itfutureawards.pl

Konkurs Liderzy IT 2014

Głosowanie zakończone!


BACKUP & STORAGE LEADER – backup i archiwizacja

produkt
Liczba głosów: 89

Symantec Backup Exec 2012

Rozwiązanie Backup Exec 2012 to oprogramowanie stworzone do wykonywania kopii zapasowej danych z serwerów w firmach i dostępne na rynku od ponad 20 lat. Backup Exec dedykowany jest do środowisk od 1 do 30 serwerów i pozwala całkowicie zautomatyzować proces kopiowania danych na wypadek awarii sprzętu, utraty danych w wyniku kataklizmu naturalnego lub usunięcia czy też innej formy błędu ludzkiego. Oprogramowanie to wyróżniają: intuicyjna i w pełni graficzna konsola zarządzająca wykorzystująca kreatory konfiguracji oraz korekcję błędów użytkownika poprzez praktyczne podpowiedzi,

Zobacz

Symantec Backup Exec 2012

Rozwiązanie Backup Exec 2012 to oprogramowanie stworzone do wykonywania kopii zapasowej danych z serwerów w firmach i dostępne na rynku od ponad 20 lat. Backup Exec dedykowany jest do środowisk od 1 do 30 serwerów i pozwala całkowicie zautomatyzować proces kopiowania danych na wypadek awarii sprzętu, utraty danych w wyniku kataklizmu naturalnego lub usunięcia czy też innej formy błędu ludzkiego. Oprogramowanie to wyróżniają: intuicyjna i w pełni graficzna konsola zarządzająca wykorzystująca kreatory konfiguracji oraz korekcję błędów użytkownika poprzez praktyczne podpowiedzi, elastyczność rozwiązania- obsługa systemów Windows oraz Linux czy Mac Os a także aplikacji typu bazy danych, serwery pocztowe, domeny itd. Mnogość technologii takich jak deduplikacja danych w celu oszczędzania miejsca na dyskach, obsługa napędów i bibliotek taśmowych, odzyskiwanie całych systemów po awarii oraz pełna integracja z technologiami wirtualizacyjnymi takimi jak Hyper-V czy Vmware predysponują to rozwiązanie do miana lidera na rynku co potwierdzają niezależne badania firmy IDC (17% udziału w światowym rynku rozwiązań oprogramowania do kopii zapasowej).

produkt produkt
Liczba głosów: 51

Imation Nexsan NST6000 Unified Hybrid Storage Solution

Imation Nexsan NST6000 to w pełni zunifikowana platforma do przechowywania i zarządzania danymi wspierającajednoczesny blokowy zapis danych (Fibre Channel, iSCSI) jak i zapis na poziomie plików (NFS, CIFS, SMB i FTP).Urządzenie oferuje zarówno skalowalną pamięć masowąz możliwością rozbudowy do 5PB (ważne przy gwałtownym przyroście ilości danych) jak również rzadko spotykaną wydajność(do 700.000 IOPs) wymaganą szczególnie przez zwirtualizowane aplikacje, bazy danych lub systemydo analiz Big Data czy też aplikacje działające w „chmurze”. NST6000 to jest wysoce skalowalne rozwiązanie wykorzystujące technologię buforowania

Zobacz

Imation Nexsan NST6000 Unified Hybrid Storage SolutionImation Nexsan NST6000 to w pełni zunifikowana platforma do przechowywania i zarządzania danymi wspierającajednoczesny blokowy zapis danych (Fibre Channel, iSCSI) jak i zapis na poziomie plików (NFS, CIFS, SMB i FTP).Urządzenie oferuje zarówno skalowalną pamięć masowąz możliwością rozbudowy do 5PB (ważne przy gwałtownym przyroście ilości danych) jak również rzadko spotykaną wydajność(do 700.000 IOPs) wymaganą szczególnie przez zwirtualizowane aplikacje, bazy danych lub systemydo analiz Big Data czy też aplikacje działające w „chmurze”.
NST6000 to jest wysoce skalowalne rozwiązanie wykorzystujące technologię buforowania (caching) o nazwie FASTier, która przyśpieszadostęp do danych, ich odczyt i zapis. FASTier inteligentnie i automatycznie przenosi dane z bufora o pojemności przekraczajacej 9TB i bazującego na nośnikach SSD lub pamięciach RAM na dyski wirujące w celu przyśpieszenia funkcjonowania środowisk wirtualnych i cloud.
Najważniejsze cechy systemu NST6000 to:
- zapis blokowy: Fibre Channel, iSCSI
- zapis plikowy: NFS, CIFS, SMB i FTP
- Technologia Przyspieszenie FASTier
- Technologia oszczędzania energi elektrycznej AutoMaid
- do 4 procesorów Intel Xeon 6-core
- do 384 GB pamięci RAM
- możliwość jednoczesnego używania różnorodnych interfejsów (FC, SAS, iSCSI 1/10 GbE
- możliwość jednoczesnego instalowania i zarządzania dyskami o różnych pojemnościach i prędkościach obrotowych (2.5″10K/3.5″15K SAS, 7.2K NL-SAS)
- Skalowalne do 5 PB (przy użyciu dysków NL-SAS)
- zaawansowane, wolne od dodatkowych licencji funkcjonalności (Thin Provisioning, rozbudowa pojemności online, 2048 Snapshots każdego „Share” lub LUN, wsparcie Microsoft VSS i VMware VAAI, de-duplikacja, kompresja, synchroniczna i ssynchroniczna replikacja, clustering, wsparcie Active Directory i LDAP, klonowanie, CLI i wielle innych)
- wsparcie podstawowych systemów operacyjnych (Linux, Mac OS X, Unix, Windows) oraz platform wirtualnych (VMware ESXi, Hyper-V, XenServer)
produkt produkt
Liczba głosów: 93

arcserve Unified Data Protection

arcserve Unified Data Protection to opracowane od podstaw oprogramowanie będące wynikiem wieloletnich doświadczeń i wnikliwej analizy zmieniającego się rynku ochrony danych. Rozwiązanie arcserve Unified Data Protection oferuje kompleksowy mechanizm Assured Recovery™ dla środowisk wirtualnych i fizycznych wraz z ujednoliconą architekturą następnej generacji i niezrównaną prostotą obsługi. To bogate w funkcje rozwiązanie pozwala użytkownikom i dostawcom usług w prosty sposób skalować rozmiary swoich systemów. Rozwiązanie arcserve Unified Data Protection łączy znane już w branży technologie kopii obrazów, obsługi taśm, funkcje replikacji,

Zobacz

arcserve Unified Data Protection
arcserve Unified Data Protection to opracowane od podstaw oprogramowanie będące wynikiem wieloletnich doświadczeń i wnikliwej analizy zmieniającego się rynku ochrony danych.
Rozwiązanie arcserve Unified Data Protection oferuje kompleksowy mechanizm Assured Recovery™ dla środowisk wirtualnych i fizycznych wraz z ujednoliconą architekturą następnej generacji i niezrównaną prostotą obsługi. To bogate w funkcje rozwiązanie pozwala użytkownikom i dostawcom usług w prosty sposób skalować rozmiary swoich systemów.
Rozwiązanie arcserve Unified Data Protection łączy znane już w branży technologie kopii obrazów, obsługi taśm, funkcje replikacji, wysokiej dostępności i rzeczywistej deduplikacji globalnej w postaci jednego, prostego rozwiązania.
Zastosowane innowacyjne technologie to m.in. nowa, ujednolicona architektura skalowalna, proste plany ochrony bazujące na zadaniach czy funkcje Assured Recovery (gwarantowanego odtwarzania) i rzeczywistej deduplikacji globalnej. Rozwiązanie arcserve UDP obejmuje szerokie spektrum funkcji klasy korporacyjnej, powszechnych w wielu różnych rozwiązaniach cząstkowych – np. obsługę obrazów, funkcje replikacji i wysokiej dostępności – tym razem w postaci prostej do wdrożenia, obsługi i skalowania w wariancie lokalnym, zdalnym i chmurowym na różnorodnych platformach wirtualnych lub fizycznych.
produkt
Liczba głosów: 25

Macierze dyskowe z serii EonStro DS 3000 oraz Serwery plików NAS z serii EonNas3000

Firma Infortrend Corporation (Public TPE: 2495) powstała w 1993 roku, obecnie jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości rozwiązań sieciowych pamięci masowych, koncentrującym się na najwyższej jakości i niezawodności swoich prouktów. Seria EonStor DS 3000 – Szybka i elastyczna pamieć masowa o dużej niezawodności i przyjaznym zarządzaniem w serii EonStor 3000 wykorzystywano najnowsze technologie, dzięki czemu odznacza się dużą skalowalnością pojemności, wysoką wydajnością i sprawdzoną niezawodnością. Obsługuje aż do 360 rozwiązania z rodziny EonNAS, które mogą służyć jednocześnie aplikacjom pracującym na plikach

Zobacz

Macierze dyskowe z serii EonStro DS 3000 oraz Serwery plików NAS z serii EonNas3000

Firma Infortrend Corporation (Public TPE: 2495) powstała w 1993 roku, obecnie jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości rozwiązań sieciowych pamięci masowych, koncentrującym się na najwyższej jakości i niezawodności swoich prouktów.
Seria EonStor DS 3000 – Szybka i elastyczna pamieć masowa o dużej niezawodności i przyjaznym zarządzaniem w serii EonStor 3000 wykorzystywano najnowsze technologie, dzięki czemu odznacza się dużą skalowalnością pojemności, wysoką wydajnością i sprawdzoną niezawodnością. Obsługuje aż do 360 rozwiązania z rodziny EonNAS, które mogą służyć jednocześnie aplikacjom pracującym na plikach i blokach i to w ramach jednego systemu. Z łatwym zarządzaniem, wysoką niezawodnością, elastyczną skalowalnością oraz atrakcyjnym stosunkiem do wydajności…

BI TRENDS – business intelligence

produkt
Liczba głosów: 55

Apollogic Business Intelligence Solutions

Usługi Apollogic w zakresie Business Intelligence ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji i usprawniają działalność biznesową przedsiębiorstw. Oferujemy naszym klientom holistyczne podejście do analityki biznesowej. Dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń w zakresie systemów zarządzania informacją oferujemy unikalne rozwiązania służące do rozpoznawania, integrowania oraz analizy danych biznesowych, pochodzących z różnorodnych źródeł, agregowanych przez systemy IT różnych dostawców, integrujących kluczowe obszary działalności organizacji. Prezentowane są one w formie raportów odpowiednich do roli i potrzeb użytkowników na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych zarówno mobilnych jak też

Zobacz

Apollogic Business Intelligence Solutions

Usługi Apollogic w zakresie Business Intelligence ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji i usprawniają działalność biznesową przedsiębiorstw. Oferujemy naszym klientom holistyczne podejście do analityki biznesowej. Dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń w zakresie systemów zarządzania informacją oferujemy unikalne rozwiązania służące do rozpoznawania, integrowania oraz analizy danych biznesowych, pochodzących z różnorodnych źródeł, agregowanych przez systemy IT różnych dostawców, integrujących kluczowe obszary działalności organizacji. Prezentowane są one w formie raportów odpowiednich do roli i potrzeb użytkowników na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych zarówno mobilnych jak też stacjonarnych :
1. Raportowanie biznesowe – umożliwiające lepszą kontrolę bieżącej sytuacji oraz monitorowanie wskaźników efektywności, wspierające podejmowanie codziennych decyzji.
2. Raportowanie analityczne – służące przewidywaniu trendów rynkowych i dające przegląd sytuacji podczas podejmowania strategicznych decyzji w przedsiębiorstwie.
3. Dashboardy – wyświetlające w przystępny sposób najważniejsze informacje, wskaźniki i wykresy, wspomagające liderów w procesie podejmowania przez nich decyzji.
Rozwiązaniem wyróżniającym Apollogic w zakresie usług analityki biznesowej jest możliwość zasilania raportów danymi pochodzącymi z dowolnego źródła. Dane z SAP HANA, systemów klasy ERP firmy SAP, hurtowni i baz danych, skryptów, systemów konkurencyjnych producentów czy innych źródeł są łączone w kostki zasilające raporty. Zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, a jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy naszym klientom tworzenie raportów na bazie danych pobieranych z serwisów społecznościowych takich jak Facebook i Twitter.
produkt
Liczba głosów: 64

Business Intelligence dla firm

Jest nam miło przedstawić Państwu naszą usługę Business Intelligence (BI), której głównym zadaniem jest wsparcie osób decyzyjnych w przedsiębiorstwie, poprzez dostarczanie im najnowszych danych firmy w formie raportów i analiz, dostosowanych dokładnie do indywidualnych oczekiwań. Oferujemy dane „live” i jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom raportowym, przygotowując zestawienia danych i wykresy wg ustalonego schematu, dla konkretnych użytkowników (z możliwością przydzielania widoczności danych dla różnych użytkowników), dostępnych o każdej porze dnia i nocy z każdego miejsca na ziemi za pomocą

Zobacz

Business Intelligence dla firm

Jest nam miło przedstawić Państwu naszą usługę Business Intelligence (BI), której głównym zadaniem jest wsparcie osób decyzyjnych w przedsiębiorstwie, poprzez dostarczanie im najnowszych danych firmy w formie raportów i analiz, dostosowanych dokładnie do indywidualnych oczekiwań.
Oferujemy dane „live” i jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom raportowym, przygotowując zestawienia danych i wykresy wg ustalonego schematu, dla konkretnych użytkowników (z możliwością przydzielania widoczności danych dla różnych użytkowników), dostępnych o każdej porze dnia i nocy z każdego miejsca na ziemi za pomocą iPhone’a, iPada a także innego urządzenia z Androidem. Na życzenie możemy przygotować raporty, które będą przesyłane do wybranych przez Państwa pracowników automatycznie – np. w każdy poniedziałek o 8.00 rano.
Rozwiązanie BI oparte jest o technologię Microsoft SQL Server 2012. Tworzone raporty powstają w ramach wykorzystywania hurtowni danych (Data Warehouse), które są zorientowane na optymalizację szybkości wyszukiwania i jak najefektywniejszą analizę zawartości z użyciem kostek tematycznych.
Nasz zespół IT jest gotowy na każde wyzwanie z Państwa strony.

BPM LEADER – zarządzanie procesami biznesowymi

produkt
Liczba głosów: 62

Platforma INTENSE – Oprogramowanie do automatyzacji procesów biznesowych, controllingu i Business Intelligence

Platforma INTENSE to jeden z najnowocześniejszych zintegrowanych systemów informatycznych do efektywnego zarządzania różnorodnymi procesami biznesowymi. Oprócz standardowych funkcjonalności takich, jak skanowanie, OCR, rejestracja, dekretacja analityczna, obieg i archiwizacja dokumentów, oprogramowanie zapewnia m.in.: • definiowalną obsługę procesów obiegu zadań i zarządzanie przepływem pracy • możliwość szerokiego wykorzystania logiki obliczeniowej na polach rejestrowanych dokumentów • budowę dedykowanych funkcji weryfikacji poprawności wprowadzania danych • możliwość samodzielnych modyfikacji i budowy własnych funkcjonalności aplikacji – dowolnych typów obiektów i procesów ich obsługi. Platforma INTENSE –

Zobacz

Platforma INTENSE – Oprogramowanie do automatyzacji procesów biznesowych, controllingu i Business Intelligence

Platforma INTENSE to jeden z najnowocześniejszych zintegrowanych systemów informatycznych do efektywnego zarządzania różnorodnymi procesami biznesowymi. Oprócz standardowych funkcjonalności takich, jak skanowanie, OCR, rejestracja, dekretacja analityczna, obieg i archiwizacja dokumentów, oprogramowanie zapewnia m.in.:
• definiowalną obsługę procesów obiegu zadań i zarządzanie przepływem pracy
• możliwość szerokiego wykorzystania logiki obliczeniowej na polach rejestrowanych dokumentów
• budowę dedykowanych funkcji weryfikacji poprawności wprowadzania danych
• możliwość samodzielnych modyfikacji i budowy własnych funkcjonalności aplikacji – dowolnych typów obiektów i procesów ich obsługi.
Platforma INTENSE – to znacznie więcej niż obieg dokumentów
Dzięki wbudowanym mechanizmom system umożliwia obsługę i zaawansowaną automatyzację dowolnych, powtarzających się czynności w przedsiębiorstwie m. in. automatycznie dobiera najlepszą ścieżkę obiegu dokumentu w zależności od zdefiniowanych lub wyliczanych parametrów dokumentu, umożliwia integrację z innymi systemami w przedsiębiorstwie oraz wykorzystanie informacji zapisanych w zewnętrznych źródłach danych bezpośrednio na procesowanych dokumentach, pozwala na wzajemne powiązania różnego typu dokumentów, a także zapewnia automatyczną weryfikację ich zgodności i na podstawie wyniku automatycznie pomija zbędne czynności akceptacji dokumentów oszczędzając czas akceptantów.
Platforma INTENSE – to znacznie więcej niż system klasy Business Process Management
Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, oprogramowanie INTENSE oprócz modelowania i zarządzania procesami obiegu dokumentów i zadań, umożliwia także efektywną obsługę procesów biznesowych w konfigurowanych indywidualnie obszarach funkcjonalnych, w tym m.in:
• Zarządzania projektami
• Budżetowania, Planowania, Controllingu
• Budowy Hurtowni Danych i Business Intelligence
• Integracji systemów informatycznych.
Unikalnie zaprojektowana architektura rozwiązania INTENSE umożliwia przedsiębiorstwom ponadstandardowe dopasowanie do specyfiki prowadzonej działalności oraz maksymalne wykorzystanie potencjału organizacji.
Platforma INTENSE – Innowacyjność w standardzie
Więcej informacji: www.intense.pl

produkt produkt
Liczba głosów: 22

NTSwincash – dedykowane rozwiązania dające nową jakość zarządzania siecią sprzedaży

NTSwincash to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do zarządzania całością procesów sprzedaży, logistyki i dystrybucji dedykowane dla Klientów posiadających dużą ilość stanowisk kasowych, a w szczególności dla rozproszonych sieci sprzedaży o zróżnicowanej strukturze własności (sklepy własne, punkty agencyjne, franczyza). NTSwincash powoduje wzrost wartości organizacji poprzez wprowadzanie centralnego zarządzania siecią sprzedaży i dystrybucji, umożliwiającego pełną kontrolę oraz eliminację ryzyka związanego z rozproszeniem geograficznym (w tym także wielonarodowym), przy jednoczesnym zabezpieczeniu unifikacji oferty oraz ciągłości sprzedaży we wszystkich placówkach. Jest elastyczny i niezawodny, zapewnia

Zobacz

NTSwincash – dedykowane rozwiązania dające nową jakość zarządzania siecią sprzedaży


NTSwincash to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do zarządzania całością procesów sprzedaży, logistyki i dystrybucji dedykowane dla Klientów posiadających dużą ilość stanowisk kasowych, a w szczególności dla rozproszonych sieci sprzedaży o zróżnicowanej strukturze własności (sklepy własne, punkty agencyjne, franczyza). NTSwincash powoduje wzrost wartości organizacji poprzez wprowadzanie centralnego zarządzania siecią sprzedaży i dystrybucji, umożliwiającego pełną kontrolę oraz eliminację ryzyka związanego z rozproszeniem geograficznym (w tym także wielonarodowym), przy jednoczesnym zabezpieczeniu unifikacji oferty oraz ciągłości sprzedaży we wszystkich placówkach. Jest elastyczny i niezawodny, zapewnia większą efektywność działania i prowadzi do redukcji kosztów w przedsiębiorstwie.
Rozbudowane narzędzia analityczne, przy równoczesnym pełnym dostępie do informacji zapewniają wszechstronną i niezwykle efektywną kontrolę nad wszelkiego typu kampaniami sprzedażowymi, co skutecznie buduje wyraźną przewagę konkurencyjną.
produkt produkt
Liczba głosów: 50

AMODIT

AMODIT jest innowacyjnym systemem elektronicznego obiegu dokumentów. Dzięki zastosowaniu elementów sztucznej inteligencji do dynamicznego modelowania przepływów danych oraz do przewidywania zachowań użytkowników pozwala w łatwy sposób zarządzać dokumentami i przepływem informacji. Może być stosowany z powodzeniem zarówno przez małe firmy, jak również przez duże korporacje. W przeciwieństwie do innych rozwiązań DMS nie wymaga wykonywania dogłębnych analiz procesów biznesowych, co znacząco skraca czas i wdrożenia. Użytkownicy systemu nie potrzebują wiedzy technicznej aby tworzyć procesy, dodawać nowe etapy lub zmieniać już istniejące.

Zobacz

AMODIT

AMODIT jest innowacyjnym systemem elektronicznego obiegu dokumentów.
Dzięki zastosowaniu elementów sztucznej inteligencji do dynamicznego modelowania przepływów danych oraz do przewidywania zachowań użytkowników pozwala w łatwy sposób zarządzać dokumentami i przepływem informacji. Może być stosowany z powodzeniem zarówno przez małe firmy, jak również przez duże korporacje. W przeciwieństwie do innych rozwiązań DMS nie wymaga wykonywania dogłębnych analiz procesów biznesowych, co znacząco skraca czas i wdrożenia. Użytkownicy systemu nie potrzebują wiedzy technicznej aby tworzyć procesy, dodawać nowe etapy lub zmieniać już istniejące. Eliminuje to konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów w przypadku zmian organizacyjnych czy rozwoju firmy.

produkt produkt
Liczba głosów: 42

XERIUS – Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

Oprogramowanie Xerius to w pełni funkcjonalne innowacyjne narzędzie do zarządzania procesami sprzedaży w firmie. Zapewni znakomitą obsługę wszelkich kanałów sprzedaży pojedynczej placówki handlowo-usługowej jak i wielopoziomowej sieci handlowej, umożliwia współpracę z wieloma użytkownikami oraz partnerami handlowymi. Xerius to oprogramowanie klasy SFA (Sales Force Automation) działające w chmurze obliczeniowej. System Xerius nie wymaga instalacji na komputerze użytkownika. Logowanie odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia – komputera, tabletu czy smartphona! W prosty sposób pozwala zarządzać procesami sprzedażowymi a także

Zobacz

XERIUS – Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

Oprogramowanie Xerius to w pełni funkcjonalne innowacyjne narzędzie do zarządzania procesami sprzedaży w firmie. Zapewni znakomitą obsługę wszelkich kanałów sprzedaży pojedynczej placówki handlowo-usługowej jak i wielopoziomowej sieci handlowej, umożliwia współpracę z wieloma użytkownikami oraz partnerami handlowymi.
Xerius to oprogramowanie klasy SFA (Sales Force Automation) działające w chmurze obliczeniowej.
System Xerius nie wymaga instalacji na komputerze użytkownika. Logowanie odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia – komputera, tabletu czy smartphona!
W prosty sposób pozwala zarządzać procesami sprzedażowymi a także kontraktami handlowymi wraz z prowadzeniem gospodarki magazynowej.
Gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych! Połączenie z systemem odbywa się dzięki szyfrowanemu protokołowi SSL.
System Xerius to gotowe rozwiązanie Know How – jak zarządzać sprzedażą w firmie.

