliwia spojrzenie z nowej perspektywy na dokonywanie zakupów on-line. Użytkownik dostępnych dziś wyszukiwarek, bazujących na standardowych rozwiązaniach, sam przeglądał, często nawet przez wiele godzin oferty pojedynczych sklepów internetowych, portali sprzedażowych i aukcyjnych. Czas spędzony na poszukiwaniach konkretnego produktu nigdy nie był gwarantem tego, że oferta, na która, się, zdecydował była najkorzystniejsza. To pierwszy aspekt problemu - czas i brak gwarancji uzyskania pożądanego efektu. Każdy klient, po odnalezieniu produktu, którego zakupem był zainteresowany, musiał zalogować sie, na każdej ze stron prowadzącej sprzedaż e-commerce osobno, podając niezbędne dane, nr karty kredytowej i wiele innych szczegółów. To drugi aspekt problemu - czas konieczny na kolejne wpisywanie danych; często tez? klienci nie pamiętają, niektórych, żądanych przy logowaniu danych, co dodatkowo przyczynia sie, do poczucia dyskomfortu w trakcie zakupów lub powoduje odstąpienie od zamiaru dokonania zakupu.
SoftWizard opracował nowy produkt, narzędzie umożliwiające zastosowanie nowej filozofii dokonywania zakupów on- line. Gwarantuje ona osiągniecie najlepszego rezultatu - czyli odnalezienie najbardziej atrakcyjnej oferty zakupowej, dostępnej w danym czasie on-line w sposób zautomatyzowany, bez konieczności pełnienia bezpośredniego nadzoru nad procesem.
Poniżej zamieszczamy link do filmiku, na którym twórcy Vendorii przedstawiają, krótko siebie i swoje dzieło:
https:// www.youtube.com/watch?v=TXm130TjFFc&feature=youtu.be


http://Vendoria.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

SoftWizard opracował Vendoria.pl - metawyszukiwarkę produktów (towarów) z całego świata. Nasz mechanizm wyszukiwania umożliwia agregowanie, pobieranie i rankowanie informacji o produktach (towarach) ze wszystkich, dostępnych on-line źródeł. To co wyróżnia Vendoria.pl to automatyczny system wyszukiwania produktów (towarów), umożliwiający automatyczne monitorowanie ofert dostępnych w Internecie. Po odnalezieniu poszukiwanego produktu (towaru) Vendoria.pl powiadamia klienta o wynikach poszukiwań.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- metawyszukiwarka w miejsce tradycyjnych wyszukiwarek
- automatyczne wyszukiwanie, umożliwiające automatyczne agregowanie, pobieranie i rankowanie informacji o poszukiwanych produktach
- możliwośść wykorzystania informacji o tendencjach rynkowych zarówno w zakresie preferencji zakupowych klientów, jak i tendencji ofertowych sprzedających

Informacje o firmie

SoftWizard stanowi zespół specjalistów pracujący od dwóch lat nad koncepcją i uruchomieniem metawyszukiwarki Vendoria.pl Niedługo firma zostanie przekształcona w spółkę. Ponieważ prace nad testowym uruchomieniem metawyszukiwarki są na ukończeniu, SoftWizard poszukuje partnerów biznesowych w celu ekspansywnego wejścia na rynek.

Vendoria.pl - metawyszukiwarka internetowa
Vendoria.pl - metawyszukiwarka internetowa

Rozwijana przez SoftWizard technologia umożliwia spojrzenie z nowej perspektywy na dokonywanie zakupów on-line. Użytkownik dostępnych dziś wyszukiwarek, bazujących na...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

Platforma szkoleniowa online

Platforma szkoleniowa online

Opis

strefakursow.pl to innowacyjna platforma szkoleniowa, dzięki której każdy może zdobywać wiedzę i nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. Na platformie znajdują się szkolenia online z dziedzin takich jak programowanie, webdesign, webdevelop, tworzenie gier/aplikacji, e-marketing, edycja grafiki, fotografia czy innych tematów związanych z szeroko pojętą branżą IT.


Szkolenia składają się z filmów instruktażowych z komentarzem eksperta, wzbogaconych o materiały dodatkowe, testy wiedzy i ćwiczenia live code. Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte przez niego umiejętności. Kursy łączą się w tzw. “Ścieżki kariery”, dzięki czemu platforma wychodzi naprzeciw stale rozwijającym się potrzebom z branży IT.  Są to specjalnie przygotowane pakiety kursów składające się na kompleksowe szkolenie z wybranej dziedziny. Dostarczają one szeroki zestaw umiejętności, który pozwala na znacznie łatwiejsze przebranżowienie się, jeżeli obecna praca nie jest satysfakcjonująca.


strefakursow.pl posiada również rozwiązanie dla klientów B2B, kierowaną do firm, szkół, uczelni wyższych i instytucji publicznych. Mogą oni skorzystać z usługi multilicencji pozwalającej przeszkolić dużą liczbę pracowników z konkretnych tematów lub wybrać formę benefitów pracowniczych i dać pracownikom wolność wyboru dowolnych szkoleń. Pracodawca może kompleksowo przeszkolić na platformie swoich pracowników, dzięki indywidualnie przygotowanej ofercie i szeregu możliwości oferowanych przez platformę szkoleniową.


http://www.strefakursow.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Platforma szkoleniowa strefakursow.pl to nowoczesny i kompleksowy e-learning który wyróżnia :


- najnowsza technologia, dzięki której wprowadzamy innowacyjne rozwiązania oraz stale


poprawiamy funkcjonalność działania platformy, czego rezultatem jest efektywne zarządzanie procesami edukacji na poziomie indywidualnego użytkownika jak i całych zespołów,


- dzięki nielimitowanemu dostępowi do zakupionych materiałów, użytkownik ma możliwość stale aktualizować swoją wiedzę, a nie jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, gdzie dostęp do wiedzy uczestnik pozyskuje tylko raz,


- certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności,


- kompleksowe nauczanie dzięki Ścieżkom Kariery, tworzonych na podstawie najnowszych technologii,


- indywidualne podejście do klienta i dopasowanie oferty do jego potrzeb,


- nieograniczony dostęp nie tylko z komputerów, ale również urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety,


- integracja z innymi systemami funkcjonującymi i istniejącymi w organizacji.

Najważniejsze wdrożenia


 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie wykorzystuje pakiety naszych szkoleń w swoim projekcie WebAkademia.IT,

 • Bank Zachodni WBK wykorzystuje nasze kursy do przeszkolenia swoich pracowników, dzięki czemu zdobywają wiedzę z wykorzystania i optymalizacji baz danych,

 • Uniwersytet Jagielloński korzysta z oferty szkoleń w formie benefitów pracowniczych, które następnie udostępnia swojemu personelowi,

 • z naszych szkoleń korzysta również Polski Czerwony Krzyż w ramach rozwoju osobistego wolontariuszy jak i pracowników organizacji.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • możliwość zdalnego rozwoju pracowników w dogodnym miejscu i czasie,

 • możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy, dzięki Ścieżkom Kariery oraz poświadczenie umiejętności imiennym certyfikatem,

 • najszybszy proces dystrybucji aktualnej wiedzy.

Informacje o firmie

Serwis strefakursow.pl od samego początku oferuje swoim klientom szkolenia e-learningowe. Przeszkoliliśmy ponad 150 000 osób, a z miesiąca na miesiąca na miesiąc ich liczba stale rośnie. Autorami naszych szkoleń są cenieni eksperci i specjaliści. Specjalizujemy się w szkoleniach z branży IT, ale posiadamy w swojej ofercie również kursy związane z fotografią, e-marketingiem, edycją audio-wideo, programami biurowymi czy nawet obsługą komputera i internetu. Każdy bez względu na poziom zaawansowania znajdzie tutaj coś dla siebie. Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 300 szkoleń, ale baza ta regularnie zwiększa się, ponieważ co tydzień wydajemy nowy materiał szkoleniowy. Na 11 000 opinii użytkowników pozostawionych w naszym serwisie, aż 98 % z nich pozytywnie ocenia nasze szkolenia, dlatego też z chęcią korzystają z naszych rozwiązań. Są wśród nich nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy i instytucje. Zaufali nam między innymi: Orange, Orlen, Bank BPH, Capgemini, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Rzeszowska, czy Fundacja “Kawałek Nieba”.

Platforma szkoleniowa online
Platforma szkoleniowa online

strefakursow.pl to innowacyjna platforma szkoleniowa, dzięki której każdy może zdobywać wiedzę i nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. Na platformie znajdują się szkolenia...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Innowacja Roku 2018

Fair Tools

Fair Tools

Opis

Fair Tools to innowacyjne narzędzie targowe działające w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji. Głównym celem aplikacji jest zdobycie zainteresowania potencjalnych klientów na różnego rodzaju targach branżowych, w których uczestniczy firma. W ramach aplikacji dostępnych jest 7 różnych scenariuszy jej wykorzystania. Rozwiązanie angażuje potencjalnych klientów poprzez wykrycie twarzy i jej analizę. Aplikacja pokazuje między innymi potencjalny wiek osoby, płeć czy informację o emocjach. Rozwiązanie może być również wykorzystane do zbierania wartościowych dla firmy danych dotyczących gości oraz pracowników. To nowoczesna i przyjazna forma zdobywania nowych klientów firmy. 


Jak to działa?


Algorytm rozpoznaje wiek, płeć, nastrój, jednoznacznie identyfikuje osób. Fair Tools potrafi identyfikować wiele osób na wielu kamerach jednocześnie. Aplikacja działa w czasie rzeczywistym.  Nasze narzędzie generuje również raport z pełnymi statystykami, które stanowią cenna źródło informacji na temat ilości i jakości odwiedzających oraz pracy współpracowników. Dane te stanowią również cenne źródło dla dalszych działań marketingowych firmy.


