KONKURS LIDERZY IT 2017

BPM Leader - zarządzanie procesami biznesowymi

BS 4 ultra

BS 4 ultra

Opis

System informatyczny typu CRM BS4 ultra to innowacyjny produkt pozwalający usprawnić niemal wszystkie procesy w firmie. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest zdecydowanie jednym z najprościej konfigurowanych programów na rynku, przez co nie musi jednoznacznie określać branży, pod którą jest stworzony. Wystarczy czujne oko specjalistów producenta programu, firmy BS4 BUSINESS SOLUTIONS, aby zaproponować najlepsze rozwiązania niezależnie od firmy. Oznacza to możliwość dużo lepszego i szybszego dostosowania programu wedle zaleceń i potrzeb klienta. Łatwość wykonywania dalszych modyfikacji programu niech podkreśli fakt, że po całkowitym wdrożeniu docelowy użytkownik sam jest w stanie wprowadzać zmiany w funkcjonowaniu systemu.  Innowacyjność produktu to nie tylko jego możliwość dopasowania pod klienta. Stopień rozbudowania systemu, możliwość połączenia z wieloma innymi platformami powoduje, że wieloma narzędziami informatycznymi możemy sterować właśnie za pomocą BS4 ultra. Uproszczenie organizacji firmy to, poza scalaniem wielu systemów, możliwość zastąpienia ich właśnie programem BS4 ultra – wszak poza modułem CRM umożliwia monitoring transakcji, zleceń czy wystawiania faktur. Dodatkowa możliwość synchronizacji z systemami ERP pozwala na  znakomite uzupełnienie, dzięki któremu każda operacja gospodarcza może być lepiej zarządzana.


http:/www.bs4.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?


 • CRM dedykowany wdrażany o wiele krócej i taniej, niż systemy pisane na zamówienie, dzięki autorskiemu modelowi tworzenia oprogramowania bazującym na uniwersalnych kreatorach kartotek, formularzy i workflow

 • wysoka elastyczność systemu i możliwość wdrożenia autorskich rozwiązań wg indywidualnych potrzeb Klientów

 • wdrożenia wg metodologii Agile lub kaskadowej

 • bs4 API umożliwiające współpracę z dowolnymi zewnętrznymi bazami danych

 • ponad 15-letnie doświadczenie w firmach z różnych branż

 • nowoczesna wersja mobilna

Najważniejsze wdrożenia

ASTAT sp. z o.o.


Auto Partner S. A.


Eurocolor sp. z o. o.


Kalter sp. z o. o.


Sevenet S. A.
TUV Nord Polska sp. z o. o.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Najbardziej konfigurowalny CRM w Polsce, szybko i łatwo dostosowuje się do zmieniających się potrzeb.

 2. Indywidualne podejście do potrzeb Klienta i wdrażanie systemu w oparciu o metodologię Agile.

 3. All-in-one – CRM jako centralna baza danych komunikująca się z innymi systemami Klienta.

Informacje o firmie

Jesteśmy producentem autorskiego oprogramowania CRM wspierającego zarządzanie procesami biznesowymi (np. handel, serwis), projektami, dokumentami oraz workflow. Istniejemy od 2002 roku i od początku swojej działalności koncentrujemy się na rozwoju innowacyjnych produktów oraz dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań w segmencie zaawansowanych systemów informatycznych.


Nasz główny produkt (system bs4 ultra) to program przeznaczony dla przedsiębiorstw posiadających od 10 do 500 stanowisk pracowniczych. Dotychczas dokonaliśmy wdrożeń w ponad 300 firmach na terenie całego kraju, należących do różnych branż, m. in.: handlowej, szkoleniowej, IT, budowlanej, przemysłowej, wydawniczej oraz reklamowej.


bs4 ultra umożliwia współpracę z innymi programami (m.in. ERP) oraz import danych z wykorzystaniem interfejsu API.

BS 4 ultra
BS 4 ultra

System informatyczny typu CRM BS4 ultra to innowacyjny produkt pozwalający usprawnić niemal wszystkie procesy w firmie. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest zdecydowanie jednym z...

zobacz więcej - kliknij

Data Center Leader - centrum danych

Kolokacja Linxdatacenter

Kolokacja Linxdatacenter

Opis

Kolokacja w Linxdatacenter Warszawa


- Centrum danych Linxdatacenter w Warszawie jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych w Europie Środkowej i Wschodniej, które zostało wybrane na punkt centralny usługi „LinxCloud”, oferowanej przez Linxdatacenter. Położone w samym centrum Warszawy, posiada bezpośrednią łączność światłowodową z Międzynarodowym Węzłem Operatorskim w budynku LIM. Jest ponadto obiektem współbieżnie konserwowalnym, co oznacza, że tymczasowe zamknięcie jakiejkolwiek ścieżki nie ma bezpośredniego wpływu na trwające procesy.
- Centrum oferuje m.in. miejsce w okablowanych szafach rackowych, powierzchnię pod instalację szaf klientów, zamknięte boksy wszystko to w technologii zamkniętych zimnych korytarzy. W powiązaniu z dodatkowymi usługami takimi jak odporny na awarie system zasilania, kontrola środowiska oraz połączenie z wysoce niezawodnymi sieciami transmisji danych. Najnowocześniejsza infrastruktura do obsługi procesów zapewniających ciągłość biznesową została zaprojektowana zgodnie ze specyfikacjami TIA-942 Tier 3, jak również z najważniejszymi wymaganiami międzynarodowymi.
- Data Center było testowane przez dwa tygodnie pod pełnym obciążeniem przez niezależną firmę z udziałem specjalistów z Politechniki Warszawskiej. Standardowa moc na szafę 12kW.


http://www.linxdatacenter.pl/colocation

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Linxdatacenter jest międzynarodowym dostawcą centrów danych charakteryzujący się neutralnością operatorską. Z główną siedzibą w Amsterdamie oraz biurami w Europie Środkowej i Wschodniej, łączy Wschód i Zachód dostarczając klientom wysoce bezpieczne i zaawansowane rozwiązania IT. Świadczone przez nas usługi spełniają wymagania GIODO, PSI DSS oraz posiadają certyfikaty ISO 27001, ISO 9001. Kolokacja w Warszawie wyróżnia się możliwością zainstalowania w jednej szafie rack czynnej mocy do 12kW bez modyfikacji zasilania. Obiekt został przetestowany przez Politechnikę Warszawską pod względem wydajnościowym i jakościowym.


Posiadamy dwie bliźniacze platformy LinxCloud – jedną w Warszawie, drugą w St. Petersburgu, co daje nam możliwość przechowywania danych osobowych obywateli Unii Europejskiej w Warszawie i obywateli Rosji w St. Petersburgu. Dzięki posiadanej infrastrukturze zapewniamy kompleksowe rozwiązanie bezpiecznego przechowywania, przesyłania i przetwarzania danych naszych klientów, posiadających biura w Europie i Rosji. A wszystko to dzięki umowie z jednym dostawcą – Linxdatacenter.

Najważniejsze wdrożenia

Najważniejszymi wdrożeniami w Linxdatacenter Warszawa były projekty realizowane dla operatorów telekomunikacyjnych UPC, Retn i LOVO. Zaufał nam także Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz firmy takie jak Evio, TUI, Omnitec i Akamai. W linxdatacenter uruchomiliśmy również naszą własną platformę IaaS - LinxCloud.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- Zasilanie – dwie niezależne drogi zasilania każda 2,5MW, UPS w układzie 2x(N+1), generatory N+1(3 generatory o łącznej mocy 5MW) , standardowa moc urządzeń w szafie rack 12kW bez konieczności modyfikacji.


- Poziom jakości – ISO 27001, 9001, TIER 3 z wieloma elementami TIER 4, zgodność z GIODO i PCI DSS, ochrona fizyczna 24/7/365


- Neutralność operatorska

Informacje o firmie

Linxdatacenter jest międzynarodowym dostawcą centrów danych charakteryzujących się neutralnością operatorską. Z główną siedzibą w Amsterdamie oraz biurami w Europie Środkowej i Wschodniej, łączy Wschód i Zachód dostarczając klientom wysoce bezpieczne i zaawansowane rozwiązania IT. Wyjątkowa propozycja Linxdatacenter, która wyróżnia ją na rynku i umożliwia klientom uproszczenie procesów zarządzania danymi, oparta jest na zintegrowanej ofercie centrum danych, rozwiązań cloudowych i łączności. Linxdatacenter zapewnia również całodobowe wsparcie techniczne, tworzą platformę kompleksowej obsługi danych klienta oraz spełniają potrzeby w zakresie IT, a zatem maksymalnie zwiększają wartość rozwiązań.