CLOUD COMPUTING – rozwiązania w chmurze

produkt
Liczba głosów: 63

Wirtualna Centrala VPBX

Usługi wirtualnej centrali telefonicznej posiadają zakres funkcjonalny, dzięki któremu Klienci biznesowi LoVo mogą wykorzystać ją w zastępstwie tradycyjnych central działających fizycznie w ich biurach. Usługa VPBX udostępniana jest w modelu usługowym poprzez portal Klienta końcowego dostępny przez siec Internet (aplikacja Web). Grupą docelową dla tego produktu jest segment małych – średnich firm. Zwykle w tych organizacjach osoby, które muszą zarządzać zasobami telekomunikacyjnym nie mają wiedzy technicznej aby to czynić, w związku z tym wytworzony nowoczesny panel administracyjny jest bardzo prosty

Zobacz

Wirtualna Centrala VPBX

Usługi wirtualnej centrali telefonicznej posiadają zakres funkcjonalny, dzięki któremu Klienci biznesowi LoVo mogą wykorzystać ją w zastępstwie tradycyjnych central działających fizycznie w ich biurach. Usługa VPBX udostępniana jest w modelu usługowym poprzez portal Klienta końcowego dostępny przez siec Internet (aplikacja Web).
Grupą docelową dla tego produktu jest segment małych – średnich firm. Zwykle w tych organizacjach osoby, które muszą zarządzać zasobami telekomunikacyjnym nie mają wiedzy technicznej aby to czynić, w związku z tym wytworzony nowoczesny panel administracyjny jest bardzo prosty w użyciu.
Klient ma dostęp do konfiguracji wszystkich usług i może definiować innych użytkowników, konta, terminale, operatorów etc. Wirtualna centrala zapewnia dostęp do rekordów billingowych i billingu on-line oraz umożliwia zarządzanie terminalami SIP i urządzeniami telekomunikacyjnymi w biurze Klienta.
Usługi centrali:
• Call Center

  • Centrum obsługi telefonicznej. Możliwość definiowania agentów (stanowisk)
  • Definiowanie kolejek i przypisywanie do nich agentów
  • Definiowanie sposobu przydzielania zasobów w kolejkach
  • Możliwość pobrania statystyk dla agenta

• Call Pickup

  • W ramach grupy możliwość odebrania połączenia dzwoniącego na biurku innego użytkownika
  • Możliwość definiowania grup “pickup” bazując na użytkownikach w systemie

• Nagrywanie połączeń – każde połączenie może być nagrywane lub nie w zależności od potrzeb Klienta
• Hunting Group – kierowanie połączeń jednocześnie do wielu użytkowników. Bardzo praktyczne rozwiązanie cenione szczególnie przez Firmy, w których są działy handlowe lub obsługa Klienta.
• IVR

  • Możliwość budowania drzew IVR
  • Możliwość budowania menu (“wciśnij 1 aby…”, „wciśnij 2 aby…”) – dla każdej pozycji menu można wykonać następujące akcje:

- zadzwonić do użytkownika
- zadzwonić na grupę terminali
- przekierować do kolejki (Call Center)
- przejść do innego menu
- rozłączyć połączenie
• Music on Hold – odgrywanie generycznej muzyki w czasie „Hold’a”
• Wirtualny FAX
• Kontrola połączeń – uprawniony użytkownik ma mieć możliwość podsłuchiwania swoich agentów za pomocą swojego telefonu po wybraniu specjalnego kodu telefonu
• Przekierowanie połączeń
• DISA – zapowiedz na numerze oraz możliwość wdzwonienia się po wewnętrznym
• Definiowanie numerów wewnętrznych oraz przypisywanie ich do terminala
• Definiowanie nazw własnych dla użytkowników wewnętrznych
• Poczta głosowa
• Wysyłanie wiadomości na e-mail

produkt produkt
Liczba głosów: 25

Prestigio MultiCloud

Chmura Prestigio to pojemny, wirtualny dysk, który z powodzeniem zastąpi wszelkie fizyczne nośniki pamięci. 200 GB przestrzeni wystarczy zarówno użytkownikom prywatnym do gromadzenia multimediów, jak i osobom pracującym zdalnie na współdzielonych plikach firmowych. Zasoby w chmurze są bezpieczne, gdyż nie grozi im mechaniczna awaria, dlatego rozwiązanie to ma coraz więcej zwolenników. To co wyróżnia rozwiązanie chmurowe Prestigio oparte na SurDoc, to gwarancja 100% prywatności. Dostęp do plików ma tylko użytkownik – żadna nieuprawniona osoba, haker przejmujący kontrolę nad serwerem czy

Zobacz

Prestigio MultiCloudChmura Prestigio to pojemny, wirtualny dysk, który z powodzeniem zastąpi wszelkie fizyczne nośniki pamięci. 200 GB przestrzeni wystarczy zarówno użytkownikom prywatnym do gromadzenia multimediów, jak i osobom pracującym zdalnie na współdzielonych plikach firmowych. Zasoby w chmurze są bezpieczne, gdyż nie grozi im mechaniczna awaria, dlatego rozwiązanie to ma coraz więcej zwolenników. To co wyróżnia rozwiązanie chmurowe Prestigio oparte na SurDoc, to gwarancja 100% prywatności. Dostęp do plików ma tylko użytkownik – żadna nieuprawniona osoba, haker przejmujący kontrolę nad serwerem czy nawet rządowa agenda nie ma możliwości dostania się do zasobów chmury. MultiCloud korzysta z nowatorskiej metody zabezpieczenia plików TruPrivacy™, która umożliwia użytkownikowi dostęp do zasobów bez konieczności posiadania klucza szyfrującego. Ponadto rozwiązanie chmurowe Prestigio znacznie usprawnia pracę z dużymi plikami, ponieważ nie trzeba ich przesyłać jako załączniki obciążające skrzynkę pocztową.
produkt
Liczba głosów: 16

CRM Vision

Kluczem do dobrych relacji z Klientem jest łatwy i szybki dostęp do informacji. System CRM Vision został stworzony w odpowiedzi na to zapotrzebowanie. Jest on udostępniany w coraz popularniejszym modelu SaaS zwanym potocznie “chmurą”, a korzystać z niego możemy wszędzie, gdzie jest sieć Internet bez dodatkowego oprogramowania. Wykorzystana w nim nowoczesna technologia zapewnia pełną mobilność i bezpieczeństwo oraz wyróżniającą nas na rynku nielimitowaną pojemność konta. Podstawową funkcjonalnością systemu jest ewidencja i planowanie działań oraz gromadzenie informacji o klientach. Została ona

Zobacz

CRM Vision

Kluczem do dobrych relacji z Klientem jest łatwy i szybki dostęp do informacji. System CRM Vision został stworzony w odpowiedzi na to zapotrzebowanie. Jest on udostępniany w coraz popularniejszym modelu SaaS zwanym potocznie “chmurą”, a korzystać z niego możemy wszędzie, gdzie jest sieć Internet bez dodatkowego oprogramowania. Wykorzystana w nim nowoczesna technologia zapewnia pełną mobilność i bezpieczeństwo oraz wyróżniającą nas na rynku nielimitowaną pojemność konta.
Podstawową funkcjonalnością systemu jest ewidencja i planowanie działań oraz gromadzenie informacji o klientach. Została ona wzbogacona o innowacyjne rozwiązania, z których szczególnie godnym uwagi jest integracja z telefonią VoIP. Dzięki niej, możemy natychmiast zobaczyć kto dzwoni, a podczas rozmowy dysponujemy na ekranie wszelkimi niezbędnymi informacjami np. historią rozmów i ustaleń, a także zamówień i płatności. Wykonywanie i odbieranie połączeń odbywa się bezpośrednio z CRM jest więc szybkie i wygodne.
CRM Vision to również doskonałe narzędzie do przygotowania i przeprowadzania kampanii marketingowych. Wspiera zarówno tradycyjne kampanie mailowe, jak i te z wykorzystaniem wiadomości SMS. Możemy dla nich szczegółowo określić grupę docelową, zawartość oraz czas wysyłki. Ponadto istnieje możliwość wysyłki SMS bezpośrednio na telefon klienta lub własny, np. gdy nie mamy dostępu do komputera system automatycznie powiadomi nas o zbliżającym się terminie.
CRM Vision pozwala też na sprawne zarządzanie projektami, finansami i dokumentacją, dzięki czemu wszystkie istotne dla firmy informacje znajdują się w jednym miejscu.

produkt
Liczba głosów: 33

Singu FM- Facility Management Platform

Singu FM – to unikatowa, platforma dedykowana zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi takimi jak biurowce, centra handlowe, centra logistyczne czy obiekty przemysłowe. Naszą platformę wdrażamy oraz promujemy na rynkach międzynarodowych. Nasza aplikacja usprawnia zarządzanie tymi obiektami, znacząco wpływa na podniesienie oraz utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji najemców, a także przyczynia się do zmaksymalizowania wartości obiektu. Nasze rozwiązania koncentrują się na stworzeniu wartości dodanej do usług firm technicznych czy zarządców nieruchomości dla ich klientów, mają ich odróżnić od konkurencji i ograniczyć koszty,a także pomóc

Zobacz

Singu FM- Facility Management Platform

Singu FM – to unikatowa, platforma dedykowana zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi takimi jak biurowce, centra handlowe, centra logistyczne czy obiekty przemysłowe. Naszą platformę wdrażamy oraz promujemy na rynkach międzynarodowych. Nasza aplikacja usprawnia zarządzanie tymi obiektami, znacząco wpływa na podniesienie oraz utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji najemców, a także przyczynia się do zmaksymalizowania wartości obiektu. Nasze rozwiązania koncentrują się na stworzeniu wartości dodanej do usług firm technicznych czy zarządców nieruchomości dla ich klientów, mają ich odróżnić od konkurencji i ograniczyć koszty,a także pomóc w sprzedaży usług. Nasza platforma tworzy jeden, wspólny ekosystem dla danej nieruchomości, każdy z ogniw tego procesu ma swój interfejs i używa aplikacji. Najemcy nieruchomości oraz ich podwykonawcy, korzystając z platformy łatwo i mierzalnie realizują kolejne wspólne tematy, natomiast nasi klienci jedynie kontrolują i monitorują poszczególne zadania. Platforma przechowuje między innymi dane techniczne obiektów , finanse, pełną dokumentację na temat obiektu, komunikację wraz z jej historią czy też kwestię związane z zarządzaniem energią i jej optymalizacją. Dzięki temu nasi klienci otrzymują transparentny obraz tego co dzieję się z ich nieruchomością, a to z kolei daję im możliwość podejmowania lepszych decyzji inwestycyjnych mający duży wpływ na sukces ich biznesu. To co znacząco odróżnia nas od konkurencji, to nasz unikatowy model biznesowy, który zakłada: nielimitowaną liczbę użytkowników per obiekt tworząc z użytkowników żywe ogniwa danego obiektu. Skutkuję to tym, że nasz system wrasta w objęty nim obiekt i nikt ani nic go nie zmieni – wszystkie dane zostaną w systemie, nawet gdy nasz klient nie będzie już zarządzał tym obiektem. Powoduję to, że ciężko zrezygnować z naszego rozwiązania. Kolejną przewagą, jest udostępnianie licencji naszej platformy w postaci licencji SaaS, czyli niskiej miesięcznej opłaty abonamentowej. Zważywszy na fakt, że opłata miesięczna jest niska, klient wlicza ją w globalny budżet danego projektu, który nie jest widziany lokalnie. Rodzi to klasyczną sytuację win-win – klient otrzymuję system, który znacznie wpływa na usprawnienie wszystkich procesów zachodzących w jego organizacji, a my kolejne wdrożenie- obie strony wygrywają. Kolejną naszą zaletą jest fakt działania w chmurze – klient ma możliwość zalogowania się w każdym czasie i w każdym miejscu na świecie, korzystając również z urządzeń mobilnych. Nasz unikatowy model biznesowy, umożliwił nam wdrożenie naszej platformy w 11 krajach, na trzech różnych kontynentach. Przez nasz system przechodzi ponad 100 000 zgłoszeń dziennie, mamy 200 000 użytkowników, zarządzamy 2 000 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowych, a nasza aplikacja posiada 9 wersji językowych. Jeżeli chodzi o strukturę firmy, to została ona zbudowana tak, że jesteśmy gotowi i przygotowani do wejścia na rynek globalny. W przeciągu ostatniego roku nasz zespół zrealizował ponad 40 wyjazdów zagranicznych . Nasz team składa się z następujących komórek: Developerska / Wdrożeniowa / Handlowa / Marketingowa / Administracja / Integracja IT oraz Eksport. Naszymi klientami są firmy wyznaczające standardy na rynku nieruchomości, że wspomnę chociażby o takich gigantach jak Gegenbauer / Trigranit / KnightFrank / Miasteczko Orange / Złote Tarasy / Unibail Rodamco czy Buma. Cały czas budujemy sieć partnerów biznesowych na świecie, obecnie posiadamy ich w Korei, Japonii, Chinach, Niemczech, Skandynawii, Wielkiej Brytanii czy krajach Beneluksu. Finalizujemy negocjację z partnerami w Dubaju i Australii. W naszym portfolio posiadamy już trzy osobne rozwiązania dedykowane rynkowi komercyjnemu, a w przeciągu kwartału, kolejne dwa pojawią się na rynku. Staramy się myśleć oraz działać globalnie, stąd podjęcie decyzji o otworzeniu naszego oddziału w San Francisco w lutym tego roku.

produkt
Liczba głosów: 35

LearnWay Editor

LearnWay Editor to najnowsze rozwiązanie firmy GroMar, służące do szybkiego i wygodnego tworzenia szkoleń e-learningowych. Nie jest to jednak zwyczajny edytor jakich wiele na rynku. LearnWay Editor jest jednym z nielicznych polskojęzycznych edytorów szkoleń działających on-line, zapisujących wszystkie dane w chmurze. Dzięki takiemu podejściu osoba posiadająca dostęp do edytora może tworzyć, edytować i publikować swoje własne szkolenia e-learningowe w każdym miejscu posiadającym dostęp do Internetu. LearnWay Editor charakteryzuje się wyjątkowo łatwą obsługą, ponieważ poszczególne ekrany budujemy na zasadzie Drag &

Zobacz

LearnWay Editor

LearnWay Editor to najnowsze rozwiązanie firmy GroMar, służące do szybkiego i wygodnego tworzenia szkoleń e-learningowych. Nie jest to jednak zwyczajny edytor jakich wiele na rynku. LearnWay Editor jest jednym z nielicznych polskojęzycznych edytorów szkoleń działających on-line, zapisujących wszystkie dane w chmurze. Dzięki takiemu podejściu osoba posiadająca dostęp do edytora może tworzyć, edytować i publikować swoje własne szkolenia e-learningowe w każdym miejscu posiadającym dostęp do Internetu.
LearnWay Editor charakteryzuje się wyjątkowo łatwą obsługą, ponieważ poszczególne ekrany budujemy na zasadzie Drag & Drop – przeciągnij, upuść i gotowe! Aplikacja została zasilona bardzo bogatą bazą ciekawych grafik i animacji stworzonych przez GroMar. Użytkownik tworzący szkolenia znajdzie ponad 200 gotowych grafik postaci, 150 grafik tła, 100 animacji, 100 grafik przedmiotów, 25 dźwięków tła, a wszystko to podzielone na kategorie i z dołączoną intuicyjną wyszukiwarką zasobów. Pomyśleliśmy także o możliwości dodawania własnych zasobów, które również zapisywane są w chmurze danych. GroMar jako twórca także platformy e-learningowej, tworząc LearnWay Editor zadbał o bardzo proste i szybkie publikowanie szkoleń. Szkolenia są eksportowane w standardzie SCORM w technologii HTML5 zaledwie jednym przyciskiem. Dzięki zastosowaniu technologii HTML5, wygenerowane szkolenia są prawidłowo wyświetlane na wszystkich urządzeniach mobilnych (także animacje).
Dużym ułatwieniem dla twórców szkoleń (funkcjonalność niedostępna w innych edytorach) jest podgląd tworzonego szkolenia na żywo, bezpośrednio w przeglądarce. Bogata baza gotowych komponentów ćwiczeniowych, takich jak: drag&drop, grupowanie, łączenie linią, prawda-fałsz, pytania jedno i wielokrotnego wyboru, porządkowanie elementów, dopasowywanie, krzyżówka, tak/nie pozwalają szybko stworzyć kontent multimedialny i interaktywny.
Dostęp do LearnWay Editora możliwy jest z poziomu przeglądarki WWW bez konieczności wgrywania i instalacji. Dostęp do aktualizacji, zmian i modyfikacji jest natychmiastowy i nie wymaga wizyt serwisowych czy dodatkowych kosztów. Dbamy o stały rozwój aplikacji oraz umożliwiamy personalizację funkcjonalną dla klientów.
LearnWay Editor to wyjątkowa aplikacja działająca w chmurze, publikująca kontent na urządzenia mobilne oraz pozwalająca zapewnić materiały edukacyjne wraz z weryfikacją wyników i postępów dla każdej organizacji. Łatwość obsługi, stały rozwój i nieograniczone możliwości zdecydowanie wyróżniają LearnWay Editor na tle innych aplikacji tego typu.
Strona www produktu: editor.learnway.eu

COMPUTER & EQUIPEMENT TECHNOLOGY – komponenty i rozwiązania sprzętowe

produkt produkt
Liczba głosów: 20

SUPERWYTRZYMAŁY KOMPUTER ALL IN ONE

Firma INEE, oficjalny dystrybutor firmy APLEX w Polsce, dostarcza komputery przemysłowe tego producenta do różnych gałęzi przemysłu. Specjalną ofertę kierujemy dla przemysłu spożywczego i farmacji oraz innych zakładów, w których występuje trudne środowisko pracy dla sprzętu. Warunki takie jak wysokie zapylenie, skrajnie niskie i wysokie temperatury czy też konieczność czyszczenia urządzenia wodą pod wysokim ciśnieniem nie są niczym nadzwyczajnym dla tych komputerów. Modele APC-3593P (15”) oraz APC-3793P (17”), bo o nich mowa, wyposażone są w obudowę ze stali nierdzewnej, zakręcane,

Zobacz

SUPERWYTRZYMAŁY KOMPUTER ALL IN ONEFirma INEE, oficjalny dystrybutor firmy APLEX w Polsce, dostarcza komputery przemysłowe tego producenta do różnych gałęzi przemysłu. Specjalną ofertę kierujemy dla przemysłu spożywczego i farmacji oraz innych zakładów, w których występuje trudne środowisko pracy dla sprzętu. Warunki takie jak wysokie zapylenie, skrajnie niskie i wysokie temperatury czy też konieczność czyszczenia urządzenia wodą pod wysokim ciśnieniem nie są niczym nadzwyczajnym dla tych komputerów.
Modele APC-3593P (15”) oraz APC-3793P (17”), bo o nich mowa, wyposażone są w obudowę ze stali nierdzewnej, zakręcane, wodoodporne złącza oraz ekran dotykowy, którego powierzchnię ciężko jest zarysować ostrzem noża! Dodatkowo ekran zabudowany jest w taki sposób, iż cały front urządzenia jest niemal całkowicie płaski, co znacznie pomaga w utrzymaniu go w idealnej czystości oraz poprawia komfort pracy. Podczas korzystania z ekranu użytkownik ma wrażenie, że pracuje na przerośniętym tablecie, gdyż jest to ekran typu DUAL TOUCH, pozycjonujący dotyk w dwóch punktach jednocześnie. Działa tutaj obsługa gestów umożliwiająca przewijanie, obracanie czy też powiększanie treści. Programiści tworzący aplikacje przemysłowe mogą wykorzystać tą funkcję również na inne sposoby, np. tworząc dwa oddalone od siebie przyciski na ekranie, które użytkownik musi dotknąć jednocześnie, aby uruchomić dodatkowe funkcje lub zatrzymać awaryjnie maszynę.

Komputer posiada stopień ochrony IP 69K, co oznacza że można go myć wodą o temperaturze 80°C pod ciśnieniem 80-100 barów. Wszystkie złącza wykonane są w standardzie M12, a producent dołącza komplet okablowania, umożliwiającego podłączenie urządzeń peryferyjnych. Do dyspozycji są 4 porty USB, RS232, RS232/422/485 oraz Gbit LAN, a opcjonalnie karta Wi-Fi z zewnętrzną anteną. Wybierając konfigurację z odpowiednim dyskiem SSD, dostępna jest opcja, w której temperatura pracy komputera wynosi od -20°C do +60°C. W takich warunkach urządzenie może pracować stabilnie przez 24h na dobę, 365 dni w roku, a brak jakichkolwiek wentylatorów i elementów ruchomych zapewnia długą i bezawaryjną pracę.
Dwurdzeniowy procesor Intel® Atom zapewnia wydajność wystarczająca dla większości podstawowych aplikacji terminalowych w przemyśle, takich jak moduły systemu SCADA, MES, ERP czy też własnych aplikacji, tworzonych przez zakładowy dział IT bądź firmę inżynieryjną. Urządzenia są dostępne w konfiguracji z systemem Windows 7 Pro / Ultimate, różnymi wersjami Windows Embedded lub bez systemu. Sprzęt jest także kompatybilny z większością systemów Linux.
Zapraszamy do pobrania katalogu produktów firmy APLEX oraz na www.inee.pl
produkt
Liczba głosów: 62

Elektroniczna tablica informacyjna – kompleksowe rozwiązanie firmy Samsung.

Sprzęt plus oprogramowanie Wysokiej jakości monitory są niezbędne do skutecznej i bezawaryjnej pracy całego systemu Digital Signage. Komercyjne monitory wielkoformatowe Samsung tylko z kształtu przypominają „domowe” telewizory, poza tym różni je prawie wszystko: • Matryca, która musi odznaczać się kilkukrotnie dłuższym czasem bezawaryjnej pracy oraz znacznie większą jasnością, ponieważ będzie pracować 24 godziny na dobę często w bardzo nasłonecznionym środowisku • Wzmocniona obudowa ograniczająca dostęp kurzu, pyłów i innych zanieczyszczeń do wnętrza monitora • Cienka ramka dostępna w niektórych modelach,

Zobacz

Elektroniczna tablica informacyjna – kompleksowe rozwiązanie firmy Samsung.

Sprzęt plus oprogramowanie
Wysokiej jakości monitory są niezbędne do skutecznej i bezawaryjnej pracy całego systemu Digital Signage.
Komercyjne monitory wielkoformatowe Samsung tylko z kształtu przypominają „domowe” telewizory,
poza tym różni je prawie wszystko:
• Matryca, która musi odznaczać się kilkukrotnie dłuższym czasem bezawaryjnej pracy oraz znacznie
większą jasnością, ponieważ będzie pracować 24 godziny na dobę często w bardzo nasłonecznionym
środowisku
• Wzmocniona obudowa ograniczająca dostęp kurzu, pyłów i innych zanieczyszczeń do wnętrza
monitora
• Cienka ramka dostępna w niektórych modelach, która pozwala połączyć monitory w tzw. Ściankę
o rozmiarach nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych.
• Specjalne mocowania, które pozwalają tworzyć montować monitory w różnych, często nietypowych
konfiguracjach i pozycjach (można je montować nawet na suficie matrycą w dół)
• Wyposażenie we wbudowany odtwarzacz treści
zintegrowany z monitorem.
Druga, często mniej doceniana część systemu Digital Signage to oprogramowanie serii Magic Info, które
pozwala na:
• Stworzenie treści dopasowanej do monitorów, również ułożonych w ścianki w tym o bardzo
nietypowych kształtach, np. szachownicy
• Programowanie kolejności i długości prezentacji poszczególnych materiałów poprzez stworzenie
kalendarza publikacji
• Publikację zróżnicowanych treści poprzez podział monitorów na strefy, stosowany często w ofertach
regionalnych, gdzie różnicujemy treść w zależności od województwa, w którym znajdują się monitory.
produkt
Liczba głosów: 47

System VISOCORE®Verify

Aby zawrzeć skuteczna transakcję handlową wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości umożliwiającego jednoznaczną indentyfikację osoby. Bazą dla kontraktów oraz podstawą zobowiązań publicznych jest poprawna indentyfikacja partnerów umowy. Bez specjalistycznej wiedzy niezmiernie cięzkim zadaniem jest przeprowadzenie, zatajnienie oraz pranie pieniędzy. W związku z tym w wielu branżach oraz przedsiębiorstwach takicj jak: wypożyczenie aut, salony samochodowe, instytucje finansowe oraz czy operatorzy telefonii komurkowych poszukuje się rozwiązań w zakresie autonomicznej kontrolii dokumentów. Dzięki zastosowaniu rozwiązania VISOCORE®Verify możliwe jest rozpoznanie aktywności przestępczej już na wstępie

Zobacz

System VISOCORE®Verify

Aby zawrzeć skuteczna transakcję handlową wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości umożliwiającego jednoznaczną indentyfikację osoby. Bazą dla kontraktów oraz podstawą zobowiązań publicznych jest poprawna indentyfikacja partnerów umowy. Bez specjalistycznej wiedzy niezmiernie cięzkim zadaniem jest przeprowadzenie, zatajnienie oraz pranie pieniędzy. W związku z tym w wielu branżach oraz przedsiębiorstwach takicj jak: wypożyczenie aut, salony samochodowe, instytucje finansowe oraz czy operatorzy telefonii komurkowych poszukuje się rozwiązań w zakresie autonomicznej kontrolii dokumentów. Dzięki zastosowaniu rozwiązania VISOCORE®Verify możliwe jest rozpoznanie aktywności przestępczej już na wstępie zawarcia umowy.
Właściwości systemu:
- niezawodna kontrola zabezpieczeń dowodów tożsamości w świetle białym, ultrafiolecie oraz podczerwieni,
-automatyczne generowanie oraz sygnowanie raportów kontroli (PDF) do celów dokumentacyjnych przeprowadzonej indentyfikacji dokumentu tożsamości,
-inne zastosowanie: możliwy przekaz danych do innych aplikacji zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi
Możliwości zastosowania:
- sprzedaż detaliczna: zapobieganie zawieraniu umów na podstawie sfałszowanego dokumentu tożsamości,
-wypożyczenie aut: zapobieganie kradzieży samochodów,
- ochrona zakładów pracy: kontrola odwiedzających, zapobieganie szpiegostwu przemysłowemu,
- urzędy: zapobieganie oszustwom np. wyłuczeniu świadczeń sicjalnych.
Opis systemu / Opis działania:
System VISOCORE®Verify składa się z czytnika dokumentow VISOTEC, połączonego poprzez USB z komputerem osobistym, jak i z oprogramowaniem VISOCORE®Verify .

produkt
Liczba głosów: 31

RFID Supply Chain

Innowacyjny zestaw czytników RFID UHF wraz z platformą softwareową NIDA. Czytniki RFID w zależności od miejsca w systemie mają dedykowaną ergonomię oraz funkcjonalność aby maksymalnie wykorzystać zalety technologii RFID. Software umożliwia tworzenie tego samego GUI na różnych urządzeniach przenośnych Nordic ID: wytrzymałych – Merlin’ach (magazyny) oraz poręcznych Morphic’ach (sklepy). Monitorowanie produktów on-line możliwe jest poprzez dedykowane funkcjonalności software: Inventory / Cyclecount / Locate / Assotiate / Goods-in oraz dodatkowe wykorzystanie stacjonarnych czytników FRID typu Sampo (bramy/ciągi komunikacyjne) oraz Stix (kasy

Zobacz

RFID Supply Chain

Innowacyjny zestaw czytników RFID UHF wraz z platformą softwareową NIDA. Czytniki RFID w zależności od miejsca w systemie mają dedykowaną ergonomię oraz funkcjonalność aby maksymalnie wykorzystać zalety technologii RFID. Software umożliwia tworzenie tego samego GUI na różnych urządzeniach przenośnych Nordic ID: wytrzymałych – Merlin’ach (magazyny) oraz poręcznych Morphic’ach (sklepy). Monitorowanie produktów on-line możliwe jest poprzez dedykowane funkcjonalności software: Inventory / Cyclecount / Locate / Assotiate / Goods-in oraz dodatkowe wykorzystanie stacjonarnych czytników FRID typu Sampo (bramy/ciągi komunikacyjne) oraz Stix (kasy / POS). Integrację z istniejącymi systemami umożliwiają wbudowane technologie komunikacyjne typu 3G / WiFi / Bluetooth / Ethernet / PoE / USB a jak również funkcjonalność GPS czy standardowe czytniki kodów 1D/2D.