Problemy, które rozwiązuje Fair Tools: 1. Zmierzenie ilość i jakość osób odwiedzających stoisko firmy podczas targów

 2. Zwiększenie atrakcyjności stoiska , przyciągniecie potencjalnych klientów, zachęcenie osób, które się wahają

 3. Dotarcie do klientów podczas targów w nowoczesny i przyjazny sposób

 4. Zmierzenie satysfakcji klientów, po interakcji – czy opuszczają stanowisko zadowoleni/ czy oferta firmy przypadła im do gustu?


Różne scenariusze wykorzystania Fair Tools


Klienci, korzystający z rozwiązania Fair Tools mogą wybrać jeden z kilku dostępnych scenariuszy zastosowania. Wiemy, ze każda branża ma swoją specyfikę dlatego oferujemy kilka opcji, które będą adekwatne do potrzeb konkretnej firmy i rynku, na którym ona funkcjonuje.


Wykorzystane technologie:


Azure Cognitive Services: technologia pozwalająca na dodanie do aplikacji, witryn i botów inteligentnego algorytmu umożliwiającego dostrzeganie, słyszenie, wypowiadanie i interpretowanie potrzeb użytkowników naturalnymi metodami komunikacji.


Machine learning: samouczenie się maszyn - dziedzina wchodząca w skład nauk zajmujących się problematyką SI (sztuczna inteligencja).  Głównym celem jest praktyczne zastosowanie dokonań w dziedzinie sztucznej inteligencji do stworzenia automatycznego systemu potrafiącego doskonalić się przy pomocy zgromadzonego doświadczenia (czyli danych) i nabywania na tej podstawie nowej wiedzy.


UWP(Universal Windows Platform): interfejs API stworzony przez Microsoft i po raz pierwszy użyty w systemie Windows 10. Jego celem jest ułatwienie pisania aplikacji uniwersalnych, działających zarówno na komputerach, jak i telefonach, konsolach Xbox One oraz okularach HoloLens bez potrzeby ich przepisywania dla każdego rodzaju urządzeń


http://www.leaware.com

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Fair Tools wyróżnia elastyczność i nieograniczona możliwość konfiguracji scenariuszy pod kontem potrzeb klienta. Klienci reprezentujący różne branże mają inne oczekiwania i potrzeby. Fair Tools można dostosować i skonfigurować tak aby spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów.    

Najważniejsze wdrożenia

HEMPEL: wiodący dostawca powłok malarskich


Stara Mleczarnia: producent najwyższej jakości serów naturalnych i ekologicznych


DronTech: organizator targów związanych z nowoczesnymi technologiami bezzałogowymi.


HENCK GmbH: spółka założycieli, twórców, operatorów, wykonawców, inwestorów i entuzjastów technologii.


Osmiro Sp. z o.o:  oprogramowanie komputerowe

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Raportowanie: Zmierzenie ilość i jakość osób odwiedzających stoisko firmy podczas targów, które stanowią materiał do analizy dla przyszłych działań marketingowych firmy. Zmierzenie satysfakcji klientów, po interakcji – czy opuszczają stanowisko zadowoleni/ czy oferta firmy przypadła im do gustu?

 2. Zaangażowanie: wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w celu zachęcenia potencjalnych klientów do interakcji. Zwiększenie atrakcyjności stoiska , przyciągniecie potencjalnych klientów, zachęcenie osób, które się wahają. Dotarcie do klientów podczas targów w nowoczesny i przyjazny sposób.

 3. Elastyczność: Kilka różnych scenariuszy do wyboru, możliwość dostosowania narzędzia do potrzeb klienta.

Informacje o firmie

Leaware to software house specjalizujący się w optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasze rozwiązania integrują technologie mobilne (w tym wieloplatformowe - Xamarin) z Azure i innymi środowiskami zaplecza. Jesteśmy fanami łączenia metodologii zwinnego rozwoju z koncepcją lean, koncepcją rozwoju produktu lub optymalizacji procesów (Lean Startup i Customer D Development). Nie ograniczamy się do wsparcia technicznego, ale aktywnie uczestniczymy w projektowaniu aplikacji, np. na poziomie behawioralnym (model HOOK) lub UX. Bogate doświadczenie we współpracy z korporacjami (m.in. BNP Paribas, AXA, Belfius Bank, E & Y, Japan Tobacco International, Tauron) oraz startupami (ponad 15 projektów) pozwala na wyjątkowo efektywne zarządzanie projektami. Czujemy się wspaniale, gdy outboxowe rozwiązania są niewystarczające przy użyciu, między innymi, zaawansowanych usług platformy Azure.


Naszą główną kompetencją jest łączenie technologii webowych i mobilnych w taki sposób aby stworzyć rozwiązania uszyte na miarę potrzeb naszych klientów.


Jak pracujemy?


Dobra i produktywna współpraca opiera się na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i budowaniu relacji. Każdy projekt rozpoczyna się od szczegółowej analizy biznesu i środowiska rynkowego klienta. Następnie szczegółowo omawiamy cele i oczekiwania klientów. Podczas pracy używamy różnych metodologii zarządzania projektami, aby jak najlepiej wykorzystać czas, zasoby i pieniądze klienta. Dbamy o to, aby Twoja firma lub produkt rozwijał się dzięki ścisłej współpracy z nami. Kiedy zaczynasz pracę z Leawere, stajesz się częścią naszego zespołu.

Fair Tools
Fair Tools

Fair Tools to innowacyjne narzędzie targowe działające w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji. Głównym celem aplikacji jest zdobycie zainteresowania potencjalnych...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

SugarCRM Hint

SugarCRM Hint

Opis

SugarCRM Hint jest nowym produktem firmy SugarCRM Inc. Uzupełnia dotychczasową funkcjonalność systemu CRM Sugar, a jednocześnie początkuje całą serię nowych rozwiązań typu Relationship Intelligence.


Naczelną wizją i strategią firmy SugarCRM jest nieustanne wprowadzanie innowacji pomagających tworzyć niezwykłe relacje z klientami. Przyszłość systemów CRM nie opiera się już o strategię B2B, czy B2C, w których naczelną zasadą było odpowiednie zarządzanie szansami sprzedażowymi. Ludzie kupują przecież od innych ludzi, a nie od firm. Stąd SugarCRM podkreśla najmocniejsze znaczenie relacji międzyludzkich podczas zawierania kontraktów sprzedażowych. To właśnie te relacje ma wspierać Hint.


SugarCRM Hint wprowadza rewolucję w sposobie pozyskiwania informacji o osobach kontaktowych. Do tej pory użytkownik systemu CRM posiadając szczątkowe dane takie jak imię, nazwisko, adres e-mail i nazwę firmy musiał samemu poświęcać sporo czasu na zdobycie szerszych informacji o kliencie w zasobach Internetu. SugarCRM Hint wykonuje te działania natychmiastowo, przeszukując ponad 70 źródeł danych społecznościowych w globalnej sieci www. Produkt pozwala następnie uzupełnić wyszukanymi danymi profil klienta w systemie CRM. Hint zwiększa tym samym produktywność każdego zespołu sprzedaży, jak również pomaga tworzyć lepsze bezpośrednie relacje z klientami.


SugarCRM Hint przeszukuje zasoby Internetu nie tylko w poszukiwaniu danych dotyczących osoby kontaktowej. W specjalnej sekcji News prezentuje również 3 ostatnie wiadomości prasowe na temat firmy, w której ta osoba pracuje. Tym samym handlowcy, budując niezwykłe relacje ze swoimi klientami, mogą w prosty sposób nawiązywać do bieżących wiadomości “z życia” firmy klienta. Umiejętne wykorzystanie informacji z SugarCRM Hint pozwala stworzyć w oczach odbiorcy wrażenie głębokiego zaangażowania przedstawiciela handlowego w proces sprzedaży.


https://www.sugarcrm.com/product/hint

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Na rynku możemy znaleźć rozwiązania (dodatki do systemów CRM, czy osobne produkty), które pozwalają przeszukiwać ogólnodostępne bazy firm i przedsiębiorców (w Polsce to np. bazy GUS, CEIDG, KRS). Jednak wartość pozyskanych danych dla handlowca jest niewielka. Sprzedawca nie jest w stanie dowiedzieć się więcej o swoim kliencie poza danymi teleadresowymi i rejestrowymi firmy, w której klient pracuje. SugarCRM Hint jest inny. Przeszukuje ponad 70 internetowych źródeł danych w poszukiwaniu informacji na temat konkretnej osoby, z którą handlowiec rozmawia. Hint pozyskuje: • Informacje personalne (np. nazwisko, stanowisko, wykształcenie, lokalizacja) oraz informacje przydatne podczas rozmów z klientami (np. zmiany miejsca pracy, awanse na nowe stanowiska, informacje o obecności na portalach społecznościowych)

 • Aktualności prasowe o firmie, w której klient pracuje, pozwalające podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące współpracy z klientem.