Linxdatacenter posiada jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych w Moskwie, Sankt Petersburgu i Warszawie. Zostały one zaprojektowane zgodnie z międzynarodowymi standardami i posiadają znakomitą łączność, systemy zasilania i chłodzenia. Spełniają ponadto najbardziej surowe wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Certyfikowani inżynierowie są zaś dostępni non-stop, zapewniając szereg powiązanych usług specjalistycznych.

Kolokacja Linxdatacenter
Kolokacja Linxdatacenter

Kolokacja w Linxdatacenter Warszawa - Centrum danych Linxdatacenter w Warszawie jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych w Europie Środkowej i...

zobacz więcej - kliknij

E-commerce Innovation - rozwiązania dla handlu internetowego

Kreator dokumentów

Kreator dokumentów

Opis

Kreator dokumentów (narzędzie automatyzacji prawa), który pozwala użytkownikowi na samodzielne wykreowanie najważniejszych dokumentów prawnych w e-commerce, tj. regulaminu sklepu internetowego oraz polityki prywatności. Narzędzie kreujące regulaminy oraz polityki prywatności jest autorskim projektem Legal Geek, który powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku – jako budżetowa alternatywa dla droższych dokumentów tworzonych na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorca już w 5 minut może mieć zgodny z prawem i aktualny dokument.


www.legalgeek.tech

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Kreator dokumentów nie ma w chwili obecnej odpowiednika na polskim rynku w zakresie automatyzacji procesu opracowywania regulaminów e-sklepów. Jest projektem wyróżniającym się jakością dostępnych w nim dokumentów oraz łatwością w użytkowaniu. Kreator pozwala na samodzielne stworzenie zgodnego z prawem dokumentu bez konieczności indywidualnej konsultacji z prawnikiem. Gwarantuje spełnienie obowiązków prawnych oraz ochronę interesów właściciela sklepu internetowego.

Najważniejsze wdrożenia

Do tej pory w Kreatorze zostały wdrożone cztery dokumenty: regulamin sklepu internetowego, polityka prywatności (również w angielskiej wersji językowej), Umowa o poufności – NDA (także w wersji angielskiej) oraz Pełnomocnictwo. Z Kreatora w ramach Pakietu Korzyści Sky-Shop mogą skorzystać sprzedawcy korzystający z tej platformy. Do końca 2017 roku planowane jest wdrożenie Kreatora w wersji API u przynajmniej dwóch integratorów rynku e-commerce oraz w serwisie Faktura.pl, a także uruchomienie regulaminu sklepu internetowego po angielsku, w wersji dostosowanej do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Kreator dokumentów jest łatwy i szybki w obsłudze – użytkownik do stworzenia dokumentu w Kreatorze potrzebuje wyłącznie urządzenia z dostępem do Internetu i aktywnego konta e-mail. 

 2. Kreator dokumentów jest konkurencyjny cenowo - został stworzony dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na indywidualną obsługę prawną, a zależy im na otrzymaniu w pełni zgodnego z prawem i aktualnego dokumentu w przystępnej cenie. 

 3. Dokumenty z Kreatora są zawsze aktualne. Kreator jest stale rozwijany, w przypadku zmian w prawie Kreator jest aktualizowany, dlatego też użytkownik ma pewność, że kreowany dokument jest aktualny, co znacząco odróżnia Kreator od wzorów dokumentów do uzupełnienia.

Informacje o firmie

Do tej pory w Kreatorze zostały wdrożone cztery dokumenty: regulamin sklepu internetowego, polityka prywatności (również w angielskiej wersji językowej), Umowa o poufności – NDA (także w wersji angielskiej) oraz Pełnomocnictwo. Z Kreatora w ramach Pakietu Korzyści Sky-Shop mogą skorzystać sprzedawcy korzystający z tej platformy. Do końca 2017 roku planowane jest wdrożenie Kreatora w wersji API u przynajmniej dwóch integratorów rynku e-commerce oraz w serwisie Faktura.pl, a także uruchomienie regulaminu sklepu internetowego po angielsku, w wersji dostosowanej do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Kreator dokumentów
Kreator dokumentów

Kreator dokumentów (narzędzie automatyzacji prawa), który pozwala użytkownikowi na samodzielne wykreowanie najważniejszych dokumentów prawnych w e-commerce, tj....

zobacz więcej - kliknij

Skanuj i Kupuj

Skanuj i Kupuj

Opis

Po stronie sklepu na całą platformę składa się oprogramowanie, oraz terminal, po stronie Klienta zaś – mobilna aplikacja na smartfon lub tablet (dostępna na Androida oraz IOS). Ważne przy tym jest, ażeby smartfon/tablet klienta posiadały aparat fotograficzny i GPS. W praktyce aplikacja działa tak, że Klient wybierając produkty do koszyka jednocześnie skanuje ich kod przy pomocy smartfona, lub tabletu. Natychmiast zatem znana jest mu cena danego produktu. Wiele sklepów sieciowych ma dużą swobodę w kształtowaniu cen, oraz organizowaniu zniżek i akcji promocyjnych. Aplikacja dzięki geolokalizacji automatycznie wykrywa w którym sklepie jest Klient, w związku z czym po zeskanowaniu na telefonie pojawia się cena właściwa dla danego sklepu, pomniejszona o wszystkie ewentualne upusty związane z aktualnymi promocjami. W każdym momencie Klient wie, ile dokładnie przyjdzie mu zapłacić przy kasie. Po wybraniu wszystkich potrzebnych artykułów, aplikacja generuje na urządzeniu mobilnym specjalny kod, z którym należy udać się do terminala i go zeskanować. Na podstawie tego kodu Klientowi prezentowana jest ostateczna cena, którą wygodnie można uregulować w tymże terminalu.


Aplikacja ma również możliwość łączenia się ze sklepem internetowym, dzięki czemu Klient ma możliwość zamówienia zeskanowanych zakupów wprost do swojego domu.


Możliwości zastosowania aplikacji jest bardzo wiele. W sklepach odzieżowych np. Klient samodzielnie skanując produkty z półek mógłby automatycznie dostawać informację, czy interesujący go rozmiar jest w danym sklepie, a jeżeli nie, to w którym sklepie ewentualnie mógłby go znaleźć. Dzięki temu można byłoby znacznie odciążyć pracę sprzedawców, którzy mogliby skupić się bardziej na doradzaniu Klientom, zamiast ciągłemu chodzeniu na zaplecze i sprawdzaniu, czy dany rozmiar jest dostępny. Po wybraniu wszystkich potrzebnych rzeczy Klient podchodziłby do kasy, gdzie sprzedawca nie musiałby już skanować i podliczać wszystkiego, a jedynie ściągałby wszystkie zabezpieczenia, skanował kod i pobierał należność.


„Skanuj i Kupuj” może doskonale sprawdzić się również jako narzędzie dla Sprzedawców. Mogliby oni dzięki niej już podczas rozmowy z Klientem między półkami skanować na bieżąco kody tych produktów, które tenże Klient sobie życzy (oraz w potrzebnej dlań ilości i wariancie). Już zatem podczas rozmowy z Klientem Sprzedawca mógłby tworzyć koszyk zakupowy, który następnie jedynie zeskanowałby przy kasie i od razu pobierał należność.


Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Na chwilę obecną nie istnieją na polskim rynku podobne produkty. O ile nam wiadomo na świecie tego typu aplikacje są dopiero w fazie testów. O innowacyjności Skanuj i Kupuj świadczy również fakt otrzymania przez naszego Klienta – sieć sklepów „Piotr i Paweł” tytułu Lidera 2016 w branży FMCG na corocznej gali Techno Biznes za to właśnie rozwiązanie. 

Najważniejsze wdrożenia

Sieć sklepów Piotr i Paweł. Na chwilę obecną 7 punktów, ale lista lokalizacji będzie stale poszerzana.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Połączenie zalet zakupów on-line z zakupami tradycyjnymi przy jednoczesnej eliminacji wad obu tych rozwiązań;


2. Znaczne rozszerzenie sposobów dotarcia do Klienta przy niskich kosztach;


3. Innowacyjne rozwiązanie na skalę światową.

Informacje o firmie

Jesteśmy innowacyjną firmą informatyczną i konsultingową będącą częścią globalnej grupy Exadel Inc. Od momentu powstania w 1998 roku udało nam się zbudować silną i dynamiczną organizację, posiadającą oddziały w 6 krajach, w tym również 3 oddziały w Polsce.


Posiadamy bardzo szerokie kompetencje w zakresie usług IT. Największe doświadczenie zdobyliśmy w obsłudze Klientów z sektora finansowego, w handlu detalicznym z uwzględnieniem specyfiki e-commerce, firm medycznych i telekomunikacyjnych.