Strona www produktu / usługi: http://www.nordicid.com/

DATA CENTER LEADER – centrum danych

produkt
Liczba głosów: 34

Fiber X – rodzina usług teleinformatycznych

3S jest pierwszym operatorem w kraju, który oferuje zintegrowane usługi telekomunikacyjne pod marką Fiber X. Unikalność tych usług wynika z jednoczesnego wykorzystania możliwości własnej infrastruktury światłowodowej oraz data center. Z oferty mogą skorzystać wszystkie firmy, będące w zasięgu sieci 3S. Podstawą wszystkich usług z rodziny FiberX jest bezpośrednie połączenie światłowodowe z siedziby klienta do profesjonalnego centrum danych. Taka technologia pozwala na skalowalne usługi, dobrane do potrzeb klienta. Zalety rozwiązań typu Fiber to: • przewidywalność i optymalizacja kosztów utrzymania ciągłości pracy

Zobacz

Fiber X – rodzina usług teleinformatycznych

3S jest pierwszym operatorem w kraju, który oferuje zintegrowane usługi telekomunikacyjne pod marką Fiber X. Unikalność tych usług wynika z jednoczesnego wykorzystania możliwości własnej infrastruktury światłowodowej oraz data center. Z oferty mogą skorzystać wszystkie firmy, będące w zasięgu sieci 3S. Podstawą wszystkich usług z rodziny FiberX jest bezpośrednie połączenie światłowodowe z siedziby klienta do profesjonalnego centrum danych. Taka technologia pozwala na skalowalne usługi, dobrane do potrzeb klienta. Zalety rozwiązań typu Fiber to:
• przewidywalność i optymalizacja kosztów utrzymania ciągłości pracy IT poprzez obniżenie wydatków na zakup i utrzymanie profesjonalnej infrastruktury IT
• możliwość wyboru sprawdzonych i optymalnych z punktu widzenia własnych potrzeb serwerów
• bliskość geograficzna i bezpieczeństwo profesjonalnego środowiska data center (fizyczne, energetyczne i sieciowe) potwierdzone pisemną gwarancją jakości usługi (SLA na poziomie 99,50%)
• bezpieczna transmisja danych z dedykowanym pasmem – prywatne połączenie realizowane w technologii światłowodowej, niezależne od łącza z siecią internet. Usługa transparentna dla użytkowników (wirtualny patchcord do firmowej sieci LAN).
W skład rdziny FiberX wchodzą następujące usługi:
3S Fiber Colo
To usługa kolokacji w profesjonalnym data center wraz z transmisją danych wykorzystującą nowoczesną technologię światłowodową. Dzięki temu szybkość dostępu do danych jest porównywalna do transmisji w sieci lokalnej LAN.
3S Fiber Cloud2B
To połączenie usług chmury obliczeniowej (cloud computing) z prywatną transmisją danych realizowaną po sieci światłowodowej 3S. Jest to dedykowane rozwiązanie w modelu abonamentowym dla biznesu i administracji, które ułatwia utrzymanie obecnych oraz testowanie i wdrażanie nowych projektów IT bez znaczących nakładów inwestycyjnych. Klient uiszcza niewielką miesięczną opłatę zamiast znaczącego wydatku na zakup nowego sprzętu IT. Dzięki temu organizacja znacząco obniża ryzyko finansowe związane m.in. z uruchamianiem nowych aplikacji czy realizacją przedsięwzięć typu start-up.
3S Fiber Server
3S Fiber Server to połączenie usługi dzierżawy serwerów dedykowanych z transmisją danych realizowaną po sieci światłowodowej 3S. Dzięki temu poziom dostępności oraz szybkość dostępu do zasobów są porównywalne do sieci lokalnej LAN. Elementem usługi jest wybrany system operacyjny oraz serwis. Usługa 3S Fiber Server świadczona jest jako usługa dodatkowa do już świadczonej usługi internetowej lub transmisji danych po sieci 3S.
3S Fiber Storage
3S Storage to zestaw usług typu Storage as a Service , opartych o profesjonalne, bezpieczne i zdublowane macierze dyskowe umieszczone w 3S Data Center. Dzięki światłowodowej sieci 3S, Państwa serwery mogą korzystać z nich dokładnie tak samo jak z lokalnych zasobów. 3S dostarcza infrastrukturę i pomoc wykwalifikowanych inżynierów, aby wspierać tworzenie własnych, skalowalnych i elastycznych środowisk IT w oparciu o dostępne komponenty Grupy 3S – nowoczesne data center, własną sieć światłowodową oraz szereg krajowych i zagranicznych punktów styku z innymi operatorami telekomunikacyjnymi.
Rozwiązanie dostępne jest w dwóch wariantach:
3S Storage – dla użytkowników 3S Data Center poprzez lokalną sieć SAN,
3S Fiber Storage – dla użytkowników sieci 3S za pomocą dedykowanej transmisji danych.
W obu przypadkach wykorzystywany jest protokół iSCSI.
Przeznaczenie: dla wszystkich podmiotów, które są w zasięgi sieci 3S (ponad 2000 km na samym tylko Śląsku) i potrzebują bezpiecznego łącza transmisyjnego oraz mają potrzebę składowania danych w data center nie tracąc szybkiego do nich dostępu.
Na czym polega innowacyjność rozwiązania?
Łącze światłowodowe jest najlepszym obecnie medium, które gotowe jest na transmitowanie gigabitów informacji. Atutem rozwiązania FiberX jest zarówno wysokiej klasy technologia, jak również model biznesowy, w jakim usługa jest świadczona. Łącze światłowodowe o przepustowości między 10 – 100Mb połączone z usługą kolokacji lub serwera wirtualnego lub storage w abonamencie wartości kilkuset złotych miesięcznie. Usługa jest skalowalna.
produkt
Liczba głosów: 11

Emerson Trellis

Emerson Trellis jest platformą implementującą założenia DCIM (Data Center Infrastructure Managment), czyli pełnego zarządzania infrastrukturą Data Center. W jej skład wchodzą następujące moduły: – Trellis Inventory Manager- dostarcza informacje o tym, gdzie znajdują się urządzenia i sprzęt, jakie są powiązane między tymi komponentami, a także z jakich zasobów korzysta sprzęt centrum danych -Trellis Site Manager- dostarcza personelowi centrum danych raporty na temat stanu infrastruktury, łączenie informacji na temat warunków otoczenia, dzięki czemu pracownicy mogą szybko rozpoznać i rozwiązać problemy z

Zobacz

Emerson Trellis

Emerson Trellis jest platformą implementującą założenia DCIM (Data Center Infrastructure Managment), czyli pełnego zarządzania infrastrukturą Data Center. W jej skład wchodzą następujące moduły:
- Trellis Inventory Manager- dostarcza informacje o tym, gdzie znajdują się urządzenia i sprzęt, jakie są powiązane między tymi komponentami, a także z jakich zasobów korzysta sprzęt centrum danych
-Trellis Site Manager- dostarcza personelowi centrum danych raporty na temat stanu infrastruktury, łączenie informacji na temat warunków otoczenia, dzięki czemu pracownicy mogą szybko rozpoznać i rozwiązać problemy z dostępnością infrastruktury i wydajnością systemu.
- Trellis Change Planner- dba o ty, aby instalacja, przeniesienie i wycofanie sprzętu z użytku było odpowiednio planowane, monitorowane i ogłaszane członkom zespołu. Dzięki temu można zminimalizować negatywny wpływ zmian na jakość usług, a także usprawnić działania.
-Trellis Energy Insight- oblicza stosunek łącznego zużycia energii, kosztu energii oraz efektywności jej wykorzystania (PUE) do wydajności infrastruktury centrum danych (DCiE)
Trellis umożliwia optymalizację infrastruktury w czasie rzeczywistym, co pozwala na poprawę wydajności operacyjnej nawet o 70%, a sprawności energetycznej nawet o 25%. Osiągnięcie takiej sprawności jest możliwe, ponieważ po raz pierwszy kierownicy centrów danych mają do dyspozycji wszystkie potrzebne funkcje zarządzania w jednym rozwiązaniu i w jednej lokalizacji, eliminując dublowanie i konieczność łączenia ze sobą rozbieżnych, zastrzeżonych systemów przed uzyskaniem pełnego obrazu systemu IT i automatyki
produkt
Liczba głosów: 21

NETcell

NETcell – rozwiązanie dla Data Center na miarę potrzeb. Jest to dedykowane rozwiązanie przystosowane do obiektów przetwarzania danych. Zabudowa NETcell stosowana jest zarówno w mniejszych centrach danych, jak również w obiektach, w których wymagane są duże zasoby powierzchni instalacyjnych urządzeń. Cechą charakterystyczną NETcell jest jego otwarty system instalacji, oznacza to, iż zabudowa składa się z otwartych ram połączonych ze sobą (możliwość wyposażenia w drzwi oraz osłony boczne), jednak unikalność rozwiązania polega na spójności elementów tworzących jedną całość, dzięki, któremu doskonale

Zobacz

NETcell

NETcell – rozwiązanie dla Data Center na miarę potrzeb. Jest to dedykowane rozwiązanie przystosowane do obiektów przetwarzania danych. Zabudowa NETcell stosowana jest zarówno w mniejszych centrach danych, jak również w obiektach, w których wymagane są duże zasoby powierzchni instalacyjnych urządzeń. Cechą charakterystyczną NETcell jest jego otwarty system instalacji, oznacza to, iż zabudowa składa się z otwartych ram połączonych ze sobą (możliwość wyposażenia w drzwi oraz osłony boczne), jednak unikalność rozwiązania polega na spójności elementów tworzących jedną całość, dzięki, któremu doskonale sprawdza się w postaci zimnego korytarza, co pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, chłodząc urządzenia, ale także na doskonałą organizację okablowania, dzięki wyposażeniu w specjalne kanały kablowe oraz przepusty, które pozwalają w łatwy i dogodny sposób dostosować prowadzenie kabli według wymagań Klienta. Istnieje możliwość zestawienia zabudowy w dwóch kombinacjach, mianowicie jeden rząd dostawiony do ściany obiektu(z uwzględnieniem szerokości korytarza) lub dwa rzędy tworzące zintegrowany system zabudowy w Data Center. W NETcell stosowane jest zamykanie zabudowy przy pomocy drzwi przesuwnych automatycznych lub mechanicznych. Istnieje możliwość wyposażenia drzwi w czujniki otwierające w przypadku drzwi automatycznych lub zamki dla zwiększenia bezpieczeństwa przed dostępem osób niepowołanych. Każda z ram wyposażona jest w specjalne uchwyty do organizacji okablowania w szafie, pozwalające w uporządkowany sposób na wyprowadzenie kabli do tras kablowych zamontowanych na dachach zabudowy. Na zabudowę składają się również dachy tworzące przestrzeń pomiędzy dwoma rzędami szaf lub rzędem szaf a ścianą obiektu. Istnieje dogodna możliwość określenia szerokości korytarza według wymagań Klienta oraz wyboru dachu standardowego płaskiego lub podniesionego o 3U dla łatwiejszego wyprowadzania kabli. Dach zabudowy może być wykonany z plexi lub szyby w zależności od potrzeb. Elastyczność konfiguracji i możliwość wyboru rozwiązań dedykowanych do zabudowy NETcell pozwalają sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.
produkt
Liczba głosów: 55

EcoBreeze™

EcoBreeze™ to modułowy wymiennik ciepła z funkcją pośredniego wymiennika wyparnego i wymiennika powietrze-powietrze. EcoBreeze ma wyjątkową możliwość automatycznego przełączania pomiędzy tymi dwoma funkcjami, aby w trybie ciągłym zapewniać jak najwydajniejsze chłodzenie ośrodków przetwarzania danych. Konstrukcja EcoBreeze umożliwia obniżenie poboru energii dzięki wykorzystaniu różnicy temperatury pomiędzy powietrzem zewnętrznym, a rozgrzanym powietrzem w ośrodku przetwarzaniu danych, zapewniając jego ekonomiczne chłodzenie. Ponieważ ośrodki przetwarzania danych ciągle się rozbudowują, a lokalne firmy energetyczne nakładają znaczne ograniczenia na możliwość poboru mocy z sieci, coraz bardziej

Zobacz

EcoBreeze™

EcoBreeze™ to modułowy wymiennik ciepła z funkcją pośredniego wymiennika wyparnego i wymiennika powietrze-powietrze. EcoBreeze ma wyjątkową możliwość automatycznego przełączania pomiędzy tymi dwoma funkcjami, aby w trybie ciągłym zapewniać jak najwydajniejsze chłodzenie ośrodków przetwarzania danych. Konstrukcja EcoBreeze umożliwia obniżenie poboru energii dzięki wykorzystaniu różnicy temperatury pomiędzy powietrzem zewnętrznym, a rozgrzanym powietrzem w ośrodku przetwarzaniu danych, zapewniając jego ekonomiczne chłodzenie. Ponieważ ośrodki przetwarzania danych ciągle się rozbudowują, a lokalne firmy energetyczne nakładają znaczne ograniczenia na możliwość poboru mocy z sieci, coraz bardziej palącą staje się potrzeba zmniejszenia zużycia energii poprzez zastosowanie bardziej ekonomicznych i energooszczędnych rozwiązań. EcoBreeze odpowiada na potrzeby współczesnych ośrodków przetwarzania danych, implementując w modułach chłodzenia szereg rozwiązań zapewniających optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów.

produkt
Liczba głosów: 48

e24cloud

Usługa e24cloud prowadzona przez Beyond.pl to to nowoczesna platforma chmury obliczeniowej, która dostarcza szybkie, wydajne i bezpieczne mechanizmy do uruchamiania aplikacji internetowych, baz danych oraz przechowywania informacji. Oferta skierowana do sektora MŚP, freelancerów i działów deweloperskich dużych firm, ułatwia i umożliwia dostęp do w pełni funkcjonalnej infrastruktury technologicznej, tym dla których dotąd ze względu na bariery finansowe czy formalne nie był on możliwy. Usługa e24cloud firmy Beyond.pl charakteryzuje się: 1. szybkością wdrożenia – zakup następuje on line, a serwery są

Zobacz

e24cloud

Usługa e24cloud prowadzona przez Beyond.pl to to nowoczesna platforma chmury obliczeniowej, która dostarcza szybkie, wydajne i bezpieczne mechanizmy do uruchamiania aplikacji internetowych, baz danych oraz przechowywania informacji. Oferta skierowana do sektora MŚP, freelancerów i działów deweloperskich dużych firm, ułatwia i umożliwia dostęp do w pełni funkcjonalnej infrastruktury technologicznej, tym dla których dotąd ze względu na bariery finansowe czy formalne nie był on możliwy.
Usługa e24cloud firmy Beyond.pl charakteryzuje się:
1. szybkością wdrożenia – zakup następuje on line, a serwery są gotowe do pracy w 20 sekund po zamówieniu. Dzięki temu każdy projekt realizowany przez Klienta znajduje miejsce swojego uruchomienia.
2. skalowalność – możliwość zwiększania i zmniejszania infrastruktury płynnie, w zależności od potrzeb pozwala na uniknięcie „klęski urodzaju” i jednocześnie umożliwia optymalizacje budżetu, koszty infrastruktury IT wiążąc w sposób proporcjonalny z faktycznym jej wykorzystaniem.
3. elastyczność – pozwalająca na tworzenie dowolnej konfiguracji serwera, wraz z dodatkowym HDD i systemem operacyjnym lub skorzystania predefiniowanych rozwiązań przygotowanych dla e-sklepów, systemów CRM, CMS, przechowywania i współdzielenia danych, blogów czy tworzenia stron internetowych.
4. dostępność i demokratyzacja zasobów – serwery w chmurze dostępne są bez zbędnych formalności, w modelu prepaidowym i rozliczeniu tylko za rzeczywiste zużycie, bez ukrytych opłat. Zarządzać nimi można m.in. korzystając z panelu administratora via www lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dzięki temu każda firma ma dostęp do technologii przedtem zarezerwowanych tylko dla największych koncernów i a kontrola nad zasobami możliwa jest z poziomu telefonu komórkowego.
5. bezpieczeństwo i stabilność – usługa e24cloud jest pierwszą polska chmurą obliczeniową rozproszoną geograficznie i korzystającą z bezpiecznych centrów danych w Poznaniu i Warszawie.
Usługa e24cloud – i jej funkcjonalność – jest wsparciem dla m.in Siepomaga.pl, , akji „Godzina dla Ziemi”WWF, akcji „Policzmysie” i setek przedsięwzięć komercyjnych.

E-COMMERCE INNOVATION – rozwiązania dla handlu internetowego

produkt
Liczba głosów: 18

CustomerIcare

Narzędzie CustomerIcare umożliwia klientom sklepów internetowych nawiązywanie kontaktu z przedstawicielem firmy bezpośrednio przez stronę www. System oferuje odwiedzającym trzy kanały komunikacji: chat, audio, video. Za pomocą tylko jednego kliknięcia użytkownik może porozmawiać twarzą w twarz z konsultanetm. Bliżej jest już tylko fizyczny dotyk. Bazową częścią systemu jest moduł monitoringu i analizy zachowań odwiedzających. Narzędzie jest w stanie wskazać, którzy użytkownicy wykazują najsilniejsze tendencje zakupowe. Można zaprosić ich do rozmowy ze spersonalizowanym komunikatem. Przykładowo: zaproponujmy zniżkę dla stałego klienta (narzędzie wskaże

Zobacz

CustomerIcare

Narzędzie CustomerIcare umożliwia klientom sklepów internetowych nawiązywanie kontaktu z przedstawicielem firmy bezpośrednio przez stronę www. System oferuje odwiedzającym trzy kanały komunikacji: chat, audio, video. Za pomocą tylko jednego kliknięcia użytkownik może porozmawiać twarzą w twarz z konsultanetm. Bliżej jest już tylko fizyczny dotyk.
Bazową częścią systemu jest moduł monitoringu i analizy zachowań odwiedzających. Narzędzie jest w stanie wskazać, którzy użytkownicy wykazują najsilniejsze tendencje zakupowe. Można zaprosić ich do rozmowy ze spersonalizowanym komunikatem. Przykładowo: zaproponujmy zniżkę dla stałego klienta (narzędzie wskaże czy ktoś jest na stronie pierwszy raz bądź czy robił już u nas zakupy).
Wyobraźmy sobie sytuację, w której pracownik sklepu widzi niezdecydowanego gościa, mającego problem z wyborem produktu. W takim momencie obsługujący sam “wyciągnie rękę” podchodząc do klienta i oferując mu swoją pomoc. Przenieśliśmy model sprzedaży proaktywnej, ze świata rzeczywistego do wirtualnego! Dodatkowo cały proces selekcji i zapraszania można zautomatyzować.
CustomeriCare przyczynia się nie tylko do zwiększonej konwersji. Buduje wizerunek i zaufanie do marki. Doskonale może służyć do obsługi posprzedażowej. Świetnie sprawdza się we wszystkich branżach, gdzie wysoka jakość obsługi klienta jest kluczowa.
produkt produkt
Liczba głosów: 55

SMSAPI.pl

Platforma SMSAPI.pl umożliwia zautomatyzowaną wysyłkę powiadomień SMS. Dzięki temu Klienci sklepów internetowych mogą na bieżąco poznać status swojego zamówienia oraz szacowany czas dostarczenia towaru. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia komunikację i wspomaga zarówno wysyłkę produktów, jak i dział obsługi klienta. Przekłada się również na mniejszą liczbę zwrotów oraz konieczności ponownej wysyłki paczek, ponieważ Klienci otrzymują dokładną informację, kiedy mogą spodziewać się kuriera. Obsługa platformy jest niezwykle intuicyjna, jej implementacja do e-sklepów bardzo prosta, a możliwości systemu wykraczają poza standardową wysyłkę i

Zobacz

SMSAPI.pl

Platforma SMSAPI.pl umożliwia zautomatyzowaną wysyłkę powiadomień SMS. Dzięki temu Klienci sklepów internetowych mogą na bieżąco poznać status swojego zamówienia oraz szacowany czas dostarczenia towaru. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia komunikację i wspomaga zarówno wysyłkę produktów, jak i dział obsługi klienta. Przekłada się również na mniejszą liczbę zwrotów oraz konieczności ponownej wysyłki paczek, ponieważ Klienci otrzymują dokładną informację, kiedy mogą spodziewać się kuriera.
Obsługa platformy jest niezwykle intuicyjna, jej implementacja do e-sklepów bardzo prosta, a możliwości systemu wykraczają poza standardową wysyłkę i umożliwiają również: przeprowadzanie kampanii marketingowych, badanie zadowolenia klientów, oraz przesyłania kodów rabatowych.
Obecnie z naszego rozwiązania korzysta kilka tysięcy sklepów internetowych (m.in. NEO24.pl, iSpot.pl, frisco.pl, answear.com) i prawie wszyscy dostawcy oprogramowania do e-commerce. Jeśli któryś z dostawców nie korzysta z naszej platformy, implementacja jest niezwykle prosta. Sam kod do wysyłki zajmuje jedynie 3 linijki kodu. Dlatego wszelkie integracje są niezwykle przyjazne, a możliwości późniejszych wysyłek praktycznie nieograniczone.

produkt produkt
Liczba głosów: 57

i-sklep

i-sklep to firma tworząca w pełni autorskie oprogramowanie sklepów internetowych, które jest systematycznie rozwijane. Jej początki sięgają 2002 roku. Wtedy, kilku entuzjastów programowania nie widząc wystarczająco dobrego rozwiązania na polskim rynku e-handlu, postanowiło takie rozwiązanie stworzyć. Obecnie firma specjalizuje się w e-commerce i zatrudnia ponad 40 osób. Wszystkie rozwiązania są w pełni autorskie. Przez ponad dziesięć lat działalności, część z tych rozwiązań stała się wzorami w polskim handlu w sieci: pierwszy sklep internetowy w Polsce w Responsive Web Design to

Zobacz

i-sklep

i-sklep to firma tworząca w pełni autorskie oprogramowanie sklepów internetowych, które jest systematycznie rozwijane. Jej początki sięgają 2002 roku. Wtedy, kilku entuzjastów programowania nie widząc wystarczająco dobrego rozwiązania na polskim
rynku e-handlu, postanowiło takie rozwiązanie stworzyć. Obecnie firma specjalizuje się w e-commerce i zatrudnia ponad 40 osób.
Wszystkie rozwiązania są w pełni autorskie. Przez ponad dziesięć lat działalności, część z tych rozwiązań stała się wzorami w polskim handlu w sieci: pierwszy sklep internetowy w Polsce w Responsive Web Design to dzieło i-sklepu. Firma ma na swoim koncie również najwięcej sklepów internetowych w oparciu o rozwiązanie Responsive Web Design w Europie. i-sklep kompleksowo i indywidualnie podchodzi do każdego projektu: od analizy biznesu klienta, przez proponowanie najbardziej
pasujących rozwiązań, badania user experience, grafiką, aktualizację oprogramowania aż po wsparcie po wdrożeniu sklepu, które
gwarantuje możliwość stałego rozwoju. W ramach poczucia odpowiedzialności i poszerzania wiedzy o e-commerce, przez specjalistów i-sklep został stworzony największy bezpłatny kurs online o prowadzeniu sklepu internetowego – wzorowysklep.pl. Z jego zasobów skorzystało już kilkanaście tysięcy osób.