Najważniejsze wdrożenia

Carolina Industrial Trucks (https://www.sugarcrm.com/customers/case-studies/cit) Firmie zależało na znalezieniu rozwiązania, które pozwoli zwiększyć sprzedaż i efektywność handlowców poprzez zredukowanie czasu poświęcanego na poszukiwanie informacji o klientach, aby pielęgnować budowane relacje z nimi. Po wdrożeniu produktu SugarCRM Hint zanotowano: • Dzienna oszczędność na poziomie 75 minut czasu poświęcanego przez handlowca na poszukiwanie istotnych informacji o klientach (redukcja czasu z 2 godzin dziennie do 45 minut)

 • Zwiększenie możliwości sprzedażowych dzięki ulepszeniu zasobów danych

 • Lepsze prowadzenie relacji z klientami w porównaniu do konkurentów z branży

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • Wyjątkowa innowacyjność – brak konkurencyjnego rozwiązania na rynku

 • Przeszukiwanie ponad 70 internetowych źródeł danych w ciągu kilku sekund

 • Działanie zgodne z RODO – dane pobierane są z serwisów, w których klienci wyrazili zgodę na publikację i dostęp dla innych osób do tych danych poprzez akceptację regulaminów tych serwisów. SugarCRM Hint przeszukuje źródła danych i wyświetla je handlowcowi zebrane wszystkie w jednym miejscu, bez przetwarzania tych danych i zapisywania w wewnętrznej bazie danych. Dopiero, kiedy podczas kontaktu z klientem uzyskamy zgodę na zapisanie określonych danych w systemie CRM, Hint przenosi do CRM wybrane dane za pomocą kliknięcia myszką. 

Informacje o firmie

SugarCRM umożliwia firmom tworzenie wyjątkowych relacji z klientami za pomocą najbardziej wydajnego, łatwego w adaptacji i przystępnego cenowo rozwiązania do zarządzania relacjami z klientami (CRM) na rynku. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań CRM, które koncentrują się przede wszystkim na zarządzaniu i raportowaniu, Sugar wspiera jednostkę, koordynując działania pracowników handlowych i wyposażając ich we właściwe informacje we właściwym czasie, aby pozytywnie zmienić doświadczenie klienta. Z siedzibą w Dolinie Krzemowej i europejską centralą w Monachium, SugarCRM jest wspierany przez Goldman Sachs, DFJ, NEA i Walden International. Ponad 2 miliony osób w ponad 120 krajach korzysta z SugarCRM.


eVolpe Consulting Group - Należymy do grona najważniejszych Partnerów SugarCRM w Europie i jesteśmy liderem wdrożeń systemu Sugar w Polsce; współuczestniczymy w organie doradczym o nazwie Partner Advisory Board. Z SugarCRM Inc. jesteśmy związani od 2011 roku, kiedy przystąpiliśmy do grona certyfikowanych partnerów marki. Aktywnie udzielamy się na platformach społeczności SugarCRM, współpracujemy z firmami wdrożeniowymi z całego świata. 

SugarCRM Hint
SugarCRM Hint

SugarCRM Hint jest nowym produktem firmy SugarCRM Inc. Uzupełnia dotychczasową funkcjonalność systemu CRM Sugar, a jednocześnie początkuje całą serię nowych rozwiązań typu Relationship...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Oracle Autonomous Transaction Processing

Oracle Autonomous Transaction Processing

Opis

Usługa Oracle Autonomous Transaction Processing, będąca częścią oferty Autonomous Database Cloud, wspomaga złożone zadania przetwarzania transakcyjnego, raportowania, zadań wsadowych i obciążeń Internetu Rzeczy za pomocą jednej bazy danych umożliwiając uproszczone tworzenie aplikacji oraz personalizację i analizowanie danych dla lepszego wykrywania oszustw.


Nowa samoczynna baza danych Oracle jest przeznaczona do zasilania najbardziej wymagających aplikacji finansowych, produkcyjnych, handlowych i wykorzystywanych w sektorze publicznym, wspierając przetwarzanie transakcyjne, wsadowe i analityczne oraz raportowanie. Produkty serii Oracle Autonomous Database zapewniają przedsiębiorstwom najbardziej kompleksowe i zaawansowane możliwości baz danych dostępne dziś na rynku.


https://www.oracle.com/database/autonomous-database.html

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Tradycyjnie systemy zarządzania bazami danych były budowane i obsługiwane ręcznie, a ich konfigurowanie, zabezpieczanie, monitorowanie i dostrajanie oraz tworzenie kopii zapasowych wymagało dużo czasu i uwagi. Oracle Autonomous Database z funkcjami automatycznego sterowania, zabezpieczania i naprawy rewolucjonizuje zarządzanie danymi, przynosząc elastyczność użytkowania i znaczące oszczędności. Usługa pozwala użytkownikom na szybkie tworzenie instancji bazodanowych i łatwą konwersję istniejących baz danych radykalnie zmniejszając koszty i czas wprowadzania nowych produktów.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- Obniżenie kosztów. Pełna automatyzacja operacji i bieżącego dostrajania umożliwia zredukowanie kosztów administracyjnych o ok. 80%. Dzięki efektywności samoczynnej optymalizacji i elastycznemu modelowi płatności za faktyczne użycie koszty mogą spaść jeszcze bardziej – nawet o 90%.


 - Zmniejszenie ryzyka. Oracle Autonomous Database pozwala zmniejszyć ryzyko cyber-ataków dzięki lepszej ochronie danych i ograniczeniu nieplanowanych przestojów. Ochrona obejmuje wszystkie typy awarii – systemowe, zewnętrzne, czy błędy użytkowników. Dostępność nowej bazy danych wynosi 99,995, co odpowiada niespełna 2,5 minutom przestoju w miesiącu włącznie z przerwami na konserwację.


 - Szybsze wprowadzanie innowacji. Przeniesienie się do nowoczesnej chmury umożliwia szybsze tworzenie i wdrażanie nowych aplikacji. Deweloperzy stają się bardziej efektywni, ponieważ bazy danych przez nich używane nie wymagają ręcznego dostrajania. Wbudowane algorytmy uczenia maszynowego pozwalają aplikacjom na prognozowanie w czasie rzeczywistym w takich obszarach, jak spersonalizowany handel czy wykrywanie oszustw.

Informacje o firmie

Oracle (oracle.com) jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, oferuje pełny i zintegrowany stos aplikacji chmurowych oraz usług platformy, obsługując na świecie ponad 430 tys. klientów. Platforma Oracle Cloud oferuje kompletny zestaw aplikacji SaaS w obszarach ERP, HCM i CX oraz najlepsze w swojej kategorii usługi Platformy-jako-usługi (PaaS) oraz Infrastruktury-jako-usługi (IaaS) ze swoich ośrodków obliczeniowych ulokowanych w obu Amerykach, Europie oraz Azji. Firma zatrudnia ponad 138 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 39,8 mld USD (w roku finansowym 2018). Serwery baz danych, oprogramowanie middleware oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również sprzęt komputerowy oraz usługi IT (konsulting, szkolenia, asysta techniczna) oferowane są w 175 krajach na całym świecie. Oracle współpracuje z ponad 25 tys. firm partnerskich. Siedziba główna Korporacji znajduje się w Redwood Shores w Kalifornii. Na liście klientów Oracle znajdują się wszystkie firmy z listy Fortune 100. W 1992 r. powstała firma Oracle Polska. Obecnie zatrudnia ona ponad 500 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z najważniejszymi integratorami systemów IT. Więcej informacji na stronie oracle.com/pl/

Oracle Autonomous Transaction Processing
Oracle Autonomous Transaction Processing

Usługa Oracle Autonomous Transaction Processing, będąca częścią oferty Autonomous Database Cloud, wspomaga złożone zadania przetwarzania transakcyjnego, raportowania, zadań wsadowych i...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

IT Security - bezpieczeństwo IT

smartGRC

smartGRC

Opis

Aplikacja smartGRC powstała w 2008 roku i od samego początku została uruchomiona w bardzo dużym i skomplikowanym pod względem informatycznym środowisku. Od 2010 roku narzędzie jest nieustannie rozwijane przez firmę GRC Solutions, bazując na międzynarodowym doświadczeniu konsultantów GRC Advisory zdobytym w trakcie wdrożeń również innych produktów z rodziny GRC. System powstał jako odpowiedź na rosnące zagrożenia związane z coraz większym wpływem automatycznego przetwarzania danych na decyzje podejmowane w przedsiębiorstwach. Wykorzystując aplikację smartGRC firma może przeanalizować poziom ryzyka związanego z dostępem, a także podjąć świadomą decyzję, jaki poziom ryzyka jest akceptowalny oraz jakie mechanizmy kontrolne umożliwiające jego mitygację należy wdrożyć. Poprzez właściwe wdrożenie narzędzia i komunikację do pracowników firma może zbudować świadomość silnej kontroli wewnętrznej nad użytkowaniem systemów IT, tym samym znacznie ograniczając próby popełnienia nadużyć. Ponadto uniwersalność narzędzia smartGRC umożliwia współpracę z różnymi systemami   aplikacjami biznesowymi (nie tylko klasy ERP) dostępnymi na rynku.


Moduły smartGRC: • smartWorkflow – elastyczne narzędzie do zarządzania uprawnieniami użytkowników w systemach
  i aplikacjach biznesowych

 • smartAccess – pozwala użytkownikom w sytuacjach szczególnych uzyskać dostęp do konta awaryjnego, posiadającego szeroki zakres uprawnień w systemie SAP, jednocześnie kontrolując ryzyko wynikające
  z nadmiarowego dostępu poprzez rozbudowane mechanizmy logowania zdarzeń

 • smartSoD – innowacyjne narzędzie do prowadzenia analizy rozdziału obowiązków, symulacji oraz cyklicznych przeglądów uprawnień z uwzględnieniem zdefiniowanej matrycy SoD

 • smartReport – rozbudowany moduł raportowy pozwalający na szybkie generowanie spersonalizowanych
  i dostosowanych do potrzeb organizacji raportów z danych znajdujących się w systemie

 • smartArchitekt – umożliwia tworzenie i zarządzanie katalogiem ról zgodnie z najlepszymi standardami

 • smartReview – zautomatyzowany, według indywidualnie dostosowanych kryteriów, proces pełnej cyklicznej analizy uprawnień posiadanych przez użytkowników

 • smartRODO – narzędzie umożliwiające identyfikację i katalogowanie danych osobowych w celu uzyskania zgodności z RODO(rozszerzony Rejestr Czynności Przetwarzania)


https://grcadvisory.com/oferta/smartgrc/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?