Świadczymy usługi w następujących obszarach: • Integracja IoT

 • Budowa rozwiązań i produktów klienckich tworząca przewagę konkurencyjną dla przedsiębiorstw

 • Projektowanie architektury IT

 • Wytwarzanie oprogramowania w wielu stosowanych obecnie technologiach

 • Całościowe zarzadzanie projektami

 • Analiza i optymalizacja procesów biznesowych

 • Definiowanie zakresu projektu oraz mierzalnego wyniku przeprowadzonych prac we współpracy z naszymi Klientami

 • Audyt wdrożonych projektów

 • Analityka biznesowa

 • Business Intelligence

 • Big Data


Jesteśmy firmą innowacyjną, wspierającą  swoich Klientów w modelowaniu procesów biznesowych z zastosowaniem najnowszych dostępnych na rynku technologii informatycznych.


Zatrudniamy specjalistów z dużym doświadczeniem w realizacji złożonych projektów, zarówno w sektorze prywatnym jak i w administracji publicznej. Nasz sukces zawdzięczamy bardzo dobremu rozumieniu potrzeb naszych Klientów oraz procesów biznesowych specyficznych dla różnych dziedzin gospodarki.

Skanuj i Kupuj
Skanuj i Kupuj

Po stronie sklepu na całą platformę składa się oprogramowanie, oraz terminal, po stronie Klienta zaś – mobilna aplikacja na smartfon lub tablet (dostępna na Androida oraz IOS)....

zobacz więcej - kliknij

ERP Trends - systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa

IDEAerp

IDEAerp

Opis

IDEAerp to zintegrowany system informatyczny, służący sprawnemu zarządzaniu procesami biznesowymi w firmie. Jedno narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalności wielu programów używanych powszechnie w przedsiębiorstwach. Nasz produkt składa się z połączonych ze sobą modułów (m. in. magazynu, sprzedaży, zakupów, produkcji, CRM, floty, kadry, księgowości, wiadomości, marketingu, projektów, ISO, POS) opartych na jednej, wspólnej bazie danych. Po jednokrotnym wprowadzeniu informacji do systemu, dane stają się widoczne dla wszystkich użytkowników oprogramowania, a czynność tę nazywamy integracją systemu. Innymi słowy, IDEAerp to wygodniejsze administrowanie biznesem - za pomocą jednego, zintegrowanego narzędzia, które dostępne jest również mobilnie. Co więcej, przy wykorzystaniu naszego systemu wzrasta skuteczność zarządzania firmą, a to dzięki bieżącej kontroli przepływu informacji oraz ocenie aktualnego stanu rzeczywistego (produktów, zasobów, finansów, możliwości). Łatwiejsze staje się też podejmowanie kluczowych decyzji, takich jak planowanie budżetu czy obliczanie opłacalności danego przedsięwzięcia. Ponadto, system automatyzuje działania biznesowe (automatyczne tworzenie ofert, zamówień, dokumentów magazynowych) i, co za tym idzie, eliminuje błąd ludzki. Co nie bez znaczenia, IDEAerp jest również odpowiedzią na troskę zarządzających o ekonomię czasu pracy.


www.ideaerp.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Cechą charakterystyczną IDEAerp jest jego wyjątkowa elastyczność w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku. W naszym systemie możliwe jest dostosowanie funkcjonalności do wymagań i specyfiki każdego przedsiębiorstwa. Dzięki zaawansowanej technice systemu istnieje możliwość zaprojektowania i zadedykowania każdego modułu programu tak, aby w sposób ścisły odpowiedzieć na potrzeby firmy. System zapewnia ponadto bezpieczne przechowywanie danych, cykliczne przypomnienia o płatnościach, kończących się umowach, ubezpieczeniach oraz gwarantuje dużą elastyczność do często zmieniających się warunków biznesowych. IDEAerp to produkt łączący w sobie aktualne trendy oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oparte na doświadczeniu naszego zespołu. To także wynik ścisłej współpracy z klientami oraz rezultat solidnej praktyki naszych programistów w dziedzinie biznesu.

Najważniejsze wdrożenia

Cukiernia Sowa, Mocne Baterie, FreeVolt, Ode' Ode, Envio Group, El-Kajo, eOryginalne, Sollux Lighting

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 • System IDEAerp posiada możliwość bezpośredniej integracji z Allegro, eBay, Amazon, IAI, Magento czy PrestaShop. Wbudowane mechanizmy aplikacji w pełni obsługują takie czynności jak przyjęcie zapytania, rejestrację wpłaty, wygenerowanie faktury oraz zamówienie kuriera. Działania te realizowane są automatycznie. Ponadto system na bieżąco informuje allegrowiczów o aktualnych stanach magazynowych danego produktu lub statusie danego zamówienia.

  Istotną cechą systemu IDEAerp jest także integracja z kolektorami danych, czytnikami kodów EAN oraz QR. To ważna funkcja dla działu magazynowego lub bezpośredniej sprzedaży towaru. Możliwość podłączenia czytników zewnętrznych do systemu ERP to udogodnienie w takich czynnościach jak zliczanie stanów, inwentaryzacje, wydania wewnętrzne/zewnętrzne lub przesunięcia magazynowe. Zastosowanie czytników uniemożliwia popełnienie błędu i, co najważniejsze, skraca czas każdej operacji. Wszystko to staje się możliwe dzięki pełnej integracji z kolektorami danych – wystarczy telefon lub kolektor z systemem Android lub IOS.

 • Atutem informatycznego systemu ERP jest możliwość zarządzania przedsiębiorstwem z każdego miejsca na świecie, w którym dostępny jest internet. Użytkownik poprzez wybrane urządzenie podłączone do sieci (np. aplikację na telefonie) może sprawdzić raport za ostatni miesiąc, wyniki sprzedaży czy analizy. Prowadzenie biznesu wymaga stałego dostępu do aktualnych informacji.

 • Cechą charakterystyczną oraz wyróżniającą system IDEAerp od innych systemów na rynku krajowym oraz światowym jest unikatowy moduł wiadomości. Moduł ten zapewnia płynną i precyzyjną wymianę informacji oraz udrożnia zahamowanie procesów w firmie. Rozbudowane mechanizmy systemu ERP gwarantują pełną kontrolę pracy Twoich pracowników (nie ma możliwości usuwania wiadomości przez pracowników) oraz pozwalają na monitorowanie czynności zaplanowanych, a niewykonanych (nieodebrane połączenie, e-mail bez odpowiedzi). Każda wiadomość jest integralną częścią systemu ERP, którą jednym ruchem zamienisz na realizację oferty, zamówienie towaru, fakturę, czy spotkanie z klientem umieszczone w kalendarzu.

Informacje o firmie

IDEA07 to zespół wyjątkowych ludzi z unikatowym charakterem i wspólną pasją tworzenia rzeczy doskonałych. IDEA07 zatrudnia wyłącznie grupę profesjonalistów z doświadczeniem i maksymalnym zaangażowaniem w realizowaną pracę. Kompetencje załogi pomnaża nieustanny rozwój wsparty ścisłą współpracą z klientem. Rezultatem rzetelnej pracy są pozytywne rekomendacje wielu znanych i cenionych marek, które zaufały renomie IDEA07. Sukces tej firmy jest też zasługą klientów, ponieważ dążąc do ich pełnego zadowolenia, wciąż ulepszamy nasze rozwiązania.

IDEAerp
IDEAerp

IDEAerp to zintegrowany system informatyczny, służący sprawnemu zarządzaniu procesami biznesowymi w firmie. Jedno narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalności wielu...

zobacz więcej - kliknij

Industry Dedicated IT Solutions - informatyczne rozwiązania branżowe

Slim4

Slim4

Opis

Slim4 jest systemem do prognozowania sprzedaży każdego artykułu w każdej części sieci dystrybucji, poczynając od magazynów centralnych, a kończąc na sklepach, aptekach, kioskach oraz innych placówkach detalicznych.


Wdrożenie Slim4 zapewnia wyższe i bardziej stabilne poziomy dostępności artykułów. Wymagany poziom dostępności jest definiowany na podstawie decyzji zarządu firmy, wynikiem tej decyzji jest wysokość zapasu bezpieczeństwa.


W wyniku wyższej dostępności produktów osiągane są wyższe sprzedaże, a przez właściwe kalkulacje zakupowe, w odpowiednim czasie i do odpowiedniego miejsca, drastycznie zredukowane zostają odpady, straty i przeterminowaniatowarów. Poprzez szczegółową analizę profilu sprzedaży artykułów Slim4 nie tylko zapewnia dostępność w odpowiednich momentach, ale również redukuje niepotrzebne nadwyżki zapasów, przez co prowadzi do znaczącej, całościowej redukcji zapasów w magazynie.


www.slimstock.com/pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Optymalizacja poziomów zapasów w całym łańcuchu dostaw (Magazyny Centralne, Magazyny Lokalny, jak również sklepy/oddziały/apteki) na bazie prognozowanego przyszłego popytu. Historia popytu jest budowana z pojedynczych transakcji sprzedażowych, co pozwala Slim4 w pełni wspierać wszystkie procesy S&OP w przedsiębiorstwie.