Strona www produktu / usługi: http://www.i-sklep.pl

produkt
Liczba głosów: 57

2ClickShop

2ClickShop to rozwiązanie e-commerce, umożliwiające sprzedaż B2C oraz B2B, spełniające wymagania najbardziej rozbudowanych projektów. Dzięki swojej skalowalności jest stosowane przez ponad 2000 małych, średnich oraz dużych firm. To kilkaset modułów funkcjonalnych, kilkadziesiąt różnych integracji, wsparcie programów partnerskich oraz lojalnościowych, intuicyjność obsługi. 2ClickShop zapewnia profesjonalne zaplecze dla działań marketingowych oraz pełne wsparcie techniczne ze strony doświadczonego zespołu wdrożeniowego. 2ClickShop wykonany w technologii Responsive Web Design jest przyjazny dla użytkowników oraz wyszukiwarek, dostosowany do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej (e-hurtownie, systemy B2B). System

Zobacz

2ClickShop

2ClickShop to rozwiązanie e-commerce, umożliwiające sprzedaż B2C oraz B2B, spełniające wymagania najbardziej rozbudowanych projektów. Dzięki swojej skalowalności jest stosowane przez ponad 2000 małych, średnich oraz dużych firm. To kilkaset modułów funkcjonalnych, kilkadziesiąt różnych integracji, wsparcie programów partnerskich oraz lojalnościowych, intuicyjność obsługi. 2ClickShop zapewnia profesjonalne zaplecze dla działań marketingowych oraz pełne wsparcie techniczne ze strony doświadczonego zespołu wdrożeniowego. 2ClickShop wykonany w technologii Responsive Web Design jest przyjazny dla użytkowników oraz wyszukiwarek, dostosowany do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej (e-hurtownie, systemy B2B). System obsługuje dowolne waluty oraz wiele wersji językowych. Jako jedno z nielicznych rozwiązań współpracuje z większością systemów klasy ERP, CRM oraz programów magazynowo-sprzedażowych w czasie rzeczywistym. Wymiana danych odbywa się w trybie online, dzięki 2Click Real-Time Exchange Data. Z oprogramowaniem 2ClickShop prowadzenie sprzedaży nie tylko jest łatwe, ale również skuteczne. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań e-commerce, umożliwiające sprzedaż wielokanałową, dostosowane zarówno dla małych, jak i dużych e-biznesów.
Zespół 2ClickShop zapewnia klientom pełne wsparcie w zakresie prowadzenia i rozwoju e-commerce.

Dotychczas z oprogramowania skorzystali m.in. Curver, POLOMarket, NowaFrance, Riccardo, Konsorcjum FEN, C&C Partners, Kuchnia Polki.

Strona www produktu / usługi: http://www.2click.pl/

produkt
Liczba głosów: 44

e-commerce

Firma Fast White Cat wykorzystując innowacyjne i zaawansowane rozwiązania oparte na narzędziach IBM Websphere Commerce wdrożyła sklep internetowy Kari Poland. Kari to międzynarodowa sieć sklepów oferująca szeroki wybór obuwia oraz modnych dodatków i akcesoriów. Głównym celem przy tworzeniu sklepu internetowego dla Kari Poland było zachowanie lifestyle’owego wizerunku marki, a także sprawienie, aby Klienci mieli poczucie koncentracji nad ich potrzebami i wymaganiami. Zastosowanie mechanizmów społecznościowych, jak komentarze produktów, konkursy czy integracja z Facebook pozwoliły na budowanie lojalności użytkownika ze sklepem, a

Zobacz

e-commerce

Firma Fast White Cat wykorzystując innowacyjne i zaawansowane rozwiązania oparte na narzędziach IBM Websphere Commerce wdrożyła sklep internetowy Kari Poland. Kari to międzynarodowa sieć sklepów oferująca szeroki wybór obuwia oraz modnych dodatków i akcesoriów.
Głównym celem przy tworzeniu sklepu internetowego dla Kari Poland było zachowanie lifestyle’owego wizerunku marki, a także sprawienie, aby Klienci mieli poczucie koncentracji nad ich potrzebami i wymaganiami. Zastosowanie mechanizmów społecznościowych, jak komentarze produktów, konkursy czy integracja z Facebook pozwoliły na budowanie lojalności użytkownika ze sklepem, a tym samym z marką Kari.
Kolejnym celem było stworzenie mechanizmów cross-sellingu i up-sellingu, które skutecznie zwiększą sprzedaż w sklepie internetowym. Zostało to osiągnięte przy wykorzystaniu zaawansowanego systemu analityki internetowej, jakim jest IBM Coremetrics. Zastosowano automatyczne rekomendacje produktów dla użytkowników witryny, w zależności od ich zachowania w sklepie. System wykorzystuje informacje są zbierane podczas obecnych odwiedzin oraz historycznych wizyt. W rekomendacjach uwzględniono także indywidualne preferencje, jak wykorzystanie filtrów, wyszukiwania w wyszukiwarce sklepu i ścieżki ruchu. Rekomendacje cross-sellingu i up-sellingu uzależnione są od źródła, z jakiego przyszedł użytkownik oraz czego poszukiwał w Internecie zanim wszedł do sklepu. Wykorzystano także automatyczne mapowanie banerów z komunikacją wewnętrzną, która umożliwia wskazanie produktów, kategorii i promocji odpowiednich dla danego użytkownika oraz skrócenie jego ścieżki zakupowej nawet do jednego kliknięcia.
W celu lepszej prezentacji produktów zastosowano najnowszą technologię wizualizacji zdjęć 360°. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu technologii Deep Zoom, która pozwala na powiększanie produktu bez ograniczeń jakościowych, niezależnie od połączenia internetowego oraz pracy strony www, możliwe jest oglądanie produktu płynnie i szybko nawet w największych detalach. Technologa ta działa zarówno w urządzeniach typu desktop jak i mobilnych. Dzięki stosowaniu testów A/B i scenariuszy biznesowych, wybierane są najlepsze, najbardziej skuteczne sposoby komunikacji z Klientem końcowym. Całe rozwiązanie zostało wdrożone w oparciu o nowoczesną i zaawansowaną technologicznie platformę sprzedaży internetowej IBM Websphere Commerce. Sklep Kari istnieje od dnia 04.10.2013 i jest cały czas rozwijany. Jesteśmy przekonani, że będzie wyznaczał trendy tworzenia nowoczesnych e-sklepów. Zapraszamy na www.sklep.kari.com

produkt
Liczba głosów: 21

FULLPAGE WWW

Usługa FULL PAGE WWW pozwala sprawdzić jak szybko ładuje się dana strona internetowa, poza standardowym sprawdzeniem działania strony sprawdza czy wszystkie elementy (obrazki, skrypty, style obiekty flash itd.) pobierają się poprawnie. Skutkiem tego usługa fullpage daje pewność prawidłowego odbioru oraz właściwego wyświetlania. Głównią zaleta usługi jest możliwość analizowania danych na bieżąco oraz wgląd do danych historycznych ładowania się elementów strony począwszy od momentu rozpoczęcia jej monitorowania. Dodatkowo usługa fullpage posiada zaawansowane opcje konfiguracyjne, takie jak limit liczby przekserować HTTP, liczbę

Zobacz

FULLPAGE WWW

Usługa FULL PAGE WWW pozwala sprawdzić jak szybko ładuje się dana strona internetowa, poza standardowym sprawdzeniem działania strony sprawdza czy wszystkie elementy (obrazki, skrypty, style obiekty flash itd.) pobierają się poprawnie. Skutkiem tego usługa fullpage daje pewność prawidłowego odbioru oraz właściwego wyświetlania. Głównią zaleta usługi jest możliwość analizowania danych na bieżąco oraz wgląd do danych historycznych ładowania się elementów strony począwszy od momentu rozpoczęcia jej monitorowania. Dodatkowo usługa fullpage posiada zaawansowane opcje konfiguracyjne, takie jak limit liczby przekserować HTTP, liczbę równolegle wykonywanych zapytań, filtrowanie elementów i limit wielkości odpowiedzi.

Wszystkie dostępne w usłudze analizy prezentowane są na wykresach HAR (wykres wodospadowy) z rozbiciem na fazy połączeń HTTP. Dzięki temu można sprawdzać co dokładnie było przyczyną wolnego ładowania się strony w danym okresie i optymalizować szybkość działania strony.

ERP TRENDS – systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa

produkt produkt
Liczba głosów: 65

Impuls EVO

Doświadczenie 25 lat funkcjonowania BPSC SA na rynku oprogramowania biznesowego, inwestycje w rozwój produktów oraz adoptowanie najnowszych trendów rynkowych zaowocowały bogatą funkcjonalnością oferowanych rozwiązań IT. Wprowadzony do oferty w 2012 roku produkt – Impuls EVO to modułowe oprogramowanie z kompletną funkcjonalnością ERP, obejmującą najszerszą na polskim rynku gamę rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem (m.in. finanse, personel, sprzedaż, logistyka, produkcja). Głównym atrybutem systemu Impuls EVO jest elastyczność i możliwość dekompozycji funkcjonalnej, która dla klienta oznacza dowolność w wyborze zakresu projektu, a dla

Zobacz

Impuls EVODoświadczenie 25 lat funkcjonowania BPSC SA na rynku oprogramowania biznesowego, inwestycje w rozwój produktów oraz adoptowanie najnowszych trendów rynkowych zaowocowały bogatą funkcjonalnością oferowanych rozwiązań IT. Wprowadzony do oferty w 2012 roku produkt – Impuls EVO to modułowe oprogramowanie z kompletną funkcjonalnością ERP, obejmującą najszerszą na polskim rynku gamę rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem (m.in. finanse, personel, sprzedaż, logistyka, produkcja).
Głównym atrybutem systemu Impuls EVO jest elastyczność i możliwość dekompozycji funkcjonalnej, która dla klienta oznacza dowolność w wyborze zakresu projektu, a dla BPSC możliwość sparametryzowania dowolnego rozwiązania. Funkcjonalność systemu można elastycznie zestawiać w zależności od wielkości i potrzeb przedsiębiorstwa. Wzbogacają ją dodatkowo funkcje możliwe do realizacji za pośrednictwem strony www. Praca z systemem odbywa się za pośrednictwem personalizowanego panelu, dzięki temu użytkownik ma dostęp do konkretnych informacji i potrzebnych mu funkcji. System jest intuicyjny, łatwy w obsłudze i dostarcza informacje w atrakcyjnej formie tj. tabele czy wykresy. Skalowalność systemu Impuls EVO umożliwia firmie w pierwszej kolejności wykorzystanie tylko wybranych funkcjonalności. Wraz z rozwojem działalności można dowolnie rozbudowywać zakres projektu, bez konieczności poszukiwania i wdrażania nowego systemu.
Impuls EVO wykorzystywany jest zarówno przez średniej wielkości firmy, jak i duże organizacje, również te o rozległych, wielofirmowych strukturach. Użytkownikami systemu Impuls EVO są firmy produkcyjne, usługowe oraz dystrybucyjno-handlowe reprezentujące różne branże gospodarki. Wśród 600 klientów BPSC SA są takie firmy, jak: Kler, Big Star, Organika, Selena, Ursus SA, Die-Tech, Grupa Sokołów, Sokpol, OSM Piątnica, WSP Społem Kielce, Krajowa Spółka Cukrowa, Wiśniowski, Kopalnia Soli Wieliczka.
Przewaga konkurencyjna:
- Pełna funkcjonalność ERP
- Dostosowanie do oferty do specyfiki działalności przedsiębiorstw z różnych branż
- Elastyczność w określeniu zakresu funkcjonalnego projektu
- Dodawanie kolejnych funkcji wraz z rozwojem skali działalności przedsiębiorstwa
- Korzystnie z systemu za pośrednictwem dowolnego urządzenia on-line, w tym również smartfonu czy tabletu
- Zdalny dostęp do informacji z różnych obszarów funkcjonalnych systemu ERP
- Różnorodności konfiguracji interfejsu www w zależności od wymagań poszczególnych użytkowników
- Przyjazny dla użytkownika sposób prezentacji informacji (portale, wykresy, tabele)
- Dostosowanie platformy to potrzeb informacyjnych użytkownika, indywidualny dobór systemów aktywnych
- Mechanizm drill down – dojście do danych źródłowych raport tabeli przestawnej
- Zarządzanie przepływem informacji i podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym
- Wykorzystanie mechanizmów workflow i sharepoint do komunikacji między użytkownikami
produkt produkt
Liczba głosów: 58

System zarządzania czasem pracy i absencjami

System zarządzania czasem i absencjami to kompleksowe rozwiązanie składające się z modułu Czas Pracy oraz System Urlopowy. Rozwiązanie dostępne jest dla wszystkich pracowników poprzez przeglądarkę internetową za pośrednictwem Intranetu. Pracownicy składają wszystkie typy wniosków o absencję w postaci elektronicznej i mają dostęp do zawsze aktualnych informacji o ich statusie oraz wykorzystaniu urlopów. Przełożeni, kierownicy i brygadziści posiadają możliwość planowania, kontroli i ewidencji czasu pracy. Rozwiązanie udostępnia możliwość planowania pracy w dowolnym okresie, układzie zmian i brygad oraz dla każdego wymiaru

Zobacz

System zarządzania czasem pracy i absencjami
System zarządzania czasem i absencjami to kompleksowe rozwiązanie składające się z modułu Czas Pracy oraz System Urlopowy. Rozwiązanie dostępne jest dla wszystkich pracowników poprzez przeglądarkę internetową za pośrednictwem Intranetu.

Pracownicy składają wszystkie typy wniosków o absencję w postaci elektronicznej i mają dostęp do zawsze aktualnych informacji o ich statusie oraz wykorzystaniu urlopów. Przełożeni, kierownicy i brygadziści posiadają możliwość planowania, kontroli i ewidencji czasu pracy. Rozwiązanie udostępnia możliwość planowania pracy w dowolnym okresie, układzie zmian i brygad oraz dla każdego wymiaru etatu i systemu zatrudnienia. Rzeczywiste czasy pracy mogą być pobierane z każdego systemu RCP.

Dział HR posiada komplet danych potrzebnych do naliczania płac. Dysponuje także szeregiem raportów przydatnych w codziennej pracy. Dzięki dostępności wybranych informacji dla każdego pracownika, zespół HR jest odciążony od masowych zapytań.

Aplikacja może być Masterem danych pracowników lub aktualizować je z dowolnego systemu zewnętrznego (włącznie z SAP) dzięki pełnej dwukierunkowej integracji.

Aplikacja działa na urządzeniach mobilnych oraz ekranach dotykowych. Rozwiązanie dostępne jest również Chmurze Obliczeniowej w modelu SaaS.

Ten pionierski i innowacyjny produkt funkcjonuje na rynku i jest rozwijany od ponad 7 lat. Z wielką satysfakcją korzystają z niego tacy liderzy w swoich branżach jak Xerox, Akzo Nobel, Smurfit Kappa czy EBM. System jest w pełni zgodny z prawem polskim.

INDUSTRY DEDICATED IT SOLUTIONS – informatyczne rozwiązania branżowe

produkt
Liczba głosów: 38

SiiRM – rozwiązanie dla sprzedaży i rekrutacji

SiiRM to autorskie rozwiązanie dla sprzedaży i rekrutacji stworzone przez firmę Sii w oparciu o system Microsoft Dynamics CRM. System wchodzi w skład większego rozwiązania przeznaczonego dla firm typu Professional Services, obejmującego Microsoft Dynamics AX 2012 oraz MS SharePoint 2013. Największymi atutami systemu są: Procesy Human Resources: • Baza danych kandydatów z dedykowanym repozytorium dokumentów przypisanych do każdego kandydata; • Automatyczne przechwytywanie CV z otrzymanych aplikacji kandydatów; • Parsowanie CV – otrzymane CV jest automatycznie analizowane i konwertowane na dane

Zobacz

SiiRM – rozwiązanie dla sprzedaży i rekrutacji

SiiRM to autorskie rozwiązanie dla sprzedaży i rekrutacji stworzone przez firmę Sii w oparciu o system Microsoft Dynamics CRM. System wchodzi w skład większego rozwiązania przeznaczonego dla firm typu Professional Services, obejmującego Microsoft Dynamics AX 2012 oraz MS SharePoint 2013. Największymi atutami systemu są:
Procesy Human Resources:
• Baza danych kandydatów z dedykowanym repozytorium dokumentów przypisanych do każdego kandydata;
• Automatyczne przechwytywanie CV z otrzymanych aplikacji kandydatów;
• Parsowanie CV – otrzymane CV jest automatycznie analizowane i konwertowane na dane kandydata;
• System oceny kandydatów i pracowników;
• Zaawansowany model uprawnień do danych i dokumentów w systemie (dynamiczne uprawnienia bazujące na danych opisujących kandydata);
• Dedykowana wyszukiwarka kandydatów.
Procesy sprzedaży:
• Wsparcie procesu prospekcji od pierwszego kontaktu z klientem do podpisania umowy;
• Automatycznie tworzone repozytorium dokumentów na SharePoint na potrzeby projektów;
• Zaawansowane możliwości raportowania.
Integracja procesów:
• Zintegrowanie szans sprzedażowych z bazą kandydatów (proces MIX&MATCH – dobieranie kandydatów do szans sprzedażowych);
• Możliwość śledzenia historii aktywności na profilu kandydata i kliencie (spotkania, telefony, komentarze etc.).
Imponujące osiągnięcia systemu:
• Przechowywanie informacji o ponad 65 000 kandydatach (1 500 kandydatów rejestrowanych miesięcznie);
• Wyszukiwanie kandydatów na podstawie wielu kryteriów w ciągu sekund;
• Na systemie pracuje 150 użytkowników rejestrujących kilkaset szans sprzedażowych i tysiące działań miesięcznie.
SiiRM jest doskonałym przykładem niezwykłej elastyczności systemu Microsoft Dynamics CRM – funkcjonalności wspierane przez system z pudełka (sprzedaż) zostały rozbudowane o procesy rekrutacyjne. Sii stworzyło nieocenione narzędzie dla firmy z sektora Professional Services. Potwierdza to tym samym kompetencje Sii zarówno w konfigurowaniu standardowych funkcjonalności systemu, jak i w tworzeniu modułów szytych na miarę.

produkt produkt
Liczba głosów: 44

AX4 OPEN

AX4 OPEN – Do „It” Yourself – oprogramowanie nowej generacji AX4 Open jest innowacyjnym rozwiązaniem informatycznym – do samodzielnego kształtowania systemów logistycznych na platformie AX4, dostosowanych do specyficznych potrzeb firmy. Umożliwia firmom konfigurowanie i zarządzanie złożonymi procesami on-line w czasie rzeczywistym. Narzędzia AX4 Open oparte na technologii chmury obliczeniowej uwzględniają międzynarodowe doświadczenia firmy AXIT, zebrane podczas realizacji ponad 1200 projektów SCM. Zarówno AX4 jak i AX4 Open są wykorzystywane z sukcesem przez duże i średnie firmy produkcyjne, handlowe i logistyczne,

Zobacz

AX4 OPENAX4 OPEN – Do „It” Yourself – oprogramowanie nowej generacji

AX4 Open jest innowacyjnym rozwiązaniem informatycznym – do samodzielnego kształtowania systemów logistycznych na platformie AX4, dostosowanych do specyficznych potrzeb firmy. Umożliwia firmom konfigurowanie i zarządzanie złożonymi procesami on-line w czasie rzeczywistym. Narzędzia AX4 Open oparte na technologii chmury obliczeniowej uwzględniają międzynarodowe doświadczenia firmy AXIT, zebrane podczas realizacji ponad 1200 projektów SCM. Zarówno AX4 jak i AX4 Open są wykorzystywane z sukcesem przez duże i średnie firmy produkcyjne, handlowe i logistyczne, m.in. DHL, DB Schenker, Ford czy BASF.

To niepowtarzalne w skali światowej rozwiązanie dalece wykracza poza standardy informatyczne i daje możliwość firmie samodzielnego kształtowania procesów SCM w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zamiast angażowania drogich dostawców systemów do opracowywania rozwiązań informatycznych, działy IT firm mogą samodzielnie, z dowolnego miejsca na ziemi programować potrzebne aplikacje na bazie gotowych modułów AX4 Open. Pracując nad projektem i funkcjonalnością oprogramowania firma może decydować jak finalne rozwiązanie powinno wyglądać i funkcjonować. Dodatkowo stosując gotowe już rozwiązania AX4 Open znacznie skraca się czas potrzebny na wdrożenie projektu. To co kiedyś wymagało 10 dniowego programowania, dziś przy pomocy AX4 Open Tools wymaga tylko kilku godzin. Poza narzędziami do konfigurowania i administrowania platformą AX4 system zawiera również moduł do tworzenia własnych komponentów (Apps).

AX4 Open jest również rozwiązaniem niezwykle intuicyjnym w implementacji, powoduje znaczne skrócenie czasu trwania projektu oraz eliminację zewnętrznych kosztów projektu. Wykorzystując technologię chmury obliczeniowej, firmy też nie muszą dodatkowo inwestować w lokalne rozwiązania sprzętowe.

AX4 Open gwarantuje pełne bezpieczeństwo i wysoką jakość danych. Stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które pragną oszczędzać czas i pieniądze, zwiększać elastyczność oraz nieustannie odnosić sukcesy biznesowe.

Zapraszamy na: http://www.axit.pl/

produkt
Liczba głosów: 15

SARE

SARE to najbardziej doświadczona polska firma specjalizująca się w szeroko pojętym e-marketingu. Udostępnia narzędzia, planuje kampanie, przygotowuje kreacje, wysyła newslettery i wiadomości SMS, opracowuje raporty i analizy, prowadzi szkolenia, buduje bazy adresowe i zarządza nimi. System SARE to autorskie, zaawansowane narzędzie do prowadzenia zintegrowanej, precyzyjnie targetowanej komunikacji w kanałach e-mail i mobile. Korzystając z SARE budujesz stałe relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz innymi adresatami swoich działań. Dzięki stałemu dostępowi i intuicyjnej obsłudze- w łatwy sposób tworzysz kampanie i

Zobacz

SARE
SARE to najbardziej doświadczona polska firma specjalizująca się w szeroko pojętym e-marketingu. Udostępnia narzędzia, planuje kampanie, przygotowuje kreacje, wysyła newslettery i wiadomości SMS, opracowuje raporty i analizy, prowadzi szkolenia, buduje bazy adresowe i zarządza nimi.
System SARE to autorskie, zaawansowane narzędzie do prowadzenia zintegrowanej, precyzyjnie targetowanej komunikacji w kanałach e-mail i mobile. Korzystając z SARE budujesz stałe relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz innymi adresatami swoich działań. Dzięki stałemu dostępowi i intuicyjnej obsłudze- w łatwy sposób tworzysz kampanie i zarządzasz danymi. Dzięki stałemu dostępowi on-line (w modelu SaaS) korzystasz z aplikacji w dowolnym miejscu i czasie. Jedną z wielu zalet systemu jest również możliwość integracji różnych kanałów komunikacji wykorzystując maile, SMSy, ankiety, usługi Call Center. Posiadamy rozbudowany monitoring działań – wykorzystując szczegółowy system raportowania śledzisz nie tylko statystyki dotyczące wysyłki, ale również działania adresatów prowadzone w sieci po otrzymaniu maila. Z łatwością porównujesz efekty realizowanych kampanii (funkcja SARE X)
System SARE to również integracja z systemami zewnętrznymi – możesz integrować dane z systemami zewnętrznymi za pomocą API / SOAP – dwóch podstawowych interfejsów wymiany danych.
SARE jest zintegrowane m.in. z iStore, Magento, SalesForce, Coremetrics. Właśnie pracujemy nad kolejnymi integracjami naszego systemu.
SARE to elastyczny system, który może być dostosowywany pod indywidualne potrzeby – korzystając z otwartej platformy programistycznej SAREscript dowolnie modyfikujesz funkcjonalności systemu pod swoje potrzeby.
produkt produkt
Liczba głosów: 12

System Lojalnościowy Megakarta

megakarta.pl – nasz Autorski Program Lojalnościowy jest oparty o urządzenia mobilne i karty plastikowe. Komunikacja systemu odbywa się poprzez karty SIM z naszym serwerem skanując kod QR z karty plastikowej, biletu, telefonu. Komunikacja między urządzeniem a naszym serwerem jest bezpieczna i niedostępne dla osób trzecich. System Lojalnościowy Megakarta może działać na wielu płaszczyznach i ma wiele zastosowań: – Karty lojalnościowe, na których klient będzie zbierał punkty i będzie mógł zapłacić punktami za usługę lub towar. – Karta rabatowa – gdzie

Zobacz

System Lojalnościowy Megakarta
megakarta.pl – nasz Autorski Program Lojalnościowy jest oparty o urządzenia mobilne i karty plastikowe.
Komunikacja systemu odbywa się poprzez karty SIM z naszym serwerem skanując kod QR z karty plastikowej,
biletu, telefonu. Komunikacja między urządzeniem a naszym serwerem jest bezpieczna i niedostępne dla osób trzecich.
System Lojalnościowy Megakarta może działać na wielu płaszczyznach i ma wiele zastosowań:
- Karty lojalnościowe, na których klient będzie zbierał punkty i będzie mógł
zapłacić punktami za usługę lub towar.
- Karta rabatowa – gdzie po uzbieraniu danej liczby punktów klient otrzyma nową kartę z rabatem 5%, 10% , 15% .
- Karty podarunkowe – przedpłacone, które będą się różniły od kart lojalnościowy grafiką i na nie będziemy mogli
nabijać wartości pieniężne. Wartości będą zdejmowane według ustalonego cennika w Państwa placówce.
W zależności od natężenia będą wysyłane raporty (raz dziennie, raz w
tygodniu, bądź raz w miesiącu) z transakcjami jakie zostały wykonane przez danego klienta wraz z informacjami o nim, które zostaną umieszczone na formularzu kontaktowym. Dzięki tym informacjom będzie możliwy wgląd do transakcji przeprowadzonych w danej placówce, przez co tworzy się baza lojalnych klientów, których można przez promocje marketingowe i analizę wynagradzać jak i zachęcać do ponownego odwiedzenia placówki.
Naszymi zaletami jest podejście indywidualne do każdego punktu jak i jego potrzeb.