 • Elastyczność wdrożenia rozwiązania – dostosowanie funkcjonalności do aktualnych potrzeb klientów

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa aplikacji – monitorowanie i logowanie wszystkich zdarzeń związanych z działaniami wykonywanymi przez użytkowników

 • Możliwość integracji z wieloma zewnętrznymi systemami – integracja danych podstawowych użytkowników z Active Directory lub z systemem SAP HCM, integracja z systemami Service Desk  takimi jak Remedy bądź Jira

 • Intuicyjny interfejs użytkownika końcowego

Najważniejsze wdrożenia


 • Cyfrowy Polsat SA

 •  AmRest Holdings SE

 • PCC Rokita SA

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • Indywidualne podejście do klienta – dostosowanie funkcji aplikacji do aktualnych potrzeb organizacji

 • Możliwość integracji z wieloma zewnętrznymi systemami

 • Szybka instalacja i konfiguracja aplikacji – uruchomienie aplikacji w środowisku produkcyjnym średnio po
  3 miesiącach od rozpoczęcia projektu

Informacje o firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem ekspertów oferujących usługi w zakresie doradztwa i audytu w obszarze GRC (Governance, Risk and Compliance), zarządzania ryzykiem a także szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji
w firmach. Dostarczamy produkty i usługi, które pozwalają na efektywne kosztowo, przy tym bezpieczne z perspektywy biznesu transformację procesów i kontroli przedsiębiorstw oraz pełniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów i rozwiązań informatycznych.


Nasze dotychczasowe doświadczenie, zdobyte na projektach realizowanych w Polsce i zagranicą, w połączeniu z pełnym zaangażowaniem w realizację projektów pozwala na dostarczenie wysokiej jakości usług na poziomie najlepszych światowych standardów. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań spełniających wymagania naszych Klientów. Jednocześnie rozwijamy naszą Firmę w oparciu o najwyższe standardy etyczne biznesu. Posiadamy dwa biura we Wrocławiu i Krakowie,  w których pracuje kilkanaście osób.

smartGRC
smartGRC

Aplikacja  smartGRC  powstała w 2008 roku i od samego początku została uruchomiona w bardzo dużym i skomplikowanym pod względem informatycznym środowisku. Od 2010 roku...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

Seria urządzeń imageRUNNER ADVANCE

Seria urządzeń imageRUNNER ADVANCE

Opis

Urządzenia drukujące biznesowej serii imageRUNNER ADVANCE Generacji 3. Wydajna, przyjazna w użytkowaniu i świetnie zabezpieczająca informacje seria wielofunkcyjnych biznesowych urządzeń drukujących przeznaczonych do biur wszelkiej wielkości. Prócz doskonałej jakości, wygody i łatwości tworzenia profesjonalnie wyglądających dokumentów, seria ta cechuje się niespotykanym dotychczas nasyceniem funkcjonalności związanych z bezpieczeństwem. Pozwala to na zapewnienie najwyższego w klasie poziomu ochrony dokumentów i informacji.


https://www.canon.pl/business-printers-and-faxes/multifunction-colour-printers/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Wśród wyróżniających urządzenia Canon imageRUNNER ADVANCE funkcji bezpieczeństwa, znajdują się:


1.            Szyfrowanie dysku twardego – zabezpieczenie danych na dysku (w tym danych tymczasowych):


•             256-bitowe szyfrowanie zgodne z metodą szyfrowania NIST SP 800-90A.


•             Algorytm AES zgodny z FIPS PUB 197


•             Certyfikacja Cryptographic Module Validation Program (CMVP) oraz Japan Cryptographic Module Validation Program (JCMVP)


•             Zgodność ze standardem bezpieczeństwa FIPS 140-2 Level 2 utworzonym przez rząd USA


 


2.            Wymazywanie dysku twardego (ochrona danych tymczasowych)


•             Raz ciągiem zer


•             Raz danymi losowymi


•             Trzy razy danymi losowymi


•             Standardy Departamentu Obrony USA


 


3.            Moduł TPM (szyfrowanie, autentykacja)


•             Przechowuje klucz szyfrujący w fizycznym układzie TPM


•             Chroni hasła, paruje klucze publiczne w komunikacji TLS, zarządza certyfikatami użytkowników


 


4.            Inicjalizacja urządzenia (ochrona danych po zakończeniu kontraktu)


•             Ochrona danych w przypadku wymiany lub utylizacji dysku twardego


•             Bezpieczna metoda przywracania ustawień fabrycznych


•             Dokumenty oraz dane na dysku twardym mogą zostać nadpisane (kilkoma dostępnymi metodami)


 


5.            Funkcje bezpieczeństwa sieciowego (zabezpieczenie przed włamaniem i podsłuchem)


•             Filtrowanie adresów IP oraz MAC


•             Kontrola Proxy


•             Autentykacja IEEE 802.1X


•             Monitorowanie logów


•             Komunikacja TLS


•             Komunikacja IP Sec


•             Kontrola portów


•             Bezpośrednie Wi-Fi – umożliwiające drukowanie bez konieczności udzielania dostępu do sieci wewnętrznej.


•             Szyfrowanie danych wydruku – sterownik – urządzenie oraz szyfrowanie dokumentów skanowanych

Najważniejsze wdrożenia

Wdrożenie zostało zrealizowanych w firmach z różnych sektorów i branż. 

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Najwyższy poziom bezpieczeństwa wśród urządzeń drukujących dostępnych na rynku.


Doskonała jakość urządzeń, łatwość obsługi, niskie koszty eksploatacji oraz doskonała jakość produkowanych dokumentów.


Szeroka gama modelowa umożliwiająca doskonałe skalowanie infrastruktury w zależności od potrzeb klienta.

Informacje o firmie

Canon jest światowym liderem zarówno w dziedzinie konsumenckich, jak i biznesowych rozwiązań do obrazowania. Nasze bogate portfolio obejmuje nie tylko profesjonalny sprzęt do fotografii i filmowania 5D. Canon to także wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań do druku wielkoformatowego (drukarek, ploterów, kopiarek, skanerów i oprogramowania).


Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych. Doradzamy, jak maksymalizować wydajność na każdym etapie ich przetwarzania – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości czy działu obsługi przesyłek. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów  biznesowych, świadczymy także usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.


Canon przeznacza duże nakłady na badania i rozwój innowacyjnych technologii, dzięki czemu przoduje w liczbie zarejestrowanych patentów. W swojej działalności firma w szczególny sposób uwzględnia interesy społeczeństwa i środowiska, realizując zasady filozofii Kyosei - „życie i praca dla wspólnego dobra”.

Seria urządzeń imageRUNNER ADVANCE
Seria urządzeń imageRUNNER ADVANCE

Urządzenia drukujące biznesowej serii imageRUNNER ADVANCE Generacji 3. Wydajna, przyjazna w użytkowaniu i świetnie zabezpieczająca informacje seria wielofunkcyjnych biznesowych urządzeń...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Axence nVision

Axence nVision

Opis

Axence nVision® to zintegrowane rozwiązanie all-in-one do zarządzania infrastrukturą IT złożone z 5 modułów funkcjonalnych. Odpowiada na kluczowe potrzeby organizacji w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji  sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Wyróżnia się intuicyjnym i przyjaznym interfejsem, rozbudowanym systemem alarmów i raportów oraz swoją wydajnością.

Axence nVision® to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie, które odpowiada na potrzeby zarówno administratorów sieci, jak i kadry zarządzającej. Ponad 1/3 aktualnych Klientów zmieniła konkurencyjne rozwiązanie na Axence nVision®. Rozwiązania Axence cieszą się uznaniem Klientów i środowisk branżowych i  są stosowane w ponad 700 000 instalacjach w 175 krajach.


http://www.axence.net

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

1. DataGuard - umożliwia zarządzanie prawami dostępu do danych i ich ochroną. W szczególności, zastosowanie ochrony danych zwiększa bezpieczeństwo firmy, zapobiega zainfekowaniu sieci firmowej wirusami przenoszonymi na pendrive'ach i chroni przed wyciekiem informacji.


2. Automatyzacje -  funkcja w Axence nVision HelpDesk, która pozwala na zwiększenie szybkości realizacji zgłoszeń przez pracowników helpdesku. W scenariuszu codziennej pracy, występują regularnie powtarzające się czynności wykonywane pod wpływem określonych warunków i wywołują zdefiniowane w "workflow" akcje.


3. Rozbudowany system alarmów – możliwość przewidywania potencjalnych awarii co zwiększa bezpieczeństwo organizacji czy ogranicza koszty. Stworzony system alertów pozwala proaktywnie zarządzać infrastrukturą – reagować na potencjalne zagrożenia zanim wystąpią.