Najważniejsze wdrożenia

Slim4 został wdrożony wiele razy, głównie w Europie, ale też w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej, Turcji i Izraelu. W Polsce Slim4 został wdrożony w 12 firmach, wśród których znajduje się: • jedna (1) z top 5 dystrybutorów artykułów dla rolnictwa oraz części zamiennych do maszyn rolniczych

 • dwie (2) z top 5 dystrybutorów farmaceutyków

 • jedna (1) z top 5 dystrybutorów ceramiki łazienkowej 

 • największy producent ceramiki łazienkowej

 • jedna (1) z top 5 dystrybutorów części do rowerów

 • jedna (1) z top 5 dystrybutorów odzieży ochronnej i roboczej, mat wejściowych oraz urządzeń higienicznych będących wyposażeniem łazienek

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Skuteczność działania oprogramowania i wymierne korzyści finansowe potwierdzone u ponad 650 klientów na świecie z różnych branż i różnych form działalności (producenci, dystrybutorzy, detaliści, e-commerce).


2. Gotowe i funkcjonalne narzędzie, posiadające pełne fukcjonalności prognozowania i zarządzania zapasami zarówno w wielopoziomowych, jak i wielolokalizacyjnych strukturach sieci dystrybucji. System, oprócz standardowych funckjonalności, jakie mogą być oczekiwane od narzędzia do prognozowania i zarządzania zapasami, posiada również specyficzne funkcjonalności, np. wsparcie zakupów strategicznych, redystybucja nadwyżek zapasów między różnymi lokalizacjami w sieci dystrybucji czy redystrybucja zapasów w celu minimalizacji ryzyka z tytułu przekroczenia dat ważności towarów, a także wiele innych.


3. Wdrożenie i wsparcie świadczone lokalnie, przez zespół o zaawansowanej wiedzy i doświadczeniu w zakresie procesów biznesowych specyficznych dla branży klienta. Konsultanci wdrożeniowi z perspektywicznym spojrzeniem na wszystkie procesy biznesowe i obszary działalności firmy, na które może mieć wpływ system, oprócz wdrożenia, świadczący usługi doradcze w zakresie usprawnienia i uproszczenia istniejących procesów, aby system mógł jak najszybciej przynieść oczekiwane wyniki.

Informacje o firmie

W ciągu ponad 20 lat obecności na rynku, Slimstock stał się liderem w optymalizacji zapasu w Europie. Nasze kompletne rozwiązanie Slim4, wdrożone u ponad 650 klientów, obejmujące prognozowanie, planowanie popytu i zarządzanie zapasem, pomaga osiągnąć właściwy poziom zapasu, we właściwym miejscu i czasie.


Oprócz oprogramowania, oferujemy również wsparcie projektowe, usługi coachingu, analiz oraz okresowego profesjonalnego wsparcia. Prezentujemy naszą wiedzę i doświadczenie na międzynarodowych wydarzeniach oraz oferujemy własne programy szkoleniowe. Możemy zaoferować wsparcie w redukcji zapasów z jednoczesnym zwiększeniem poziomu obsługi klienta. Obroty rosną, podczas gdy koszty obniżają się. Zwrot z inwestycji w Slim4 następuje w czasie krótszym niż rok od wprowadzenia i takie wyniki gwarantujemy

Slim4
Slim4

Slim4 jest systemem do prognozowania sprzedaży każdego artykułu w każdej części sieci dystrybucji, poczynając od magazynów centralnych, a kończąc na sklepach, aptekach, kioskach...

zobacz więcej - kliknij

DATEV International Controlling Package

DATEV International Controlling Package

Opis

Odniesienie sukcesu na globalnym rynku wymaga perfekcyjnej organizacji systemu przepływu informacji biznesowych w jednostce. Dla firm posiadających podmioty powiązane w różnych krajach staje się to dodatkowym wyzwaniem: system informacyjny musi działać ponad granicami krajowymi. Podstawą do tego są jednolite bazy danych oraz sprawna wymiana informacji.


DATEV Internatinal Controlling Package (DATEV Transfer Danych) pozwala na optymalizację powiązań pomiędzy niemieckimi jednostkami i ich spółkami – córkami w Polsce. Pakiet składa się z aplikacji pozwalającej na pobranie i konwersję danych, spersonalizowanego wdrożenia i fachowego wsparcia. Połączenie tych trzech elementów daje wymierne korzyści: pełne dane z systemów-finansowo księgowych spółki – córki trafiają do systemu DATEV Rechnungswesen pro w niemieckiej centrali.


www.datev.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Jako oddział niemieckiego lidera IT jesteśmy w stanie zaoferować w szczególności spółkom polsko-niemieckim wysoce specjalistyczne rozwiązania w zakresie transgranicznego transferu i przechowywania danych finansowych oraz profilowane usługi integracyjne. Nasze kompetencje i doświadczenie rozwijamy wokół dwóch specjalizacji – dedykowanych rozwiązań i usług informatycznych dla spółek polsko-niemieckich oraz gotowych programów IT kierowanych do biegłych rewidentów.


Nasz właściciel – DATEV eG – to lider oprogramowania do obsługi finansów. Firma dysponuje jednym z największym w Niemczech ośrodkiem data center świadcząc szeroki zakres usług związanych z przechowywaniem i transferem danych przy najwyższych normach bezpieczeństwa i przesyłu informacji.

Najważniejsze wdrożenia

Integracja Systemów Finansowo-Księgowych


Wiodący dostawca i producent części samochodowych posiada centralę w Niemczech oraz oddziały w Polsce i w Chinach. Zakład produkcyjny w Polsce funkcjonuje według lokalnego prawodawstwa i wykorzystuje w polskie systemy informatyczne do księgowości i rozliczeń kadrowo-płacowych. Raportowanie do celów controllingu powinno być realizowane według standardów niemieckich, w celu sporządzenia sprawozdania finansowego dla całej grupy.


Wdrożenie modułu DATEV International Controlling Package (DATEV Transfer Danych) zintegrowało oba systemy. Aplikacja automatycznie pobiera dane finansowe, konwertuje je i importuje do niemieckiego programu księgowego.


Automatyczne powiązanie polskiego i niemieckiego planu kont pozwala na przesyłanie dziennika zapisów do systemu finansowo-księgowego w centrali, znacząco zwiększając możliwości analizy danych. Rozwiązanie stworzone przez DATEV.pl znacząco wpłynęło na optymalizację procesów biznesowych Klienta. Zintegrowane systemy zapewniają teraz szybki i kompletny przepływ informacji.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Import/eksport danych


Nasze oprogramowanie usprawnia transfer danych z zestawienia obrotów i sald do niemieckiego programu finansowo-księgowego


2. Dostosowanie planu kont wraz z przyporządkowaniem sald


Nasi eksperci pomogą w dopasowaniu polskiego planu kont do stosowanych w Niemczech  planów kont – SKR 03 lub 04


3. Monitorowanie rozliczeń


Ułatwiamy przygotowywanie danych do informacji podsumowujących VAT, weryfikowania kwot podatku źródłowego czy też tworzenia dokumentacji cen transferowych.

Informacje o firmie

DATEV.pl jest obecny na polskim rynku oprogramowania od 2003 roku z siedzibą w Warszawie.


W swojej ofercie posiadamy rozwiązania informatyczne dedykowane spółkom polsko-niemieckim oraz najnowocześniejsze oprogramowanie dla biegłych rewidentów do prowadzenia badań sprawozdań finansowych.


 


DATEV.pl to: • profesjonalny zespół ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie na rynku rozwiązań informatycznych dla spółek polsko-niemieckich oraz biegłych rewidentów

 • bezpieczeństwo prawne wynikające ze ścisłej współpracy ze środowiskiem zawodowym

 • bezpieczeństwo inwestycji – firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym

 • kompleksowa oferta, ściśle dopasowana do specyficznych wymagań naszych Klientów.

DATEV International Controlling Package
DATEV International Controlling Package

Odniesienie sukcesu na globalnym rynku wymaga perfekcyjnej organizacji systemu przepływu informacji biznesowych w jednostce. Dla firm posiadających podmioty powiązane w różnych...

zobacz więcej - kliknij

IT Security - bezpieczeństwo IT

UPS modułowy Archimod HE 240kVA

UPS modułowy Archimod HE 240kVA

Opis

UPS ARCHIMOD HE jest zasilaczem UPS o modułowej i skalowalnej konstrukcji o mocy od 20 do 240kVA/kW (PF 1) Cechuje go prawdziwa modułowość, co oznacza, że w przypadku uszkodzenia jednostki sterującej, modułu mocy, szuflady bateryjnej, wyświetlacza, czy też każdego elementu sterującego UPS zachowuje zdolność do pracy. Cecha ta jest ważnym czynnikiem zapewniający bezprzerwową pracę i decyduje przy wyborze do miejsc, gdzie wymagane jest bezwzględnie bezprzerwowe zasilanie.


www.ups.legrand.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Trzy niezależne fazy – UPS 3-fazowy składa się z modułów 1-fazowych 6,7kVA
Niespotykanie precyzyjna skalowalność mocy i czasu podtrzymania
Uproszczony serwis

Najważniejsze wdrożenia

1. KPP Warszawa
2. Sąd Okręgowy Siedlce
3. Bank Spółdzielczy Liszki

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Redundancja modułów mocy i jednostki sterującej
Trzy niezależne fazy – UPS 3-fazowy składa się z modułów 1-fazowych
Montażu, oraz wymiany uszkodzonego modułu może dokonać jedna osoba

Informacje o firmie

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. W szerokiej ofercie handlowej Legrand Polska znajdują się również produkty i systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofl, Zucchini, Bticino, Alpes Technologies, gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu. Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, mają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. W Polsce produkty dostępne są za pośrednictwem sieci hurtowni elektrycznych i supermarketów, a także dystrybutorów IT.