Zapraszamy na stronę: www.megakarta.pl

produkt
Liczba głosów: 8

Printi – internetowy system zarządzania firmą poligraficzną

Opis rozwiązania: Printi to innowacyjny system internetowy do kompleksowego zarządzania produkcją i sprzedażą w firmach branży poligraficznej. Oferowany jest w modelu SaaS (Software as a Service) dając użytkownikom elastyczność i łatwość dopasowania go do swoich potrzeb. Printi ma na celu usprawnienie zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym poprzez: • automatyzację przebiegu procesu produkcji, • automatyzację procesu zarządzania zamówieniami i ich realizacji, • wspomaganie planowania zasobów, • wspomaganie zarządzania zespołem pracowników, • automatyzacja rozliczania płatności i narzędzia do nadzoru nad nimi, • standaryzację komunikacji

Zobacz

Printi – internetowy system zarządzania firmą poligraficzną

Opis rozwiązania: Printi to innowacyjny system internetowy do kompleksowego zarządzania produkcją i sprzedażą w firmach branży poligraficznej. Oferowany jest w modelu SaaS (Software as a Service) dając użytkownikom elastyczność i łatwość dopasowania go do swoich potrzeb.
Printi ma na celu usprawnienie zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym poprzez:
• automatyzację przebiegu procesu produkcji,
• automatyzację procesu zarządzania zamówieniami i ich realizacji,
• wspomaganie planowania zasobów,
• wspomaganie zarządzania zespołem pracowników,
• automatyzacja rozliczania płatności i narzędzia do nadzoru nad nimi,
• standaryzację komunikacji z klientem na każdym etapie realizacji jego zamówienia.
Innowacyjnym rozwiązaniem dla drukarni jest modułowa budowa systemy pozwalająca na łatwe dopasowanie go do potrzeb klienta wraz z rozwojem jego działalności.
Główne moduły systemu to :
• moduł PrintiBO – aplikacja backoffice do zarządzania produkcją i zamówieniami,
• moduł PrintiStore – aplikacja e-commerce dedykowana branży poligraficznej,
• moduł PrintLabel – służący do automatyzacji pakowania i znakowania przesyłek pocztowych i kurierskich,
• moduł PrinitFiscal – służący do automatyzacji wydruku dokumentów fiskalnych.
PrintiBO jest aplikacją dostępną dla pracowników firmy poligraficznej służącą do obsługi zleceń zarówno pod
kątem produkcji, jak i sprzedaży. System pozwala na zarządzanie pełnym procesem produkcji poligraficznej – od złożenia
zamówienia zarejestrowanego w systemie, poprzez wydrukowanie pracy na maszynach drukarskich i introligatorskich,
przygotowanie wydrukowanych prac do wysyłki, wystawieniu faktury czy przyjęciu ewentualnej reklamacji.
Z kolei moduł PrintiStore to sklep internetowy pozwalający na sprzedaż gotowych produktów poligraficznych, jak i
produktów do wykonania za pomocą kreatora dedykowanego dla produktu, np. fotoobrazu, pieczątek, kalendarzy tip.
Użytkownicy korzystający z kreatora mogą w łatwy sposób zaprojektować swoje prace. Każda funkcjonalność jest jasno
wyjaśniona, a posługiwanie się nią jest bardzo intuicyjne. Gdy użytkownik tworzy nowy dokument, Printi oferuje szereg
narzędzi, dzięki któremu projekt będzie dopracowany i usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.
Użytkownik może widzieć wszystkie zamówione produkty, modyfikować je, sprawdzać status ich realizacji oraz tworzyć nowe. Printi integruje procesy tworzenia, zamawiania, płatności i wysyłki dzięki modułowi odpowiedzialnemu za produkty umieszczone na portalach e-commerce.
Printi wspomaga działalność firmy poligraficznej w każdym jej aspekcie, skraca i przyspiesza proces realizacji zamówienia
przy optymalnym wykorzystaniu zasobów przedsiębiorstwa, przyczynia się do podniesienia efektywności procesów
logistycznych i produkcyjnych oraz do kontroli kosztów.

produkt
Liczba głosów: 6

Q-FK 3000 ERP Biuro Maklerskie

Funkcjonalność systemu Q-FK 3000 ERP Biuro Maklerskie koncentruje się na integracji z systemami transakcyjnymi, z których za pomocą dostosowanych do wymagań klienta interfejsów umożliwia import dziennika operacji. Kluczowym elementem modułu jest bogata możliwość konfiguracji i rozszerzenia interfejsu o kolejne systemy źródłowe – istotne jest, iż taką konfigurację może samodzielnie przeprowadzić przeszkolony administrator od strony klienta. System daje również możliwość prowadzenia pełnej księgowości biura maklerskiego, czy nawet całego przedsiębiorstwa, a dzięki wbudowanym elementom elektronicznego systemu obiegu dokumentów w pełni wspiera procesy

Zobacz

Q-FK 3000 ERP Biuro Maklerskie

Funkcjonalność systemu Q-FK 3000 ERP Biuro Maklerskie koncentruje się na integracji z systemami transakcyjnymi, z których za pomocą dostosowanych do wymagań klienta interfejsów umożliwia import dziennika operacji.
Kluczowym elementem modułu jest bogata możliwość konfiguracji i rozszerzenia interfejsu o kolejne systemy źródłowe – istotne jest, iż taką konfigurację może samodzielnie przeprowadzić przeszkolony administrator od strony klienta.
System daje również możliwość prowadzenia pełnej księgowości biura maklerskiego, czy nawet całego przedsiębiorstwa, a dzięki wbudowanym elementom elektronicznego systemu obiegu dokumentów w pełni wspiera procesy wymagające takiej kontroli.
Raportowanie z systemu odbywa się za pomocą dedykowanych i dostosowanych na życzenie zamawiającego sprawozdań. System dostarcza również rozbudowane narzędzia do przygotowania raportów przez doświadczonego użytkownika lub administratora

Strona www produktu / usługi: http://www.qbs.com.pl/programy/q-fk-erp-bm

produkt produkt
Liczba głosów: 8

Saturn

System do zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym klasy ERP, który wspiera procesy biznesowe od części marketingowej i handlowej, poprzez produkcję aż do sprzedaży i obsługi gwarancyjnej. System umożliwia zarządzanie relacjami z klientami oraz stanowi wsparcie działu handlowego i logistycznego przedsiębiorstwa. Od samego początku aplikacja powstawała z myślą o branży meblowej. W tej chwili jest to kompleksowe rozwiązanie biznesowe dla każdej branży podatnej podatnej na strategię MCP (mass costumization and personalization). Saturn stanowi narzędzie, które w swojej istocie opiera się na filozofii Lean

Zobacz

Saturn

System do zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym klasy ERP, który wspiera procesy biznesowe od części marketingowej i handlowej, poprzez produkcję aż do sprzedaży i obsługi gwarancyjnej. System umożliwia zarządzanie relacjami z klientami oraz stanowi wsparcie działu handlowego i logistycznego przedsiębiorstwa.
Od samego początku aplikacja powstawała z myślą o branży meblowej. W tej chwili jest to kompleksowe rozwiązanie biznesowe dla każdej branży podatnej podatnej na strategię MCP (mass costumization and personalization). Saturn stanowi narzędzie, które w swojej istocie opiera się na filozofii Lean Manufacturing.

produkt
Liczba głosów: 8

ProcessForce

Stworzone przez firmę CompuTec, rozwiązanie ProcessForce, opracowano specjalnie dla produkcji ciągłej. W pełni zintegrowany z SAP Business One – ProcessForce jest esencją obu rozwiązań , czerpiąc siłę i bezpieczeństwo z SAP oraz ekspercką wiedzę na temat procesów produkcyjnych z firmy CompuTec. W ten sposób wykorzystano zalety platformy biznesowej SAP wraz z jej najnowszym osiągnięciami, tworząc bogate funkcjonalnie, niezwykle przyjazne użytkownikowi rozwiązanie przynoszące wymierne korzyści klientom. Rozwiązanie dedykowane dla produkcji ciągłej – ProcessForce stworzone przez dział deweloperski CompuTec S.A. otrzymało nagrodę

Zobacz

ProcessForce

Stworzone przez firmę CompuTec, rozwiązanie ProcessForce, opracowano specjalnie dla produkcji ciągłej. W pełni zintegrowany z SAP Business One – ProcessForce jest esencją obu rozwiązań , czerpiąc siłę i bezpieczeństwo z SAP oraz ekspercką wiedzę na temat procesów produkcyjnych z firmy CompuTec.
W ten sposób wykorzystano zalety platformy biznesowej SAP wraz z jej najnowszym osiągnięciami, tworząc bogate funkcjonalnie, niezwykle przyjazne użytkownikowi rozwiązanie przynoszące wymierne korzyści klientom. Rozwiązanie dedykowane dla produkcji ciągłej – ProcessForce stworzone przez dział deweloperski CompuTec S.A. otrzymało nagrodę SAP Global SSP oraz tytuł najlepszego rozwiązania produkcyjnego 2011 roku.
Dynamicznie rozwijająca się sieć kilkudziesięciu partnerów na świecie oraz szybko rosnąca liczba nowych klientów, świadczy o ogromnym, globalnym zainteresowaniu dedykowanym rozwiązaniem produkcyjnym ProcessForce.
www.processforce.eu

produkt
Liczba głosów: 23

Compendium

Compendium Distance Learning to całkowicie innowacyjny system, który jest nieporównywalnie bardziej funkcjonalny, zaawansowany i jednocześnie intuicyjny niż obecnie dostępne na rynku polskim formy szkoleń na odległość. Dzięki zaawansowanej technologii (Data Center, Remote Lab, Wideokonferencji) uczestnik szkolenia czuje się tak jakby był bezpośrednio w sali szkoleniowej – ma kontakt wizualny i głosowy z trenerem oraz pozostałymi uczestnikami szkolenia dzięki Wideokonferencji, uczestniczy w laboratoriach dzięki Remote Lab, korzysta z pomocy trenera podczas ćwiczeń w czasie rzeczywistym. Compendium Distance Learning stosuje rozwiązania firmy

Zobacz

Compendium

Compendium Distance Learning to całkowicie innowacyjny system, który jest nieporównywalnie bardziej funkcjonalny, zaawansowany i jednocześnie intuicyjny niż obecnie dostępne na rynku polskim formy szkoleń na odległość. Dzięki zaawansowanej technologii (Data Center, Remote Lab, Wideokonferencji) uczestnik szkolenia czuje się tak jakby był bezpośrednio w sali szkoleniowej – ma kontakt wizualny i głosowy z trenerem oraz pozostałymi uczestnikami szkolenia dzięki Wideokonferencji, uczestniczy w laboratoriach dzięki Remote Lab, korzysta z pomocy trenera podczas ćwiczeń w czasie rzeczywistym. Compendium Distance Learning stosuje rozwiązania firmy LifeSize – lidera systemów wideokonferencyjnych. Jakość transmisji video jest dynamicznie dostosowywana do wydajności łącza zapewniając jej płynny przekaz w jakości Full HD.

INFRASTRUCTURE INNOVATION – infrastruktura fizyczna

produkt
Liczba głosów: 32

System zapobiegania pożarom OxyReduct® Compact.

System OxyReduct® Compact to kompaktowe urządzenie, które wraz z czujnikami i elementami sygnalizacyjnymi stanowi najskuteczniejsze zabezpieczenie przed pożarem m.in. pomieszczeń elektronicznego przetwarzania danych (EPD). Istotą działania systemu jest wytwarzanie azotu z powietrza pozyskanego na miejscu i dostarczanie go w sposób kontrolowany do obszaru chronionego. Azot dostarczony do chronionego obszaru zmienia proporcje głównych składników powietrza tj. azotu i tlenu. Powietrze o stężeniu 15% obj. tlenu wyklucza możliwość powstania w pomieszczeniu EPD pożaru w fazie płomieniowej. Tym samym, w odróżnieniu od klasycznych

Zobacz

System zapobiegania pożarom OxyReduct® Compact.

System OxyReduct® Compact to kompaktowe urządzenie, które wraz z czujnikami i elementami sygnalizacyjnymi stanowi najskuteczniejsze zabezpieczenie przed pożarem m.in. pomieszczeń elektronicznego przetwarzania danych (EPD). Istotą działania systemu jest wytwarzanie azotu z powietrza pozyskanego na miejscu i dostarczanie go w sposób kontrolowany do obszaru chronionego. Azot dostarczony do chronionego obszaru zmienia proporcje głównych składników powietrza tj. azotu i tlenu. Powietrze o stężeniu 15% obj. tlenu wyklucza możliwość powstania w pomieszczeniu EPD pożaru w fazie płomieniowej. Tym samym, w odróżnieniu od klasycznych rozwiązań ochrony ppoż. obszarów EPD, tj. systemów gaszenia gazem, system OxyReduct® nie gasi pożarów lecz zapobiega ich powstaniu. Stężenie tlenu w powietrzu na poziomie 15% obj., odpowiadające ilości molekuł tlenu w 1 m3 powietrza atmosferycznego na wysokości ok. 2.700 m n.p.m., umożliwia jednak dostęp personelu do pomieszczenia i przebywanie w nim do 4 godz. Zabezpieczenie pomieszczeń EDP systemem OxyReduct® wyklucza konieczność odłączenia zasilania od pomieszczenia objętego pożarem oraz ewakuacji osób. Ponadto, zastosowanie systemu OxyReduct®:
- wyklucza ryzyko uszkodzenia dysków twardych typu HDD na skutek zjawiska powstającego podczas uruchomienia gazowego urządzenia gaśniczego tj. fali akustycznej o natężeniu ponad 120 dB i częstotliwości od 500 Hz do 5 kHz i jej prostopadłego oddziaływania na talerze dysków,
- poprzez cykliczne dostarczanie niewielkich ilości azotu nie powoduje zjawiska powstającego podczas uruchomienia gazowego urządzenia gaśniczego tj. gwałtownego wzrostu nadciśnienia, co wyklucza konieczność instalowania układów dekompresji pomieszczeń i ryzyko uszkodzenia przegród budowlanych pomieszczenia w przypadku ich niezadziałania.
Za pomocą zintegrowanego z urządzeniem lub wyniesionego panelu sterującego, użytkownik systemu OxyReduct® może przełączać urządzenie na zdefiniowane wcześniej tryby pracy, odpowiadające jego konkretnym potrzebom.
Zintegrowane w zwartej obudowie podstawowe elementy urządzenia OxyReduct® Compact tj. układ sprężania powietrza, membrany adsorpcji azotu z powietrza, centrala sterująca i dotykowy panel sterujący oraz minimalna sieć rurociągów, w odróżnieniu od klasycznych systemów gaszenia gazem, stanowią mobilne, łatwo adoptowalne do zmieniających się potrzeb rozwiązanie.
http://www.wagner.eu/uploads/tx_wwdownloads/WAGNER_IT_OxyReduct__E__04.pdf
http://www.wagner.eu/uploads/tx_wwdownloads/WAGNER_IT_OxyReductCompact__E_.pdf
produkt produkt
Liczba głosów: 25

Seria zasilaczy bezprzewodowych Eaton 5PX (1500-3000VA)

Eaton 5PX to zasilacz bezprzewodowy line-interactive o sprawności do 99% i współczynniku o mocy 0,9. Wysoki współczynnik mocy pozwala zasilić więcej urządzeń niż inne zasilacze o takiej samej mocy wyrażonej w VA. Użytkownik może monitorować zużycie energii poprzez graficzny wyświetlacz z przyciskami nawigacyjnymi lub przez załączone oprogramowanie Eaton Intelligent Power. Istnieje możliwość zdefiniowania harmonogramu odcinania zasilania do segmentów gniaz, by więcej energii zostało dla krytycznych odbiorników. Ze względu na dokładny przebieg sinusoidalny generowanego napięcia, Eaton 5PX jest odpowiedni dla nowoczesnych

Zobacz

Seria zasilaczy bezprzewodowych Eaton 5PX (1500-3000VA)
Eaton 5PX to zasilacz bezprzewodowy line-interactive o sprawności do 99% i współczynniku o mocy 0,9. Wysoki współczynnik mocy pozwala zasilić więcej urządzeń niż inne zasilacze o takiej samej mocy wyrażonej w VA.
Użytkownik może monitorować zużycie energii poprzez graficzny wyświetlacz z przyciskami nawigacyjnymi lub przez załączone oprogramowanie Eaton Intelligent Power. Istnieje możliwość zdefiniowania harmonogramu odcinania zasilania do segmentów gniaz, by więcej energii zostało dla krytycznych odbiorników. Ze względu na dokładny przebieg sinusoidalny generowanego napięcia, Eaton 5PX jest odpowiedni dla nowoczesnych serwerów z aktywną korelacją współczynnika mocy.
Zasilacz może komunikować się przez port szeregowy, USB oraz opcjonalną kartę sieciową lub przekaźnikową. Załączone oprogramowanie Eaton Intelligent Powr jest kompatybilne z większością systemów operacyjnych oraz oprogramowaniem wizualizacyjnym Hyper-V i VMware.
Proces ładowania baterii wspiera technologia nieciągłego ABM, opracowana przez Eaton, dzięki czemu trwałość baterii wzrasta do 50%. Czas autonomii może zostać wydłużony przez zastosowanie do czterech zewnętrznych modułów bateryjnych, a gdy przyjdzie czas wymiany baterii wcale nie trzeba wyłączać zasilacza.
Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją na elektronikę i 2-letnią gwarancją na baterie (z możliwością wydłużenia do 5 lat)
produkt
Liczba głosów: 37

PurView Extreme Networks – widoczność i optymalizacja warstwy aplikacji

PurView – przekształca sieć w strategiczny zasób biznesowy, poprzez przechwytywanie i analizowanie ruch aplikacji w oparciu o kontekst. PurView dostarcza szczegółowych informacji na temat wykorzystania aplikacji, pozwalając tym samym na lepsze zrozumienie zachowań klientów w sieci. Szczegółowe zrozumienie sieci, aplikacji i zachowań użytkowników ma krytyczne znaczenie zarówno dla procesów biznesowych, działań marketingowych jak i dla prac działów IT. Inteligencja PurView zapewnie widoczność i kontrolę aplikacji w całej infrastrukturze sieci, od przewodowego lub bezprzewodowego dostępu po rdzeń sieci i centrum danych.

Zobacz

PurView Extreme Networks – widoczność i optymalizacja warstwy aplikacji

PurView – przekształca sieć w strategiczny zasób biznesowy, poprzez przechwytywanie i analizowanie ruch aplikacji w oparciu o kontekst.
PurView dostarcza szczegółowych informacji na temat wykorzystania aplikacji, pozwalając tym samym na lepsze zrozumienie zachowań klientów w sieci. Szczegółowe zrozumienie sieci, aplikacji i zachowań użytkowników ma krytyczne znaczenie zarówno dla procesów biznesowych, działań marketingowych jak i dla prac działów IT. Inteligencja PurView zapewnie widoczność i kontrolę aplikacji w całej infrastrukturze sieci, od przewodowego lub bezprzewodowego dostępu po rdzeń sieci i centrum danych. Sieciowa analityka i optymalizacja aplikacji, dokonuje się w oparciu o przepływy Core FLOW2. PurView zawiera ponad 13000 sygnatur aplikacji i ciągle jest rozbudowywane.
Dla wykrycia apliakcji, które pragna się ukryć (P2P) – PurView stosuje heurystykę. Oprócz prostego identyfikowania aplikacji, PurView zbiera szczegółowe dane na ich temat, mierzy czasy reakcji i wyodrębnia dane kontekstowe, zapewniając w czasie rzeczywistym pełną widoczność dla każdego przepływu aplikacji dla milionów przepływów. Wbudowana w PurView Business Intelligence zwiększa tym samym produktywność użytkowników końcowych oraz zysk przedsiębiorstwa.

produkt
Liczba głosów: 43

Zasilacz UPS Modulys GREEN POWER 2.0

Zasilacz UPS Modulys GREEN POWER 2.0 o mocy skalowanej od 25 do 600 kW Modulys Green Power 2.0 to nowa modułowa seria zasilaczy UPS zaprojektowana specjalnie dla nowoczesnych obiektów typu Data Center oraz odbiorów o znaczeniu krytycznym. UPS Modulys Green Power 2.0 dzięki swojej unikalnej konstrukcji ma możliwość montażu zarówno w szafie systemowej, jak i w dowolnej szafie RACK klienta. Każdy element systemu: moduł UPS 25 kW, moduł bateryjny, moduł bypassu, wyświetlacz to niezależne elementy, które można dowolnie konfigurować. Konstrukcja

Zobacz

Zasilacz UPS Modulys GREEN POWER 2.0

Zasilacz UPS Modulys GREEN POWER 2.0 o mocy skalowanej od 25 do 600 kW
Modulys Green Power 2.0 to nowa modułowa seria zasilaczy UPS zaprojektowana specjalnie dla nowoczesnych obiektów typu Data Center oraz odbiorów o znaczeniu krytycznym. UPS Modulys Green Power 2.0 dzięki swojej unikalnej konstrukcji ma możliwość montażu zarówno w szafie systemowej, jak i w dowolnej szafie RACK klienta. Każdy element systemu: moduł UPS 25 kW, moduł bateryjny, moduł bypassu, wyświetlacz to niezależne elementy, które można dowolnie konfigurować.
Konstrukcja modułowa i wysoka sprawność energetyczna sprawiają, że system ma doskonały wskaźnik rentowności ROI (Return Of Investment – zwrot z inwestycji), w oparciu o całkowity koszt posiadania (TCO) obejmujący początkowy koszt inwestycji, pełny cykl życia infrastruktury i koszty eksploatacyjne. Wysoka sprawność energetyczna (DOCHODZĄCA DO 96,5%) oznacza mniejsze straty energii, mniejszą emisję ciepła, ograniczenie niezbędnej infrastruktury chłodzącej oraz kosztów operacyjnych, co skutkuje znacznie niższymi rachunkami za zużytą energię elektryczną.
Budowa modułowa minimalizuje wydatki i koszty początkowe zachowując możliwość późniejszej rozbudowy systemu, w miarę potrzeb. Ponosisz wyłącznie koszty mocy której potrzebujesz oraz unikasz dodatkowych kosztów instalacyjnych związanych z przyszłą rozbudową.

produkt produkt
Liczba głosów: 16

Data Center Monitoring System

Data Center Monitoring System (DCMS) jest to rozwiązanie służące do monitoringu parametrów środowiskowych centrów przetwarzania danych oraz serwerowni. Jego podstawowymi cechami są prostota w użytkowaniu, nieinwazyjny montaż oraz dokładność i skalowalność rozwiązania. System DCMS tworzy sieć sensoryczną, której elementy komunikują się wzajemnie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Wykorzystana architektura oraz technologie pozwalają na łatwe i proste wdrażanie systemu zarówno w niewielkich serwerowniach, jak i w dużych i złożonych obiektach klasy data center. DCMS pozwala na monitorowanie wielu parametrów środowiskowych, tj.: temperatura,