 

Najważniejsze wdrożenia

Wittchen, Grupa Ziko Apteki, Answear.com, Krus (Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego), Banki Spółdzielcze, Zakłady Chemiczne Alwernia S.A., Centralny Szpital Kliniczy MSWiA, Arcelor Mittal, Bombardier, Konsmetal S.A.,  Ministerstwo Skarbu Filipiny, Ministerstwo Zdrowia Filipiny, National Health Insurance Authority (NHIA) Ghana, Drosed S.A., Polski Tytoń, YMCA

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Centralne zarządzanie oraz raportowanie - rozwiązanie All-in-one  złożone z 5 modułów funkcjonalnych odpowiadających za monitorowanie sieci i użytkowników, inwentaryzacje  sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem.  Dzięki połączeniu wielu funkcjonalności w jednym narzędziu administrator sieci zyskuje możliwość centralnego zarządzania wszystkimi tymi procesami z jednego poziomu oraz ma dostęp do wszystkich zagregowanych informacji. Dzięki gromadzeniu wiedzy o całej sieci program udostępnia rozbudowanym system alarmów i raportów.


2. Wygoda korzystania – system wyróżnia się intuicyjnym i przyjaznym interfejsem, pozwala na tworzenie wizualnych map całej infrastruktury występującej w organizacji. Administrator zyskuje czytelny pogląd dla całej infrastruktury sieciowej tj. ma możliwość ułożenia sobie widok w dowolny, przez siebie wymyślony sposób – czy to w formie mapy budynku i odzwierciedlenia umiejscowienia zasobów tak jak występują w rzeczywistości, czy ułożenia logicznego według kategorii.


3. Niezawodność i stabilność rozwiązania kluczową dla zapewnienia stałego bezpieczeństwa. Zarządzanie sieciami oraz infrastrukturą wymaga pewności, iż dane rozwiązanie będzie działać bez zakłóceń i przede wszystkim wspierać utrzymanie i prawidłowe funkcjonowanie wszystkich urządzeń i serwisów w całej organizacji. Axence nVision pozwala na monitorowanie monitorowanie nieograniczonej liczby urządzeń sieciowych. Potwierdzeniem jakości są opinie branżowe Lider IT 2015, Produkt Roku 2012- 2017 magazynu „IT Professional”, 10 Złotych Bitów i szereg innych branżowych nagród, rozwiązanie Roku w konkursie CEE Microsoft, ocena 10/10 w testach „IT Professional”.

Informacje o firmie

Axence od ponad 13 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Rozwiązania Axence stosowane są w ponad 700 000 instalacjach w 175 krajach. Firma stawia na wysokiej jakości standardy wytwarzanego oprogramowania oraz obsługi klientów i chwali się 97% pozytywnych ocen wsparcia technicznego. 

Axence nVision
Axence nVision

Axence nVision® to zintegrowane rozwiązanie all-in-one do zarządzania infrastrukturą IT złożone z 5 modułów funkcjonalnych. Odpowiada na kluczowe potrzeby organizacji w...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

IT Services Leader - usługi IT

ADScreen system Digital Signage

ADScreen system Digital Signage

Opis

ADScreen to nowoczesny system Digital Signage, przeznaczony do prezentacji treści (tekst, grafika, filmy video) na ekranach multimedialnych. Umożliwia tworzenie i wyświetlanie komunikatów dostosowanych do odbiorców w określonym miejscu i czasie. Liczba ekranów może być nieograniczona - komunikaty można wyświetlać na wielu ekranach jednocześnie, co ważne każdy z nich może wyświetlać inną treść. Dużym atutem systemu jest możliwość zdalnego zarządzania, z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.


System można wykorzystać do celów promocyjnych, sprzedażowych, czy też informacyjnych, a przekaz można urozmaicić  dodatkowymi informacjami (np.: prognoza pogody, kurs walut, pasek RSS). ADScreen może być stosowany w każdej branży: galerie handlowe, sieci sklepów, butiki, apteki, kina, banki, ośrodki medyczne, miejsca użyteczności publicznej, środki komunikacji miejskiej, dworce, czy lotniska. Do wyświetlania wykorzystywane są monitory LCD i LED, modele dotykowe, projektory czy też tablice LED.


adscreen.net

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Na rynku pojawia się coraz więcej narzędzi reklamowych, a dobór odpowiedniego stanowi spory problem, gdyż trudno jest przewidzieć, które z nich zagwarantuje skuteczność. Rozwiązanie Digital Signage wychodzi naprzeciw tym obawom, oferując produkt ADScreen.


System ma zdecydowaną przewagę nad reklamą tradycyjną, zapewnia dynamiczny i atrakcyjny wizualnie przekaz. To jeden z wielu powodów popularności i szerokiego zastosowania ekranów multimedialnych w kampaniach marketingowych. Interaktywna i innowacyjna forma przekazu angażuje odbiorcę i zatrzymuje jego uwagę na dłużej.


System daje możliwość natychmiastowej zmiany wyświetlanego komunikatu. Można go dostosować do pory dnia, aktualnych promocji, czy też szybko zareagować na działania konkurencji. Reklama tradycyjna nie daje takich możliwości, w jej przypadku odbywa się długi proces (zmiana grafiki, druk, dystrybucja), który jest czasochłonny, kosztowny i wymaga zaangażowania wielu osób. W przypadku produktu ADScreen wystarczy zalogować się do systemu, zaktualizować materiał i go wyświetlić – dzięki temu prezentowane informacje zawsze są aktualne.Jedną z funkcjonalności systemu ADScreen jest również wykorzystanie czytników NFC do prezentacji produktów. Połączenie interaktywnych monitorów z półką wyposażoną w czytnik, powoduje że w momencie podniesienia produktu, na ekranie wyświetla się jego specyfikacja.  Gdy podniesiemy więcej produktów, wtedy wyświetli się ich porównanie. To nowatorskie rozwiązanie, ułatwia dokonanie decyzji o zakupie oraz odbywa się bez udziału sprzedawcy – klient nie musi czekać aż zostanie obsłużony, otrzymuje informacje o produkcie natychmiastowo. Dodatkowo aplikacja posiada funkcję analityczną, która pozwala mierzyć zainteresowanie konkretnym produktem, dzięki rejestrowaniu liczby interakcji.


System można wykorzystać również do mapowania produktu (Space Player), przy użyciu reflektora połączonego z projektorem. Możliwości sprzętu pozwalają na wyświetlanie filmów i obrazów na przedmiotach i dookoła nich. Rozwiązanie może być wykorzystane np. w galeriach handlowych – zamiana tradycyjnej witryny sklepowej w oryginalną i przyciągającą uwagę przestrzeń interaktywną z pewnością wyróżni markę w odważny i innowacyjny sposób.


Dynamicznie zmieniające się technologie, potrzeby klientów i zmiany w obszarze komunikacji wymagają nowych rozwiązań, dlatego też przyszłość marketingu zmierza w kierunku Digital Signage. Firmy nieustannie poszukują angażujących przekazów, przyciągających uwagę interaktywną i łatwą w odbiorze treścią. Taka forma komunikacji wyróżnia się spośród standardowych, czym zyskuje przychylność odbiorców. 

Najważniejsze wdrożenia

Najważniejsze wdrożenie pod względem liczby lokalizacji i obsługiwanych ekranów – projekt realizowany dla RTV Euro AGD – obsługa ponad 150 sklepów na terenie całej Polski, na około 9 000 ekranach. Wykorzystanie systemu ADScreen do wyświetlania treści na ekranach reklamowych w sklepach.


Najważniejsze wdrożenie pod względem zasięgu i prestiżu marki – projekt realizowany dla hiszpańskiej marki TOUS, zajmującej się od 1920 roku tworzeniem biżuterii. Obsługa ponad 50 salonów, na terenie Polski i Europy. Wykorzystanie systemu ADScreen do prezentacji treści reklamowych na ekranach multimedialnych w salonach sprzedaży.


Najważniejsze wdrożenie pod względem społeczno-informacyjnym – projekt realizowany dla Urzędu Miasta w Krakowie. Wykorzystanie systemu ADScreen do wyświetlania komunikatów, dotyczących średniego stężenia pyłów, z ośmiu stacji monitorujących jakość powietrza. Rozwiązanie umożliwia mieszkańcom Krakowa stały dostęp do aktualnych danych o poziomie zanieczyszczenia.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Innowacyjność - niestandardowa forma promocji, która wyróżnia markę w odważny i innowacyjny sposób.


2. Skuteczność - multimedialna reklama wyświetlana na powierzchniach wielkoformatowych,  przyciąga uwagę, robi wrażenie i skutecznie angażuje odbiorcę.


3. Elastyczność -  możliwość prezentacji dowolnych treści na wielu ekranach jednocześnie, każdy z wyświetlaczy może wyświetlać inny komunikat.

Informacje o firmie

Firma Content Networks swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku, oferując usługi w dwóch obszarach: Media Workflow i Digital Signage. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wnikliwą analizę oraz czynny udział w procesie transformacji w dziedzinie mediów. Skrupulatne obserwacje umożliwiły stworzyć rozwiązanie, dzięki któremu nasi Klienci sprawnie rozwijają swoje organizacje, eliminując niepotrzebne działania. Należący do firmy system ADScreen już od kilku lat utrzymuje wysoką pozycję na rynku. ADScreen jest jednym z najczęściej wybieranych systemów Digital Signage ze względu na niezawodność oraz szerokie spektrum zastosowań. Misją firmy jest nieustanne rozwijanie produktów oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie.

ADScreen system Digital Signage
ADScreen system Digital Signage

ADScreen to nowoczesny system Digital Signage, przeznaczony do prezentacji treści (tekst, grafika, filmy video) na ekranach multimedialnych. Umożliwia tworzenie i wyświetlanie...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

TestCompleat Firma SmartBear

TestCompleat Firma SmartBear

Opis

TestComplete Platform działa na zasadzie modelu dla TestComplete Web, TestComplete Desktop oraz TestComplete Mobile.