UPS modułowy Archimod HE 240kVA
UPS modułowy Archimod HE 240kVA

UPS ARCHIMOD HE jest zasilaczem UPS o modułowej i skalowalnej konstrukcji o mocy od 20 do 240kVA/kW (PF 1) Cechuje go prawdziwa modułowość, co oznacza, że w przypadku uszkodzenia...

zobacz więcej - kliknij

Zsynchronizowana ochrona

Zsynchronizowana ochrona

Opis

Wymiana danych ma miejsce w czasie rzeczywistym pomiędzy punktami końcowymi, a zaporą. Zaawansowane ataki są bardziej skoordynowane niż kiedykolwiek. Ale tak samo jest w przypadku ochrony. Sophos rewolucjonizuje zabezpieczenie poprzez synchronizację sieci nowej generacji, a także zabezpieczenie punktów końcowych, zapewniając niezrównaną ochronę. W celu eliminacji złożonychzagrożeń potrzebne są produkty zabezpieczające, które współdziałają jako system, chroniąc swoich użytkowników i dane korporacyjne we wszystkich punktach sieci. Otrzymujecie to Państwo dzięki zsynchronizowanym zabezpieczeniom Sophos. Serwer Sophos Security Heartbeat przetwarza informacje w czasie rzeczywistym w zaufanym kanale pomiędzy punktami końcowymi, a zaporą. Ten prosty krok synchronizacji produktów zabezpieczających, które wcześniej działały niezależnie, tworzy skuteczniejszą ochronę przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem i atakami.

Zapora sieciowa sygnalizuje podejrzany ruch pochodzący z innego miejsca w sieci. A co jest jego przyczyną? Wraz z Security Heartbeat, zapora sieciowa Sophos natychmiast i automatycznie komunikuje podejrzanemu systemowi dokładnie to, co wykrywa. Specjalista Sophosds. ochrony punktów końcowych nowej generacji natychmiast wykorzystuje te informacje, aby poznać proces kryjący się za zagrożeniem.

Adresy IP ułatwiają komputerom komunikowanie się, ale nie ułatwiają specjalistom IT wykrywanie włamań do komputerów. Dzięki Security Heartbeat, zapora sieciowa zawiera wszystkie informacje niezbędne do szybkiego reagowania: nazwa komputera, który nie działa prawidłowo, użytkownik, który jest zalogowany, a także ścieżka pliku procesu, która przekazuje szkodliwy ruch. Teraz możecie Państwo spędzić czas na rozwiązywaniu problemu, zamiast na jego poszukiwaniu. Jeśli komputer jest zainfekowany, to czy naprawdę chcecie Państwo, aby łączył się z internetem, gdzie mogą wyciekać dane lub gdzie można otrzymać instrukcje od atakującego? Security Heartbeat automatyzuje ważny etap izolowania zakodowanych punktów końcowych. Urządzenia dzielą się aktualnym stanem zabezpieczeń z systemem Sophos Firewall, który natychmiast stosuje dostosowaną politykę w celu ograniczenia lub wyizolowania zainfekowanych systemów. Punkt końcowy i sieć działają synchronicznie w celu zapobiegania najnowszym zagrożeniom i naruszeniom. Alerty dostarczają ważnych informacji w czasie rzeczywistym, chociaż czasami chcemy otrzymać tylko podstawowe informacje odnośnie stanu bezpieczeństwa naszej sieci. Zsynchronizowana ochrona zapewnia natychmiastową widoczność stanu zabezpieczeń wszystkich chronionych punktów końcowych. Prosty czerwony, żółty lub zielony wskaźnik pozwala poznać w czasie rzeczywistym, które systemy wymagają natychmiastowej uwagi, którymi można zająć się w dogodnym czasie, a które są już w porządku.


www.sophos.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Zsynchronizowana ochrona jest najlepszym systemem zabezpieczeń, która umożliwia skoordynowaną ochronę przed atakami. Łączy intuicyjną platformę bezpieczeństwa z nagradzanymi produktami, które aktywnie współdziałają w celu zablokowania zaawansowanych zagrożeń. Zapora sieciowa, punkt końcowy, szyfrowanie, serwer i ochrona sieci Sophos współpracują z innowacyjną platformą centralną(inteligentną technologią cloud), wymieniając informacje ze sobą nawzajem, a tym samym zapewniając lepszą ochronę.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Niezrównana ochronaNajlepsze w swojej klasie produkty wyposażone w technologię nowej generacji aktywnie współpracują w celu wykrywania i zapobiegania zaawansowanym atakom, takim jak ransomware i botnet

2. Automatyczna reakcja na incydentyInformacje o zabezpieczeniach są udostępniane i sprawdzane automatycznie w systemie, izolując zainfekowane punkty końcowe, zanim zagrożenie może się rozprzestrzenić i zmniejszyć czas odpowiedzi na incydenty o 99,9%

3.Wgląd w czasie rzeczywistym i kontrolaZobaczcie i skontrolujcie Państwo to, co dzieje się w czasie rzeczywistym, aby uprościć i lepiej zarządzać bezpieczeństwem IT.

Informacje o firmie

Od blisko 30 lat zajmujemy się produktami antywirusowymi i szyfrowaniem. Dziś nasze produkty pomagają zabezpieczyć sieci wykorzystywane przez 100 milionów osób w 150 krajach w 100 000 firmach, takich jak Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis czy Toshiba.
Wraz ze wzrostem złożoności sieci informatycznych, koncentrujemy się na prostym i niezawodnym zabezpieczeniu IT. Wiemy, że odpowiednia strategia bezpieczeństwa musi obejmować sieci, serwery i urządzenia- wszystkie urządzenia- zarządzane w łatwy sposób poprzez chmurę.
Sophos – główne punkty:
Założenie 1985 rok
Ponad 3000 pracowników
200 000 firm
100 milionów użytkowników
Obecność w 150 krajach
Wskaźnik odnowień- 90%+
15 000+ partnerów biznesowych

Zsynchronizowana ochrona
Zsynchronizowana ochrona

Wymiana danych ma miejsce w czasie rzeczywistym pomiędzy punktami końcowymi, a zaporą. Zaawansowane ataki są bardziej skoordynowane niż kiedykolwiek. Ale tak samo jest w przypadku...

zobacz więcej - kliknij

Dr. Web Katana

Dr. Web Katana

Opis

Dr.Web Katana to bezsygnaturowy antywirus zaprojektowany tak, aby oferować użytkownikom komputerów ochronę zapobiegawczą przed najnowszymi, aktywnymi zagrożeniami. Monitoruje działanie uruchomionych programów, zarówno uruchamianych przez użytkowników, jak i procesów uruchamianych bez ich wiedzy, używając reguł charakteryzujących aktywność programów typu malware. Neutralizuje działanie złośliwych procesów. Dzięki wysokiej jakości technologii użytych w mechanizmach Dr.Web Heuristic Process i Dr.Web ShellGuard produkt może precyzyjnierozróżniać złośliwe oprogramowanie od legalnych, autoryzowanych programów.


www.products.drweb-av.pl/home/katana/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Szerokie rozpowszechnienie się trojanów typu ransomware szyfrujących pliki użytkowników (a w szczególności WannaCry) wiąże się z powszechną dostępnością narzędzi i usług internetowych, które umożliwiają cyberprzestępcom tworzenie złośliwego oprogramowania, niewidocznego dla antywirusów opartych na tradycyjnych technologiach. Przykładowo, bazy wirusów aktualizowane są w oparciu o sygnatury (dane charakterystyczne) znanych, już rozpoznanych programów. Złośliwe oprogramowanie, które nie pasuje do reguł opisujących te określone programy zostaje pominięte i może uzyskać dostęp do chronionego systemu.