Zobacz

Data Center Monitoring System


Data Center Monitoring System (DCMS) jest to rozwiązanie służące do monitoringu parametrów środowiskowych centrów przetwarzania danych oraz serwerowni. Jego podstawowymi cechami są prostota w użytkowaniu, nieinwazyjny montaż oraz dokładność i skalowalność rozwiązania.
System DCMS tworzy sieć sensoryczną, której elementy komunikują się wzajemnie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Wykorzystana architektura oraz technologie pozwalają na łatwe i proste wdrażanie systemu zarówno w niewielkich serwerowniach, jak i w dużych i złożonych obiektach klasy data center. DCMS pozwala na monitorowanie wielu parametrów środowiskowych, tj.: temperatura, wilgotność, przepływ powietrza i wiele innych.
System DCMS umożliwia tworzenie polityk bezpieczeństwa, których naruszenie, przez m.in. przekroczenie wartości granicznych mierzonych parametrów, może w konsekwencji prowadzić do zagrożenia dla ciągłości działania obiektu. DCMS aktywnie śledzi zdarzenia w systemie i informuje o naruszeniach zdefiniowanej polityki bezpieczeństwa.
Zastosowanie DCMS pozwala uzyskać nie tylko informacje o incydentach i zagrożeniach, ale również daje dostęp do zgromadzonej wiedzy o charakterystyce pracy obiektu, która może być wykorzystana do zaplanowania działań naprawczych i modernizacyjnych w obszarze infrastruktury oraz optymalizacji kosztów utrzymania infrastruktury centrum przetwarzania danych.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.astozi.pl/dcms/
Broszura informacyjna:
http://www.astozi.pl/dcms/files/data_center_monitoring_system_by_astozi.pdf

INNOVATIVE IT STARTUP – startup w IT

produkt produkt
Liczba głosów: 54

Mokio – Open Source CMS

Mokio to system CMS napisany w technologii Ruby on Rails, który w czerwcu 2014 zostaje udostępniony społeczności na licencji Open Source. Lata doświadczeń w pracy z klientami przy projektach stron internetowych, poskutkowały przeprojektowaniem dotychczas stosowanych rozwiązań tak, aby umożliwiały rozbudowę nie tylko o moduły znane ze stron internetowych, ale również o funkcjonalności biznesowe. Platforma Mokio to jeden z nielicznych polskich projektów Open Source, który dzięki zapleczu marketingowemu Good One Group ma ambicje stać się szeroko rozpoznawanym produktem, nie tylko w

Zobacz

Mokio – Open Source CMS
Mokio to system CMS napisany w technologii Ruby on Rails, który w czerwcu 2014 zostaje udostępniony społeczności na licencji Open Source. Lata doświadczeń w pracy z klientami przy projektach stron internetowych, poskutkowały przeprojektowaniem dotychczas stosowanych rozwiązań tak, aby umożliwiały rozbudowę nie tylko o moduły znane ze stron internetowych, ale również o funkcjonalności biznesowe. Platforma Mokio to jeden z nielicznych polskich projektów Open Source, który dzięki zapleczu marketingowemu Good One Group ma ambicje stać się szeroko rozpoznawanym produktem, nie tylko w kraju ale przede wszystkim globalnie.
Istotne wyróżniki systemu Mokio, to:
- zastosowanie technologii Ruby on Rails
- pełna otwartość kodu oraz wsparcie społeczności
- funkcjonalność – efekt wielu lat doświadczeń w pracy nad podobnymi systemami
- szybkość – w zależności od możliwości serwera, możliwe jest uruchomienie szeregu najnowszych osiągnięć poprawiających wydajność
- modułowość – każdy może stworzyć własny moduł, który może być łatwo dodany do trzonu systemu
- wydajny system skórek, ułatwiający tworzenie kolejnych witryn
produkt
Liczba głosów: 55

SaldeoSMART – program do odczytywania papierowych faktur

SaldeoSMART to innowacyjny program do odczytywania papierowych faktur. Program eliminuje ręczne wprowadzanie danych z dokumentów do programów księgowych i systemów klasy ERP. Dostarcza zaawansowaną technologię i sprawdzone modele organizacji pracy z dokumentami księgowymi z wykorzystaniem obiegu dokumentów w firmie. Wdrożenie systemu pozwala na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów firmy. Dodatkowo stanowi nowoczesne elektroniczne archiwum dokumentów z wielodostępem oraz zaawansowaną wyszukiwarką. Pozwala również na dostęp do obrazu dokumentu bezpośrednio z zewnętrznego programu. System współpracuje z ponad 20-stoma programami księgowymi oraz udostępnia

Zobacz

SaldeoSMART – program do odczytywania papierowych faktur

SaldeoSMART to innowacyjny program do odczytywania papierowych faktur.
Program eliminuje ręczne wprowadzanie danych z dokumentów do programów księgowych i systemów klasy ERP. Dostarcza zaawansowaną technologię i sprawdzone modele organizacji pracy z dokumentami księgowymi z wykorzystaniem obiegu dokumentów w firmie.
Wdrożenie systemu pozwala na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów firmy.
Dodatkowo stanowi nowoczesne elektroniczne archiwum dokumentów z wielodostępem oraz zaawansowaną wyszukiwarką. Pozwala również na dostęp do obrazu dokumentu bezpośrednio z zewnętrznego programu.
System współpracuje z ponad 20-stoma programami księgowymi oraz udostępnia API do integracji.
Dostępny jest w dwóch modelach: w wersji instalowanej lokalnie w firmie oraz jako oprogramowanie w modelu SaaS.
produkt produkt
Liczba głosów: 36

Offigo

elastyczne zarządzanie procesami administracyjnymi w firmie

Offigo.pl – To innowacyjny platforma skierowana do biznesu, która ukierunkowana jest na optymalizację procesów administracyjnych w organizacji oraz komunikacji wewnętrznej. Posiada wiele wyróżniających ją możliwości niedostępnych na rynku w modelu SaaS. Między innymi są to: – Przejrzyste skatalogowania dokumentacji, wraz z dynamicznie uzupełnianymi na podstawie danych z systemu szablonami umów, dokumentów, wniosków itp.,elastycznymi wieloetapowymi ścieżkami akceptacji i analizą wąskich gardeł w podejmowaniu decyzji. – Najbardziej zaawansowany na rynku w modelu SaaS system automatycznego rozliczania delegacji, z wieloma poziomami akceptacji a

Zobacz

Offigo

elastyczne zarządzanie procesami administracyjnymi w firmie

Offigo.pl – To innowacyjny platforma skierowana do biznesu, która ukierunkowana jest na optymalizację procesów administracyjnych w organizacji oraz komunikacji wewnętrznej. Posiada wiele wyróżniających ją możliwości niedostępnych na rynku w modelu SaaS. Między innymi są to:
- Przejrzyste skatalogowania dokumentacji, wraz z dynamicznie uzupełnianymi na podstawie danych z systemu szablonami umów, dokumentów, wniosków itp.,elastycznymi wieloetapowymi ścieżkami akceptacji i analizą wąskich gardeł w podejmowaniu decyzji.
- Najbardziej zaawansowany na rynku w modelu SaaS system automatycznego rozliczania delegacji, z wieloma poziomami akceptacji a dodatkowo z możliwością rezerwacji hotelów z poziomu platforma.
- Pełna kontrola nad czasem pracy, w tym elektroniczne wnioski urlopowe, tworzenie grafików w ciągu kilku minut, kalendarz zadań oraz elektroniczna ewidencja czasu pracy. Możliwość tworzenia grup pracowników a w tym określania minimalnego i maksymalnego obłożenia pracowników w określonych dniach. Kontrola nad udzielanie urlopów przez automatyczne informowanie o kolizjach urlopowych/dni wolnych,z propozycją innych terminów.
- Pełna kontrola nad majątkiem firmy przez skatalogowanie i przypisanie do poszczególnych osób/jednostek. Możliwość określania różnych parametrów na różnych katalogach np. inne do licencji/laptopów/mebliitp. Na podstawie wprowadzonych informacji finansowych platforma przedstawi plan inwestycji odtworzeniowych dla wybranych grup lub całego majątku.

Rewolucyjnym podejściem w pełni wyróżniającym platformę na polskim rynku, jest innowacyjne i niespotykane podejście do narzędzi dedykowanych – jeżeli dowolna firma korzystająca z platformy będzie potrzebowała rozwiązania dedykowanego, zostanie zrealizowane to jako kolejny moduł, który za zgodą danej firmy zostanie włączony do podstawowej oferty Offigo.pl, a dana firma dożywotnio otrzyma ustalony % od sprzedaży danego modułu.

IT SECURITY – bezpieczeństwo IT

produkt
Liczba głosów: 68

Akamai Kona

Akamai provide cloud-based security that minimizes downtime and data theft, through a multi-perimeter cloud that integrates best in class architecture for both websites and infrastructure protection. Akamai Kona security solutions protect performance-sensitive websites and other high-value Web applications from network- and application-layer DDoS attacks as well as other application-layer attacks. They also protect data center and network infrastructure, including all Web- and IP-based applications, against a broad range of DDoS attacks. In 2012 the official London 2012 website relied on

Zobacz

Akamai Kona

Akamai provide cloud-based security that minimizes downtime and data theft, through a multi-perimeter cloud that integrates best in class architecture for both websites and infrastructure protection. Akamai Kona security solutions protect performance-sensitive websites and other high-value Web applications from network- and application-layer DDoS attacks as well as other application-layer attacks. They also protect data center and network infrastructure, including all Web- and IP-based applications, against a broad range of DDoS attacks. In 2012 the official London 2012 website relied on Akamai to provide fast, uninterrupted online Delivery of the 2012 Olympic & Paralympic Games. Akamai maintained 100% site availability in face of non-stop attacks (During the first two days of the London 2012 Games, attempts were made to overwhelm key sites with multiple DDoS and application layer attacks, including one that peaked at 11,000 Web application firewall (WAF) rules being triggered per second). Over 132 billion requests could be processed through Web application firewalls while over 96% of origin traffic was offloaded.
Kona solutions are built on the same Intelligent Platform as Akamai’s acceleration solutions to stop attacks at the edge of the network without impacting performance.
produkt
Liczba głosów: 74

Zintegrowany System Ochrony Warstwy Aplikacyjnej

Evercom dostarcza najnowocześniejsze Systemy Bezpieczeństwa – w pełni zintegrowane produkty i usługi, zorientowane na ochronę ciągłości procesów sektora publicznego i podmiotów gospodarczych. Systemy te obejmują warstwy: infrastruktury, aplikacji oraz usług. Wraz z oferowanymi usługami doradztwa, audytu, testów bezpieczeństwa, wsparcia technicznego i outsourcingu, od ponad 20 lat, skutecznie chronią systemy informatyczne, informacje i działalność Klientów. Szczególna rolę pełni Zintegrowany System Ochrony Warstwy Aplikacyjnej. Obejmuje on narzędzia i usługi do kontroli kodu, aplikacji, portali, ruchu sieciowego, udostępniania i zabezpieczenia danych, ciągłości działania,

Zobacz

Zintegrowany System Ochrony Warstwy Aplikacyjnej

Evercom dostarcza najnowocześniejsze Systemy Bezpieczeństwa – w pełni zintegrowane produkty i usługi, zorientowane na ochronę ciągłości procesów sektora publicznego i podmiotów gospodarczych. Systemy te obejmują warstwy: infrastruktury, aplikacji oraz usług. Wraz z oferowanymi usługami doradztwa, audytu, testów bezpieczeństwa, wsparcia technicznego i outsourcingu, od ponad 20 lat, skutecznie chronią systemy informatyczne, informacje i działalność Klientów.
Szczególna rolę pełni Zintegrowany System Ochrony Warstwy Aplikacyjnej. Obejmuje on narzędzia i usługi do kontroli kodu, aplikacji, portali, ruchu sieciowego, udostępniania i zabezpieczenia danych, ciągłości działania, tożsamości cyfrowej, nadużyć usług, ochrony przed kompromitacją i wyciekiem informacji. Wszystkie elementy tego systemu „widzą i rozumieją” logikę aplikacji i realizowanych przez nie usług. Nie przeszkadza to w równoczesnym stosowaniu najbardziej zaawansowanych metod szyfrowania i ochrony danych przed kradzieżą czy wyciekiem. Architektura rozwiązania jest otwarta i umożliwia dowolne skalowanie oraz wspiera proces cyklicznej modernizacji determinowanej przez zmiany otoczenia technologicznego.
Dzięki temu, systemy dostarczane przez Evercom skutecznie chronią przed włamaniami, atakami APT, odmową usług, utratą danych, awariami zagrażającymi ciągłości pracy serwerów i macierzy czy nadużyciami ze strony pracowników. Umożliwiają błyskawiczne przywracanie granularne danych, aplikacji i usług po awarii oraz zapewniają pełną rozliczalność działań. Zapewniają też użytkownikom pełną kontrolę nad ich infrastrukturą i usługami IT, nie tylko w obszarze monitorowania, ale przede wszystkim w zakresie proaktywnego zarządzania operacyjnego i strategicznego.
Skuteczność zintegrowanych rozwiązań, dostarczanych przez Evercom potwierdza pozycja rynkowa firmy i referencje Klientów. Żaden z systemów dostarczonych przez Evercom objętych wsparciem firmy, nie uległ dotychczas zagrożeniom.
produkt
Liczba głosów: 47

Mobile IAM – Cyfrowe zarządzanie tożsamością

Mobile IAM (Mobile Identity Access Management) to rozbudowany system NAC zapewniający kompleksowe przed- i po-połączeniowe rozwiązanie kontroli dostępu do sieci lokalnej dla przewodowych i bezprzewodowych sieci LAN oraz użytkowników VPN. Mobile IAM rozszerza funkcjonalność NAC o integrację znanego systemu Extreme NAC o integrację z producentami systemów MDM oraz systemów bezpieczeństwa typu NGFW (Next Generation Firewall), SIEM (Security and Event Management) oraz IPS (Intrusion Prevention System). Stosując urządzenia NAC Gateway lub rozwiązanie wirtualne NAC Gateway Virtual Appliance wraz oprogramowaniem NMS NAC

Zobacz

Mobile IAM – Cyfrowe zarządzanie tożsamością

Mobile IAM (Mobile Identity Access Management) to rozbudowany system NAC zapewniający kompleksowe przed- i po-połączeniowe rozwiązanie kontroli dostępu do sieci lokalnej dla przewodowych i bezprzewodowych sieci LAN oraz użytkowników VPN. Mobile IAM rozszerza funkcjonalność NAC o integrację znanego systemu Extreme NAC o integrację z producentami systemów MDM oraz systemów bezpieczeństwa typu NGFW (Next Generation Firewall), SIEM (Security and Event Management) oraz IPS (Intrusion Prevention System). Stosując urządzenia NAC Gateway lub rozwiązanie wirtualne NAC Gateway Virtual Appliance wraz oprogramowaniem NMS NAC Manager, administratorzy IT mogą wdrożyć wiodące na rynku rozwiązanie NAC, zapewniające, że tylko właściwi użytkownicy mają dostęp do odpowiednich zasobów firmy we właściwym miejscu i czasie. Zaletą rozwiązania Extreme NAC to zorientowanie na biznes widoczność i kontrola indywidualnych użytkowników w infrastrukturach z rozwiązaniami różnych dostawców. NAC chroni istniejącą inwestycję w infrastrukturę, ponieważ nie wymaga stosowanie nowych urządzeń przełączających lub agentów na wszystkich systemach końcowych. Extreme NAC wprowadza uwierzytelnianie wielu użytkowników przy wykorzystaniu wielu metod, ocenianie niechronionych elementów sieci i wspomaganie działań naprawczych. Oferuje elastyczność wyboru czy dostęp dla gości ma być ograniczony tylko do publicznych usług Internetowych oraz jak należy postępować z użytkownikami i urządzeniami w sieci, którzy nie przeszli pozytywnie oceny ich stanu zabezpieczeń. Extreme NAC umożliwia jednolitą konfigurację polityk na wielu różnych przełącznikach i bezprzewodowych punktach dostępowych. Ta cecha znacząco zmniejsza złożoność cyklu zarządzania politykami i ułatwia wdrożenie NAC w heterogenicznych przewodowych i bezprzewodowych infrastrukturach sieci. Extreme NAC zapewnia prosty w użyciu panel zarządzania i szczegółowy widok stanu systemów końcowych podłączonych lub próbujących się podłączyć do sieci. Analitycy odpowiedzialni za monitorowanie systemów końcowych mogą łatwo dostosować widoki by przeglądać informacje w wygodnym dla nich formacie. Raporty mogą być generowane w formie plików PDF. Rozwiązanie Extreme NAC pozwala na wdrożenie w pełni redundantnego systemu kontroli dostępu do sieci. Rozwiązanie zapewnia skalowalność od kilkudziesięciu do setek tysięcy urządzeń końcowych.

produkt
Liczba głosów: 60

McAfee Next Generation Firewall

McAfee Next Generation Firewall integruje najbardziej zaawansowane techniki ochrony z niewiarygodną wręcz dbałością o wysoką dostępność narzędzia (High Availability). Kombinacja tych czynników oraz możliwości zarządzania, jakie daje rozwiązanie, powodują, że jest to optymalne narzędzie do ochrony sieci klientów Enterprise, od central po małe oddziały lokalne. McAfee Next Generation Firewall integruje kontrolę aplikacji, funkcje IPS oraz techniki ochrony przeciw najbardziej zaawansowanym metodom infekcji w pojedyńcze, wysokowydajne narzędzie ochrony, a wszystkie te funkcje zawarte są w jednym mechanizmie nazywanym Unified Software Core.

Zobacz

McAfee Next Generation Firewall

McAfee Next Generation Firewall integruje najbardziej zaawansowane techniki ochrony z niewiarygodną wręcz dbałością o wysoką dostępność narzędzia (High Availability). Kombinacja tych czynników oraz możliwości zarządzania, jakie daje rozwiązanie, powodują, że jest to optymalne narzędzie do ochrony sieci klientów Enterprise, od central po małe oddziały lokalne.
McAfee Next Generation Firewall integruje kontrolę aplikacji, funkcje IPS oraz techniki ochrony przeciw najbardziej zaawansowanym metodom infekcji w pojedyńcze, wysokowydajne narzędzie ochrony, a wszystkie te funkcje zawarte są w jednym mechanizmie nazywanym Unified Software Core.
Urządzenie może być skonfigurowane jako Next Generation Firewall lub w zależności od potrzeb jako firewall warstwy 2, IPS czy Firewall/VPN.
Standardowe narzędzia do ochrony sieci dokonują inspekcji tego, co do inspekcji jest zgłaszane, jednak zaawansowany malware i nie tylko znajduje drogi obejścia, uniknięcia inspekcji kodu, dzięki czemu przedostaje sie do sieci. McAfee Next Generation Firewall analizuje kontent w strumieniu danych po to, aby przeciwdziałać infekcji malware.
Możliwość zestawienia nawet do 16 urządzeń w klastrze active-active daje niewyobrażalne wręcz możliwości zapewnienia ciągości działania. Urządzania w klastrze nie muszą pracować w oparciu o tę samą wersję oprogramownaia. Ta unikalna cecha pozwala na łatwiejsze zarządzanie cyklem upgrade’ów software’u urządzeń, co znacznie wpływa na płynność działania.
Scentralizowane zarządzanie, zoptymalizowane pod kątem zarządzania nawet najbardziej rozległymi sieciami firewall
(do 2 000 urządzeń) podnosi wydajność procesu kontroli urządzeń. Administratorzy mogą tworzyć polityki nawet skomplikowanego środowiska opartego na urządzeniach fizycznych czy wirtualnych bez podnoszenia stopnia skomplikowania procesu zarządzania.
Wszystkie te cechy pododują, że mamy do czynienia z wysokowydajnym i innowacyjnym rozwiązaniem, które dzięki technologii i scentralizowanemu zarządzaniu wspiera klientów w walce z najbardziej nawet zaawansowanymi zagrożeniami przy jednoczesnym nastawieniu na dbałość o ciągłość działania i koszty operacyjne związane z zarządzaniem rozległą infrastrukturą.

IT SERVICES LEADER - usługi IT

produkt
Liczba głosów: 26

Elastyczne usługi utrzymania i rozwoju aplikacji informatycznej działającej w modelu Human Cloud

LGBS oferuje elastyczne usługi outsourcingu utrzymania systemów i kadry inżynierskiej w modelu Human Cloud. Kluczowym elementem tej innowacyjnej usługi jest możliwość stworzenia globalnej puli wyspecjalizowanej kadry inżynierów, którzy mogą reagować na każdą sytuację w projekcie niezależnie od miejsca i czasu. Oprócz szerokiego grona specjalistów oferujemy przejrzysty system monitorowania projektu i raportowania oparty na Ms SharePoint oraz dedykowanych narzędziach własnych. Naszym klientom oferujemy nową jakość usługi, polegającej na realizacji projektu w rozdzielczości pojedynczych godzin inżynierskich. Przedsiębiorcy nie ogranicza geografia, oprogramowanie czy

Zobacz

Elastyczne usługi utrzymania i rozwoju aplikacji informatycznej działającej w modelu Human Cloud

LGBS oferuje elastyczne usługi outsourcingu utrzymania systemów i kadry inżynierskiej w modelu Human Cloud. Kluczowym elementem tej innowacyjnej usługi jest możliwość stworzenia globalnej puli wyspecjalizowanej kadry inżynierów, którzy mogą reagować na każdą sytuację w projekcie niezależnie od miejsca i czasu. Oprócz szerokiego grona specjalistów oferujemy przejrzysty system monitorowania projektu i raportowania oparty na Ms SharePoint oraz dedykowanych narzędziach własnych. Naszym klientom oferujemy nową jakość usługi, polegającej na realizacji projektu w rozdzielczości pojedynczych godzin inżynierskich. Przedsiębiorcy nie ogranicza geografia, oprogramowanie czy wysokie koszty zatrudnienia wyspecjalizowanej kadry. Po raz pierwszy klient ma możliwość zamawiania specjalistów w różnych dziedzinach w modelu wykorzystania jednostkowych godzin. Taka usługa znacznie ułatwia realizację projektu, pozwala na skuteczniejsze budżetowanie i ściślejszą kontrolę kosztów. Korzystając z modelu Human Cloud firmy mogą realizować swoje projekty szybciej i przy niższych kosztach. Dzięki dokładnemu pomiarowi czasu pracy w projekcie nasi klienci mogą dokładniej niż kiedykolwiek przewidzieć koszty i zaplanować swoje działania.
produkt
Liczba głosów: 11

Audyty Prawne stron internetowych i systemów IT

Wraz ze zmianami polskiego systemu prawnego niezbędne jest dostosowanie się firm do nowych regulacji. Wdrażanie usług cyfrowych (w tym treści cyfrowych, które wchodzą do obrotu gospodarczego w związku z Dyrektywą 83/2011) wiąże się ze sporym ryzykiem, a bezpieczeństwo takiego działania może być zapewnione przez odpowiedni „Audyt prawny” w sektorze IT. Kancelaria Prawna Szostek_Templin_Bar Spółka Partnerska świadczy audyty zgodności treści i zawartości w ujęciu nowego prawa konsumenckiego i treści cyfrowych. Usługa polega na analizie i wskazywaniu rozwiązań dotyczących zgodności z prawem

Zobacz

Audyty Prawne stron internetowych i systemów IT

Wraz ze zmianami polskiego systemu prawnego niezbędne jest dostosowanie się firm do nowych regulacji. Wdrażanie usług cyfrowych (w tym treści cyfrowych, które wchodzą do obrotu gospodarczego w związku z Dyrektywą 83/2011) wiąże się ze sporym ryzykiem, a bezpieczeństwo takiego działania może być zapewnione przez odpowiedni „Audyt prawny” w sektorze IT. Kancelaria Prawna Szostek_Templin_Bar Spółka Partnerska świadczy audyty zgodności treści i zawartości w ujęciu nowego prawa konsumenckiego i treści cyfrowych. Usługa polega na analizie i wskazywaniu rozwiązań dotyczących zgodności z prawem dokumentów, umów, formularzy i regulaminów dotyczących zakresu IT. Świadczenie usług prawnych odbywa się również na odległość w postaci nowoczesnych środków, w tym szkoleń i seminariów. Szczególnie istotnym elementem naszej usługi jest weryfikacja witryn (w tym sklepów internetowych) w zakresie handlu elektronicznego oraz kształtowanie odpowiednich koncepcji dotyczących prowadzonej działalności przez podmioty pod względem prawnym. Nasze usługi prawne obejmują także doradztwo i audyt w aspekcie programów komputerowych, aplikacji mobilnych, e-booków i innych produktów, które w związku ze zmianami prawa będą objęte przepisami dotyczącymi rękojmi i gwarancji).
Każdy z Partnerów Kancelarii oprócz znajomości prawa nowych technologii i prowadzenia w tym względzie audytów oraz ekspertyz, specjalizuje się w różnych dziedzinach, co pozwala na dywersyfikację oferowanych usług. Umożliwia zarówno stałą obsługę firm jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych. Partnerzy Kancelarii posiadają stopnie naukowe, uczestniczą w procesach legislacyjnych oraz obsługują duże podmioty na rynku IT. Są jednocześnie doświadczonymi praktykami rozumiejącymi potrzeby i problemy przedsiębiorców.
Zakres usług:
- audyt witryn (w tym stron internetowych oraz dokumentów w zakresie IT),
- sporządzanie ekspertyz i opinii prawnych,
- udzielanie porad prawnych (na bieżąco, w toku działalności przedsiębiorstwa Klienta),
- negocjowanie, przygotowywanie oraz weryfikowanie umów zawieranych w ramach działalności przedsiębiorstwa Klienta,
- dochodzenie roszczeń na drodze sądowej (także w elektronicznym postępowaniu upominawczym),
- szkolenia z zakresu prawa (prowadzone na odległość z wykorzystaniem nowoczesnych metod komunikowania się).
produkt
Liczba głosów: 53

AirWatch by VMware

AirWatch by VMware upraszcza mobilność przedsiębiorstw, dzięki pakietowi EMM (Enterprise Mobile Management), który oferuje wiodące na rynku rozwiązania zarządzania urządzeniami mobilnymi, pocztą elektroniczną, aplikacjami, zawartością, laptopami i przeglądarkami. Firma AirWatch opracowała od podstaw najbardziej skalowalne rozwiązanie dostępne obecnie na rynku, które rozrasta się wraz z mobilnymi inicjatywami klientów i całkowicie integruje się z istniejącymi systemami firmowymi, umożliwiając jednocześnie zarządzanie wszystkimi urządzeniami mobilnymi z centralnej konsoli. Wszystkie rozwiązania zabezpieczeń mobilnych AirWatch są wewnętrznie opracowywane, umożliwiając bezproblemową integrację komponentów z zabezpieczeniami końcowymi

Zobacz

AirWatch by VMware

AirWatch by VMware upraszcza mobilność przedsiębiorstw, dzięki pakietowi EMM (Enterprise Mobile Management), który oferuje wiodące na rynku rozwiązania zarządzania urządzeniami mobilnymi, pocztą elektroniczną, aplikacjami, zawartością, laptopami i przeglądarkami.
Firma AirWatch opracowała od podstaw najbardziej skalowalne rozwiązanie dostępne obecnie na rynku, które rozrasta się wraz z mobilnymi inicjatywami klientów i całkowicie integruje się z istniejącymi systemami firmowymi, umożliwiając jednocześnie zarządzanie wszystkimi urządzeniami mobilnymi z centralnej konsoli.