TestComplete Web umożliwia tworzenie zautomatyzowanych testów funkcjonalnych dla aplikacji internetowych, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Możesz użyć funkcji nagrywania i odtwarzania do tworzenia testów spośród takich języków jak: Python, JScript, VBScript, DelphiScript, C ++ Script oraz C#. Istnieje możliwość ciągłego testowania przy użyciu wbudowanego pluginu Jenkins, przy pełnym wsparciu dla systemów kontroli kodu takich jak: Git, Subversion oraz Mercurial.


TestComplete Desktop umożliwia nagrywanie i odtwarzanie tworzenia testów, do wyboru są takie języki jak Python, JScript, VBScript, Delphi, C++, C# oraz języki skryptowe. Dzięki TestComplete Desktop możesz tworzyć solidne i powtarzalne automatyczne testy, które mogą być tworzone od nowa, rozszerzone o kolejne punkty kontrolne oraz uzupełnione dziesiatkami wbudowanych w bibliotece funkcji, dzięki czemu mogą wykonywać nieograniczoną gamę zadań.TestComplete Desktop udostępnia możliwość widoku side-by-side z pierwotnego ekranu i ekranu przechwyconego podczas automatycznych testów.


TestComplete Mobile umożliwia testowanie aplikacji natywnych, webowych oraz hybrydowych. Można przeprowadzać testy na wielu urządzeniach bez zmiany testu, wykorzystując pełny dostęp do wewnętrznych obiektów w aplikacji. Dzięki temu Twoje aplikacje mobilne są jeszcze bardziej niezawodne. TestComplete Mobile umożliwia również tworzenie nowoczesnych skryptów w takich językach jak Python, pozwala również na przechwytywanie ekranu, testowanie haseł dla aplikacji mobilnych, testy na maszynach fizycznych oraz wirtualnych.


http://connectdistribution.pl/pl/dostawcy/smartbear/testcomplete.html

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?


 • Możliwość tworzenia testów za pomocą: Python, VBScript, JScript, DelphiScript, C++Script oraz C#Script.

 • Integracja z SoapUI NG oraz SoapUI dostępna do automatyzacji testów w zakresie API oraz usług internetowych.

 • Równowaga w szybkości i jakości dostarczania aplikacji w przystępnej cenie, używając wtyczek dla Jenkins

 • Utrzymanie wersji testowej poprzez integrację z systemami kontroli takimi jak Git, Subversion oraz Mercurial

 • Platforma TestComplete jest niezbędna w przypadku chęci użycia modułów Web, Desktop czy Mobile

Najważniejsze wdrożenia


 1. Sage
  Sage rozpoczął ponad 25 lat temu w północno-wschodniej Anglii. Sage od tego czasu stała się światową firmą zatrudniającą 13 000 osób, 1 800 w samej Wielkiej Brytanii. Worldwide Sage ma bazę klientów około 5,2 mln firm, które korzystają z oprogramowania do zarządzania firmą. Przy tak wielu firmach, które polegają na Sage, potrzebowali niezawodnego narzędzia do testowania, więc zwrócili się do TestComplete. Było to dość wcześnie na etapie opracowywania zupełnie nowej wersji produktu Sage's Forecasting. Ten nowy produkt miał być naszą pierwszą wersją, która używa technologii .NET. Na tym etapie nie istniały żadne skrypty testowe, nie mówiąc już o żadnych automatycznych testach, więc było to mniej więcej czystą kartą, z którą musieliśmy pracować. Niestety istniejące ramy zostały opracowane przy użyciu tego, co było wówczas konkurencyjnym narzędziem, a to narzędzie nie zostało zaprojektowane do użytku z produktami .NET. Ponieważ istniejące narzędzia nie dawały nam wystarczającej kontroli nad produktem, aby zaspokoić to, czego chcieliśmy od testów automatycznych, Sage zdecydował, że byłoby korzystne przeprowadzenie badań w zakresie niektórych innych narzędzi dostępnych na rynku, i to wtedy, gdy znalazły TestComplete.


 2. Corel Corporation
  Firma Corel ma duże doświadczenie w testach automatycznych i od lat stosuje automatyzację jako skuteczne narzędzie, a jednocześnie skutecznie zapewnia jakość swoich produktów. Jednak projekt inicjatywy Corel Test Automation Initiative został opracowany w celu zaspokojenia kilku wyjątkowych potrzeb. Połączona funkcja aplikacji TestComplete i moc C # jest tym, co pozwoliło nam naprawdę ustalić to wymaganie. Udało nam się stworzyć wielowarstwową platformę, która jest solidna, łatwa w utrzymaniu i elastyczna w stosunku do wymagań naszego wysoce konfigurowalnego oprogramowania. Wersje językowe, różne kody SKU produktów i wysoce konfigurowalny interfejs użytkownika nie stanowią już dla nas problemu, ponieważ nasza struktura i TestComplete pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do prowadzenia tych przypadków testowych we wszystkich tych różnych środowiskach bez świadomości wymaganej ze strony testu przypadki.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Wykonywanie testów regresywnych w celu zapobiegania wprowadzania błędów podczas aktualizacji do istniejącej funkcji aplikacji i zapewnienia, że wcześniej wykryte błędy pozostaną rozwiązane. Ponadto wprowadzono automatyzację testów regresywnych, co w znacznym  stopniu ogranicza ilość cykli testowania i opóźnień.


Automatyczne testy cross-browser umożliwiają testowanie w ponad 1500 zdalnych środowiskach, aby sprawdzić zgodność z różnymi przeglądarkami i urządzeniami.


Przyspieszenie sprzężeń zwrotnych i ułatwienie ściślejszej współpracy między programistami i testerami w celu szybszego debugowania.

Informacje o firmie

W dzisiejszych czasach biznes opiera się na oprogramowaniu. Czy tego chcemy, czy nie aplikacje są wszędzie i łączą się praktycznie ze wszystkim. Wszystkie obszary: mobilny, webowy, desktopowy, publiczny, prywatne chmury czy coraz popularniejszy Internet rzeczy (IoT) opierają się na nowoczesnych aplikacjach i API (Application Programming Interface) które łączą je ze sobą. Misją firmy SmartBear jest zebranie wszystkich aplikacji, API, urządzeń oraz źródeł danych w myśl idei "The Connected World".


Ze względu na kluczową rolę oprogramowania, najwyższa jakość, wydajność i funkcjonalność tworzonych aplikacji i API jest priorytetowym celem dla wszystkich programistów. Na przeciw tym potrzebom wychodzi właśnie firma SmartBear - dostarczająć zaawansowane narzędzia do rozwoju, testów funkcjonalności, wydajności, monitorowania wydajności dla aplikacji mobilnych, webowych czy desktopowych. SmartBear pomaga zespołom deweloperów stworzyć jak najlepsze aplikacje i API, zapewniając wysoką jakość kodu na każdym etapie, od pierwszej linii, po cykl produkcyjny i ostatnie testy przed oddaniem gotowego produktu.

TestCompleat Firma SmartBear
TestCompleat Firma SmartBear

TestComplete Platform działa na zasadzie modelu dla TestComplete Web, TestComplete Desktop oraz TestComplete Mobile. TestComplete Web umożliwia tworzenie zautomatyzowanych...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Mobile Trends - rozwiązania mobilne

Stworzenie dedykowanej aplikacji mobilnej Mój Carrefour

Stworzenie dedykowanej aplikacji mobilnej Mój Carrefour

Opis

Aplikacja mobilna “Mój Carrefour” jest jedną z najbardziej innowacyjnych aplikacji mobilnych na polskim rynku retailowym. Posiada ona mnóstwo funkcjonalności wspierających klientów w ich codziennych zakupach w supermarketach i hipermarketach Carrefour. Jest to przede wszystkim aplikacja, która odpowiada na kluczowe potrzeby klientów sieci co potwierdzają badania SpicyMobile - aplikacja Mój Carrefour znalazła się w ich rankingu “Top 10 Aplikacji Zakupowych” na siódmym miejscu pod względem zasięgu w grudniu 2017, oraz na piątym miejscu pod względem liczby wywołań na pierwszy ekran.*
Mój Carrefour to przede wszystkim mobilna karta lojalnościowa, która pozwala zbierać punkty w programie Rodzinka, korzystać ze zniżek pracowniczych, ale także mieć zawsze dostęp do informacji o aktywowanych kuponach oraz saldzie zebranych punktów. Aplikacja mobilna to także kupony rabatowe na konkretne produkty, kategorie produktowe oraz cały koszyk, ale także wiele innych usług, które wprowadziliśmy i testujemy na rynku polskim jako pierwsi. Jedną z nich jest Scan&Go. Koncepcja Scan&Go umożliwia samodzielne skanowanie produktów za pomocą smartfona. Ceny wszystkich pozycji sumują się automatycznie, naliczając rabaty, możemy więc w czasie rzeczywistym kontrolować wartość koszyka i dowolnie go modyfikować. Po zeskanowaniu wszystkich produktów klikamy “zakończ zakupy”, a wygenerowany kod pokazujemy kasjerce. Przy Scan&Go, możemy sfinalizować transakcje zarówno płacąc gotówką, kartą jak i płatnościami mobilnymi. Te ostatnie, zostały udostępnione w aplikacji za pośrednictwem Masterpass, który umożliwia dodanie karty płatniczej i realizację płatności w sklepach Carrefour, potwierdzając każdą płatność ustalonym podczas rejestracji kodem PIN.
Jedną z najbardziej praktycznych funkcjonalności jest czytnik cen - dostępny także dla niezalogowanych użytkowników oraz m-commerce, czyli mobilny sklep Carrefour, dzięki któremu zakupy możemy zrobić z dostawą do domu za pomocą smartfona. W tym mobilnym kanale klient zapozna się także ze wszystkimi aktualnymi promocjami (zakładka “Promocje” oraz “Gazetki”).
*źródło: https://spicymobile.pl/rynek/7-Spicy-Mobile-prezentuje-wyniki-aplikacji-zakupowych-w-Polsce-w-2017-r


https://www.carrefour.pl/mobile-moj-carrefour

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Niewątpliwie, Mój Carrefour jest jedną z najbardziej innowacyjnych aplikacji na polskim rynku retailowym. Carrefour, jako jedna z pierwszych sieci handlowych, wdrożył zintegrowany z lojalnością koncept Scan&Go - koncept, samoobsługowego sklepu, w którym klient skanuje produkty, płaci za koszyk i wychodzi. Dodatkowo, jest to jedyna aplikacja sieci handlowej, która posiada tak wiele funkcjonalności