Dr.Web KATANA nie zawiera opisów złośliwego oprogramowania. Dr.Web KATANA opiera się na regułach mówiących o tym, w jaki sposób złośliwe programy działają w zaatakowanych systemach – tych samych, którymi posługują się cyberprzestępcy podczas tworzenia malware. Pozwala to na skuteczne wykrycie zagrożeń nieznanych dla konwencjonalnych antywirusów, w szczególności ransomware, trojanów bankowych i blokerów

Najważniejsze wdrożenia

Dr.Web KATANA monitoruje działanie uruchomionych procesów, nie tylko w oparciu o ich próby dostępu do zewnętrznych zasobów (plików na dyskach i innych procesów), ale także na podstawie monitorowania procesów „od środka”. Dr.Web ShellGuard to unikalna technologia, która nie tylko kontroluje próby osadzania złośliwego kodu (exploitów) w uruchomionych procesach, ale także próby zmodyfikowania procedur procesów lub informacji wyświetlanych na ekranie. W rezultacie rozwiązanie może skutecznie ochronić system przed, przykładowo, trojanami bankowymi.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Rozwiązanie jest kompatybilne z jakimkolwiek innym programem antywirusowym zainstalowanym w systemie.
2. Bardzo niskie wymagania systemowe - rozwiązanie wymaga około 10 MB pamięci RAM.
3. Rozwiązanie jest w stanie wykryć złośliwe programy, które zostały opracowane w celu obejścia tradycyjnych antywirusów.

Informacje o firmie

Doctor Web to producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku. Firma jest głównym graczem na rynku oprogramowania budującego podstawową potrzebę każdej firmy - bezpieczeństwo informacji. Doctor Web jest jednym z kilku producentów oprogramowania antywirusowego na świecie posiadających swoją własną technologię wykrywania i leczenia złośliwych programów. Nasze systemy ochrony antywirusowej zapewniają systemom informacyjnym naszych klientów ochronę przed wszystkimi zagrożeniami, nawet tymi wciąż niewykrytymi. Doctor Web był pierwszą firmą oferującą usługę ochrony antywirusowej i, po dzień dzisiejszy, jest jednym z liderów w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego dla dostawców usług. Doctor Web otrzymał wiele certyfikatów państwowych i nagród; nasi zadowoleni klienci zlokalizowani na całym świecie są wyraźnym dowodem wysokiej jakości produktów stworzonych przez naszych utalentowanych programistów.

Dr. Web Katana
Dr. Web Katana

Dr.Web Katana to bezsygnaturowy antywirus zaprojektowany tak, aby oferować użytkownikom komputerów ochronę zapobiegawczą przed najnowszymi, aktywnymi zagrożeniami. Monitoruje...

zobacz więcej - kliknij

Password Manager Pro

Password Manager Pro

Opis

ManageEngine Password Manager Pro jest aplikacją webową przeznaczoną do zarządzania hasłami w przedsiębiorstwach w celu kontroli dostępu do współdzielonych haseł administracyjnych. Chroni wszelkie zasoby przedsiębiorstw takie jak serwery, bazy danych, urządzenia sieciowe, aplikacje itp. System kontroluje również hasła kont typu Application-to-Application – tak zwanych „kont serwisowych”, które są wykorzystywane wewnętrznie przez aplikacje bez udziału człowieka.


Aplikacja umożliwia również synchronizację haseł. Istniejące hasła do zasobów odległych również mogą być modyfikowane z poziomu systemu, a zmienione hasła zostaną zapisane w repozytorium. Rozbudowany mechanizm kontroli w aplikacji Password Manager Pro umożliwia śledzenie takich informacji jak kto, kiedy oraz jakich zmian dokonał. Dzięki temu w środowisku, w którym pracuje wielu użytkowników można w prosty sposób uzyskać informacje na temat tego, kto za co odpowiada.


https://www.mwtsolutions.pl/centralne-zarzadzanie-haslami/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Kontrola procesu zapytanie - udostępnienie przy dostępie do haseł. Możliwość udzielania czasowego dostępu i uprawnień administracyjnych.


Kontrola dostępu w oparciu o role użytkownika - szczegółowe ograniczenia dotyczące zarządzania zasobami i hasłami przechowywanymi w PMP. Ograniczenia narzucane w zależności od predefiniowanej roli użytkownika.


Zdalne resetowanie haseł - resetowanie hasła do zasobów zdalnych bezpośrednio z Password Manager Pro. Resetowanie w każdym momencie, po uprzywilejowanym użyciu lub automatycznie wg harmonogramu.


Kontrola procesu zapytanie - udostępnienie przy dostępie do haseł. Możliwość udzielania czasowego dostępu i uprawnień administracyjnych.


Kontrola dostępu w oparciu o role użytkownika - szczegółowe ograniczenia dotyczące zarządzania zasobami i hasłami przechowywanymi w PMP. Ograniczenia narzucane w zależności od predefiniowanej roli użytkownika.


Zdalne resetowanie haseł - resetowanie hasła do zasobów zdalnych bezpośrednio z Password Manager Pro. Resetowanie w każdym momencie, po uprzywilejowanym użyciu lub automatycznie wg harmonogramu.

Najważniejsze wdrożenia

Comarch


KPMG


Volkswagen Bank


Morska Agencja w Gdyni


Pramerica


Aegon


Netia S.A.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Bezpieczeństwo - wyeliminowanie zjawiska „zmęczenia hasła” i luk w systemie bezpieczeństwie poprzez zastosowanie bezpiecznego, centralnego repozytorium do przechowywania i dostępu do haseł.


Zwiększenie wydajności - wielokrotne zwiększenie wydajności infrastruktury IT przez zautomatyzowanie częstych zmian haseł wymaganych w krytycznych systemach


Kontrola - Zapewnienie prewencyjnych kontroli bezpieczeństwa, mających na celu wykrywanie nieprawidłowości za pomocą procesów zatwierdzania i alertów w czasie rzeczywistym w zakresie dostępu do haseł.

Informacje o firmie

Jesteśmy dystrybutorem z wartością dodaną rozwiązań do zarządzania infrastrukturą IT marki ManageEngine. Efekty naszej współpracy z dym dostawcą zostały docenione przez Klientów z wielu branż: finansowej, produkcyjnej, farmaceutycznej, energetycznej, administracji centralnej i samorządowej. Wspieramy naszych Partnerów w projektowaniu rozwiązań w oparciu o oferowane przez nas produkty. Świadczymy usługi szkoleniowe i wdrożeniowe. Prowadzimy doradztwo biznesowe, procesowe i technologiczne.

Password Manager Pro
Password Manager Pro

ManageEngine Password Manager Pro jest aplikacją webową przeznaczoną do zarządzania hasłami w przedsiębiorstwach w celu kontroli dostępu do współdzielonych haseł...

zobacz więcej - kliknij

Mobile Trends - rozwiązania mobilne

Blue Jeans

Blue Jeans

Opis

Blue Jeans Network to firma, która dostarcza interoperacyjne usługi video komunikacji opartych na chmurze, które łączą uczestników w szerokim zakresie urządzeń i platform konferencyjnych. Siedziba Blue Jeans znajduje się w Mountain View, CA.


https://bluejeans.com/

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Serwis video konferencji online, który jest niedrogi, interoperacyjny (multi-vendor, multi-device), łatwy w obsłudze, skalowalny (multi-party) i bezpieczny.

Najważniejsze wdrożenia

Najważniejsze wdrożenia w Polsce:


1. Colliers International Poland Sp. z o.o.
2. SIA 4finance IT


Najważniejsze wdrożenia na świecie:
1. Italy
2. Oxford
3. EMEA HQ
4. HQ
5. Fulbright

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

- Interoperacyjność
Włączenie video do istniejących przepływów pracy, aby szybko rozwijać kulturę, efektywność i skuteczność całej swojej siły pracowników


- Skalowalność
Zarządzanie, bezpieczność i dostosowanie video komunikacji w czasie rzeczywistym w celu rozwiązania potrzeb video od małych spotkań do dużych.


- Integracja
Wspaniałe i spójne doświadczenie przyspiesza przyjęcie i zapewnienie kultury video, z mniejszą ilością czasu potrzebnego do szkolenia i wsparcia użytkowników końcowych.

Informacje o firmie

Arkadin jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się dostawców usług współpracy zdalnej na świecie. Działalnośćprowadzimy w 32 krajach na 6 kontynentach dostarczając pełne portfolio zintegrowanych rozwiązań audio, web, video konferencyjnych oraz Unified Communications.Od początku 2014 r. jesteśmy członkiem grupy NTT Communications, jednej z największych firm telekomunikacyjnych na świecie.