Wszystkie rozwiązania zabezpieczeń mobilnych AirWatch są wewnętrznie opracowywane, umożliwiając bezproblemową integrację komponentów z zabezpieczeniami końcowymi END TO END SECURITY. Organizacje mogą wdrażać te rozwiązanie samodzielnie, do specyficznych wymagań BringYourOwn Device (BYOD) wykorzystując bezpieczne rozwiązanie kontenerowe – AirWatch Workspace lub jako kompleksową, wysoce skalowaną platformę z zabezpieczeniami najwyższej klasy.
Architektura typu multi-tenant umożliwia administratorom AirWatch delegowanie dostępu do zasobów firmowych dla użytkowników i grup urządzeń w oparciu o rolę i funkcje użytkownika pełnione w danej organizacji, utrzymując jednocześnie kontrolę nad wszystkimi zasobami mobilnymi na poziomie globalnym.
Ta unikatowa architektura pozwala organizacjom na zastosowanie sprecyzowanych zasad i ograniczeń dla użytkowników na całym świecie, zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju. Firmy, które stosują oprogramowanie AirWatch mogą w prosty i szybki sposób skalować swoje rozwiązanie adekwatnie do swoich potrzeb firmowych.

AirWatch zapewnia również prosty i intuicyjny proces rejestracji dla użytkowników końcowych z wykorzystaniem agenta AirWatch. Użytkownik po przejściu na podany adres strony proszony jest o wprowadzenie adresu e-mail. Uwierzytelnienie następuje po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.air-watch.com
Przedstawienie rozwiązania: http://www.airwatch.com/downloads/brochures/airwatch-solutions-overview.pdf

produkt
Liczba głosów: 48

Niezależne testy systemów IT

Testowanie Oprogramowania jest elementem procesu zapewniania jakości i jednym z kluczowych procesów budowania rozwiązań informatycznych. Celem głównym testów jest zapewnienie niezawodności i bezpieczeństwa danego rozwiązania IT w celu eliminacji awarii oraz wynikających z nich strat finansowych i wizerunkowych właściciela systemu. Testowanie Oprogramowania, oprócz zapewniania jakości w procesie jej zarządzania, to jedna z kluczowych czynności dla Systemu Zarządzania Jakością (SQM – System Quality Management). W ramach tej grupy usług nasi specjaliści zaplanują, oraz zapewnią realizację systematycznych działań, niezbędnych do spełnienia wymagań

Zobacz

Niezależne testy systemów IT

Testowanie Oprogramowania jest elementem procesu zapewniania jakości i jednym z kluczowych procesów budowania rozwiązań informatycznych. Celem głównym testów jest zapewnienie niezawodności i bezpieczeństwa danego rozwiązania IT w celu eliminacji awarii oraz wynikających z nich strat finansowych i wizerunkowych właściciela systemu.
Testowanie Oprogramowania, oprócz zapewniania jakości w procesie jej zarządzania, to jedna z kluczowych czynności dla Systemu Zarządzania Jakością (SQM – System Quality Management).
W ramach tej grupy usług nasi specjaliści zaplanują, oraz zapewnią realizację systematycznych działań, niezbędnych do spełnienia wymagań jakości końcowego produktu, w procesie jego tworzenia.
We współpracy z Klientem przygotują i zrealizują profesjonalne testy oprogramowania. Jako profesjonalne testy rozumiemy proces testowy, polegający na kompleksowym sprawdzeniu jakości testowanego systemu, począwszy od zweryfikowania poprawności poszczególnych funkcjonalności, po sprawdzenie stopnia jego użyteczności. Czynności te realizowane są w poszczególnych fazach cyklu produkcji oprogramowania.
Świadczymy usługi testowe w procesach produkcji realizowanych zarówno metodykami zwinnymi (dynamicznymi), jak i ujednoliconymi. Nasi specjaliści potrafią doskonale łączyć priorytety biznesowe, ze spełnieniem oczekiwań jakościowych.

produkt
Liczba głosów: 15

Kompleksowe rozwiązanie informatyczne dla firm

Potrzeby polskich przedsiębiorstw w zakresie cyfryzacji działalności – tj. wdrażania cyfrowych usług czy wykorzystywania e-narzędzi w codziennym funkcjonowaniu firmy, które skutecznie podnoszą ich konkurencyjność i efektywność wydają się wciąż niezaspokojone. Nawet w przypadku podmiotów, które wykorzystują zasoby informatyczne, istnieje szereg elementów wymagających poprawy czy unowocześnienia… Potrzeby polskich przedsiębiorstw w zakresie cyfryzacji działalności – tj. wdrażania cyfrowych usług czy wykorzystywania e-narzędzi w codziennym funkcjonowaniu firmy, które skutecznie podnoszą ich konkurencyjność i efektywność wydają się wciąż niezaspokojone. Nawet w przypadku podmiotów, które

Zobacz

Kompleksowe rozwiązanie informatyczne dla firm

Potrzeby polskich przedsiębiorstw w zakresie cyfryzacji działalności – tj. wdrażania cyfrowych usług czy wykorzystywania e-narzędzi w codziennym funkcjonowaniu firmy, które skutecznie podnoszą ich konkurencyjność i efektywność wydają się wciąż niezaspokojone. Nawet w przypadku podmiotów, które wykorzystują zasoby informatyczne, istnieje szereg
elementów wymagających poprawy czy unowocześnienia…

Potrzeby polskich przedsiębiorstw w zakresie cyfryzacji działalności – tj. wdrażania cyfrowych usług czy wykorzystywania e-narzędzi w codziennym funkcjonowaniu firmy, które skutecznie podnoszą ich konkurencyjność i efektywność wydają się wciąż niezaspokojone. Nawet w przypadku podmiotów, które wykorzystują zasoby informatyczne, istnieje szereg
elementów wymagających poprawy czy unowocześnienia. Jeśli do tego weźmiemy pod uwagę fakt, iż w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2014 – 2020 gros środków będzie przeznaczonych na projekty informatyczne, otrzymamy odpowiedź dlaczego warto zainteresować się nowym produktem oferowanym przez Północno – Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej. Istotę usługi można zamknąć w trzech prostych krokach, w których pomożemy firmie zaprojektować i wdrożyć optymalne rozwiązania informatyczne oraz – co bardzo ważne – udzielimy wsparcia w zakresie pozyskania środków unijnych na ich realizację. Pierwszym elementem współpracy z zainteresowaną firmą jest określenie stanu faktycznego zasobów informatycznych z wykorzystaniem: spisu zasobów firmy, określeniem punktów krytycznych w infrastrukturze, weryfikacji legalności
oprogramowania wraz z licencjami i certyfikatami. Następnie specjaliści Klastra zbadają potrzeby przedsiębiorstwa i wskażą dedykowane rozwiązania za pomocą: identyfikacji potrzeb szkoleniowych, analizy procesów biznesowych, określenia możliwości wsparcia funkcjonowania firmy przez systemy informatyczne oraz wskazania rozwiązań dostosowanych do jej potrzeb.
Na koniec w ramach kooperacji eksperci Północno – Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej pomogą w procesie aplikacji o środki unijne na zaplanowane przedsięwzięcia. Wskażą odpowiednie programy pomocowe, opracują wniosek aplikacyjny i zrealizują oraz rozliczą projekt.Usługa jest realizowana przez doświadczonych specjalistów z firm i instytucji wchodzących w skład
Północno – Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej: informatyków, szkoleniowców, analityków biznesowych i specjalistów od pozyskiwania środków unijnych.

KNOWLEDGE MANAGEMENT – zarządzanie wiedzą

produkt produkt
Liczba głosów: 61

Streamliner Vincit

Ile trwa stworzenie poniższych zestawów danych? „ Lista pracowników z ich danymi kontaktowymi, którzy posiadają certyfikat z ITIL i biorą udział w przynajmniej trzech projektach dla największego klienta i pochodzą z miasta, które ma więcej niż 500 tys. mieszkańców”. „Które filmy wyreżyserowane przez Jamesa Camerona powstały na podstawie powieści? Chcę zobaczyć tytuł oraz scenarzystę każdego takiego filmu.” Vincit pozwala w kilku krokach stworzyć dowolny zestaw danych w ramach dostępnej wiedzy. Unikalne cechy, korzyści rozwiązania: • Vincit udostępnia w intuicyjnej formie

Zobacz

Streamliner Vincit
Ile trwa stworzenie poniższych zestawów danych?
„ Lista pracowników z ich danymi kontaktowymi, którzy posiadają certyfikat z ITIL i biorą udział w przynajmniej trzech projektach dla największego klienta i pochodzą z miasta, które ma więcej niż 500 tys. mieszkańców”.
„Które filmy wyreżyserowane przez Jamesa Camerona powstały na podstawie powieści? Chcę zobaczyć tytuł oraz scenarzystę każdego takiego filmu.”
Vincit pozwala w kilku krokach stworzyć dowolny zestaw danych w ramach dostępnej wiedzy.
Unikalne cechy, korzyści rozwiązania:
• Vincit udostępnia w intuicyjnej formie całą wiedzę zawartą w bazie i pozwala na elastyczne eksplorowanie danych. Rozwiązanie eliminuje ograniczenia współczesnych baz danych, tj. trudny dostęp i zamknięte widoki danych predefiniowane przez administratora, które nie odpowiadają na wszelkie potrzeby użytkowników.
• Samodzielnie tworzenie dowolnych zestawów danych wg. własnych preferencji oraz dotarcie do wszystkich informacji przekrojowo i wielopoziomowo; bez konieczności znajomości struktury bazy ani języka zapytań do bazy.
Vincit działa na grafowej bazie wiedzy, która może integrować dane pochodzące z wielu rozproszonych repozytoriów. Grafowe relacje pozwalają konstruować zapytania w każdym kierunku. Rozwiązanie jest generyczne, tzn., że pozwala na eksplorowanie dowolnych struktur, niezależnie od obszaru, branży, czy wielkości bazy. Dzięki automatycznemu odczytywaniu struktury bazy podczas tworzenia zapytań:
• Vincit jest niewrażliwy na zmiany w strukturze baz danych. Modyfikacje strukturowe nie wymagają aktualizacji zapytań i widoków, co eliminuje dodatkowy narzut czasu pracy na tworzenie nowych widoków i związane z tym ryzyko błędów.
• Możliwe jest filtrowanie danych po atrybutach jak i po powiązanych do dowolnego poziomu obiektach (np. pracownik, który jest osobą kontaktową klienta, który zamówił produkt, który… itd.), co pozwala na budowanie dowolnie złożonych zapytań. Niezależnie od filtrowania można wybierać informacje do widoku wynikowego, np. dla klientów wyświetlić dane kontaktowe oraz produkty, które kupili.
• Celem narzędzia Vincit jest przedstawianie wszystkich możliwości wyboru w każdym kroku. Możliwości filtrowania oraz zakresu danych do widoku są podpowiadane dzięki automatycznemu wydobywaniu atrybutów i relacji ze struktury bazy. Naprowadza to na poszukiwaną wiedzę oraz pozwala na szybki dostęp do wszystkich informacji- zarówno tych istotnych, jak i rzadko odczytywanych.
• Możliwość docierania do danych z różnych stron; eksplorowanie wiedzy we wszystkich kierunkach.
Zastosowania: Przedsiębiorstwa z rozproszonymi danymi • Ogromne, specjalistyczne bazy danych • Web 3.0
produkt produkt
Liczba głosów: 59

BSSG

Business Integration Knowledge System

Business Integration Knowledge System (BIKS) to kompleksowe rozwiązanie, zapewniające efektywne zarządzanie wiedzą. BIKS umożliwia identyfikację, zachowanie, upowszechnianie, wykorzystanie i utrzymanie wiedzy jawnej, jak i ukrytej. Zapewnia retencję i transfer wiedzy w przedsiębiorstwie, ograniczenie chaosu informacyjnego, skrócenie czasu dotarcia do informacji oraz optymalizację wykorzystania specjalistów. Dzięki innowacyjnemu podejściu do zarządzania wiedzą, poprzez łączenie metadanych z systemów informatycznych z pozostałą wiedzą jawną oraz poprzez zapewnienie specjalistom możliwości dzielenia się wiedzą ukrytą, użytkownicy otrzymują zawsze komplet informacji bez względu na miejsce, w którym

Zobacz

BSSG

Business Integration Knowledge System
Business Integration Knowledge System (BIKS) to kompleksowe rozwiązanie, zapewniające efektywne zarządzanie wiedzą. BIKS umożliwia identyfikację, zachowanie, upowszechnianie, wykorzystanie i utrzymanie wiedzy jawnej, jak i ukrytej. Zapewnia retencję i transfer wiedzy w przedsiębiorstwie, ograniczenie chaosu informacyjnego, skrócenie czasu dotarcia do informacji oraz optymalizację wykorzystania specjalistów. Dzięki innowacyjnemu podejściu do zarządzania wiedzą, poprzez łączenie metadanych z systemów informatycznych z pozostałą wiedzą jawną oraz poprzez zapewnienie specjalistom możliwości dzielenia się wiedzą ukrytą, użytkownicy otrzymują zawsze komplet informacji bez względu na miejsce, w którym rozpoczęli ich szukać.

Główne założenia BIKS:
● Efektywne zarządzanie wiedzą.
● Integracja wiedzy z różnych źródeł (osoby biznesowe, osoby techniczne, systemy informatyczne).
● Jedno, wspólne repozytorium wiedzy.
● Definiowanie i utrzymywanie korporacyjnego zbioru pojęć biznesowych i technicznych.
● Umożliwienie wzajemnego powiązania elementów wiedzy w taki sposób, aby użytkownicy systemu otrzymywali zawsze komplet informacji.
● Budowanie społeczności związanej z wiedzą.
● Zapewnienie jak największej automatyzacji procesów biznesowych.

Obszary w jakich BIKS znajduje zastosowanie:
● Zarządzanie wiedzą.
● Zarządzanie Business Intelligence.
● Analizy biznesowe.
● Zarządzanie społecznością.
● Wsparcie procesów związanych z analizą zmian w systemach IT.
● Bazy raportowe i hurtownie danych.
● Systemy raportowe.
● Systemy dziedzinowe.
● Systemy wspomagające pracę zespołową.

Dla jakich firm dedykowane jest rozwiązanie BIKS?
BIKS to rozwiązanie dla każdej firmy, która w swoim środowisku zaobserwowała:
● Rozproszone środowisko metadanych (hurtownie danych, bazy raportowe, systemy raportowe, systemy dziedzinowe).
● Brak ujednoliconego słownika pojęć biznesowych.
● Brak sprecyzowanego konkretnego miejsca gromadzenia informacji.
● Redundancję danych.
● Redundancję inicjatyw.
● Rotację pracowników.
● Niski współczynnik retencji wiedzy.
● Brak informacji dotyczących jakości i aktualności danych.
● Złożony proces analizy wpływu zmian na istniejące rozwiązania.
● Skomplikowany proces wzajemnej analizy zależności pomiędzy poszczególnymi elementami wiedzy.
● Problemy z komunikacją między użytkownikami.
● Brak wsparcia społeczności użytkowników (takich jak: specjaliści, eksperci, zarządcy, administratorzy itp.).
● Strukturę „wyspową” przejawiającą się rozbudowaną strukturę organizacyjną, w ramach której wydziały czy departamenty są słabo skomunikowane.
● Brak swobodnego dotarcia do wiedzy przez użytkowników systemu do pracy zespołowej.

MOBILE TRENDS – rozwiązania mobilne

produkt produkt
Liczba głosów: 21

System inteligentnego budynku FIBARO

FIBARO to obecnie najbardziej zaawansowane rozwiązanie w inteligentnej automatyce budynkowej. System wyróżnia się spośród innych najwyższą innowacyjnością w skali światowej poprzez miniaturyzacę i unikatowy design (ponad 100 wzorów przemysłowych), szybki montaż i działanie plug&play oraz łatwe sterowanie i ładne interfejsy. Najważniejszym elementem systemu FIBARO są centralki Home Center 2 lub Home Center Lite. Te supernowoczesne mózgi umożliwiają bezprzewodowe sterowanie inteligentnym domem. Centralki komunikują się w standardzie Z-Wave z siecią nawet 230 urządzeń. Poza centralką system składa się z miniaturowych modułów

Zobacz

System inteligentnego budynku FIBARO
FIBARO to obecnie najbardziej zaawansowane rozwiązanie w inteligentnej automatyce budynkowej. System wyróżnia się spośród innych najwyższą innowacyjnością w skali światowej poprzez miniaturyzacę i unikatowy design (ponad 100 wzorów przemysłowych), szybki montaż i działanie plug&play oraz łatwe sterowanie i ładne interfejsy.
Najważniejszym elementem systemu FIBARO są centralki Home Center 2 lub Home Center Lite. Te supernowoczesne mózgi umożliwiają bezprzewodowe sterowanie inteligentnym domem. Centralki komunikują się w standardzie Z-Wave z siecią nawet 230 urządzeń. Poza centralką system składa się z miniaturowych modułów wykonawczych FIBARO, którymi są: Relay Switch 2×1,3kW, a także FIBARO Relay Switch 3kW (do włączania i wyłączania urządzeń), Dimmer wraz z Bypassem (do sterowania natężeniem oświetlenia z funkcją „miękkiego startu”, także do sterowania wentylatorami), Roller Shutter oraz Roller Shutter 2 (do sterowania roletami, bramo, markizami, posiadają funkcję wyznaczenia aktualnego położenia oraz pomiar zużywanej energii), RGBW Controller (do sterowania taśmami LEDowymi, posiada opcję sczytywania informacji z 4 czujników analogowych oraz pomiar zużywanej energii). Poza tym: Wall Plug – moduł w formie przejściówki do kontaktu z funkcją pomiaru zużycia energii, Universal Binary Sensor – umożliwiający sterowanie dowolnym czujnikiem analogowym, Door / Window Sensor – czujnik otwarcia drzwi i okien, Flood Sensor – czujka zalania z wbudowanym czujnikiem temperatury oraz zabezpieczeniami antysabotażowymi, Smoke Sensor – czujka dymu z wbudowanym czujnikiem temperatury oraz czarną skrzynką, oraz Motion Sensor – czujka ruchu z czujnikiem temperatury, natężenia światła oraz akcelerometrem, który informuje o drganiach oraz próbach zmiany położenia czujki.
Cena systemu jest wynikową ilości punktów elektrycznych w obiekcie i intensywnością zautomatyzowania domu, więc koszt systemu waha się średnio od 3.000zł netto za kawalerkę do 4.500zł netto za mieszkanie dwupokojowe, a standardowej wielkości dom ok. 120m2 można wyposażyć w podstawowe funkcjonalności już za niecałe 10.000pln netto.
System FIBARO to ogromne spektrum rozwiązań i zastosowań, które zapewniają komfort, bezpieczeństwo i realne oszczędności.

- LiLi, wracam do domu – https://www.youtube.com/watch?v=Vs9bKD7lRR4
- Wall Plug – https://www.youtube.com/watch?v=Pg4OLXxCHjU
- Flood Sensor – https://www.youtube.com/watch?v=tcOJz-aH4gI
- Smoke Sensor – https://www.youtube.com/watch?v=VAmbkDRUgFA

produkt
Liczba głosów: 15

TMS MANAGER

TMS MANAGER to wielofunkcyjna aplikacja stworzona z myślą o pracodawcach zatrudniających pracowników terenowych. To narzędzie pozwalające sprawnie zarządzać zamówieniami, weryfikować efektywność pracy, definiować cele biznesowe i kontrolować jakość pracy podwładnych. Aplikacja TMS MANAGER jest zaliczana do klasy SFA i FFA, jest kompatybilana ze środowiskiem Windows i komputerami Mac., a także jest zintegrowana z najważniejszymi systemami CRM i ERP. Kluczową cechą aplikacji TMS MANAGER jest obsługa kilku modułów, w tym bazy kontrahentów i przedstawicieli, planu pracy, galerii zdjęć oraz produktów. Dodatkowe,

Zobacz

TMS MANAGER

TMS MANAGER to wielofunkcyjna aplikacja stworzona z myślą o pracodawcach zatrudniających pracowników terenowych. To narzędzie pozwalające sprawnie zarządzać zamówieniami, weryfikować efektywność pracy, definiować cele biznesowe i kontrolować jakość pracy podwładnych.
Aplikacja TMS MANAGER jest zaliczana do klasy SFA i FFA, jest kompatybilana ze środowiskiem Windows i komputerami Mac., a także jest zintegrowana z najważniejszymi systemami CRM i ERP.
Kluczową cechą aplikacji TMS MANAGER jest obsługa kilku modułów, w tym bazy kontrahentów i przedstawicieli, planu pracy, galerii zdjęć oraz produktów. Dodatkowe, wbudowane moduły zewnętrzne pozwalają na zarządzanie min. zamówieniami, reklamacjami, listami przewozowymi, kampaniami reklamowymi i ofertami.
TMS MANAGER w firmie to dostęp do kluczowych informacji sprzedażowych, zarządzanie pracownikami terenowymi, kontrola efektywności pracy, łatwość składania zamówień, bieżący dostęp do raportów i wyników sprzedaży.

produkt
Liczba głosów: 10

my SecurePhone

mySecurePhone to rodzina aplikacji umożliwiających ochronę wszystkich form komunikacji z urządzeń mobilnych. Aktualnie dostępne są następujące aplikacje: • mySecureMail – w pełni funkcjonalny klient poczty email dla platformy Android pozwalający dodatkowo na szyfrowanie oraz cyfrowy podpis wiadomości. • mySecureExchange – w pełni funkcjonalny klient dla protokołów / serwerów ActiveSync Exchange ze wsparciem dla: wiadomości e-mail, kontaktów, kalendarza, zadań, notatek a także polityką MDM (Mobile Device Management), a dodatkowo z możliwością szyfrowania i cyfrowego podpisywania przesyłanych wiadomości • mySecureSMS – aplikacja

Zobacz

my SecurePhone

mySecurePhone to rodzina aplikacji umożliwiających ochronę wszystkich form komunikacji z urządzeń mobilnych. Aktualnie dostępne są następujące aplikacje:
• mySecureMail – w pełni funkcjonalny klient poczty email dla platformy Android pozwalający dodatkowo na szyfrowanie oraz cyfrowy podpis wiadomości.
• mySecureExchange – w pełni funkcjonalny klient dla protokołów / serwerów ActiveSync Exchange ze wsparciem dla: wiadomości e-mail, kontaktów, kalendarza, zadań, notatek a także polityką MDM (Mobile Device Management), a dodatkowo z możliwością szyfrowania i cyfrowego podpisywania przesyłanych wiadomości
• mySecureSMS – aplikacja do przesyłania zaszyfrownaych i podpisanych cyfrowo wiadomości SMS
• mySecureVoice – aplikacja do nawiązywania szyfrowanych i cyfrowo podpisanych połączeń głosowych typu VoIP
• mySecurePhone – aplikacja umożliwiająca szyfrowanie i cyfrowe podpisywanie plików, wiadomości i danych na komputerze PC
• mySecureBrowser – przeglądarka WWW umożliwiająca poza funkcjonalnościami typowymi dla każdej przeglądarki internetowej także nawiązanie bezpiecznego połączenia ze wskazanym serwerem z wykorzystaniem wskazanych kluczy kryptograficznych i powiązanych z nimi certyfikatów.
Wszystkie powyższe aplikacje dostępne są w dwóch wersjach:
• standard – klucze kryptograficzne i powiązane z nimi certyfikaty przechowywane są bezpośrednio w systemie plików systemu operacyjnego urządzenia mobilnego
premium – klucze kryptograficzne i powiązane z nimi certyfikaty przechowywane są na specjalizowanej kryptograficznej karcie mSD wyposażonej w kryptoprocesor i specjalną fizycznie wydzieloną przestrzeń do składowania materiału kryptograficznego.