Najważniejsze wdrożenia

Carrefour Polska sp. Z o.o.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • Wielofunkcyjność - all in one - wszystko w jednym miejscu

 • Innowacyjność - koncept Scan&Go

 • Dynamicznie zmieniająca się oferta (dla klienta)

Informacje o firmie

Exaco sp. z o.o. to zespół programistów, testerów, analityków kochających usprawniać, przyspieszać i optymalizować procesy biznesowe. Korzystając z nowoczesnych technologii tworzymy dedykowane oprogramowanie dla biznesu zwiększające jego codzienną skuteczność.

Stworzenie dedykowanej aplikacji mobilnej Mój Carrefour
Stworzenie dedykowanej aplikacji mobilnej Mój Carrefour

Aplikacja mobilna “Mój Carrefour” jest jedną z najbardziej innowacyjnych aplikacji mobilnych na polskim rynku retailowym. Posiada ona mnóstwo funkcjonalności...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

FindGet Jobs application

FindGet Jobs application

Opis

Aplikacja mobilna FindGet Jobs to wyjątkowe, oparte na geolokalizacji rozwiązanie do wyszukiwania osób poszukujących pracy z najlepszymi możliwościami dopasowania według ich profilu i wybranego zakresu odległości. Aplikacja pozwala pominąć pośredników, takich jak firmy rekrutacyjne i agenci, umożliwiając skontaktowanie się bezpośrednio z firmą lub osobą poszukującą pracy za pomocą kilku kliknięć i zaplanowanie rozmowy kwalifikacyjnej.
FindGet Jobs oferuje opłacalną opcję dla firm wynajdywania  pracowników, oszczędzając koszty w porównaniu do zwykłych dostępnych na rynku “Job Board”, które nie gwarantują ciągłego przepływu nowych kandydatów pasujących do wymienionej oferty.


Obecnie zespół przygotowuje się do uruchomienia ICO jeszcze w tym roku / na początku przyszłego roku, aby zbudować platformę blockchain dla rynku pracy, która zaoferuje nowe perspektywy znalezienia pracy lub pracownika i umożliwi wszystkim udział w tym ekosystemie.


http://www.findgetjobs.com

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Jedną z najbardziej unikalnych cech FindGet Jobs jest to, że oferuje nowe podejście do znalezienia pracy lub pracownika poprzez dostarczenie / włączenie kryteriów lokalizacji do tradycyjnego procesu dopasowywania, który pozwala kandydatom i firmom znaleźć idealne dopasowanie. Kryteria lokalizacji stają się coraz ważniejsze na dzisiejszym rynku pracy, jeśli wziąć pod uwagę szybko rozwijające się miasta na całym świecie. Dodatkowo aplikacja umożliwia osobom poszukującym pracy i firmom kontaktowanie się ze sobą za pomocą kilku kliknięć bez udziału pośrednika i zaplanowanie rozmowy kwalifikacyjnej lub spotkania.FindGet Jobs to prawdopodobnie jedyny zespół na świecie, który buduje łatwą w użyciu platformę blockchain na światowym rynku pracy, która pozwoli wszystkim być częścią ekosystemu i zyskać na tym, zachęcając do interakcji z poleceniami, usługami stron trzecich itp.

Najważniejsze wdrożenia

Aplikacja FindGet Jobs Beta została uruchomiona na Litwie na początku 2018 roku. W okresie Beta aplikacja przyciągnęła około 1 000 kandydatów i 20 firm, w tym takie nazwy jak:  Girteka logistics (jedna z największych firm transportowych w Europie), Booking.com , Senukai KESKO (największe sieci centrów handlowych i ogrodniczych w krajach nadbałtyckich), Maxima (największa sieć supermarketów w krajach bałtyckich), Compensa Vienna Insurance Group (największa firma ubezpieczeniowa na Litwie i jedna z największych w całej Europie).


FindGet Jobs wzrasta obecnie dzięki aplikacji i uruchomieniu jej w Polsce oraz działaniom uruchomionym na Litwie, podczas gdy zespół pracuje nad wdrożeniem blockchain i procesem przygotowania ICO.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1.)    Zasada geolokacji dodana do procesu selekcji i dopasowywania;


2.)    Bezpośredni kontakt z osobami poszukującymi pracy i / lub pracodawcami;


3.)    Usługa “na żądanie” dla firm zapewniających ciągły przepływ nowych kandydatów, którzy spełniają wymienione kompetencje.

Informacje o firmie

UAB Bona Solutions to firma mocno ugruntowana w branży zajmująca się tworzeniem stron internetowych i aplikacji, która stale tworzy nowe narzędzia i usługi dla branży HR i projektowania stron internetowych. Aplikacja FindGet Jobs powstała w 2017 roku z potrzeby firmy dla nowych pracowników widząc, że tradycyjne narzędzia i usługi nie gwarantują rezultatu.

FindGet Jobs application
FindGet Jobs application

Aplikacja mobilna FindGet Jobs to wyjątkowe, oparte na geolokalizacji rozwiązanie do wyszukiwania osób poszukujących pracy z najlepszymi możliwościami dopasowania według ich...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

bs4 mobile

bs4 mobile

Opis

Bs4 mobile to wersja systemu CRM bs4 ultra przeznaczona na urządzenia mobile. Odzwierciedla na ekranie smartfona dane, procesy i mechanizmy stacjonarnego oprogramowania.


W aplikacji zachowujemy spójność z wersją produkcyjną systemu CRM, a jednocześnie pozostawiamy szerokie pole do konfiguracji systemu mobilnego nie tylko jako całości, ale również pod kątem każdego użytkownika lub ich grup. W ten sposób zapewniamy szerokie możliwości wykorzystania aplikacji, przykładowo: • może służyć działowi handlowemu w trakcie spotkań do sprawdzania stanów magazynowych i pełnej informacji o kontrahentach (np. niezapłacone faktury), a także do wprowadzanie na bieżąco notatek, planowania kolejnych spotkań oraz dodawania nowych zamówień w systemie, które trafiają prosto do realizacji przez pracowników stacjonarnych,

 • dla serwisantów terenowych, który naprawiając sprzęt u klienta mogą mieć pod ręką w telefonie całą historię konkretnego egzemplarza lub dodawać nowe zlecenia, wraz ze zdjęciem, które robią z poziomu aplikacji i od razu automatycznie rozpoczynają obieg zdjęcia jako dokumentu w systemie, a system wysyła powiadomienie e-mail lub SMS do klienta z dynamicznie zaciąganymi informacjami,

 • dla członków zarządu, pracujących w rozjazdach pomiędzy oddziałami, mamy pełną dowolność konfigurowania raportów na podstawie danych zbieranych w wersji stacjonarnej – zarząd zachowuje całkowitą kontrolę nad działaniami w firmie, nawet jeśli fizycznie jest nieobecny,

 • dla pracowników zdalnych: do odbioru i wysyłania poczty, realizacji projektów oraz zleceń, a także komunikacji z współpracownikami przez komunikator wewnątrzfirmowy w systemie CRM, gdzie komunikaty można powiązywać z konkretnymi obiektami w systemie, np. kontrahentami, zadaniami, zleceniami,

 • dla managerów w delegacji, również do bieżącego podglądu raportów oraz zlecenia nowych zadań i przeglądu zadań i zleceń grup pracowników lub konkretnych osób.


Jednocześnie aplikacja jest bezpieczna, ponieważ żadne dane nie są przechowywane na telefonie – wszystko jest zaciągane z serwera w czasie rzeczywistym.


https://bs4.pl/bs4-mobile-mobilny-system-crm/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?


 • wersja mobilna naszego systemu wyróżnia się swoją formą – jest kompletną aplikacją mobilną, a nie tylko responsywnym systemem w przeglądarce,

 • aplikacja jest tworzona pod specyfikę działalności konkretnej firmy, żadne elementy nie są zaprogramowane na sztywno,

 • łatwość wprowadzania zmian w oprogramowaniu – nie wymaga prac programistycznych, wystarczy odpowiednia konfiguracja, co znacząco zmniejsza koszty,

 • szybkość reakcji na zmiany – nie potrzeba całego procesu programistycznego, osoba zajmująca się konfiguracją systemu może dokonać zmian nawet w kilka minut, co skraca proces ich wprowadzania nawet kilkunastokrotnie,

 • szczegółowe uprawnienia – wersja mobilna daje pełną dowolność w konfiguracji uprawnień dla poszczególnych pracowników lub ich grup, nie tylko do konkretnych elementów ale nawet do pojedynczych pól czy faz zleceń.