Blue Jeans
Blue Jeans

Blue Jeans Network to firma, która dostarcza interoperacyjne usługi video komunikacji opartych na chmurze, które łączą uczestników w szerokim zakresie urządzeń i...

zobacz więcej - kliknij

TERRA PAD 1062

TERRA PAD 1062

Opis

Terra Pad 1062 to niezwykle atrakcyjny tablet z Windows 10 Pro. Produkt został wyposażony w 10-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 i czterordzeniowy procesor Intel® Quad-Core Atom™ x5-Z8350, który cechuje się niezwykłą płynnością pracy. Zainstalowano 4GB pamięci RAM, co pozwala na błyskawiczne przetwarzanie wszystkich procesów systemowych, oraz płynne działanie uruchomionych aplikacji. Urządzenie wyposażono również w 64GB wewnętrznej pamięci, umożliwiając przechowywanie wielu danych, jak również zamontowano funkcjonalne złącza: 1x USB typu C, 1 x USB 2.0, 1x mini HDMI, czytnik kart micro-SD. Energooszczędna bateria daje możliwość korzystania z tabletu, nawet do 13 godzin, a opcjonalna klawiatura i rysik zwiększają jego funkcjonalność.


http://www.wortmann.de/de-de/product/aa_terra_pad_pad/1220552/terra-pad-1062.aspx

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Terra Pad 1062 to tablet modny i kompaktowy. Dzięki innowacyjnemu etui i rysikowi zmienia się w urządzenie idealne do wielu zadań (praca, nauka, rozrywka, podróż).

Najważniejsze wdrożenia

Produkt wprowadzamy na rynek od 15 maja.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Solidna i wytrzymała obudowa z aluminium i stopów magnezu.


2. Gotowy zestaw do wielu zadań (etui z klawiaturą i rysik).


3. Bardzo dobra jakość produktu w korzystnej cenie.


4. Port mini HDMI umożliwia podłączenie tabletu do monitora.

Informacje o firmie

Wortmann AG jest największym niemieckim producentem sprzętu IT pod marką Terra, oraz jednym z największych dystrybutorów IT w Europie. Spółka z 30-letnią tradycją, zatrudnia ponad 600 pracowników, zaś jej roczny obrót przekracza 670 mln euro. Ideą firmy jest produkowanie sprzętu o wysokim standardzie jakości, jak również indywidualna, znakomita i kompleksowa obsługa klienta. W portfolio można znaleźć serwery, macierze, komputery, notebooki, all in one, monitory z gwarancją nawet do 8 lat. Na terenie Europy posiada własną siatkę serwisową, a strategia sprzedaży opiera się na współpracy z partnerami. W 2014 roku zbudowała własne Data Center, które oferuje szereg usług, między innymi usługi w chmurze. Wortmann AG stawia na długotrwałą biznesową współpracę w oparciu o koncept partnerstwa i serwisu, oraz oferuje szeroki asortyment produktów dystrybucyjnych, a w nim między innymi tysiące komponentów od znanych marek takich jak Asus, Intel, Samsung, Microsoft, Seagate, WD. Latem 2015 działalność rozpoczął polski oddział pod nazwą Terra Computer Sp. z o.o. w celu oferowania rozwiązań firmy Wortmann AG na Polskim rynku.

TERRA PAD 1062
TERRA PAD 1062

Terra Pad 1062 to niezwykle atrakcyjny tablet z Windows 10 Pro. Produkt został wyposażony w 10-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 i czterordzeniowy procesor...

zobacz więcej - kliknij

Network - infrastruktura sieciowa

R&MinteliPhy

R&MinteliPhy

Opis

INTELIGENTNE  ZARZĄDZANIE  INFRASTRUKTURĄ


R&MinteliPhy otwiera nową erę dla administratorów sieci. Od teraz można kontrolować i zarządzać infrastrukturą fizyczną całkowicie automatycznie. System  został opracowany  tak, aby mógł funkcjonować  bez użycia specjalnych kabli i paneli krosowych. Administrowanie  siecią na podstawie notatek, tabel i wszelkiej dokumentacji papierowej staje się przeszłością. R&MinteliPhy daje możliwość planowania, wykorzystania przestrzeni w serwerowni oraz pozwala kontrolować stan wszystkich portów miedzianych i światłowodowych. Cała dokumentacja tworzona jest automatycznie a oprogramowanie  generuje  raporty  i alarmy  informujące  o wszelkich zmianach.


www.rdm.com

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

R&MinteliPhy jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem w stosunku do aktualnie dostępnych rozwiązań z tej kategorii. 

Najważniejsze wdrożenia

Wieża Kontroli Lotów Kraków Balice, Centrum Onkologii Gliwice - DataCenter, Data Center – ZZWT Bydgoszcz (MON), Sąd Okręgowy Kraków, Sąd Okręgowy Radom


UKNF Warszawa, Uniwersytet Techniczny – Słowacja, National Bank of Kuwait, UBS London

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

1. Możliwość rozbudowania istniejącej infrastruktury w system zarządzania wykorzystując standardowe rozwiązania R&M.


2. Możliwość stworzenia szczegółowej dokumentacji sieci uwzględniając również sprzęt aktywny (przełączniki, serwery itd.).


3. Mechanizm pozwalający na planowanie wszelkich zmian w sieci.

Informacje o firmie

Reichle & De-Massari  has developed and produced cabling solutions for high-end communication networks. With its high level of product quality and innovative, forward-looking system design, the company ensures that networks are future-proof and investments secure for the long term. Its solutions are used by network operators, in office buildings, data centers, and apartments, as well as in industry.


Firma Reichle & De-Massari  jest dostawcą kompleksowych seystemów połączeniowych i rozdzielczych dla nowoczesnych sieci miedzianych i  światłowodowych. Dzięki wysokiej jakości produktów i nowatorskim, perspektywicznym projektom naszych systemów, firma zapewnia sieci, które będą w stanie sprostać przyszłym wymaganiom, a tym samym będą stanowić bezpieczną inwestycję na wiele kolejnych lat. Rozwiązania firmy stosowane są przez operatorów sieci, w budynkach biurowych i mieszkalnych, w centrach danych i obiektach przemysłowych.

R&MinteliPhy
R&MinteliPhy

INTELIGENTNE  ZARZĄDZANIE  INFRASTRUKTURĄ R&M inteliPhy otwiera nową erę dla administratorów sieci. Od teraz można kontrolować i zarządzać infrastrukturą...

zobacz więcej - kliknij

Workflow Management - obieg dokumentów

AMODIT

AMODIT

Opis

AMODIT to system obiegu dokumentów stworzony z myślą o elastyczności i prostej obsłudze. System pozwala użytkownikom biznesowym tworzyć i modyfikować procesy bez udziału osób z IT. Innowacyjne podejście pozwala na znaczące skrócenie czasu wdrożenia i obniżenie jego kosztów. Zastosowanie elementów sztucznej inteligencji do adaptacyjnego modelowania przepływów danych, oraz do przewidywania zachowań użytkowników umożliwia łatwe zarządzanie dokumentami i przepływem informacji. AMODIT jest wykorzystywany zarówno przez małe firmy, jak również przez duże korporacje. Najczęściej wdrażane procesy:


- Obieg faktur
- Obieg korespondencji
- Obieg wniosków urlopowych
- Obieg umów
- Rozliczanie zaliczek
- Elektroniczne archiwum dokumentów
- Portal pracowniczy


amodit.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

Automatyczne tworzenie diagramów procesu na podstawie realnych przebiegów procesu.


Wykrywanie sytuacji nietypowych.


System ułatwia podejmowanie decyzji ucząc się zależności decyzji od historii danego procesu i treści załączonych dokumentów.

Najważniejsze wdrożenia

Wdrożenie kilkudziesięciu procesów dla ponad 20 tys. Użytkowników w firmie AmRest. Procesy tworzone przez klienta.


Wdrożenie wielu procesów w firmie Karton Pak.


Wdrożenie w Deutsche Bank. Procesy tworzone przez klienta.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Szybkie wdrożenie, bez długotrwałej analizy procesów. Możliwość wdrożenia procesu w ciągu od tygodnia.


Wersja mobilna.


Możliwość łatwej rozbudowy procesów w trakcie ich używania.

Informacje o firmie

Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę oraz nowoczesne technologie pozwalające sprawnie podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie danych. Ułatwiamy automatyzację procesów biznesowych przy użyciu systemu workflow oraz ich późniejszą analizę przy użyciu światowej klasy narzędzi Business Intelligence (Tableau, Alteryx).