Strona www produktu / usługi: http://mysecurephone.pl/

produkt
Liczba głosów: 42

System masowej wysyłki powiadomień SMS

Platforma SerwerSMS.pl to doskonałe narzędzie dla przedsiębiorców oraz marketingowców umożliwiające wykorzystanie dostępnych na rynku technologii do bezpośredniej komunikacji z ich klientami, przy użyciu krótkich wiadomości tekstowych (SMS), wiadomości multimedialnych (MMS) jak i wiadomości głosowych (VMS). Zaletą platformy SerwerSMS.pl jest pewność i stabilność działania, dzięki długoletniej współpracy z największymi dostawcami usług GSM, w tym głównie czołowych dostawców polskich tj. Play, T-mobile, Orange oraz Polkomtel.

Zobacz

System masowej wysyłki powiadomień SMS

Platforma SerwerSMS.pl to doskonałe narzędzie dla przedsiębiorców oraz marketingowców umożliwiające wykorzystanie dostępnych na rynku technologii do bezpośredniej komunikacji z ich klientami, przy użyciu krótkich wiadomości tekstowych (SMS), wiadomości multimedialnych (MMS) jak i wiadomości głosowych (VMS). Zaletą platformy SerwerSMS.pl jest pewność i stabilność działania, dzięki długoletniej współpracy z największymi dostawcami usług GSM, w tym głównie czołowych dostawców polskich tj. Play, T-mobile, Orange oraz Polkomtel.
produkt
Liczba głosów: 34

Smart Dictate for Banking

Aplikacja mobilna na telefon komórkowy/smartphone, na bazie silnika ASR SDK, dzięki której można w łatwy i szybki sposób wykonać różne operacje bankowe wykorzystując mowę naturalną jako mechanizm komunikacji. Zamiast kluczyć po menu na malutkim ekranie telefonu czy wpisywać liczby i teksty na miniaturowej klawiaturze, wypowiadamy polecenia głosowe, a system odpowiednio analizując wszystkie informacje doprowadza do realizacji konkretnej funkcji. Wypowiadając konkretne polecenia głosowe możemy doprowadzić m.in. do zdefiniowania przelewu, sprawdzenia bieżącego stanu konta, jego historii czy sprawdzenia kursu walut. A to

Zobacz

Smart Dictate for Banking

Aplikacja mobilna na telefon komórkowy/smartphone, na bazie silnika ASR SDK, dzięki której można w łatwy i szybki sposób wykonać różne operacje bankowe wykorzystując mowę naturalną jako mechanizm komunikacji.

Zamiast kluczyć po menu na malutkim ekranie telefonu czy wpisywać liczby i teksty na miniaturowej klawiaturze, wypowiadamy polecenia głosowe, a system odpowiednio analizując wszystkie informacje doprowadza do realizacji konkretnej funkcji.

Wypowiadając konkretne polecenia głosowe możemy doprowadzić m.in. do zdefiniowania przelewu, sprawdzenia bieżącego stanu konta, jego historii czy sprawdzenia kursu walut. A to tylko kilka podstawowych możliwości systemu.

Strona www produktu / usługi: www.smartmobile.com.pl

produkt produkt
Liczba głosów: 6

TEZZLE | Simplifying inspection in manufacturing

Tezzle jest aplikacją na tablety działająca w systemie Android. Głównym zadaniem tego produktu jest zmniejszenie biurokracji obejmującej testowanie i weryfikację sprawności maszyn oraz narzędzi. Oprogramowanie Tezzle może być wykorzystywane w firmach gdzie wyniki testów muszą być przechowywane i mają spełniać standardy nałożone na proces produkcyjny. W skrócie Tezzle to narzędzie do raportowania i weryfikowania wyników rutynowych testów. Zalety Tezzle: + Łatwe tworzenie formularzy testowych; + Praca offline; + Obniżenie kosztów administracyjnych – wyeliminowanie obowiązku magazynowania dokumentacji; + Skrócenie czasu potrzebnego

Zobacz

TEZZLE | Simplifying inspection in manufacturing

Tezzle jest aplikacją na tablety działająca w systemie Android. Głównym zadaniem tego produktu jest zmniejszenie biurokracji obejmującej testowanie i weryfikację sprawności maszyn oraz narzędzi. Oprogramowanie Tezzle może być wykorzystywane w firmach gdzie wyniki testów muszą być przechowywane i mają spełniać standardy nałożone na proces produkcyjny. W skrócie Tezzle to narzędzie do raportowania i weryfikowania wyników rutynowych testów.

Zalety Tezzle:
+ Łatwe tworzenie formularzy testowych;
+ Praca offline;
+ Obniżenie kosztów administracyjnych – wyeliminowanie obowiązku magazynowania dokumentacji;
+ Skrócenie czasu potrzebnego na weryfikację i zatwierdzanie formularzy testowych;
+ Łatwe zarządzanie historycznymi danymi;
+ W przypadku zawieszenia się aplikacji, zachowuje ona dane historyczne na serwerze;
+ Produkt może być szybko dostosowany do zmian mających miejsce na linii produkcyjnej;
+ Śledzenie na żywo postępów w testach i inspekcji;
+ Możliwość testowania z wielu lokalizacji na raz;
+ Menedżerowie na podstawie wyników testów mogą podejmować lepsze decyzje w krótszym czasie.

produkt produkt
Liczba głosów: 21

MM715 telefon dla Seniora z bransoletką SOS

Firma MaxCom jako pierwsza wprowadziła na polski rynek telefony dla seniorów. Projektowanie naszych urządzeń poprzedzone jest licznymi konsultacjami ze środowiskiem seniorów. Model MM715 wyposażony jest w niespotykaną na rynku europejskim wodoodporną bransoletkę SOS. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może wezwać pomoc nie mając przy sobie telefonu. Jako pierwsi wprowadziliśmy do telefonów seniorskich przycisk I.C.E. Dzięki niemu w przypadku utraty przytomności użytkownika ratownicy mogą sprawdzić dane o chorobach, grupie krwi oraz numer osoby kontaktowej. Ponadto telefon wyposażony jest w alarmowy przycisk SOS

Zobacz

MM715 telefon dla Seniora z bransoletką SOS

Firma MaxCom jako pierwsza wprowadziła na polski rynek telefony dla seniorów. Projektowanie naszych urządzeń poprzedzone jest licznymi konsultacjami ze środowiskiem seniorów. Model MM715 wyposażony jest w niespotykaną na rynku europejskim wodoodporną bransoletkę SOS. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może wezwać pomoc nie mając przy sobie telefonu.
Jako pierwsi wprowadziliśmy do telefonów seniorskich przycisk I.C.E. Dzięki niemu w przypadku utraty przytomności użytkownika ratownicy mogą sprawdzić dane o chorobach, grupie krwi oraz numer osoby kontaktowej. Ponadto telefon wyposażony jest w alarmowy przycisk SOS po przyciśnięciu, którego telefon dzwoni pod jeden z pięciu zdefiniowanych numerów i wysyła SMS z prośbą o pomoc. Inne cechy tego telefonu sprawiające, że jest to idealne urządzenie dla seniora to: duże przyciski czcionka wyświetlacza, intuicyjne menu, podpowiedzi głosowe wybieranego numeru, top 5 na liście kontaktów, aparat, radio FM, latarka oraz ładowarka stacjonarna.

NETWORK – infrastruktura sieciowa

produkt produkt
Liczba głosów: 117

Cyfrowa stacja czołowa Triax TDX

Konstruktorzy firmy TRIAX, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, stale rozwijają niezwykle popularną wśród kablooperatorów cyfrową stację czołową Triax TDX. Ostatnia wersja oprogramowania dodała wiele nowych funkcjonalności. Istnieje m. in. możliwość aktywowania SNMP. Ponadto w ofercie dostępny jest już w pełni redundanty zasilacz do stacji TDX (RPSU). Oprócz nowych frontendów takich jak FE DVB-T/T2, FE HDMI ostatnio w ofercie pojawił się również FE DVB-C. W rodzinie backendów przybył natomiast dodatkowy Backend IP. Zapewnia on wiele nowych funkcjonalności w przypadku używania na wyjściu

Zobacz

Cyfrowa stacja czołowa Triax TDX

Konstruktorzy firmy TRIAX, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, stale rozwijają niezwykle popularną wśród kablooperatorów cyfrową stację czołową Triax TDX.
Ostatnia wersja oprogramowania dodała wiele nowych funkcjonalności. Istnieje m. in. możliwość aktywowania SNMP.
Ponadto w ofercie dostępny jest już w pełni redundanty zasilacz do stacji TDX (RPSU).
Oprócz nowych frontendów takich jak FE DVB-T/T2, FE HDMI ostatnio w ofercie pojawił się również FE DVB-C. W rodzinie backendów przybył natomiast dodatkowy Backend IP. Zapewnia on wiele nowych funkcjonalności w przypadku używania na wyjściu ze stacji TDX IPTV out. Niedawno pojawiło się wiele nowych możliwości dodatkowego kodowania sygnałów.
Jednym z powodów stale rosnącej popularności stacji TDX wśród kablooperatorów jest jej niezwykła funkcjonalność i ekonomiczność. Jak wiadomo, w przypadku stacji Triax TDX wejścia od wyjść są od siebie całkowicie niezależne. Oznacza to, że dowolne sygnały odbierane przy pomocy frontendów (modułów wejściowych) mogą być po zdekodowaniu podawane na dowolne moduły wyjściowe. Operator może dzięki temu w pełni wykorzystać przepustowość każdego z modulatorów. Może również w dowolnym momencie przeprogramować stację przenosząc jakieś programy do innego modulatora. W przypadku stacji TDX operator może wyjść ze stacji jednocześnie więcej niż 1 rodzajem modulacji. Może jednocześnie wyjść np. QAM i PAL lub QAM, COFDM i PAL lub IPTV i QAM lub COFDM i PAL itp., itd. Jest możliwych wiele kombinacji i to w dodatku przy użyciu tych samych modułów wejściowych oraz CAM-ów i kart!
Sloty CI nie są przyporządkowane do żadnego konkretnego modułu wejściowego lub wyjściowego. Dowolne sygnały z modułów wejściowych możemy podawać na dowolne sloty CI, a po zdekodowaniu sygnały są ponownie podawane do TDX-pool i stamtąd, w sposób dowolny, dostępne dla modulatorów wyjściowych, również jednocześnie np. i QAM i PAL, itp. Ponadto jest możliwe jednoczesne dekodowanie przy pomocy 1 karty kodowej programów przychodzących z różnych transponderów satelitarnych. Również możliwość wejścia (IP IN) jak i wyjścia (IP OUT) ze stacji sygnałami IPTV zapewnia tej stacji wiele bardzo różnorodnych funkcjonalności.
Triax TDX jest stacją bardzo, bardzo energooszczędną.
TDX posiada funkcjonalność Hot Swap, tzn. możliwość wymiany dowolnego modułu bez konieczności wyłączania stacji. Po wymianie modułu nie jest wymagane ponowne programowanie stacji. Stacja pamięta swoje ustawienia i po ok. 1 minucie od wymiany modułu programy ponownie pojawiają się na wyjściu ze stacji. Wszystkie moduły stacji są monitorowane i wyposażone w kontrolki LED. W przypadku awarii modułu, bądź problemów z sygnałem wejściowym, bądź złą pracą modułu CAM jest to od razu sygnalizowane zmianą koloru LED z zielonego na czerwony zarówno na module jak i na obudowie stacji. Dzięki bardzo zaawansowanym funkcjom Watch Dog, w przypadku problemów z pracą jakiegoś modułu CAM system lokalizuje, którego CAM-a problem dotyczy i automatycznie wykona reset i to reset tylko tego CAM-a, bez konieczności resetowania całej stacji.
Konstruktorzy firmy TRIAX tworząc do stacji TDX nową technologię TDX-pool zapewnili tej stacji niezwykłą funkcjonalność i elastyczność, a w konsekwencji również ekonomiczność. Dzięki wykorzystaniu niezwykłych funkcjonalności stacji TRIAX TDX, operator może uzyskać ten sam programing znacznie taniej niż używając stacje innych producentów.
W dobie dynamicznie rozwijającej się telewizji cyfrowej bardzo istotne jest, że stacja TDX jest supernowoczesną konstrukcją opartą na najnowszej technologii TDX-pool. Dzięki temu stacja ta jest bardzo dobrze przygotowana na rozwiązania, które nadejdą w przyszłości. Przykładem może być tu sytuacja, gdy program przeniósł się z aktualnego na inny transponder na satelicie, bądź na innego satelitę. Mając stację TDX wystarczy tylko ją przeprogramować, a w skrajnym przypadku dokupić dodatkowy frontend DVB-S/S2, który jest bardzo tani. Nie ma tu konieczności zakupu drogich paneli cyfrowych, jak to ma miejsce w stacjach tradycyjnych. Innym przykładem może być tu sytuacja, gdy program z SD stał się HD. Z reguły okazuje się wtedy, że dotychczasowy programing już się nie zmieści na danym modulatorze z uwagi na fakt, iż programy HD zajmują znacznie więcej przepływności na modulatorze cyfrowym niż wersja SD. I tutaj znowu, dzięki wykorzystaniu funkcjonalności technologii TDX-pool zawartej w stacji TDX, wystarczy tylko przeprogramować jakiś jeden czy dwa programy SD z tego modulatora do innego, gdzie akurat mieliśmy jeszcze trochę miejsca, i nie ma konieczności kupowania nowego drogiego panela cyfrowego (tak jest w przypadku stacji tradycyjnych).
TDX posiada monitoring zapełnienia szerokości pasma MUX co pozwala kablooperatorowi na niezwykle efektywne wypełnienie modulatorów cyfrowych. Dzięki technologii TDX-pool możemy dowolnie przemieszczać programy pomiędzy modulatorami na wyjściu ze stacji.
TDX posiada Pool Sharing. Ta funkcja jest bardzo użyteczna i umożliwia wspólne korzystanie z poola przy łączeniu do 3 stacji w jeden system.
W cenie stacji zawarte już jest zdalne zarządzanie. Również upgrady softwaru są bezpłatne.
Kablooperatorzy używają stacje TDX dla wielu zastosowań, np.
- jako headend dla sieci kablowych
- jako sub headend w przypadku dosyłu sygnału IPTV z centralnego headendu, bądź QAM z innych lokalnych stacji czołowych
- jako część odbiorcza stacji czołowej, po czym na wyjściu ze stacji TDX sygnał IPTV out jest podawany na istniejące już scramblery (np. D5), multipleksery, itp.
- dzięki bardzo atrakcyjnej cenie stacje TDX są również używane do instalacji hotelowych.
Więcej informacji na:
www.wisat.pl
www.instalsat.pl
produkt produkt
Liczba głosów: 96

Adrem Software

  Oprogramowanie NetCrunch umożliwia monitorowanie sieci, systemów i aplikacji w czasie rzeczywistym i powiadamianie o wykrytych problemach. Dane są zbierane i przetwarzane w jednym miejscu, co zapewnia bieżący wgląd w stan sieci i skuteczną diagnostykę wykrytych problemów. Dla pracowników działu IT jest to niezastąpione rozwiązanie do bieżącej weryfikacji dostępności i wydajności kluczowych zasobów i usług. Raporty z NetCruncha wykorzystywane są często do celów audytowych, weryfikacji spełniania norm bezpieczeństwa czy umów zewnętrznych dostawców IT.

Zobacz

Adrem Software

 

Oprogramowanie NetCrunch umożliwia monitorowanie sieci, systemów i aplikacji w czasie rzeczywistym i powiadamianie o wykrytych problemach. Dane są zbierane i przetwarzane w jednym miejscu, co zapewnia bieżący wgląd w stan sieci i skuteczną diagnostykę wykrytych problemów. Dla pracowników działu IT jest to niezastąpione rozwiązanie do bieżącej weryfikacji dostępności i wydajności kluczowych zasobów i usług. Raporty z NetCruncha wykorzystywane są często do celów audytowych, weryfikacji spełniania norm bezpieczeństwa czy umów zewnętrznych dostawców IT.

WORKFLOW MANAGEMENT – obieg dokumentów

produkt produkt
Liczba głosów: 70

PROGMATE DOCs

PROGMATE DOCs to innowacyjna platforma, za pomocą, której przedsiębiorstwo może zastąpić dokumenty papierowe elektronicznymi oraz znacząco zwiększyć efektywność zarządzania poprzez monitorowanie procesów biznesowych oraz nadzór nad pracą pracowników o charakterze zadaniowym. Zaprojektowana z myślą o użytkowniku końcowym, jest w pełni konfigurowalna bez potrzeby posiadania wiedzy programistycznej. Już kilkugodzinne szkolenie wystarcza, aby użytkownik samodzielnie parametryzował system pod konkretne potrzeby. Najważniejsze funkcjonalności to: archiwum elektroniczne, ocr, monitoring oryginałów, workflow, raporty. W systemie PROGMATE DOCs można realizować dowolne procesy. Te najczęściej wdrażane to:

Zobacz

PROGMATE DOCs
PROGMATE DOCs to innowacyjna platforma, za pomocą, której przedsiębiorstwo może zastąpić dokumenty papierowe elektronicznymi oraz znacząco zwiększyć efektywność zarządzania poprzez monitorowanie procesów biznesowych oraz nadzór nad pracą pracowników o charakterze zadaniowym.
Zaprojektowana z myślą o użytkowniku końcowym, jest w pełni konfigurowalna bez potrzeby posiadania wiedzy programistycznej. Już kilkugodzinne szkolenie wystarcza, aby użytkownik samodzielnie parametryzował system pod konkretne potrzeby.
Najważniejsze funkcjonalności to: archiwum elektroniczne, ocr, monitoring oryginałów, workflow, raporty. W systemie PROGMATE DOCs można realizować dowolne procesy. Te najczęściej wdrażane to: obieg korespondencji, obieg faktur, rejestr umów, zapotrzebowanie, zamówienie, ofertowanie, zarządzanie normami i wiele innych.
Platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wymagania zarówno małych firm rodzinnych jak i międzynarodowych korporacji. Dzięki wykorzystaniu bogatego doświadczenia firmy, w realizacji obiegów dokumentów wysokiego ryzyka np.: paszporty, karty kredytowe, dowody osobiste oraz tworzenia dedykowanych systemów informatycznych stworzyliśmy najnowocześniejszy na rynku system, który oparty jest na najnowocześniejszych technologiach, ma wielowarstwową architekturę i działa na wielu systemach operacyjnych. System PROGMATE DOCs nie jest zależny od konkretnej bazy danych, pakietów biurowych, systemów operacyjnych, pozwala na przechowywanie wszystkich typów plików i zarządzać dokumentami wszelkiego rodzaju.
Wykorzystanie systemu nie jest ograniczone branżą ani skalą działalności. Kompleksowe zarządzanie dokumentami, archiwizowanie, monitoring oryginałów nigdy nie były tak łatwo dostępne dla każdej osoby zajmującej się biznesem. Wykorzystana architektura sprawia, że platforma jest bardzo elastyczna. Można ją zintegrować z dowolnym systemem informatycznym, aby razem się uzupełniały i tworzyły solidny organizm organizacyjny.
Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w integracji systemów informatycznych oraz wdrażaniu obiegów dokumentów nasi Klienci otrzymują rzetelne, kompleksowe wsparcie od pierwszego etapu zainteresowania systemem, którym jest przygotowywanie wymagań i analiza firmy.
Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego najważniejsze funkcjonalności produktu:
Link na obrazku:
http://www.progmate.pl/prezentacja/EOD140514Warszawa.html
produkt
Liczba głosów: 86

HP OfficeJet Pro X z rekordem Guinessa

Bezprzewodowa drukarka nowej generacji zapewnia większą wydajność pracy w zespole roboczym. Druk kolorowy profesjonalnej jakości z dwukrotnie większą prędkością1 przy kosztach wydruku strony mniejszych o połowę niż w przypadku kolorowych drukarek laserowych2 z wykorzystaniem technologii HP PageWide. Idealne rozwiązanie dla zespołów pracowników małych i średnich przedsiębiorstw, wymagających profesjonalnej jakości, niskich kosztów druku przy bardzo dużej prędkości oraz elastycznej łączności bezprzewodowej/mobilnej, interfejsu dotykowego i sieciowego zarządzania drukarką. Drukowanie z dwukrotnie większą prędkością przy połowie kosztów druku w porównaniu z drukarkami laserowymi.

Zobacz

HP OfficeJet Pro X z rekordem Guinessa

Bezprzewodowa drukarka nowej generacji zapewnia większą wydajność pracy w zespole roboczym. Druk kolorowy profesjonalnej jakości z dwukrotnie większą prędkością1 przy kosztach wydruku strony mniejszych o połowę niż w przypadku kolorowych drukarek laserowych2 z wykorzystaniem technologii HP PageWide.
Idealne rozwiązanie dla zespołów pracowników małych i średnich przedsiębiorstw, wymagających profesjonalnej jakości, niskich kosztów druku przy bardzo dużej prędkości oraz elastycznej łączności bezprzewodowej/mobilnej, interfejsu dotykowego i sieciowego zarządzania drukarką.
Drukowanie z dwukrotnie większą prędkością przy połowie kosztów druku w porównaniu z drukarkami laserowymi.
Wysoka jakość druku za pomocą oryginalnych wkładów HP oraz oszczędność nawet do 50% kosztów drukowania w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi.
Wybierz niezawodne funkcje drukowania sieciowego HP – stworzone do druku do 4200 stron miesięcznie.
Rekordowa prędkość druku zapewniana przez najszybszą drukarkę biurkową na świecie.
Większa wydajność pracy dzięki specjalnym funkcjom, takim jak nowy tryb Ogólny biurowy (70 str./min) i druk dwustronny.

produkt produkt
Liczba głosów: 38

DEDAL

Oprogramowanie DEDAL to innowacyjne narzędzie do zarządzania zleceniami. Posiada elastyczny Workflow Managment, który umożliwia dopasowanie się do specyficznych potrzeb firmy. DEDAL zapewnia kompleksową i bezpieczną komunikację pomiędzy klientem, biurem i pracownikami poza biurem (terenowymi). Wdrożenie w chmurze oraz zainstalowanie aplikacji mobilnych na tabletach i telefonach daje znaczną przewagę technologiczną na rynku. Zaawansowany system pobierania zleceń umożliwia pracę poza biurem nawet bez chwilowego dostępu do Internetu. Synchronizacja danych następuje natychmiast po nawiązaniu połączenia. Niewątpliwą zaletą są definiowalne i dynamiczne formularze, które

Zobacz

DEDAL


Oprogramowanie DEDAL to innowacyjne narzędzie do zarządzania zleceniami. Posiada elastyczny Workflow Managment, który umożliwia dopasowanie się do specyficznych potrzeb firmy.
DEDAL zapewnia kompleksową i bezpieczną komunikację pomiędzy klientem, biurem i pracownikami poza biurem (terenowymi).
Wdrożenie w chmurze oraz zainstalowanie aplikacji mobilnych na tabletach i telefonach daje znaczną przewagę technologiczną na rynku.
Zaawansowany system pobierania zleceń umożliwia pracę poza biurem nawet bez chwilowego dostępu do Internetu. Synchronizacja danych następuje natychmiast po nawiązaniu połączenia.
Niewątpliwą zaletą są definiowalne i dynamiczne formularze, które umożliwiają pełną integrację z systemami klientów. Dodanie nowego typu formularza jest dostępne bez udziału programisty.
Geo-lokalizacja pracowników terenowych za pomocą GPS oraz lokalizacja zleceń na mapie umożliwia sprawne planowanie tras przejazdów.
Dokumenty od klienta przepływają przez wewnętrzne komórki firmy i powodują automatyczne utworzenie raportu dla klienta. System czuwa nad przestrzeganiem czasu realizacji zleceń. Wszelkie przekroczenia oraz zbliżenie się do terminów jest wykrywane i przesyłane do działu kontroli mailem oraz SMS’em.
Poniżej przedstawiamy schemat Workflow Managment systemu DEDAL:

c 2014 by liderzyIT.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Copyright Liderzy IT 2014