Najważniejsze wdrożenia


 • Wdrożenie w firmie IT, dla handlowców na spotkania z klientami oraz dla innych pracowników dla zachowania ciągłości komunikacji w trakcie delegacji lub pracy zdalnej,

 • Wdrożenie w firmie produkującej akcesoria dachowe, dla pracowników działu handlowego, do organizacji zadań i spotkań oraz bieżącego podglądu informacji o kontrahentach i fakturach.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • Wysokie możliwości indywidualnej konfiguracji, bez udziału pracy programistów.

 • Integralność z systemem stacjonarnym, przenikanie się procesów między wersja mobilną a stacjonarną.

 • Łatwość i szybkość wprowadzania zmian.

Informacje o firmie

Firma bs4 business solutions działa na rynku już od 2002 roku, nieustannie rozwijając swoje oprogramowanie. Nasze systemy wdrożyliśmy w setkach polskich przedsiębiorstw. Kapitał zakładowy spółki wynosi 1 150 000 zł.

bs4 mobile
bs4 mobile

Bs4 mobile to wersja systemu CRM bs4 ultra przeznaczona na urządzenia mobile. Odzwierciedla na ekranie smartfona dane, procesy i mechanizmy stacjonarnego oprogramowania. W aplikacji...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Workflow Management - obieg dokumentów

ELO ECM Suite 10

ELO ECM Suite 10

Opis

ELO ECM Suite 10 stanowi kompletny pakiet umożliwiający nowoczesne, cyfrowe zarządzanie informacją w Państwa firmie. ELO ECM Suite 10 dostosowuje się do indywidualnych wymagań, zapewniając w ten sposób wydajne procesy i ukierunkowany przepływ informacji. Wszystkie informacje istotne dla firmy są przechowywane w ustrukturyzowanej formie w jednym miejscu i zarządzane przez cały cykl życia w logiczny sposób i z uwzględnieniem odpowiednich przepisów prawnych. W ten sposób ELO ECM Suite 10, jako centralna platforma informacyjna, skupia całą wiedzę o przedsiębiorstwie, a także umożliwia łatwy i natychmiastowy dostęp do potrzebnych informacji. Dzięki temu można szybko reagować i udzielać informacji. Pomocne są przy tym inteligentne mechanizmy wyszukiwania. ELO ECM Suite 10 włącza istotne dla przedsiębiorstwa dokumenty i informacje w procesy biznesowe, również te pochodzące z aplikacji zewnętrznych. Stanowi to istotną korzyść, bo dzięki temu są one dostępne na właściwym etapie procesu we właściwym czasie. W ten sposób można korzystać z przyspieszonych procesów biznesowych i logistyki informacji tworzącej wartość dodaną. Prace wykonywane ręczne i archiwa papierowe zostaną zdigitalizowane. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas i zmniejszyć koszty. Jednocześnie zwiększa się przejrzystość w firmie, ponieważ wszystkie etapy przetwarzania i zmiany są rejestrowane w sposób zapewniający identyfikowalność...


www.elo.com

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

ELO oferuje rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm i też dla administracji publicznej. ELO jest platforma, która zostanie dopasowana do potrzeb klienta, i umożliwia w pełni też pracę mobilną. Bezproblemowo można ELO tak skonfigurować, żeby np. wymogi RODO były spełnione. W standardzie zawarte jest graficzny interfejs do definicji obiegów . Dostępne jest również narzędzie do analizy danych graficznym interfejsem ( np. ile faktur kosztowych jest w jakim punkcie w obiegu).

Najważniejsze wdrożenia

Giełda Papierów Wartościowych S.A. , Provident S.A. , SITECH Sp. z o.o. , Work Service S.A. Eurobank S.A., Muzeum Kopernika w Warszawie, Marvipol SA, Pałac Kultury i Nauki Warszawa, Global Cosmed Group SA

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Platforma (pełen zestaw narzędzi) aby dopasować system do wymogów w danej firmie( wysoko wydajny) z pełnym dostępem do API ELO


Rozwiązanie funkcjonuje na różnych serwerach (nie tylko Windows) tak samo jak Klienci do ELO (Windows, Linux, Mac)
Pełny raporting łącznie z dashboardem, który jest dowolnie konfigurowalny

Informacje o firmie

ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).


Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Systemy są w pełni kompatybilne ze sobą a wymiana danych i upgrade są możliwe w każdej chwili.


Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 1.000.000 miejsc pracy pod ELO na świecie..

ELO ECM Suite 10
ELO ECM Suite 10

ELO ECM Suite 10 stanowi kompletny pakiet umożliwiający nowoczesne, cyfrowe zarządzanie informacją w Państwa firmie. ELO ECM Suite 10 dostosowuje się do indywidualnych wymagań,...

zobacz więcej - kliknij

LIDER IT 2018

ERPos

ERPos

Opis

ERPos – „I masz w firmie… poukładane”


System ERPos wyznacza nowe standardy w dziedzinie oprogramowania do zarządzania w firmach. Jest to doskonałe narzędzie do poukładania procesów w firmie i zarządzania zamówieniami. Jego obsługa jest intuicyjna i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Dzięki nowoczesnemu designowi i zastosowanym technologiom, korzystanie z systemu to przyjemność.


www.erpos.com/pl


ERPos - "And you have ... sorted out"
The ERPos system sets new standards in the field of business management software. It is an excellent tool for arranging processes in the company and managing orders. Its intuitive and does not require specialist knowledge. Using the system is a pleasure thanks to modern design and technology.


www.erpos.com


Business presentation: https://drive.google.com/open?id=1yOvSnpEOJluav2xN9aHQ2rFccGVmJVHk


http://www.erpos.com

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

System ERPos wyznacza nowe standardy w dziedzinie Workflow managment / ERP. System został zaprojektowany według najnowszych standardów w dziedzinie designu i intuicyjności (UI/UX). Dla poprawy komfortu pracy użytkownika wykorzystuje mechanizmy zawarte w komunikatorach i mediach społecznościowych, co w tego typu oprogramowaniu stanowi całkowitą nowość. Dzięki technologii działania „w chmurze” przepływ informacji jest natychmiastowy, pewny i bezpieczny. Użytkownicy mogą korzystać z wersji mobilnej systemu, dzięki czemu sprawdza się on również poza biurem. Wszelkie funkcje systemu mogą być również obsługiwane za pomocą ekranów dotykowych bez konieczności używania tradycyjnej klawiatury czy myszy.


Podczas prac projektowych, szczególny nacisk został postawiony na intuicyjność i uniwersalność zastosowań. To co odróżnia ERPos od konkurencji już przy pierwszym kontakcie, jest brak dziesiątek ukrytych okien i skomplikowanych formularzy. Dzięki temu praca z systemem jest łatwa i przyjemna. Produkt ten adresowany jest do sektora mikro i małych przedsiębiorstw, stanowiących 99% wszystkich przedsiębiorstw na świecie. Oznacza to, że dzięki ERPos już nie tylko duże, ale również mniejsze firmy mogą lepiej gospodarować procesami, tym samym przyczynią się do wzrostu wydajności, produktywności i polepszenia komfortu pracy pracowników.

Najważniejsze wdrożenia

ERPos posiada bazę ponad stu firm używających systemu. Najważniejszym klientem systemu jest obecnie agencja reklamowa „Świat Reklamy” z Białegostoku. Dzięki systemowi ERPos, firma ta obsługuje średnio ponad 800 zróżnicowanych i skomplikowanych zamówień miesięcznie, wysyła ponad 2000 zautomatyzowanych powiadomień do swoich klientów. 

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Intuicyjność i łatwa obsługa.

 2. Nowoczesne technologie chmurowe / mobilne.

 3. Design.

Informacje o firmie

ERPos jest startupem technologicznym z dziedziny technologii ICT. Naszą misją jest tworzenie łatwego w użyciu  oprogramowania do prowadzenia biznesu dla milionów małych firm na całym świecie. Chcemy przybliżyć technologie z dziedziny Workflow/ERP również mniejszym graczom rynkowym, podobnie jak Salsforce uczynił to z oprogramowaniem CRM.

ERPos
ERPos

ERPos – „I masz w firmie… poukładane” System ERPos wyznacza nowe standardy w dziedzinie oprogramowania do zarządzania w firmach. Jest to doskonałe...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA

Alfresco Community

Alfresco Community

Opis

Alfresco Community to największa platforma ECM na świecie na licencji Open Source Alfresco Community jest wykorzystywane powszechnie jako jeden z najbardziej wydajnych systemów zarzadzania i obiegów dokumentów, a przede wszystkim łatwych w konfiguracji i otwarty. Alfresco Community jest zbudowany w oparciu o najnowsze technologie  i stale się rozwija. Alfresco Community jest wykorzystywany przez dużych klientów dla setek milionów dokumentów i dziesiątek tysięcy użytkowników.


http://www.beone.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Najnowsze technologie, stały rozwój realizowany przez Community na całym świecie, brak opłat licencyjnych

Najważniejsze wdrożenia

Wdrożenia w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, farmaceutycznym, BPO. Każda firma z dowolnego sektora może podejść do wdrożenia Alfresco Community i uzyskać korzyści z posiadania światowego systemu przy stosunkowo przystępnych kosztach wdrożenia i utrzymania.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Doskonała wydajność, najnowsze technologie, rozwiązanie Open Source.

Informacje o firmie

BeOne to lider na rynku we wdrożeniach Alfresco Community w tej części Europy. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 50 wdrożeń Alfresco, dysponujemy największym zespołem ekspertów Alfresco w Polsce.

Alfresco Community
Alfresco Community

Alfresco Community to największa platforma ECM na świecie na licencji Open Source Alfresco Community jest wykorzystywane powszechnie jako jeden z najbardziej wydajnych systemów...

zobacz więcej - kliknij

NOMINACJA