AMODIT
AMODIT

AMODIT to system obiegu dokumentów stworzony z myślą o elastyczności i prostej obsłudze. System pozwala użytkownikom biznesowym tworzyć i modyfikować procesy bez udziału...

zobacz więcej - kliknij

System zarządzania dokumentami i procesami/Szstem elektronicynego obiegu dokumentów LOGAS

System zarządzania dokumentami i procesami/Szstem elektronicynego obiegu dokumentów LOGAS

Opis

LOGAS –gwarantuje skuteczne zarządzanie dokumentami elektronicznymi, umożliwia ich przetwarzanie, przechowywanie oraz zapewnia wygodny dostęp do nich, a także pozwala monitorować, zarządzać każdym procesem w organizacji, bezpiecznie i poufnie wymieniać się dokumentami, zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz. System umożliwia zautomatyzowanie procesów zachodzących na firmie. Integracja z MS Office pomaga wygodnie redagować oraz tworzyćwersje dokumentów. W tym samym czasie nad tworzeniem dokumenta może pracować kilka osób. System jest dostępny z dowolnego miejsca, gdzie mamy dostęp do internetu, pomaga to wygodnie pracować w czasie podróży. LOGAS - przyśpiesza obieg dokumentów, polepsza komunikację oraz eliminuje możliwość błędów. System jest dostępny w chmurze (cloud) jako usługa – użytkownicy otrzymują dostęp, bez potrzeby zakupu licencji, utrzymania infrastruktury i instalacji oprogramowania na własnych serwerach. Dostarczamy platformę oraz dbamy o jej utrzymanie, zabezpieczenie i sprzęt.


www.labbis.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?


 • System stworzony opierając się o nowe technologie, które pozwalają mieć dostęp do systemu z dowolnego komputera w dowolnym miejscu, gdzie jest internet. Program znajduje się na serwerze klienta, co pozwala szybciej wdorżyć i odnowić nasz system.

 • Inteligentne wyszukiwanie – wygodnie i łatwe wyszukiwanie informacji. 

 • OCR funkcja pozwala wyszukiwać fragmenty tekstu w dokumentach.

 • Procesy umożliwiające kontrolowanie dokumentów od ich otrzmania do zatwierdzenia lub podpisania elektronicznym podpisem.

 • Automatyczne wypełnianie dokumentów.

 • Automatyczne rejestrowanie dokumentów.

 • Szerokie możliwości parametryzowania, pozwalają zmienić system, gdy zmieniają się zapotrzebowania naszych klientów.

 • Rozwinięte narzędzia zarządzania użytkownikami, umożliwiają kontrolowanie dostępu do informacji dla każdej osoby.

 • One widow preview z możliwością przeciągania (drag&drop) tekstu.

Najważniejsze wdrożenia


 1. City Service Group (5137 pracowników)

 2. 15 samorządów na Litwie

 3. Kauno Autobusai, UAB (1149 pracowników)

 4. Regitra (569 pracowwników)

 5. Baltic Orthoservice, UAB (147 pracowników)

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę


 1. Parametryzacja – możemy dostosować system dla różnych typów firm lub do zmieniających się zapotrzebowań klientów. Wygodny interfejs użytkownika, który można dostosować do swoich potrzeb. 

 2. Zarządzanie wszystkimi procesami zachodzącymi na firmie, nawet w których nie biorą udział dokumenty. 

 3. System jest dostępny w chmurze i ciągle udoskonalany.

Informacje o firmie

Labbis – IT firma, zajmująca się produkcją systemów zarządzania biznesem. Pomagamy naszym klientom dążyć do swoich celów i zwiększać efektywność pracy. Firma została założona 25 lat temu, pracuje u nas powyżej 100 wysoko wykwalifikowanych IT specjalistów. Mamy wdrożone 3 sertyfikaty ISO, które zapewniają, że tworzymy bezpieczne i jakościowe systemy. Także posiadamy certyfikaty ITIL, UML i Project+. Częścią naszej filozofii jest – łatwa parametryzacja rozwiązań. Przez długą historię firmy wdrożyliśmy ponad 3000 systemów.

System zarządzania dokumentami i procesami/Szstem elektronicynego obiegu dokumentów LOGAS
System zarządzania dokumentami i procesami/Szstem...

LOGAS –gwarantuje skuteczne zarządzanie dokumentami elektronicznymi, umożliwia ich przetwarzanie, przechowywanie oraz zapewnia wygodny dostęp do nich, a także pozwala monitorować,...

zobacz więcej - kliknij

System Landax - narzędzie do zarządzania jakością, wewnętrzną kontrolą, BHP, FDV, analizy ryzyka oraz gotowości

System Landax - narzędzie do zarządzania jakością, wewnętrzną kontrolą, BHP, FDV, analizy ryzyka oraz gotowości

Opis

Zarówno władze, jak i klienci stawiają coraz większe wymagania względem systemów zarządzania jakością i certyfikacji. W firmie Landax wyciągnęliśmy z tego wnioski i opracowaliśmy szereg narzędzi związanych z procesami certyfikacyjnymi i kontrolą wewnętrzną – tak powstał system jako narządzie niezbędne w każdej przodującej firmie kładącej nacisk na jakość.


System Landax jest środkiem pomocniczym w drodze do uzyskania certyfikatów norm ISO. Szeroka gamamodułów współpracujących ze sobą jest opracowana z myślą o najnowszych normach ISO, między innymi ISO 9001, ISO 14000, oraz ISO 22000. Landax to narzędzie zorientowane na procesy, charakteryzujące się dużą elastycznością i przydatnością.


Struktura i zawartość są opracowywane zgodnie z życzeniami i potrzebami danego przedsiębiorstwa. System działa w chmurze – dostępny z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Odchylenia i zdarzenia można dodatkowo rejestrować przy pomocy e-maila, SMS oraz rozwiązań API.


www.landax.pl

Innowacyjność rozwiązania / usługi w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku?

System wyróżnia się skalowalnością – w zależności od potrzeb może zostać skonfigurowany jako proste narzędzie do prowadzenia protokołów lub audytów oraz jako rozbudowany system kontrolujący transport gazu na obszarze międzynarodowym. Aplikacja składa się z ponad 20 modułów, które współpracują ze sobą, ale mogą również działać pojedynczo. Dzięki takiemu rozwiązaniu system jest obecny w wielu branżach – od przemysłu olejnego i gazowego do przemysłu spożywczego.

Najważniejsze wdrożenia

IEC-HUS AS – skandynawska firma, która przy pomocy narzędzi systemu Landax jako pierwsza w branży produkującej domy mieszkalne wdrożyła nowe standardy ISO 9001:2015 oraz 14001:2015. https://iec-hus.no/


Trioving AS – największy dostawca m.in. systemów zamków, blokad elektromechanicznych, systemów kontroli dostępów w Norwegii. Naszego systemu używa m.in. w zakresie certyfikacji standardów ISO oraz zdarzeń niepożądanych. http://www.trioving.no


Polygon AS – skandynawska firma działająca globalnie w zakresie zarządzania jakością, BHP, środowiska zewnętrznego oraz zarządzania ryzyka zawodowego http://www.polygongroup.com W ostatnim czasie dołączyli do nas skandynawscy potentaci jak El-Giganten https://www.elgiganten.se/ oraz El-kjøp https://www.elkjop.no/ zajmujący się sprzedażą online.

Trzy najistotniejsze cechy wyróżniające rozwiązanie / usługę

Modułowość i skalowalność – system cechują możliwości konfiguracyjne oraz możliwości implementacji modułów i rozszerzeń (wtyczki, pluginy). Klient sam decyduje w jaki sposób i stopniu będzie wykorzystywał system. Dodatkowym atutem jest możliwości synchronizacji z innymi systemami poprzez API lub narzędzia firm trzecich (np. Office 365)


Cloud computing – bezapelacyjną zaletą systemu jest dostępność do zasobów firmy z dowolnego miejsca, o każdym czasie. System Landax nie potrzebuje instalacji specjalnego oprogramowania, a pracę można wykonywać na dowolnym urządzeniu poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację na smartfony.


Konkurencyjność cenowa – obecnie ciężko znaleźć na rynku tak złożony system w przyzwoitej cenie, który obejmuje tak szerokie spektrum narzędzi do pracy w środowisku biznesowym.

Informacje o firmie

Modułowość i skalowalność – system cechują możliwości konfiguracyjne oraz możliwości implementacji modułów i rozszerzeń (wtyczki, pluginy). Klient sam decyduje w jaki sposób i stopniu będzie wykorzystywał system. Dodatkowym atutem jest możliwości synchronizacji z innymi systemami poprzez API lub narzędzia firm trzecich (np. Office 365) Cloud computing – bezapelacyjną zaletą systemu jest dostępność do zasobów firmy z dowolnego miejsca, o każdym czasie. System Landax nie potrzebuje instalacji specjalnego oprogramowania, a pracę można wykonywać na dowolnym urządzeniu poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację na smartfony. Konkurencyjność cenowa – obecnie ciężko znaleźć na rynku tak złożony system w przyzwoitej cenie, który obejmuje tak szerokie spektrum narzędzi do pracy w środowisku biznesowym.

System Landax - narzędzie do zarządzania jakością, wewnętrzną kontrolą, BHP, FDV, analizy ryzyka oraz gotowości
System Landax - narzędzie do zarządzania jakością,...

Zarówno władze, jak i klienci stawiają coraz większe wymagania względem systemów zarządzania jakością i certyfikacji. W firmie Landax wyciągnęliśmy z tego wnioski i...

zobacz więcej - kliknij